Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#30701) Pc Laca


Pc Laca
tag

Hali

Véleményeket szeretnék kérni BB9780-ról

Thx

(#30702) fuximaxi válasza Pc Laca (#30701) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Itt tedd fel a kérdésedet.

dragonfx:Itt találsz egy párat

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#30703) kelemen93


kelemen93
tag

Üdv!
Azt szeretném kérdezni h mennyit ér egy Samsung S5350 Shark típusú készülék?(régi teló beárazós topicot nem találtam, ha van akk egy link pls)
Előre is köszönöm! :R

Zárd be a hideget mert bejön az ablak!

(#30704) N!go


N!go
csendes tag

Sziasztok!
A helyzet az, hogy "meghalt" az E51-em. Szeretnék egy androidos mobilt.
Ár/érték arányban melyik készülékek nyerők most?
Köszi!

(#30705) Pc Laca válasza fuximaxi (#30702) üzenetére


Pc Laca
tag

Ok

Thx

(#30706) fuximaxi válasza N!go (#30704) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Neked is ajánlanám figyelmedbe a 'Melyik okostelefont vegyem?' topicot

kelemen93: MOBILTELEFON / TARTOZÉK beárazás

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#30707) Attila xy


Attila xy
tag

Üdv!

Vennék egy 8 gigás sd kártyát a mostani kettes helyett a nokia e 52-es készülékbe.
Az érdekelne hogyan oldható meg a telepített alkalmazások illetve egyéb adatok átmentése az új kártyára?

(#30708) kaller1 válasza Attila xy (#30707) üzenetére


kaller1
veterán

Pc-n átmásolod a kártyád tartalmát az újra, ennyi.

.::> <::.

(#30709) Attila xy válasza kaller1 (#30708) üzenetére


Attila xy
tag

Intézem , kösz.

(#30710) dragonfx


dragonfx
veterán

x10mini pro.hoz lenne pár kérdésem

tudtok olyan progit mint sámítógéphez a pc mark ami a proci erejét méri?
kiváncsi lennék rá mondjuk egy S3hoz képest hol van vagy van neten valami compare list?

ha bepipálom hogy overclock a cyanogne beállitásokba csak akkor emeli fel a felette levő max órajelre a telot vagy egyébként is?tud valaki olyna progi ami a proci mhz.et naplozza?kivi lennékmikor megy 730on.
az undervolt mire jo? akkor csökkenti ha a telo idle.be van és visszaveszi az orajelet is vagy alapbol visszaveszi és már 600on befagy? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30711) gabee97


gabee97
tag

Sziasztok!
Remélem tudtok segíteni.
Van egy Sony Xperia J telefonom.Tegnap vettem bele egy Kingston 16 GB-os MicrosdHc memókártyát.
Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám ráhelyezni a játékaimat?Mert amikor rámegyek az alkalmazásokra akkor az áthelyezésnél csak külső tárhelyet ír ahova áthelyezhetem ami 2 Gb-os és pár alkalmazásnál belső tárhelyet is ír ami asszem 800 MB-os.App 2 SD nevű alkalmazás is az SD kártyát 2 GB-osnak észleli.De beállításokban a Tárolón észleli a memókártyát de csak összesítést mutat hogy mi van rajta.Total Commander fájlkezelőn is próbáltam ráhelyezgetni pár alkalmazást,gépről is próbáltam de semmi sikerrel.
Tudnátok segíteni?

(#30712) Aureal


Aureal
senior tag

Sziasztok!

Apám vett egy Nokia C5 symbianos telefont és régi SonyEricsson k770-es telájáról szeretnénk átteni a névjegyzéket rá. Kékfogon át is megy, az "összes kapcsolat küldése" opcióval a 770-ről, de sajnos a bejövő sms-ek közzé és ha kiválasztom a Nokián hogy vegye fel a névjegyzékbe, csak az első telefonkönyv bejegyzést veszi át. Ezek szerint a Nokia nem lenne teljesen kompatibilis az ilyen csoportos VCF névjegy fájlokkal?

