Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#30101) gabber01 válasza gabber01 (#30098) üzenetére


gabber01
addikt

Hmm...közben találtam egy megoldást. Bekapcsolásnál a mégse-t választva eltűnik az ikon, illetve meg sem jelenik, és minden működik rendesen. Kérdés, hogy minek dobja fel a választási lehetőségeket bekapcsnál, ha 1. nincs bedugva semmi, ill. nem aktív semmilyen tartozék
2. ha fel is dobja és választ az ember, miért nem akkor aktiválja, amikor csatlakoztatunk vmit hozzá.
Fura.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30102) fuximaxi válasza werszomjas (#30099) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Igazából teljesen mindegy. De ne ezeket az olcsó utángyártott dolgokat nézd, mert hosszútávon lehet, hogy sok bosszankodást eredményez. Inkább a nevesebb gyártók termékeit keresd. Első fajtából a Belkint merem nyugodtan ajánlani a másodikból pedig valamilyen gyári megoldás (Nokia, Samsung, LG, Motorola, Sony, SonyEricsson)

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#30103) gabber01 válasza gabber01 (#30101) üzenetére


gabber01
addikt

ez is addig működött, amíg be nem dugtam egy fülest. Mikor kihúztam, ugyanúgy ottmaradt az ikon, mintha nem ismerné fel a mobil hogy eltávolítottam. Fasza...
Ötlet?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30104) penge010 válasza fuximaxi (#30097) üzenetére


penge010
tag

oké meg oldottam!
Köszi!

(#30105) BB64


BB64
csendes tag

Üdv.
Bocs, ha nagyon OFF leszek, de nem tudom hol kéne feltennem a kérdésem, nem igazán találtam megfelelő topicot erre, azért remélem tudtok nekem segíteni.
Hogyha Ausztráliában vásárolok egy kártyafüggetlen telefont (iphone 5-öt szeretnék), akkor azt tudom használni Magyarországon az itthoni hálózatokon is? Nem vagyok annyira otthon a témában, egyedül azt tudom hogy az USA-ban vásárolt iphone-ok nem működnek európában, ezért merem feltételezni Ausztráliával ugyanez a helyzet.
Előre is köszönöm a választ:)

(#30106) meroly válasza BB64 (#30105) üzenetére


meroly
veterán

Náluk ugyanazt a GSM sávot (900/1800) használják a készülékek mint Európában, tehát a válasz igen.
Forrás: wiki

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#30107) theboobaq


theboobaq
aktív tag

Hello

Most vettem egy Lumia 800-at.
Valamiért nem legális mp3-akat nem enged felmásolni a ZUNE.
Hogy lehetne mégis megoldani a dolgot?

(#30108) JDM_Style válasza theboobaq (#30107) üzenetére


JDM_Style
tag

USB eszközként nem lehet rá zenéket másolni?

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#30109) fuximaxi válasza theboobaq (#30107) üzenetére


fuximaxi
senior tag

NO WAREZ!!!

Vedd meg legálisan.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#30110) papper20 válasza fuximaxi (#30109) üzenetére


papper20
csendes tag

Halli!

Van egy olyan gondom, hogy: Nokia n85-öt bekapcsolom, rezeg egyet, felvillan a nokia logó, gondolkodik kicsit, utána kikapcsol, vagy újraindul (ha adatkábelen van, az utóbbi)..

Szoftveresen nem lehet halott, mivel phoenix-el újraraktam a rendszert dead mode flash-el, JAF-al is a biztonság kedvéért, mindkettővel mégegyszer említem, sikeres volt, de továbbra is fennállt a probléma..

Utána vettem aprón itt egy másikat, mondom majd én összerakok a kettőből egyet.. Az lett a vége, hogy rájöttem, hogy a kijelző a probléma forrása, mivel amint a kijelzőt leszedtem, a másikét meg ráraktam, működött rendesen, amikor a rossz kijelzőt a másikra raktam, akkor azzal is a fent említett hibát produkálta..

Mi mehetett benne tönkre? Kontakthibás?

Ötleteket kérnék szépen, köszönöm!!

Üdv papper

Bocsi fuximaxi, véletlen az "új" helyett a "válasz"-ra nyomtam..

[ Szerkesztve ]

papper20 felhasználónak 9 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#30111) meroly válasza papper20 (#30110) üzenetére


meroly
veterán

Igen vagy az átvezető kábel pl.

Impossible is nothing

(#30112) papper20 válasza meroly (#30111) üzenetére


papper20
csendes tag

De ez akkor is jelentkezhet, ha meg sem mozdítom közben a telefont?

Mert ha mozgatom akkor sincs semmi változás..

papper20 felhasználónak 9 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#30113) fuximaxi válasza papper20 (#30110) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Np. Már épp szóvá akartam tenni ;)

Sajnos mindegy, hogy miért nem működik a kijelzővel, mert azt csak egyben tudod úgyis cserélni.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#30114) meroly válasza papper20 (#30112) üzenetére


meroly
veterán

Persze. Ha rossz, akkor rossz, akármerre is mozgatod. Az a kijelző már kuka sajnos.

