Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#31151) meroly válasza khalid98 (#31150) üzenetére


meroly
veterán

A rendőrségnek talán van erre felhatalmazása bizonyos esetekben, egyébként alkotmányellenes.

Impossible is nothing

(#31152) khalid98 válasza meroly (#31151) üzenetére


khalid98
tag

rendőrségen kívül semmi esély? mert tudod milyen ez a világ, 2 hónap alatt megválaszolja hogy milyen nap van... :(((

Elérhetők vagyunk: Google, Facebook, Email: info@elises.hu, mobiltelefon alkatrészek, tartozékok

(#31153) khalid98


khalid98
tag

még ha lenne olyan kereső (nem hely szerint, csak úgy a neten) ami hirdetéseket ad ki szám alapján? mert a google meg a bing sem talál sokat

Elérhetők vagyunk: Google, Facebook, Email: info@elises.hu, mobiltelefon alkatrészek, tartozékok

(#31154) meroly válasza khalid98 (#31152) üzenetére


meroly
veterán

Nem tudok róla. Esetleg kimondottan cégeknél szokott még lenni flottafigyelés, de ott olyan a szerződés is, hogy mikor megkapod a céges telefont, ezt aláírod. Másról én nem tudok.

Impossible is nothing

(#31155) khalid98 válasza meroly (#31154) üzenetére


khalid98
tag

oké, köszi, hátha valaki más tud erről vmit :(

Elérhetők vagyunk: Google, Facebook, Email: info@elises.hu, mobiltelefon alkatrészek, tartozékok

(#31156) Bozek válasza kaller1 (#31149) üzenetére


Bozek
nagyúr

Na meg a függetlenítésről amúgy is tilos a ProHardver lapcsalád fórumain beszélgetni. :)

(#31157) Adler


Adler
aktív tag

Sziasztok!

Van egy régi telefonom: Siemens S55. SIM kártya nincs benne. A gyereknek szeretném adni (3 éves) mivel még jó és világít a kijelzője és a billentyűzete. Játszani jó lesz Neki. Viszont van rajta egy olyan, SOS hívás amire rányomok akkor vészhívást akar kezdeményezni. Lesz Nekem ebből valami bajom ha a gyerek addig nyomkodja, hogy ezt elindítja?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#31158) quailstorm válasza Adler (#31157) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem lesz, csak nagyon fog rühellni a 112 mögött álló "ügyfélszolgálatos" ;]
Nem való még sokszor a 8-10 évesnek sem a mobil, nemhogy a 3 évesnek...

(#31159) rigo88 válasza kaller1 (#31149) üzenetére


rigo88
aktív tag

ez az a hsz, amire ha leírom a gondolataim, esetleg megosztom a "múltam" végzettségem, esetleges tudásom (amivel nem egy nem magyarországi fizetésnyi szervízdíjat megspóroltam), vagy ha negédesen válaszolok, esetleg elküldelek bárhová akkor is csak sarat kapok. tehát elég övön aluli egy hardverapród-tól.
a házi kókányolás neked mint szervíz csak jó nem?
btw mi az h kókányolás? soha nem hallottam.
az utóbbi kérdésemre a választ előre is köszönöm, minden további hozzászólásra pedig hallgatás lesz a válaszom.

Dirr

(#31160) kaller1 válasza rigo88 (#31159) üzenetére


kaller1
veterán

ez az a hsz, amire ha leírom a gondolataim, esetleg megosztom a "múltam" végzettségem, esetleges tudásom (amivel nem egy nem magyarországi fizetésnyi szervízdíjat megspóroltam)

Mi tart vissza? Felőlem nyugodtan leírhatod.

vagy ha negédesen válaszolok, esetleg elküldelek bárhová akkor is csak sarat kapok. tehát elég övön aluli egy hardverapród-tól.

Elküldhetsz, már megszoktam, igaz nem ilyen dolgok miatt. Övön aluli volt? A fent fitogtatott tudásodhoz képest sikerült elég nagy hülyeséget leírnod. Mint pár napja a B2710-ből nv_data.bin-t menteni akaró kolléga ( ;] )

btw mi az h kókányolás? soha nem hallottam.

