Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#24001) artiny


artiny
őstag

Sziasztok

Ha feltudnám tenni a Samsung Jetemre az android 2,1 v 2,2 rendszert attól tönkre mehet a telefon?
(probaljak atimportalni a telre az androidot csak meg nem megy minden funkcio rajta )

Pl. felteszem és feltelepitek pl. 5 játékot és "meghall"(tönkremegy ) a telefon?

[ Szerkesztve ]

(#24002) kaller1 válasza Jhonny06 (#24000) üzenetére


kaller1
veterán

Fel tudod telepíteni, és van benne fájlkezelő is.

.::> <::.

(#24003) lucky562


lucky562
csendes tag

Olyan kérdésem lenne, hogy Nokia C7-et akarok venni és olyan pltykákat hallottam hogy abban már van NFC tud erről vaaki valamit?

-___-

(#24004) ikiviki válasza artiny (#24001) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Miért menne tőnkre a telefon az uj szoftol,,

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#24005) Mosanke


Mosanke
senior tag

Sziasztok!

Kérdeznék szakértőktől és tapasztaltaktól.
Közeli baráti körből (az elmúlt hetekben) kettő emberkénél is meghalt a telefonjuk. Mindkettőnek Samsung C3050-ese volt. Éppen, hogy letelt a 2 év garancia. :D
Bekapcsolás után szinte azonnal ki is kapcsolnak vagy már be sem lehet kapcsolni a telefonokat. Ezek váltakoznak.
Az itteni hivatalos Samsung szervizben azt mondták, hogy ezek a C3050-es telefonok ennyit bírnak és kész.
Valóban csak két évig lennének jók ezek a C3050-esek? (Csak azért, mert két hónapja én is egy ilyet vettem újonnan.)
Egyik telefon sem volt sem leejtve, sem eláztatva, sem pedig hasonló. Mindegyikre nagyon vigyáztak a tulajdonosaik. Még karcolás nyoma sincs a kijelzőkön.

[ Szerkesztve ]

(#24006) guildmember válasza G.FeT (#23874) üzenetére


guildmember
tag

Üdv!
Én csak iPhone-t használok hátha ez neked is beválik:
Settings->iPod-> Shake to Shuffle.ott tudod állítani iPhone-on
Remélem neked is beválik, elvégre ugyanaz.. :D :DDD :DD

"Az élet egy sz*r játék, de a grafikája nagyon ott van..."||A privát üzenetekre tessék válaszolni, nem hobbyból írom őket..:))

(#24007) guildmember válasza konfar.dani (#23962) üzenetére


guildmember
tag

X8 inkább... :)
Vagy viheted a 2G-met 29 k-ban..:D

"Az élet egy sz*r játék, de a grafikája nagyon ott van..."||A privát üzenetekre tessék válaszolni, nem hobbyból írom őket..:))

(#24008) artiny válasza ikiviki (#24004) üzenetére


artiny
őstag

Nem tudom .... valaki azt mondta nekem h inkább netegyem fel rá. Idezem:
Teszek rá 4-5 programot és kivégzi a telefont

amugy dualboot osan lehet feltenni. Az eredeti es az android is rajta lessz

[ Szerkesztve ]

(#24009) Wyll


Wyll
őstag

Egy normális kitömöríő programot mondana nekem valaki symbianra (nokia e72)?
Olyan kéne amivel többfelé csomagolt (rar, r00, r01, stb) cuccot is ki lehet.
Elöre is köszi!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#24010) Diplomata válasza Wyll (#24009) üzenetére


Diplomata
aktív tag

Üdv! Valaki tudna segíteni nekem egy SE j105i Naite frissítésében(nem SE update service)?A kamerája nem akar elindulni mostanában, vissza lép a menübe mindig, egyszer kétszer volt hogy elindult de akkor pedig totál zöld képet adott.

(#24011) fuximaxi válasza Diplomata (#24010) üzenetére


fuximaxi
senior tag

wotanserver.com oldalon néz utána, csak saját felelősségedre. Ha elrontod, akkor lehet hogy eltűnik a magyar nyelv, vagy lehet, hogy tönkre teszed vele a telefont.

PRESSLABOY: Azt javasolnám, hogy próbáld meg a telefont oda visszavinni, ahol vetted és kérj egy árajánlatot a javításra, úgy, hogy a garancia megmaradjon.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#24012) Lacazr93 válasza Wyll (#24009) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Winrar S60v5 programot próbáltad?

