Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9001) QG


QG
tag

Letöltöttem egy könyvet, mivel sok benne a hivatkozás, html formátumban. Ezt szeretném a telefonomon (w610i) olvasni, de hiába másoltam be az Opera mini "mentett weboldalak" mappájába, egyiket sem látja.
Valamilyen extra formátumra kell konvertálni, vagy használjak esetleg más programot?
Van valakinek ötlete?

Előre is kösz
QG

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

(#9002) SpZ


SpZ
senior tag

hello
megvan a Nokia 6120 c [link]
norm jack bemenet van rajta, és 5k körül ha kevesebb az se baj fülhallgató kéne hozzá
1. melyiket lenne érdemes? márka stb (basszus kiemelős előnyben, ha hangos az se baj)
2. Gyöngyös , Hatvan környékén érdekelne ill, olcsó házhozszállítással

(#9003) se4ever2


se4ever2
aktív tag

És az MM-ben mennyi a W200i?

(#9004) SpZ válasza SpZ (#9002) üzenetére


SpZ
senior tag

2,5 mm jack bemenet van rajta ez tovább nehezíti a dolgokat

(#9005) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Üdv! Holnap használt telefont fogok vásárolni. Egy K750i-ről van szó. Mire kell nagyon odafigyelni használt telefon vásárlásakor? Miket ellenőrizzek? Köszi előre is, sokat segítenétek...

(#9006) sanzi89


sanzi89
addikt

Üdv.

Honnan tudhatom meg, hogy az SE G502-esemhez milyen nagyobb aksit lehet vásárolni, mivel a gyári elég karcsú.

Köszi a választ!

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#9007) sanzi89 válasza ^Clown (#9005) üzenetére


sanzi89
addikt

Üdv.

Volt ilyen telefonnal dolgom, két nagy probléma szokott vele lenni. Az egyik a joystick, a másik az aksi töltő csatlakozó. Ha külsőre nem látsz nagy amortizálódást, és funkciójában is jó a teló, és esetleg az aksija is jó állapotban van, akkor jó vétel a K750-es.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#9008) ^Clown válasza sanzi89 (#9007) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Még valamit hadd kérdezzek: a beszélt órák mennyiségét hogyan tudom előcsalogatni egy SE K750i telefonból? Eddig csak Nokiám volt... :(

(#9009) Zadia


Zadia
senior tag

Sziasztok!
Pár hete vásároltam egy Samsung SGH-E250-es telefont.
Most vettem bele 1 1GB-os memóriakártyát.
A problémám az,hogy amikor a számítógépről rátöltök zenéket + képeket és utánna belerakom a telóba mindig le akarja fomázni a memóriakártyát.
Hogyan tudnék akkor rátölteni zenéket??

(#9010) Ricardo válasza Oly (#8992) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor az több mint érdekes. Az azonosító egyezik a telefonkönyv és a rossz hangszóró meg átkerült? vagy a hangszóró telefonkönyv maradt és a ti azonosítótok került át. Ez mindenképpen kizárja a véletlent :U Borítsátok rájuk a pultot.

[ Szerkesztve ]

(#9011) runner 125 válasza Zadia (#9009) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hali!

Telefonon kersztül nem tudsz rátenni?
Ha folyton formázni akarja nem lehet h a kártyával van vmi :F
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9012) sanzi89 válasza ^Clown (#9008) üzenetére


sanzi89
addikt

Elvileg a híváskezelőben valahol lennie kell egy ilyen menünek, de ezt le lehet nullázni. Más megoldást sajna nem ismerek.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#9013) zoolii


zoolii
tag

Sziasztok!
Kérdésem lenne, hogy a mobil video streaming mit takar? (Pl a Nokia 3120-nak van ez a funkciója)
Tudok TV-t nézni rajta?

(#9014) Rotikefe


Rotikefe
csendes tag

Sziasztok.....!
Mint uj belépő azért mégis egyből rátérnék a lényegre!
Siemens CFX 65 teló és a MobilPhoneManager progi ugyan felismeri infrán, de csak addig jut el, hogy kidob egy ablakot, menjek el a siemens oldalára és töltsem le az Irda támogatás programját!
Természetesen a Benq.Siemens oldalon a max. támogatás a kezelési utasitás PDF-ben! Sehol semmi egyéb progit nemtalálok! Valakinek ha lenne valami megoldása, esetleg programja nagyon megköszönném! Akár Email-ben is!