A kókányolás az az, amikor valaki hozzáértés nélkül kezd bele olyan dologba, amihez finoman szólva sem ért.

az utóbbi kérdésemre a választ előre is köszönöm, minden további hozzászólásra pedig hallgatás lesz a válaszom.

Kaptál választ mindenre, nem kell erre reagálnod, bár azért arra kíváncsi lennék, sikerült e a kérdéses kódot bevinni a samsungnak. ;)

.::> <::.

(#31161) fuximaxi válasza rigo88 (#31159) üzenetére


fuximaxi
senior tag

1. Ha elolvastad volna az ÁSZF-et akkor fel sem tetted volna a kérdésedet.

Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:
Jogszabálysértés (vagy arra buzdítás), például rágalmazás, becsületsértés, kegyeletsértés, közösség elleni izgatás, rémhírterjesztés, közveszéllyel fenyegetés, önkényuralmi jelképek használata, nemzeti jelképek megsértése

2. Ha annyira értesz az adott témához, akkor miért kérdezted meg a dolgot?
3. Nyugodtan állj neki, majd valakinek kifizetheted a megspórolt szervizdíjat.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31162) Adler válasza quailstorm (#31158) üzenetére


Adler
aktív tag

ez csak azért lenne Neki odaadva, mert világít és szereti a telefonokat. :)
és a milyénkről akkor leszállna. :)

[ Szerkesztve ]

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#31163) MASKURA


MASKURA
csendes tag

sziasztok .kérdésem lehet e függetleníteni ezt a típust kóddal ezt alcatel e227

(#31165) MASKURA válasza #40993792 (#31164) üzenetére


MASKURA
csendes tag

szia és amugy feketén én itthol nem tudom valahogy valamijen kóddal? van tipped?

(#31167) Rivaul válasza MASKURA (#31165) üzenetére


Rivaul
addikt

Tiltott téma a ph fórumjain így nehezen kapsz választ.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#31168) ablack


ablack
senior tag

Arra van valami szabály hogy egy telefont maximum hány A-es töltővel lehet tölteni? Például az akkumulátor kapacitásának X százalékával?

(#31169) dvdbackuper válasza ablack (#31168) üzenetére


dvdbackuper
őstag

nincs felső korlát, de legalább 700mA-t tudjon leadni a töltő...
a teló annyi mA-t vesz fel magának, amennyi kell neki...
bár egyes Nokia töltők 350mA-t adnak le, érdekes ez a dolog :DD

(#31170) ablack válasza dvdbackuper (#31169) üzenetére


ablack
senior tag

Tehát akkor egy 1200mAh-es telefonhoz nyugodtan használhatok 1,2A-es töltőt?

[ Szerkesztve ]

(#31171) fuximaxi válasza #40993792 (#31166) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Vicc, hogy két hozzászólással előtte idéztem az ASZF vonatkozó részét. Imádom, amikor emberek WRITE-ONLY üzemmódban betoppannak.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31172) rover45 válasza fuximaxi (#31171) üzenetére


rover45
senior tag

:C :K

(#31173) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

2.3.4-es droid hol tárolja az sms üzeneteket?

Úgy emlékeztem sms backup-al lementettem őket, de üres a könyvtár, és a kártyát már formáztam, felülírtam, amin a rendszer eddig volt :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31174) kaller1 válasza Mercutio_ (#31173) üzenetére


kaller1
veterán

Nem a kártyán tárolja, lementheted megint.

.::> <::.

(#31175) Mercutio_ válasza kaller1 (#31174) üzenetére


Mercutio_
félisten

:R

Akkor már csak egy kérdés: Leformáztam az ext2-tőt is, ha jól emlékszem hiába csinálok a kártyára egy új ext2-tőt azt nem fogja a rendszer automatikusan használni, ezt fel tudom valahogy pl. term emulátor parancsokkal csatolni újra?

Okozhat-e a működésben - csak amíg lementem az sms-eket - problémát, hogy eltűnt ez ext2?
:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31176) kaller1 válasza Mercutio_ (#31175) üzenetére


kaller1
veterán

Ezt inkább itt kérdezd:

Android OS-t használók szakmai topikja

.::> <::.