Milyen megoldást tudtok még rá?
Kösz!

(#30713) Melack válasza Aureal (#30712) üzenetére


Melack
veterán

Ha az SE-ben ki tudod menteni a telefonszámokat VCF-be, akkor utána az már könnyen áttehető a Nokiára. Tudom, plusz pár lépés, de más ötletem nincs. Nokia esetében még a Nokia Suite is jó megoldás, oda behúzod, majd szinkronizálod a dolgokat.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#30714) Aureal válasza Melack (#30713) üzenetére


Aureal
senior tag

Nagyon köszi!
Lerántom a szoftvert és megnézem. A PC-n már ott pihen a full telefonkönyv VCF-ben.
Sajnos a Nokia már nem a régi kezelést tekintve, mint mikor még a leglogikusabb telának számított... :(

(#30715) Aureal


Aureal
senior tag

Az a probléma, hogy a Nokia Suit is csak úgy importál, hogy a legelső bejegyzést veszi figyelembe a VCF fájlból. Esetleg valami olyan megoldás kéne, ami szétdarabolná nevek szerint ezt a fájlt és úgy hátha képes lenne többet egyszerre importálni és nem egyenként. (?)

(#30716) quailstorm válasza Aureal (#30715) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Van, csak keresnem kéne, de én anno úgy csináltam hogy kijelölés, összes kijelölése, és küldés. A másik telefon automata fogadásban volt. Így egyenként átment.
1) Transfer your VCF file to your PC in my case from now happily shelved SE
2) Connect to your Device and go to memory\Others\
2) create a folder called contacts and move your vcf file there
3) disconnect usb cable
4) goto contacts, options, copy from mass memory
5) done.

[ Szerkesztve ]

(#30717) keke69


keke69
őstag

Sziasztok!

Honnan lehet megállapítani hogy a telefon független-e a nélkül hogy kártyákat próbálgatnék bele?

THX

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#30718) Aureal válasza quailstorm (#30716) üzenetére


Aureal
senior tag

Kösz, közben megoldottam.
Kellett a K770-hez is a Sony Ericsson PC Suite 6.0, az benyalta a windows címjegyzékébe a neveket, amiből CTRL All + COPY után egy saját mappába ki tudta másolni egyenként az összes névbejegyzést, majd a PC Suite utána szinkronizálta a Nokiával. Egyszerűbb megoldást nem találtam. Viszont ráment a fél délutánom mire kiötlöttem. :)

(#30719) kaller1 válasza keke69 (#30717) üzenetére


kaller1
veterán

milyen készülék?

.::> <::.

(#30720) Bozek válasza Aureal (#30712) üzenetére


Bozek
nagyúr

felesleges hozzászólás

[ Szerkesztve ]

(#30721) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

HTC Desire S-en van egy Transfer My Stuff nevű app gyárilag, ami lementi másik telóról a névjegyzéket bluetoothon keresztül. Ehhez hasonló létezik Xperia Tipora? Köszi előre is.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#30722) dragonfx válasza dragonfx (#30710) üzenetére


dragonfx
veterán

???

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30724) dragonfx válasza #40993792 (#30723) üzenetére


dragonfx
veterán

ez a naplozo vagy a tesztprogi? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30725) quailstorm válasza dragonfx (#30724) üzenetére


quailstorm
nagyúr

RGbench MM dalviktól független c++-ban írt benchmark.
Linpack ugyanaz dalvikban.
Android alkalmazások topic

(#30726) dragonfx válasza quailstorm (#30725) üzenetére


dragonfx
veterán

antutu 1266 és akkor ez mit jelent 2 csillag? :U

mi az a dalvik?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30727) HuMarc válasza dragonfx (#30726) üzenetére


HuMarc
addikt

Itt és itt olvashatsz a Dalvikról :)

(#30728) quailstorm válasza dragonfx (#30726) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A dalvik az a virtuális számítógép, amiben valamelyik balfaszcsoport szerint jó dolgozni mobilon. Az egész android dalvikban fut, csak hogy a valós tizede lehessen a teljesítmény.
Az az AnTuTu pont nagyon kevés a hardverhez képest, de egyébként felejtsd el, mert szar. A pontszám jobban függ az SD-től meg a képernyőmérettől mint a hardvertől...