Köszi előre is a segitséget!

(#9016) N-vidi-A válasza SpZ (#9002) üzenetére


N-vidi-A
őstag

2,5 jack van rajta, eloszor vegyel egy 3,5-es atalakitot, majd itt az aprok kozott most "akciosan" van az egyik eladonal 5e Ft-ert sennheiser CX500-as agybadugos brutal headset!
:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#9017) N-vidi-A válasza Zadia (#9009) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Egyszer engedd formazni a kartyat, utana hatha mar nem fogja azt csinalni!
:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#9018) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Lerágott csont, néztem is V3-as topikot, de a sokadik link után feladtam
Valaki, ajánljon már egy olyan szoftvert, megoldást, amivel meg tudom oldani a picosky és az angol-magyar-magyar-angol szótáraim feltelepítését a Motorola V3-ra. Ezek számomra fontos alkalmazások. Ha nem tudom belepakolni őket, kénytelen leszek polcra száműzni eme formailag tetszetős, de tudásában kicsi mobilt. :(

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9020) Algieba válasza Algieba (#9018) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Feltelepítettem két szoftvert a MotorolaMidletet és a P2K-t. Egyiknél sem csatlakozik a telefon. Csak a saját Motola Phone Tools-ja ismeri fel.
Mit rontottam el???

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9021) Newyorker


Newyorker
addikt

Segítsetek nekem!

Van egy Nokia mobil, sajna a típusát nem tudom, annyira emlékszem, hogy vékony nagyon, kvarc a kijelző, tehát nem ez a színes, szögletes. Ami nagyon szembetűnő rajta, hogy iszonyat vékony.

Nem új típus, régebbi model.

Segítsetek, köszönöm!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#9022) Ricardo válasza Newyorker (#9021) üzenetére


Ricardo
félisten

Megmondom őszintén, nekem a leírásból egy nokia nem ugrik be. Első gondolatom a Motorola F3

(#9023) Oly válasza ^Clown (#9008) üzenetére


Oly
senior tag

Főképernyő esetén:

Jobbra, csillag, balra, balra, csillag, balra, csillag

Ez hozza elő a szervíz menüt, amiben megnézhető az öszes hívásidő.

Ricardo: Megtörtént. 1 napot kaptak, hogy visszacsináljanak mindent... :C

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#9024) Oly


Oly
senior tag

Sziasztok!

Vodanal a VodaMail megrendelése esetén automatikusan bekapcsolják a hangpostát is.
Én viszont nem szeretném a hangpistát használni.
Mit lehet ilyenkor trükközni.
Ügyfélszoli azt mondja, hogy a kettőt nem lehet külön választani. :W

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#9025) Viktor0610 válasza Oly (#9024) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is ezzel "szívtam", mikor megrendeltem a szolgáltatást.
Úgy oldottam meg, hogy egy nem létező számra irányítottam át a hívásaimat a hangposta helyett.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9026) Oly válasza Viktor0610 (#9025) üzenetére


Oly
senior tag

De olyankor meg azt mondja a hívott félnek, hogy
"A hívott szám nem megfelelő.
ellenőrizze a számot, majd próbálja újra."

Erre meg azt hihetik, hogy megváltozott a számom.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#9027) Oly válasza Viktor0610 (#9025) üzenetére


Oly
senior tag

Va egy jó hírem!

Felhívtam a 1270-et és azt mondtam nekik:
Kapnak 10 percet, hogy megolják nekem azt, a VodaMail megtartásával, a Hangposta megszűntetését...

Közöltem, hogy szívesen hallgatok addig zenét... ;]

18 perc alatt megoldották a problémám.

Van VodaMail-em... Nincs átirányításom!

:C

:R

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#9028) Atlantis


Atlantis
veterán

Nem tud valaki jófajta jelszótároló programot? JAVA nyelven kellene és Sony Ericsson mobilra. Olyasmi lenne jó, mint a Nokia-féle Tresor alkalmazás.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9029) Sőrmok


Sőrmok
csendes tag

:B :B Sziasztok
Tud valaki segiteni?
Nokia 3120 clasical hogy lehet őnarcképet késziteni?
Előreis kősz

(#9030) ollie válasza Sőrmok (#9029) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megfordítod és megnyomod a képkészítő gombot :) Mint az összes kamerás mobillal, aminek a hátulján van kamera (az első csak videobeszélgetésre használható).