(#24013) icons válasza wesaaa (#23986) üzenetére


icons
addikt

Köszi!

Illetve még egy kérdés: van kerülendő márka?

[ Szerkesztve ]

(#24014) Diplomata válasza fuximaxi (#24011) üzenetére


Diplomata
aktív tag

Köszi.

(#24015) Biohazard95


Biohazard95
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni abban hogy SGS2-n elérjem hogy ntfs fájl rendszert is tudjak kezelni a telefonról mejröl találtam is leírást de nem tudom belerakni a kellő fájlt a /system/bin
mappába . Ennek lehet az az oka hogy a telefonon gyári rom van vagy az hogy nincs root olva a telefon?
Itt a leírás :http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=15167790&postcount=41
és egy videó amin bemutatja az illető:http://www.youtube.com/watch?v=8DHsBO55LWI
segítségeteket nagyon várom.
Előre is köszönöm!

SGS2

(#24016) Lacazr93 válasza Biohazard95 (#24015) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Rootold, és utána egy másik fájlkezelővel betudod rakni a fájlokat :)

(#24017) Biohazard95 válasza Lacazr93 (#24016) üzenetére


Biohazard95
csendes tag

Köszönöm a válaszod! SGS2 fórumon 2x írtam ki és rám se bagóztak...
Majd megbirkózom valahogy a rootolástól valló félelemtől és még egyszer köszönöm a választ !
További szép napot.

SGS2

(#24018) Biohazard95


Biohazard95
csendes tag

Annyit esetleg még megkérdezhetnék hogy nem vagyok biztos hogy most mi alapjan keresem a kernelt amit be kell majd rakjak odin ba . magyarul nem tudom a rom verzióját.
Melyik lehet az? : I9100XXKE7 VAGY PEDIG Ezt a Kernel verzió menűpont alatt találtam: 2.6.35.7-I9100XWKF3-CL276555 root@DELL101 #2

SGS2

(#24019) Exini


Exini
csendes tag

Magyarországon valahol lehet venni" Samsung Galaxy A" mobilt? Vagy szerintetek megéri venni egy Samsung S8500 Wave-t esetleg egy Samsung I5801 Galaxy Apollo-t?

(#24020) kaller1 válasza Biohazard95 (#24018) üzenetére


kaller1
veterán

A készülék topikjában nagyobb sikerrel járhatsz: [link]

.::> <::.

(#24021) Nord6


Nord6
csendes tag

Üdv!

Tudnátok ajánlani egy egyszerű, olcsó készüléket (lehetőleg T-mobile-osban elérhetőt), ami (és ez a legfontosabb) a lehető legjobban elboldogul a lehető legrosszabb térerőviszonyok között.
Sokáig egy Alcatel 301 jól szolgált az antennájával, de az végelgyengült, és azóta szinte minden használhatatlannak bizonyult.

(#24022) Redcaster


Redcaster
őstag

Üdv.
Adott egy SE W880 telefon. Születésnapomra kaptam használtan, törve, mivel eredeti felhasználója T-Mobilos volt, én meg Telenoros vagyok. A törésnek hála nem tudtam kapcsolódni az internetre szoftverfrissítés céljából, így számítógépen keresztül frissítettem a netről. A frissítés befejezte után bekapcsoltam a telefont, és rossz SIM kártyát ír, gondolom a frissítés miatt.

Kérdés:
Csak újrafeltörés segít, vagy új SIM kártya, vagy végleg vége?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#24023) kaller1 válasza Redcaster (#24022) üzenetére


kaller1
veterán

A házilag mókolt "függetlenítés" már csak ilyen, eltörölte a szoftverfrissítés. :)

.::> <::.

(#24024) mrlujoak válasza Redcaster (#24022) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nincs végleg vége, csupán visszazárta a SEUS a telefont, ergo az eredeti állapotot állította vissza.
Illegális nyitáson kívül ott a lehetőséged a TurboSIM-re, és a T-mobile általi kifüggetlenítésre.
(utóbbit az első tulaj tudja az eredeti adásvételi, és egy adag pénz ellenében elvégeztetni)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#24025) Redcaster válasza mrlujoak (#24024) üzenetére


Redcaster
őstag

Rendben, köszi a gyors válaszokat. Ezzel le is zárnám a témát mert nem akarok kapni a fejemre :)

