Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12001) Mymelody válasza aero. (#12000) üzenetére


Mymelody
aktív tag

-Akkor kidobhatom a 8-as és a 4-es kártyákat? Miért lett rajta kód? Én nem tettem rá, és újonan vettem őket :U

Cheers

(#12002) aero. válasza Mymelody (#12001) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

az érdekes ha újonnan vetted ... reklamálj.

(#12003) Karma válasza Mymelody (#11999) üzenetére


Karma
félisten

Ha SD adapterrel hasznalod, nezd meg, nem-e atcsuszott az irasvedo csuszka zart allapotba.esetleg szigetelo szalaggal segits ra.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#12004) aero. válasza Karma (#12003) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

telóba jelszót kér, szóval biztos nem ez a probléma

(#12005) zombinyul


zombinyul
addikt

Bevittem ma a W910-esem a Vodához,ott elküldtek azzal a dumával,hogy ennyi lazulás természetes,ezzel úgysem foglalkoznak...:U A hölgy szerint a gombsor karcolása is természetes,legalábbis ilyen mértékben,nem tudom.
Viszont kérdésem:Mi okozhatja egy V640-es Sony Ericssonnál,hogy sem a hangszórói nem jók(sokszor elhalkulnak,vagy egyáltalán nem szólnak),kikapcsolgat,vagy lefagy telefonálásnál,vagy "nemtelefonálásnál" is.A bátyám leadta a szervízbe,csak azt nem értem mi 2 hét ezen dolgok javításán:U Köszi a válaszotokat.

aero.: Nézelődj a memkari dobozán,papírjai közt,hátha rá van írva valahova a kód.Esetlegesen próbálgasd az alap szintű kódokat,mint 0000,1234,12345,vagy hasonló.Újabb alternatíva:google a barátod,keress rá az adott márkájú memkarira,hátha valahol találsz erről bővebb tájékoztatást.Vagy amit már mondtak,ha ezek sem jönnek be,reklamálj a viszont eladónál...

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12006) aero. válasza zombinyul (#12005) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Kitalálnak valami indokot amivel könnyen lerázhatnak, így megy ez, lusta magyar.

V640-nél szerintem érintkezési hiba van, 2 hét pedig még jó, jobb esetben az a legrövidebb idő, csak ülnek felette. Magyarország.

Nekem jó a memkártyám, ezt nem nekem akartad írni :)

(#12007) MeTaL


MeTaL
tag

szerintetek mi lehet a hibája annak a telefonnak amelyiknek az a tünete hogy ha a zsebedben van, közben mászkálsz vele, vagy egyszerűen csak lerakod az asztalra, kikapcsol a telefon. mi lehet a hibája? és kb. mennyiért lehetne javítani?
( akksi hibája, akksi érintkezési hiba nem valószinű, vmi más lehet a gond)

(#12008) skrabi válasza zombinyul (#12005) üzenetére


skrabi
senior tag

még ien alap kód pl a 8888
én nemrég vettem 4 gigás memkarit németországban 5310hez, és nem volt/van vele semmi problémám...

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#12009) MeTaL


MeTaL
tag

szerintetek lehet egy garis telefont úgy függetleníteni hogy ne vesszen el a gari?

(#12010) Quasi_modo válasza MeTaL (#12009) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Pl. ha a szolgáltató maga függetleníti bizonyos díjazás ellenében.

valami

(#12011) Csabee. válasza MeTaL (#12009) üzenetére


Csabee.
nagyúr

igen lehet független!!

ahogy Quasi_modo- is írta, a gyártó ki tudja függetleníteni felár ellenébe, azonban a függetlenítést csak a gyártóval beszélheted le és csináltathatod meg.. ezután kapsz egy számlát amit meg kell tartanod, mert ha esetleg a későbbiek folyamán szervízbe kerül a készülék, akkor ezt a függetlenítéskor kapott számlát be kell mutatnod!
Nokiánál ez tuti működik, de sztem a másik típusú készülékeken is így van ...

Üdv: Csabee.

(#12012) aero. válasza MeTaL (#12009) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

lehet, viszont nagyon drága, pannonnál valami 20 ezer, vodánál asszem 10, t-mobile meg talán 15k.

(#12013) Quasi_modo válasza aero. (#12012) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem állítottam, hogy olcsó, viszont nem ugrik a garancia.
Ha nem számít a garancia, akkor megy olcsóbban is. Viszont ugrik a gari.

valami

(#12014) Sipi16 válasza Quasi_modo (#12013) üzenetére


Sipi16
senior tag

Annyi a függetlenítés, hogy jobban megéri gyári független telefont venni. :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#12015) MeTaL


MeTaL
tag

kösz srácok a választ.

(#12016) aero. válasza Quasi_modo (#12013) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Tudom, viszont ezek az értékek nagyon irreálisak számomra. Esetleg megoldás lehet még a turbo sim

[ Szerkesztve ]

(#12017) MeTaL válasza aero. (#12016) üzenetére


MeTaL
tag

tényleg, el is felejtettem.....