***

(#9031) ollie válasza Atlantis (#9028) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nemtudom a Tresor milyen, de én az mDrawer-t használom. Profi (te hozhatod létre a táblákat az adatbázison belül, gyakorlatilag bármennyi mező lehet egy sorhoz (adathoz)).

***

(#9032) ollie válasza zoolii (#9013) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tudsz, ha a szolgáltatódnak van ilyen szolgáltatása (asszem jelenleg csak T-mobile és méregdrága).

***

(#9033) Atlantis válasza ollie (#9031) üzenetére


Atlantis
veterán

Megnézem, kösz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9034) benneddeck


benneddeck
tag

hello!!!!!!!
van egy kis problémám a w800-ammal... elhúzom a kamera takarólemezét, frankón be is jön a kép de alapból túlexponáltan akar fényképezni és nem engedi átálitani, ez még nem is lenne akkora baj, csak ha megnyomom a fényképezőgombot, befókuszál, ha mégjobban megnyomom nem menti a képet hanem kitesz háttérre... és a témáimat sem ismeri fel memkariról... épp ma mentem el a helyi mobil szervizbe, a srác csak ránézett és annyit mondott h a kamera átvezető kábele a rossz..... én szoftverhibára gondoltam.....
tehetetlenül állok a dolog előtt, légyszi segítsetek!!!!!! :F
előre is nagyon köszönöm!!!

''...Still Lowride in the West Coast...''

(#9035) salam


salam
csendes tag

Üdv!

Kérem aki tud segítsen!

Nokia N93 képernyő nem áll vissza normál megjelenítésre csak fektetett módban működik. Hiába tekergetem csavargatom a flipet nem reagál semmire. Újraindítás, aksi kivesz semmi változás. Újraindításnál normál módban jön be a kép, a Nokia logó is rendben van ezután a főképernyő is jó, de kb 5 másodperc múlva magától elfordul fektetett (landscape) módba.
Próbáltam firmware frissítést nem segített. Próbáltam software / hardver resetet, ugyanaz.
Érdekes módon reset után amikor kéri az országot és az időbeállítást ott tökéletesen működik akár percekig is, de ahogy továbblépek és bejön a főképernyő 5 másodperc és elfordul a kép. Ezért úgy gondolom hogy hardware hiba kizárható.

Valakinek ötlete?

(#9036) Atlantis válasza ollie (#9031) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem annyira jött be. Más javaslat esetleg?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9037) oilver1


oilver1
tag

Sziasztok!
Vettem egy Turbo Sim-et, fekete, öntött chipes. W880-ba raktam, ami T-s. Helyből nem találja a hálózatot... :F kivettem, visszaraktam, semmi. ?????

Az alkohol nem válasz, de legalább a kérdéseket elfelejted!

(#9038) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

Ma fél füllel hallottam -lehet h rosszul :) -h a Motorola-nak van olyan készüléke ami illatot ereszt ki magából.. :B
Igaz?!
Nem mint ha tervezném a vásárlását egy hasonló illatosítónak,csak érdekesség gyanánt..
Köszi
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9039) mrlujoak válasza benneddeck (#9034) üzenetére


mrlujoak
veterán

A telefonod szoftverét te magad is tudod frissíteni a SEUS segítségével, így egy hibalehetőséget kilőhetsz.
Ha mégis hardveres eredetű a hiba, akkor keress egy emberi árakon dolgozó gsm szervizt!

oilver1:
Ha még nem olvastad, akkor ezt ajánlom a figyelmedbe, amibe választ kaphatsz, miért nem működik a te telefonoddal az a TurboSIM. Vagy kalibráld, vagy vidd vissza, hogy a boltban programozzák be neked, vagy cseréltesd ki egy másik típusra!

runner 125:
Illatos mobilokkal foglalkozó hírek persze voltak, hirtelen ezeket találtam:

Illatos mobil a Sony Ericssontól - 2007 elejéről, valós megoldással
Illatos Sony Ericsson mobil: stresszoldó hatás
5 millió forintos, illatos mobil!