Impossible is nothing

(#30115) papper20


papper20
csendes tag

Köszi a segítséget!! :D :)

papper20 felhasználónak 9 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#30116) flash-


flash-
veterán

mi a véleményetek erről a kártyaolvasós mobiltelefontartóról?2-3 ezer forintot megér?
főleg a telefontartó funkciója a lényeg

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#30117) meroly válasza flash- (#30116) üzenetére


meroly
veterán

Nem néz ki rosszul, ugyanolyan anyagból lehet, mint amit a benzinkúton árulnak, ami a műszerfalra tapasztja a telefont. A kártya adatátvitelt is tud a telóra?

Impossible is nothing

(#30118) generic válasza werszomjas (#30099) üzenetére


generic
senior tag

Mondanám, hogy az adapteres megoldás jobb, mivel azt tudod más telefonhoz is használni, de mivel 2012-t írunk, most már szinte minden telefonhoz microusb kell, tehát kompletten vedd meg. :)

(#30119) generic válasza flash- (#30116) üzenetére


generic
senior tag

Ha a kártyaolvasó funkció nem kell, akkor szerintem találsz olcsóbban is. :) Viszont ha ez tetszik, akkor mindenképp ezt vedd. Nekem is bejön a kialakítása, hol kapható? :R

(#30120) athomi


athomi
veterán

Samsung Galaxy Y vagy Hauwei Y200? (ugyanaz az ár)

(#30121) kiskaktusz válasza athomi (#30120) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Keress rá a mobilarénán tesztjeikre, olvasd el őket, kicsit olvass bele a topicjaikba, úgy az ~1000. hsz. körül, mert addigra eltűntek a flamekeltők és akkor már cska a telótulajok vannak, akik beírhatnak típushibákat. És magad is dönthetsz.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#30122) generic válasza athomi (#30120) üzenetére


generic
senior tag

Ez elég nehéz kérdés, kb. hasonló tudás, itt az dönt talán, hogy neked kinézetre melyik tetszik. :)

(#30123) athomi válasza generic (#30122) üzenetére


athomi
veterán

Átmenetileg használnám, max. pár hónapig. Külsőleg az Y200 lényegesen vállalhatóbbnak tűnik, ráadásul nagyobb a kijelzője. :) Ami igazából fontos lenne, hogy ne fagyogasson, akadozzon.

(#30124) fuximaxi válasza athomi (#30123) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Használd a megfelelő topicot, és ott megkapod egyből a választ.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#30125) nyirir


nyirir
csendes tag

van egy iphone 4-em 4.10.01 es basebanddal jelenleg gevey simmel használom 5.0.1-en és szeretném frissíteni 5.1-re lehet és hogyan?

(#30126) kiskaktusz válasza nyirir (#30125) üzenetére


kiskaktusz
addikt

iPhone használók szakmai topikja

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#30127) nyirir


nyirir
csendes tag

köszi

(#30128) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok! Erről van már valakinek tapasztalata? [link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#30129) kiskaktusz válasza pocokxx (#30128) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Szerintem inkább ebayről rendelj egy Jabrát. Fele annyiért lehet kapni, mint itthon és nem hamis nagy átlagban.. :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#30130) pocokxx válasza kiskaktusz (#30129) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Sürgős lenne, úgyhogy mindenképp itthonról kell. Nem magamnak lesz, hanem egy ismerősöm kért meg, hogy válasszak neki valamit. Nekem M20 van, amivel rendkívül elégedett vagyok, viszont azt már nem kapni... Ez az "utód."

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#30131) kiskaktusz válasza pocokxx (#30130) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Jaa, értem. Erről a márkáról nem tudok nyilatkozni, de a sony-ericsson headsetek nálam beváltak a Jabra előtt..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#30132) Mans20


Mans20
addikt

Jónapot

Van egy Samsung GTS5350 telefon,és vennék bele akkut,kérdés hogy az utángyártott 550 mAh,mennyivel rosszabb mint a gyári 900 mAh?

(#30133) pocokxx válasza kiskaktusz (#30131) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Mondjuk tényleg van egy-kettő Jabra, ami nagyon jó áron kapható...:) És ezek szerint jó is? Te vezetés közben használod?

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#30134) kaller1 válasza Mans20 (#30132) üzenetére


kaller1
veterán

Sokkal. :U

.::> <::.

(#30135) halzol


halzol
csendes tag

segítsetek! alcatel-onetoutch 995-ösöm van. Nem tudok az otthoni Wi-Fi -re kapcsolodni. Felismeri,de letiltja-a WPA/WPA2PSK által bíztosítva üzenettel. Mit tegyek?

(#30136) kaller1 válasza halzol (#30135) üzenetére


kaller1
veterán

Tedd át a titkosítást wep-re.

.::> <::.

(#30137) kiskaktusz válasza pocokxx (#30133) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Én nem, de a faterom igen. Ő sokat vezet és állandóan letört neki a felakasztó, de a mostani Jabra, mit neki rendeltünk még bírja, pedig nem változtatott a felhasználási módján. Ha vezetés közbeni tapasztalatokra vágysz, csak este tudok írni róla, miután hazaértem és megkérdeztem tőle..