(#30729) dragonfx válasza quailstorm (#30728) üzenetére


dragonfx
veterán

de nézem másik x10 5000-5500at kap.miért? :U nekem 2 gigás van benne

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30730) quailstorm válasza dragonfx (#30729) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Részeredmények nélkül nem mondom meg. Meg rendszert is mondhatsz. Ha 2.1, azért. Minimum 2.3.7 kéne a telódra.

(#30731) dragonfx válasza quailstorm (#30730) üzenetére


dragonfx
veterán

2.37 cyanogen
ram 192
cpu integer 253
cpu float 181
2d 277
3d 198
database 165

x10 mini pro @729mhz

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30732) quailstorm válasza dragonfx (#30731) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azt mondhattad volna hogy minipro. Kernel? Stockon nem lesz jó minden. X10 meg minipro meg nagyon messze van egymástól.

(#30733) sixpack89


sixpack89
tag

Sziasztok!
LG optimus p350 telóm van,és tegnap kiesett a zsebemből,elvittem vodafone-ba,mert 70-es vagyok.
És eltört a kijelző,8 ezerért tudnának rendelni nekem,de az sok,nem tudtok valami olcsó oldalt ahol bontott kijelzőt árulnak?

(#30734) dragonfx válasza quailstorm (#30732) üzenetére


dragonfx
veterán

x10 mini pro 730on 1266, bekapcsolt wifivel 1248
600mhz.en alapon 770
:Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30735) quailstorm válasza sixpack89 (#30733) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Bontottat felejtsd el, jártam már úgy hogy kifolyt...
5,5k-ért van a vaterán, de a következő a kérdés, vállalod a garanciát magadnak és be is szereled?
(#30734): de azóta változott az antutu pontrendszer, tudom anno még JellyBeanen is 5ezer fölé ment, de gondolom nem az antutu 3 pontjaival méred össze...
Magában a programban keress rá a telefonodra és eredményeire.

[ Szerkesztve ]

(#30736) kaller1 válasza dragonfx (#30729) üzenetére


kaller1
veterán

de nézem másik x10 5000-5500at kap.miért?

Az x10 simám kaphat annyit, nem kellene keverni a saját készülékeddel. :N

.::> <::.

(#30737) dragonfx válasza kaller1 (#30736) üzenetére


dragonfx
veterán

a sima mini pro 5600.
x10 mini pro.m 1280 ne már ennyi különbség van?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30738) kaller1 válasza dragonfx (#30737) üzenetére


kaller1
veterán

ne már ennyi különbség van?

Hát nagyon nem egy súlycsoportban vannak. :D

.::> <::.

(#30739) Solange0818


Solange0818
csendes tag

Üdv! Lehet hogy em jó helyen járok,de megkérdezem, hátha :K

Olyan kérdésem lenne, hogy valaki hallot már olyan hirdetésről, hogy márkás telefonokat hirdet egy emberke,pl iPhone 4S,Galaxy3, Note 2...és úgy hirdeti hogy akár részletre is...irtam neki, mert úgye telefon szám nincs..és azt válaszota hogy a részlet úgy megy, hogy utalok neki 25ezret,majd küldi a telefont, és utána havonta küldőm a többit. Jól gondolom hogy kamu az egész? Bár tele van vele, ez a hirdetési oldal...gondolom csak jeletenék ha kamu....köszönöm a válaszokat :DD

„cogito ergo sum” Gondolkodom,tehát vagyok! :)

(#30740) kaller1 válasza Solange0818 (#30739) üzenetére


kaller1
veterán

Bár tele van vele, ez a hirdetési oldal...