(#24026) guildmember válasza mrlujoak (#24024) üzenetére


guildmember
tag

Üdv!
Megmondom őszintén, hogy én annyit hallottam,hogy egy SE W580-at asszem 1-2k-ért kifüggetlenítenek a T-mobile-ban, ezáltal szerintem itt sem kerülne sokkal többe..(Azt leszögezném, hogy nem tudom ebből az árból mi igaz, s mi nem)
:) :))

"Az élet egy sz*r játék, de a grafikája nagyon ott van..."||A privát üzenetekre tessék válaszolni, nem hobbyból írom őket..:))

(#24027) kaller1 válasza guildmember (#24026) üzenetére


kaller1
veterán

Azt leszögezném, hogy nem tudom ebből az árból mi igaz

Megmondom én: semmi.

.::> <::.

(#24028) mrlujoak válasza guildmember (#24026) üzenetére


mrlujoak
veterán

A szolgáltatók megszabott, felhasználók által elérhető díj ellenében függetlenítik a tőlük vásárolt készüléket.
Mivel a készülékek kora és vételi konstrukciója is beleszólhat a díjba, így ennyire általánosított összeget nehéz mondani írni...

A T-mobilenál ez egyszerű:

"Hálózati korlátozás feloldása (Az akció során igénybevett kedvezmény visszafizetésén felül.) 10000 Ft/alkalom/készülék"

forrás - T-mobile előfizetéses díjszabás

míg ugyanez feltöltős konstrukció esetében:
"Hálózati korlátozás feloldása/alkalom 20800 Ft"

forrás

A Vodafone-nál kicsit rugalmasabbak...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#24029) domerator válasza mrlujoak (#24028) üzenetére


domerator
veterán

Na akkor ezek a díjak kb. 10-11 éve nem változtak... (most mondjam azt hogy ez pozitív?... nem mondom)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#24030) mrlujoak válasza domerator (#24029) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nemigazán változtak.
Vodánál pl: A hálózati korlátozás feloldásának díja: 9375 Ft. (havidíjas)

míg feltöltőkártyás ugyfeleknél ez sokkal rugalmasabb:

"Az elıfizetıi szerzıdés megkötésétıl
számitott 0-1 év között 19 998 Ft
Az elıfizetıi szerzıdés
megkötésétıl számitott 1-2 év
között 9 996 Ft
Az elıfizetıi szerzıdés
megkötésétıl számitott 2
év után 2 496 Ft"

forrás

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#24031) HolloW


HolloW
senior tag

Sziasztok, van egy Samsung SGH-U700 as mobilom, T-Mobile-os vagyok és szoktam vele Facebook Zero-t használni. De egyik napról a másikra nem működik a telefonomon a WAP. A beállítások nem változtak és nem tudok rájönni, hogy mi a lehet a probléma. Akárhányszor próbálom mindig kiírja, hogy a "szolgáltatás nem elérhető", de nem csak a Facebook nem jön be, hanem úgy semmi sem. Segítség kéne nagyon :R

STEAM - KOBRA KAI!

(#24036) guildmember


guildmember
tag

Valaki elmagyarázhatná, hogy mi a jó büdös franciskáért lettem kitiltva egy órára..nem lehet segítséget kérni ahhoz, hogy iPhone-omra tudjak játékot telepíteni??
Ne vicceskedjünk emberek..nem drogot árulok nyílvánosan..
Köszike.. :C :C

"Az élet egy sz*r játék, de a grafikája nagyon ott van..."||A privát üzenetekre tessék válaszolni, nem hobbyból írom őket..:))

(#24037) toma37 válasza mrlujoak (#24028) üzenetére


toma37
tag

Azt nem tudod véletlen hogy a telenor mennyiért függetleníti ki a készüléket? Venni akarok egy SE Xperia Neo-t de nem telenor előfizuval... mert a legrosszabb az okostarifája sztem, de máshol meg nem lehet kapni.

Vagy jobban járok ha eleve függetlent veszek? És vajon melyik bolt a megbízható? (gyári garancia, bontatlan csomag stb.)