Illatos Nokia - 2007 május, erősen koncepció

NTT DoCoMo: Megosztható az „illat playlist” - itt is egy tervezet 2008 áprilisából
Illatok és szagok továbbítása - mobiltelefonnal

Illatos, UV-fényes mobil - szintény egy lehetőség...

Megvalósult illatos mobilról eddig SE modellről tudok.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#9040) runner 125 válasza mrlujoak (#9039) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszönöm. :)
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9041) benneddeck válasza mrlujoak (#9039) üzenetére


benneddeck
tag

köszi!!!!

''...Still Lowride in the West Coast...''

(#9042) katica.d


katica.d
csendes tag

Bedöglött a pannonos telefonom. Tud valaki segíteni, hogy hogyan használhatnám a pannonos simkártyámat a régi, de még működő Tmobilos SGH X660-as telefonomban?

(#9043) whitestar


whitestar
csendes tag

Segitseget szeretnek kerni az alabbi problemaval kapcsolatosan: van egy 2006 januarjaban vasarolt Nokia N90-es keszulekem, ami par honapja bemondta az unalmast. Teljesen kifagyott, levettem rola az aksit, visszatettem, azota nem lehet bekapcsolni a keszuleket, ha toltore rakom, arra sem igazan reagal, csak a belso kepernyo vilagosodik ki, de amugy semmi, bekapcsolhatatlan... Itt New York-ban a Nokia szervizben javithatatlannak minositettek, azt mondtak kidobhatom, vegyek helyette ujat! Most ev vegen hazalatogatok es arra gondoltam esetleg otthon meg tudjak nezni/javitani.

(#9044) Kloden


Kloden
senior tag

T-s szolgáltatónál lehet venni SIM-kártyát magában? Ha igen mennyiért kb?

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#9045) fargo01


fargo01
csendes tag

HI

Eloszor is nem igazan vok otthon a temaban ugy hogy vki eltudna magyarazni hogy hogyan mukodik ez a java dolog a mobilokon?
van egy nokia e61i-m ez ugye symbian os telo (s60?) es gondolom ezen van vmi java platform aminek segitsegevel a java alkalmazasok futnak...
Kerdes: hogyan lehet ezt frissiteni? mert egyes alkalmazasok eleg lassuak/lagosak rajta es nem hiszem h a hardware miatt... vagy tevedek?
A firmware t frissitettem igy egy fokkal jobb lett.. a memoria nincs tele ugy h ezert gondolom h vmi software es bibi van...
A valaszokat elore is koszonom

(#9046) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy milyen buktatója lehet annak, ha vki a piacon vásárol telefont?

A mai nap kaptam egy nagyon jó ajánlatot:
Nagyon szép, szinte új állapotban lévő Nokia N95-ös 30ezerért.
Végül nem vettem meg, mert már gyanúsan olcsó volt :U

(#9047) runner 125 válasza HXY (#9046) üzenetére


runner 125
nagyúr

Például h lopott a készülék.
IMEI alapján lenyomoznak-kellemetlen tud lenni :)
Én csak garanciális készüléket veszek mindig. :K
(Ilyen esetekben hiába mondja h írtok adás-vételit..azt ír rá amit akar..)
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9048) paramedic


paramedic
aktív tag

A Nokia 6233 a 2GB micro SD kártyát rendesen kezeli? Vagy érdemesebb (pl sebesség szempontjából) maradni az 1GB-nál?

[ Szerkesztve ]

(#9049) kali válasza paramedic (#9048) üzenetére


kali
legenda

igen, az eredeti 2 gb-os nokia micro sd memórikártyát például rendesen kezeli!
haver vett először kingston, utána pedig kingmax karit bele, de mind a kettővel akadozott, lassult és fagyott a telcsi, végül vett eredeti nokia karit bele, azzal minden ok!

(#9050) Tollaskigyo


Tollaskigyo
csendes tag

Hello. Eddig Nokia 6230i-m volt most meg vettem 1 k800-ast . A menüje fura demeglehet szokni,viszont az akuja 4 nap és alig használtam+kijelzövédö,nagy ora nem volt. Lehet a nokia 6300val jobban jártam volna. sajnos annyira nem ismerem a nokiát Szerintetek érdemes lenne váltani v. lehet rajta javitani?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.