(#31177) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok
Az mitől lehet,hogy amikor csatakoztatom a töltőre a telefont,nem reagál semmire a teló,de mégis tölti? androidos és újrinditás megvolt...Lehetséges,h előbb utóbb szerviz lesz,v csak egy szoftfrissitést csináljak?

(#31178) joi29


joi29
őstag

Üdv
Az volna a kérdésem, hogy lehet e headset-eket csoportosan használni
egy bluetooth eszközről?
pl: egy kiállításon ahol igen nagy háttér zaj van és ezt nem szeretnénk
kihangositásal tetézni, viszont a reklám anyag hangját halhatóvá szeretnénk
tenni akár 8-10 ember számára is.
Vagy pl aki elhalad a kiállítási stand előtt annak a telefonja jelezze, hogy
szabadon elérhető bluetooth hangforráson audio anyag hallgatható.

Jelenleg wifi-s megoldást használunk de az nem valami elegáns.

Azér kérdezem meg itt is mert a többi topic kihalt.

(#31179) krisznagy


krisznagy
tag

Valaki tudna segíteni abban, hogyan is néz ki egy Mobiltelefon adásvételi? :R

(#31180) Teszla_


Teszla_
senior tag

Sziasztok!

SE Xperia X8-ról (Android 2.1) hogyan tudnám áttenni a névjegyzéket egy iPhone 3GS-re (4.3.3 talán)?
Mert nem találok olyan menüpontot az SE-nél, hogy sim-re elmentse az összes számot. Nincs is ilyen benne?

(#31181) Bozek válasza Teszla_ (#31180) üzenetére


Bozek
nagyúr

A telefonkönyvön belül nyomsz egy Menü-t és ott kell lennie olyannak, hogy kapcsolatok biztonsági mentése. Ez lementi VCF-be (vCard) a teljes névjegyzéket. Azt meg talán kezeli az iPhone (bár nem vagyok benne biztos).

(#31182) fuximaxi válasza Teszla_ (#31180) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Mind a két készülék tud gmail címtár szinkronizálást. Szerintem ennél egyszerűbb megoldás nincs.

krisznagy: google?

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31183) fuximaxi válasza fuximaxi (#31182) üzenetére


fuximaxi
senior tag

bocs lejárt a szerkesztési időm

Ez megfelel?

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31184) Thamiuj válasza meroly (#31151) üzenetére


Thamiuj
csendes tag

hol a válasz? a LG telefon témában?

(#31185) meroly válasza Thamiuj (#31184) üzenetére


meroly
veterán

:F
Erre gondolsz?
Megkérdezted itt?

Impossible is nothing

(#31186) kaller1 válasza Thamiuj (#31184) üzenetére


kaller1
veterán

Mivel csak microUSB-ről lehet szó, ezért a válasz igen, töltheted vele.

.::> <::.

(#31187) jilian


jilian
addikt

A telefonomhoz van egy gyári 2000mah és egy 3100mah aksi.
Viszont vennem kellett egy eu szabványos USB-s töltőt, (a telefoné UK-s).

A kérdésem az lenne, hogy nem -e károsodik az aksi ha én ezzel töltöm, a tulajdonságai:
- input: AC 100-240V 1A/50-60Hz
- DC Output: 5V 2.1A
:F

(#31188) rootkiller


rootkiller
őstag

Eladom a jelenlegi telefonomat, és egy ideig egy C2-01-et fogok használni. Ami kérdéses, hogy milyen megoldás van arra, hogy a telefonszámaim Maces Kontaktok alkalmazásból, vCard formátumból vagy a Google fiókom névjegyzékéből átkerüljenek a telefonra? Ha valaki tudna segíteni, hálás lennék.