(#12018) Quasi_modo válasza Sipi16 (#12014) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

jobban megéri gyári független telefont venni
Én így teszek.

valami

(#12019) zombinyul válasza aero. (#12006) üzenetére


zombinyul
addikt

Értem,érintkezési hibára gondoltam én is,de gondoltam nem árt ha valaki megerősíti:)
Akkor gondolom frissítenek rajta egy szoftvert,megoldják(talán) az érintkezési hibát,és ha minden jóómegy kap új akkut(mivel azzal is vannak gondok dögivel).Ennyi hibalehetőség mellett meg nem biztos hogy tökéletesre(de mégcsak jóra sem) megcsinálják a telefont ugyebár,mint említetted ez Magyarország...:U
A memkaris részért pedig sry,igazad van,nem Neked szólt,hanem Mymelody-nak :B :D
skrabi:Igen,én is vettem már memkártyát,nem is egyszer,itt az országban.Sem Micro SD-vel,sem MMC-vel,sem pedig M2-essel nem akadt még "konfliktusom".Sem kóddal sem semmivel...

Azt viszont nem tudja valaki,hogy a W910-es viszi-e rendesen a 8 gigás memkártyát,vagy jobban járok egy 4 gigással?És hol kapok még emberi áron lapkákat?Köszi előre is:D

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12020) aero. válasza zombinyul (#12019) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem tudom viszi e, talán a hiv. oldalon ott van. Én 8gb sandisket vettem itt az aprón 2500ft-ert, magul-tol, nem tudom van e még, lassan 2 hónapja :K

(#12021) Putyin90


Putyin90
senior tag

Hello!

lenne pár kérdésem!

1. Egy d600ast megéri lecserélni egy G502re?
2. A sony ericsson g502ben már ugyanolyan menürendszer van, mint a w910esben, mert itt a tesztekben én úgy láttam!
3.A g502 memóriája meddig bővíthető (kezeli a 2gbos m2őt, esetleg a 4gigásat?)

(#12022) legiaap válasza Putyin90 (#12021) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem megéri lecserélni.
Már régi motoros a D600, de nekem is volt és szerettem.
8 gigáig lehet bővíteni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12023) zombinyul válasza aero. (#12020) üzenetére


zombinyul
addikt

Értem,köszi a válaszod:) M2-est vettél? Vajon egy 1 gigás M2-es mennyit érhet(eredeti Sony)?Mert akkor azt meg eladom:)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12024) aero. válasza zombinyul (#12023) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

júj, a sony m2 :B én microsd-t vettem, az m2-t aranyáron mérik, 8k > 8gb.

m2 1gb újonnan 2600ft.

[ Szerkesztve ]

(#12025) kaller1 válasza zombinyul (#12023) üzenetére


kaller1
veterán

Itt max. 1-1.5k között kaphatsz érte. :K

.::> <::.

(#12026) jimhun


jimhun
senior tag

Sziasztok,

Lassan egy éve használok egy w890i SE telefont és meg vagyok elégedve vele.
Viszont egy dolgot nem értek amikor Dublinban (Írországban)(és Görögországban is így volt) használtam akkor a térerő mellé egy H betüt rakott ami nyílván a HSDPA jele, viszont itt Magyarországon 3G jelenik meg a térerő mellett.
Ennek van valami jelentősége? Lassabb, gyorsabb sebességre képes esetleg?
Vagy ez csak szolgáltató függő?

Köszi

(#12027) aero. válasza jimhun (#12026) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Magyarországon még nincs teljes hsdpa lefedettség. Gyorsabb a 3G-nél, a 3g 384kbit, a HSDPA lehet 1500kbit, 7200kbit és van 10000kbites is ( ez még nem elterjedt ). Ha előfizetett csomag nélkül internetezünk vele akkor súlyos tízezrek is szerepelhetnek a számlán.

(#12028) LOTR


LOTR
addikt

Sziasztok!
samsung L700ról érdeklődnék, de azon belül is főleg a samsung szoftveréről (élővilág háttér és csengőhang) ebben a hozzászólásban
köszi

One Ring to rule them all

(#12029) Putyin90 válasza legiaap (#12022) üzenetére


Putyin90
senior tag

Köszi!

Esetleg a 2. és a 3. kérdésre is tudsz adni választ?
Vagy valaki?

(#12030) zombinyul válasza aero. (#12024) üzenetére


zombinyul
addikt

Értem,akkor inkább maradok a 4 gigásnál...Zenére még elég lenne nekem ez az 1gigás is,de "sajnos" tele van filmekkel is(3 teljes film):D 4k-t még megér.
kaller1:Köszönöm a "bíztatást",majd akkor 1500-ért ha meglesz a másik eladó sorba kerül:D
Sziasztok

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12031) Wictor


Wictor
senior tag

Sziasztok!

Vettem pár napja egy Sony Ericsson T303-mat, de van egy olyan baja, hogy bekapcsoláskor kéri a biztonsági kódot, amit én sem tudok, meg az sem, akitől vettem a telót. Frissítettem a telót SEUS-szal, de ugyanaz a gond. Hogy tudnám ezt orvosolni? Ki lehet valahogy házilag iktatni a biztonsági kódot? Nagyon fontos lenne, mert használni szeretném a telót, és amíg nincs kód, addig ugye nem tudom! Kérlek segítsetek! Köszönöm! :R

(#12032) kaller1 válasza Putyin90 (#12029) üzenetére


kaller1
veterán

2: Nem teljesen olyan,de olyasmi... :)
3: Megy vele a 4 gigás kártya is.