Tényleg? Ugyan hol van az a sok ilyen apró?

.::> <::.

(#30741) dragonfx válasza kaller1 (#30738) üzenetére


dragonfx
veterán

egymást követő 2 termék...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30742) kaller1 válasza dragonfx (#30741) üzenetére


kaller1
veterán

???
link vagy valami?

.::> <::.

(#30743) dragonfx válasza kaller1 (#30742) üzenetére


dragonfx
veterán

x10 mini pro
mini pro

két egymást leváltó qwerty.s telo.SE mühelyéből.

ebnyém 1280
barátnőm mini pro.ja 5600

ennyi nem lehet a2 telo között.
enyémen 730on megy a proci övébe 1gigán.ha jol tudom nem dual core.a ram több az övébe azt tudom nem tudoma grafikus magba mi a különbség köztük.de ugyanugy 2 gigás sd van benne neki is.
nehogy már 4x jobb legyen aza telo. :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30744) kali válasza Solange0818 (#30739) üzenetére


kali
legenda

csak óvatosan az ilyenekkel, bárhol is legyen így hirdetve, feleslegesen kidobott pénz lenne... :(

(#30745) Bozek válasza dragonfx (#30743) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csak az X10 mini pro ARMv6-os, a mini pro pedig ARMv7-es, szóval más az utasításkészlet. A grafikus magban meg annyi a különbség, hogy az előbbi Adreno 200-ast, míg az utóbbi Adreno 205-öst használ.

Részlet a Qualcomm oldaláról az Adreno 205-ről: "More than twice the graphics performance of the Adreno 200 GPU". És elvileg a mini pro-nál valami "enhanced" verzió van a SoC-ban. Hogy ez miben jobb, mint a sima, azt azonban nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#30746) quailstorm válasza dragonfx (#30743) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A 2 telefont normálisan össze se lehet hasonlítani, mert teljesen már az architektúra. Leginkább az FPU hiánya miatt lehetetlen érdemi összehasonlítást végezni. És bele kell törődnöd, hogy minim 4-szer, de inkább 6-7szer gyorsabb csupán droid alatt az MSM8255 mint az MSM7227, nem is beszélve a hardveres előnyökről, mint Thumb2, neon, Float. A GPU is kb 2x erősebb, lehet 2,5-szer, bár azért az adreno 205 eléggé gyenge. Viszont még mindig nem jön ki rajta, meg jó a kompatibilitása is.

(#30747) kaller1


kaller1
veterán

No, ilyen "Androidos" készüléket ne vegyetek, mert meglepetés érhet. ;]

A kép az egyik hazai üzletlánc szórólapjáról készült.

.::> <::.

(#30748) quailstorm válasza kaller1 (#30747) üzenetére


quailstorm
nagyúr

De még csak nem is 2.3 ;]
Mindegy, ilyet akkor se vennék, ha jól lenne hirdetve. Czápám van (S5350), az is félig sikerült csak, pedig nagyon szeretném ha normális java lenne jack dugóval... Esetleg fájlba menthető témabeállítások.
Bírom a samsungot. Régen a suliban az ment, hogy Sanyi, de tök jó témád van, küldd már át. Legyen az Nokia vagy Sony Ericsson, IrDA vagy Bluetooth.
2 czápa közt hogy menne? Sanyi muti mán a témabeállításokat meg küldd már át az elemeit... Hurrá, éljen a technikai fejlődés.

(#30749) kali válasza kaller1 (#30747) üzenetére


kali
legenda

ááá, ez mi a fene????? :Y

(#30750) kaller1 válasza quailstorm (#30748) üzenetére


kaller1
veterán

Ne is mond, az SE A2 rendszere a legjobb volt a zártak közül, nagy kár hogy kukázva lett.

.::> <::.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.