Mi ilyet rendeltünk: [link]
Eddig kifogástalanul megy.

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#30138) quailstorm válasza athomi (#30120) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A galaxy y a legrosszabb vicc a droidtörténelemben. A leggyengébb GPU val rendelkező droidos fütyi, de általánosságban sokkal rosszabb a galaxy 3 nál is(pl videofelvétel, kijelző, külső rendszertámogatás). Különösen nem ajánlott. Hagyományos telefonokhoz képest mindenben bukik(hangminőség, stabilitás, kamera), androidos telefonhoz képest meg röhejesen gyenge. Egy Xperia X8 2.3-mal beletapossa a földbe és körberöhögi.
Huawei ascend Y200 meg elfogadható hardverrel rendelkezik, és viszonylag korrekt telefon. Játékra nagyjából alkalmas, bár kevés a RAM. Viszont az X8-hoz képest pl hatalmas előrelépés.

(#30139) Kapeq


Kapeq
csendes tag

Hali!

Abba kéne nekem segítség, hogy van nekem egy LG Optimus 3D-m, kb. 6 hónapos, és kb. 1 hete észrevettem hogy hirtelen becsíkozódott a kép bekapcsolásnál, az elmúlt pár napban meg párszor megint ezt csinálta már bekapcsolt állapotban is, van amikor pár mp, van amikor pár perc, de utána eltűnik. Szoftveres hiba vagy mi lehet?

Köszi előre is!

(#30140) kiskaktusz válasza Kapeq (#30139) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Könnyen megoldóhat egy szoftverfrissítéssel, de benne van a pakliban, hogy hardveres a gond. Frissíts szoftvert és kiderül.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#30141) solarix45


solarix45
senior tag

Sziasztok!

Kicsit kezd elegem lenni abból, hogy az androidos telefonnal mindent lehet csinálni, csak épp telefonálni sem, úgyhogy elkezdtem szemezni a Nokia Asha modellekkel (305 / 311, esetleg valami QWERTYs), de lenne pár kérdésem róluk, háta tud valaki segíteni.

Amire legtöbbet használom a telefont, az e-mailezés és chatelés.

- push e-mail megy rendesen (Gmail és Exchange érdekel leginkább)?

- a chat alkalmazás fut a háttérben, és fogadja / jelzi az üzeneteket (ugyan ez a kérdés a Whatsappal kapcsolatban is)?

- még itt is az a nagyon idétlen internet beállítás van, hogy be lehet állítani prioritást, de külön alkalmazásoknál is meg kell adni, hogy miket használjanak, és a végeredmény, hogy soha semmi nem megy, vagy hasonlóan az Androidhoz, ki/be lehet kapcsolgatni a wifit és az adatkapcsolatot?

- Google-lel lehet szikronizálni a kapcsolatokat?

Előre is köszönöm a segítséget!

(#30143) fuximaxi válasza quailstorm (#30138) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Köszi az értékes véleményt. Bár remélem azzal tisztában vagy, hogy nincs GPU a Galaxy Y-ban, a cpu oldja meg a megjelenítést.

szucsati: Milyen készülékre akadtál ki ennyire. Volt már egy pár androidos készülékem, de eddig mindegyikkel lehetett normálisan telefonálni.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#30144) flash-


flash-
veterán

milyen telefon tokot vegyek?
olyan kell amibe bele lehet csusztatni,könnyen kivenni,ütés(leejtés) és por ellen is véd.létezik ilyen?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#30145) fuximaxi válasza flash- (#30144) üzenetére


fuximaxi
senior tag

És mihez kell? iPhone 5 vagy Ericsson GA628 :W

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#30146) VeilSide1992


VeilSide1992
csendes tag

Sziasztok.Van ez a M-tech aTAB 5 telo elégé megtetszett.kinenk van ilyen? vélemény stb? megéri 40-ért?

(#30147) fuximaxi válasza VeilSide1992 (#30146) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Megfelelő topic!

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#30148) solarix45 válasza #40993792 (#30142) üzenetére


solarix45
senior tag

Hát, beszélgettem pár ismerőssel, akinek szintén alacsony árszintű 2.3-as androidos készüléke van, és igen bosszantó, hogy előfordul olyan, hogy már fél perce hív valaki, mire a telefon elkezdi jelezi a bejövő hívást. Meg a híváslista kezelés / névjegyzék is lassú. A legrosszabb, mikor valaki hív, de pont leteszi, mire felvenném. Egy örökkévalóság, mire vissza tudom hívni az illetőt.

(#30149) kiskaktusz válasza solarix45 (#30148) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Ez egyébként pont nem android hiba. A nagymamám Emporia telefonján is fél perc volt, mire megszólalt a másik félnél a csengőhang. Akkor most utáljuk au emporiát is? :U

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#30150) solarix45 válasza kiskaktusz (#30149) üzenetére


solarix45
senior tag

Akkor tessék szíves figyelmen kívül hagyni a hozzászólásom első bekezdését, és csak úgy szimplán érdekel, hogy milyenek az Asha telefonok.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.