Artengo TR 990 Pro

(#31189) manoarc


manoarc
senior tag

Sziasztok ,

Van egy Sonyericcson W890i telefonom vadi új gyári akksival.
1 nap alatt kb. 40%-ot merül úgy , hogy hozzá sem nyúlok.
Szerelő szerint ez normális.
Szerintetek ?!
(Az akku biztosan eredeti)

:R

{。^◕‿◕^。}

(#31190) rootkiller válasza manoarc (#31189) üzenetére


rootkiller
őstag

Ez csak attól függ hogy hány kacat alkalmazás megy rajta a háttérben.

Annak idején volt olyan hogy valami kiakadt a háttérben a blackberrymen és azon vettem délután 4kor budapest közepén észre magam, hogy mingyá lemerül. Pedig kiállításon voltunk, szóval egész nap nem is nyomkodtam!

Artengo TR 990 Pro

(#31191) manoarc válasza rootkiller (#31190) üzenetére


manoarc
senior tag

elvileg nem fut semmi , meg 2G-n van. :O

{。^◕‿◕^。}

(#31192) rootkiller válasza manoarc (#31191) üzenetére


rootkiller
őstag

Nanana! Mik vannak telepítve? Valaminek muszáj a háttérben lezabálni az akkut. Esetleg újra kéne rakni a szoftvert.

Másik verzió. Vettél bele új akkut. Hiába gyári, lehetséges hogy régen nem gyártott típus. Kvázi ott állt néhány évet egy raktárban valahol, miközben az állaga csak romlott, romlott és romlott. Ez esetben nem nem tudsz vele mit kezdeni. Volt egy csávó pár hónapja, aki vett egy 7-8 éves PowerBook G4-et, és ehhez új akkut. egy PowerPC alapú Mac nem túl időszerű, ezért nem túlsokan használhatták már az elmúlt jónéhány évben, és valószínű hogy az ő akkuja is néhány évet töltött egy raktár polcán valahol. Aztán a CoconutBattery azt jelezte neki hogy romlik, romlik és csak rendületlenül romlik az akkuja.

Szóval vagy az egyik vagy a másik.

Artengo TR 990 Pro

(#31193) manoarc válasza rootkiller (#31192) üzenetére


manoarc
senior tag

Akkor a második lesz , mert ez nem okosteló , java játékon kívül kb .semmit se lehet rátenni. Meg nem is tettem :)

{。^◕‿◕^。}

(#31194) meroly válasza rootkiller (#31188) üzenetére


meroly
veterán

Hát a C2-01-re nem sok tippem van. vCard-ot a suite nem olvassa szerintem, annak valami egyszerűbb excel lehet az inputja.

Impossible is nothing

(#31195) rootkiller válasza meroly (#31194) üzenetére


rootkiller
őstag

Hát ez nem jó hír. Lett belőle Outlook csv, ezt talán megeszi a suite...

Artengo TR 990 Pro

(#31196) rii


rii
nagyúr

csáó

havercsajt véletlesznerűeb hovaogatja egy "nincs szám", vagy "private number"

valszeg véletlen

nokia 6303 classic telefonnál le lehet tiltani a "private number"-ről jövő hívást?
illetve majd egy
samsung galaxy S3 mini
samsung galaxy S3
?

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#31197) Rivaul válasza rii (#31196) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha "okostelefonja" van akkor igen. Az adott típus marketjéből egy call blocker "féle nevű" programot kell leszedni. Minden marketen kicsit más a megnevezés de általában ennyi alapján talál.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#31198) kaller1 válasza rii (#31196) üzenetére


kaller1
veterán

A 6303-mon felejtős, a 2 samsungon simán megoldható. :)

.::> <::.

(#31199) rootkiller válasza rootkiller (#31195) üzenetére


rootkiller
őstag

A vCardot megette, de csak azután miután splittelve lett, persze a karakterkódolás hulladék. Mondjuk a telefon is hulladék, de max egy hétig kibírom.

Artengo TR 990 Pro

(#31200) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Samsung Galaxy S i9000 gyári rom, független, JW5 , Sema rootolt kernellel. Mikor bekapcsolom a mobilenetet ezt írja ki:
Az adatkapcsolatért a szolgáltató további költségeket számíthat fel

Ezt leokézom, de továbbra sincs internet a telefonon. Miért? :F

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.