.::> <::.

(#12033) jimhun válasza aero. (#12027) üzenetére


jimhun
senior tag

Köszi,
Azért furcsa mert ezt a H betüt eddig sehol nem láttam hogy kiirná Magyarországon. Budapesten is figyeltem de ott sem volt soha a képernyőn. Ez mintha azt jelentené hogy nincs sehol HSDPA.... (vagy tényleg pont ott nincs ahol én vagyok :) )

(#12034) kaller1 válasza Wictor (#12031) üzenetére


kaller1
veterán

Egy full flash(main+fs) talán megoldaná,de nem mondom biztosra.

.::> <::.

(#12035) Wictor válasza kaller1 (#12034) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem találok guglin main-t meg fs-t. A t303 flash-re sem dob ki semmi értelmeset. Nem tudná valaki megmondani, hogy honnan lehet ezeket leszedni hozzá? Meg hogy hogy kell szoftvert cserélni, valami leírást tudna valaki mellékelni? Nagyon hálás lennék érte. :K :R

(#12036) Putyin90 válasza kaller1 (#12032) üzenetére


Putyin90
senior tag

Köszi a segítséget!

(#12037) kaller1 válasza Wictor (#12035) üzenetére


kaller1
veterán

Házilag nem lehet megcsinálni,szervízekben érdeklődj.

.::> <::.

(#12038) Wictor válasza kaller1 (#12037) üzenetére


Wictor
senior tag

Nincs momentán pénzem szervízre, ezért akartam házilag. Hát, akkor marad a kuka... :(((

(#12039) kaller1 válasza Wictor (#12038) üzenetére


kaller1
veterán

Hát kukázni kár lenne,akkor már jobb,ha eladod... :D

.::> <::.

(#12040) Wictor válasza kaller1 (#12039) üzenetére


Wictor
senior tag

Minimalis osszegert tudnam igy eladni. Ha mar itt tartunk, nem tudna nekem megmondani, hogy pannonosan hibatlanul mennyit er egy ilyen T303? Csak tudni szeretnem, hogy mennyit buktam. Eddig olyan 9e korul lattam, az nagyjabol realis?

(#12041) kaller1 válasza Wictor (#12040) üzenetére


kaller1
veterán

Így,hogy nem lehet használni,nem nagyon... :( Max 5k-t kaphatsz érte,többet nem.

.::> <::.

(#12042) mrlujoak válasza Wictor (#12040) üzenetére


mrlujoak
veterán

Én pár hete vettem egy fekete, gyári független, angol menüs T303-at használt GSM boltban 12E forintért.
Egyébként a független, magyar verziókat 14-15 E forintért adják, neten is, GSM boltokban is.
A helyedben én felkeresnék egy GSM szervizt(amit linkeltem is korrekt hely), ahol ki tudják neked pillanatok alatt kapni a beállított védelmi kódot.
Ez 1-2 ezer forintos tételt jelentene, ezért nem kellene eladnod a telefont, pláne nem kukába dobni.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#12043) balyiwick


balyiwick
csendes tag

Sziasztok! Ha vennék küldfoldön (Olaszo.-ban) Nokia telefont Nokia garanciával, akkor azt itthoni szervizekben elfogadják? Tud valaki erről valamit?

(#12044) Csabee. válasza balyiwick (#12043) üzenetére


Csabee.
nagyúr

igen, akkor tutira elfogadják ha nokia garanciával veszed, szóval nyugodtan megveheted! :)

Üdv: Csabee.

(#12045) batorpeti


batorpeti
tag

Sziasztok
Az lenne a kérdésem hogy vásárolt már valaki közületek mobiltelefon alkatrészt külföldi webshopból? Tudnátok esetleg ajánlani ilyen webshopot? Ha lehet olyan kellene ahol van utánvét és tutira nem vágnak át. Az ár is egy fő szempont.
Előre is köszönöm.

(#12046) Viktor0610 válasza Csabee. (#12044) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, elfogadják, amennyiben számlát kér róla a saját nevére, és azt is magával viszi javításkor.

Samsung Galaxy A54

(#12047) kaller1 válasza batorpeti (#12045) üzenetére


kaller1
veterán

olyan kellene ahol van utánvét
Olyan nincs.Ez csak nálunk van még "divatban". :D

.::> <::.

(#12048) batorpeti válasza kaller1 (#12047) üzenetére


batorpeti
tag

Akkor csak ilyen előre utalással megy a dolog? Ez mennyire biztonságos? Tudsz ajánlani valamit?

(#12049) Sipi16


Sipi16
senior tag

[Én majdnem beaklacskaztam rajta...]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#12050) skrabi válasza Sipi16 (#12049) üzenetére


skrabi
senior tag

be micsináltál?:D

naon komoly ez a marlborofon:D de kiaza hüe aki iet vesz?:D

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.