(#24038) guildmember válasza toma37 (#24037) üzenetére


guildmember
tag

Hali!
Holnap megyek egy telenor boltba, ha gondolod rákérdezek és megírom hnap de. 11 vagy dél fele.. :)

"Az élet egy sz*r játék, de a grafikája nagyon ott van..."||A privát üzenetekre tessék válaszolni, nem hobbyból írom őket..:))

(#24039) toma37 válasza guildmember (#24038) üzenetére


toma37
tag

Hálás lennék érte! :)

(#24040) guildmember válasza toma37 (#24039) üzenetére


guildmember
tag

;) ;)

"Az élet egy sz*r játék, de a grafikája nagyon ott van..."||A privát üzenetekre tessék válaszolni, nem hobbyból írom őket..:))

(#24041) guildmember válasza guildmember (#24040) üzenetére


guildmember
tag

Ha iphone-ra játékot akarok tenni itunes ezt írja:
The app "MX Mayhem"(a játék neve) was not installed on the iPhone "Petike's iPhone 2G 8GB" because an unknown error occurred (0xE8008001)
Megoldási javaslat?
Köszönöm, :R :R

"Az élet egy sz*r játék, de a grafikája nagyon ott van..."||A privát üzenetekre tessék válaszolni, nem hobbyból írom őket..:))

(#24042) artiny


artiny
őstag

Elcseréljem a Samsung Jet-t egy HTC Touch 2?
Az enyémre van meg talan fel ev gari....a HTC re nincs.

http://www.esato.com/phones/compare.php?phone=464&cp=731

(#24043) guildmember válasza toma37 (#24039) üzenetére


guildmember
tag

Üdv!
Sajnálom, nem tudtam megkérdezni, mert felújítják a telenor szaküzletet nálunk, és teljesen ki van pakolva, így én dolgomat sem tudtam elintézni, ill. a függetlenítést sem tudtam megkérdezni..még egyszer sajnálom. :F :O :(

"Az élet egy sz*r játék, de a grafikája nagyon ott van..."||A privát üzenetekre tessék válaszolni, nem hobbyból írom őket..:))

(#24044) toma37 válasza guildmember (#24043) üzenetére


toma37
tag

Jól van, nem probléma :) Azóta már kiderült hogy jobbak járok ha megveszek egy független telót

(#24045) Mosanke válasza toma37 (#24044) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

ITT nézz szét.
Vagy még ITT IS. :K

[ Szerkesztve ]

(#24046) laczko9


laczko9
csendes tag

Androidon belül, hogy lehet letiltani a térképet és az emailt? Mert állandóan megnyitja a feladatkezelőben :(

(#24047) Jégtörő


Jégtörő
aktív tag

Sziasztok!
Van egy LG GC900 telefonom és pár hónapja azt csinálja, hogy amikor leveszem a töltőről fél perc telefonálás után lemerült aksit jelez és kikapcsol, vagy egy pillanatra visszadugom a töltőre vagy kiveszem az aksit és egy óra múlva visszakapcsolom, minkét eset után 100% os töltöttséget jelez, mostanában akkor is lemerültet jelez ha előzőnap töltöttem és 10 percig zenét hallgatok rajta, ilyenkor is 1 óra kikapcsolt állapot után 100 ok jelez és még napokig tudom használni. Ha kikapcsolom valamiért (pl.:moziba) és bekapcsolom utána akkor is szokott ilyet csinálni. Ha ezekben az esetekben magától kikapcsol nem a szokásos kikapcsolás közbeni képernyőt mutatja érdekes módon hanem a bekapcsolás képernyőjét.
Mi lehet a baja? 2,5 éves a mobil sosem volt leejtve.

[ Szerkesztve ]

(#24048) ikiviki válasza Redcaster (#24022) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Akármelyik sarki telefonos boltba megcsináljk...persze nem ingyen.

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#24049) Mosanke


Mosanke
senior tag

Sziasztok!

Vett a barátom a napokban egy Nokia C2-01-est. Azt mondták Neki a Telenornál, hogy ezeknek a telefonoknak az aksijait (Li-Ion) már nem kell formázni. Én még úgy tudtam, hogy az első bekapcsolás után teljesen le kell meríteni, addig amíg a telefon magától kikapcsol és utána (az első töltés) legalább 14-16 órán át kell tartson. Állítólag most már az is elég, ha az első töltéskor a telefon jelzi, hogy az akksi feltöltve. Ekkor már le lehet venni a töltőről. De ez alig 2 óra töltési idő csak.
Megmondaná valaki, hogy akkor most melyik az igaz?

Köszi előre is.

(#24050) Jégtörő válasza Mosanke (#24049) üzenetére


Jégtörő
aktív tag

Nem szabad hagyni teljesen lemerülni de első töltésnél 12 óra

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.