Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#31051) Attila xy válasza meroly (#31026) üzenetére


Attila xy
tag

Nokia e52

(#31052) killigeza


killigeza
csendes tag

Sziasztok segitség kellene hogyan tudnám eten gloflish x500-ra felrakni a wm 6.5.Elöre is köszönöm.

(#31053) fuximaxi válasza killigeza (#31052) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Jó olvasgatást.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31054) killigeza


killigeza
csendes tag

az a baj hogy egy darabig talál hálózatot utána nem az mér van.eten gloflish x500.Már nem jövök rá hogy mi lehet a baj.Mert lerakja magát repülő üzem modba és a beálitásoknál nem tudom vissza kapcsolni.valaki segítsen.

(#31055) littlelion21


littlelion21
addikt

A (többségében) kínai droidos csodákban hogy oldják meg hogy az előre beállított időben a készülék bekapcsoljon?
Ötletem van rá, de valaki hátha tudja pontosan.

(#31056) Tommi000001


Tommi000001
aktív tag

hali
iphone 4 fuggetlenítésnél ,lehet abból baj ,ha előre kérik az imei számomat???

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#31057) fuximaxi válasza Tommi000001 (#31056) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Ezzel a témával nem foglalkozunk a Prohadver lapcsalád fórumain. :(((

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31058) Pc Laca


Pc Laca
tag

Heló

Tudnátok segíteni Iphon3g-ről szeretném átmásolni a neveket a simkártyára aki tudja ,hogy hogyan kell átmásolni kérem segítsen THX.

(#31060) zolee155


zolee155
csendes tag

Köszi a segítséget!
@fuximaxi: Erre én is gondoltam, de a routerre másik Androidos készülék is csatlakozik, (sőt olykor több is) és egyikkel sincs ilyen gond, a másik dolog, hogy ezzel sem mindig. Másrészről a készüléken nem sok WiFi-vel kapcsolatos állítási lehetőséget találtam :-(

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#31061) gabrovits2


gabrovits2
csendes tag

Hali olyan gondom lenne hogy lenne egy SGS-em és nem tölt a töltővel semmi baj a telefonnal lehet valami egyszer csak kikapcsolt és se kép se hang nem reagál a töltésre :Y

(#31062) krypton


krypton
senior tag

Sziasztok!

Van nekünk itthon egy Samsung SGH-L700 készülékünk, azonban újabban nem akar rendesen működni. Teljesen véletlenszerűen olyan mintha újraindulna a telefon, de sokkal gyorsabban. Először az animáció, az üdvözlőszöveg majd egyből a főképernyő jelenik meg és hálózatot keres.
Ez miért lehet? Én szoftveres hibára gyanakszom. Esetleges megoldások?

(#31063) ricsko72


ricsko72
tag

Helló!

nokia X3-02-n hogy tudom felvarázsolni a gyári nokia maps appot, ami a menüben is benne van pl a 7.5.1-es szoftverben, ha a telefonról frissítem a szoftvert?

Az volt a problémám, hogy miután a 7.1.6-os firmware-t a telefon szoftverfrissitésével frissitettem 7.5.1-re, lett térkép pl., viszont gondok adódtak a névjegyzékből való simről telóra másolással.
A firmware downgradelve lett 7.1.6-ra, de abban nincsen térkép pl.
Ezek után Phoenix-szel frissitettem a firmwaret 7.5.1-re és igy viszont nem lett Nokia maps.

(#31064) SziberTomi válasza ricsko72 (#31063) üzenetére


SziberTomi
tag

Sziasztok.

Szeretném eladni a készülékemet, de kellene a vevőnek letiltás elleni garancia.

Ilyenről van valakinek mintája? Vagy mi kell, hogy szerepeljen benne?

Üdv!

iPhone 5S

(#31066) imi290 válasza ricsko72 (#31063) üzenetére


imi290
aktív tag

Szia!
Próbáld meg ezt,ha nem menne keress hasonló installert .
U.i.ha emlékeim nem csalnak előtte kell hackellni.

[ Szerkesztve ]

(#31067) Cicero


Cicero
őstag

Sziasztok!
Rendelt már valaki a skyphone.hu -ról?

(#31068) halzol


halzol
csendes tag

Kedves barátaim!
Gyors segítséget kérek....Alcatel OT 995-öm van. (és kezdő ezen a fórumon) Nincs energiám végigolvasni az összes bejegyzést, lehet hogy ez már lerágott csont.
Kérdésem....a telefonba használható e a 32GB microSD SDHC kártya?. Fontos lenne, mert pillanatokon belül döntenek kell a termékről.
Köszi a türelmet.

(#31069) meroly válasza halzol (#31068) üzenetére


meroly
veterán

32 Ok
az sdhc-t nem tudom.

Impossible is nothing

(#31070) halzol válasza meroly (#31069) üzenetére


halzol
csendes tag

...ez az én nagy dilemám is...jó ajánlat, itt a kezemben és tanácstalan vagyok....a termék leírás nem tartalmaz semmi ilyen infót...

(#31071) meroly válasza halzol (#31070) üzenetére


meroly
veterán

Próbáld bele a telefonba :DDD

Impossible is nothing

(#31072) kaller1 válasza halzol (#31070) üzenetére


kaller1
veterán

jó ajánlat, itt a kezemben és tanácstalan vagyok

Akkor vedd meg, szerintem működni fog benne. Ha meg még sem, biztos el tudod adni.

.::> <::.

(#31073) halzol válasza meroly (#31071) üzenetére


halzol
csendes tag

...ha nem működik átpasszolom Neked!...(igazán jó vétel)

(#31074) meroly válasza halzol (#31073) üzenetére


meroly
veterán

Nah kaller1 edd meg amit főztél :DDD

Impossible is nothing

(#31075) halzol válasza kaller1 (#31072) üzenetére


halzol
csendes tag

...köszönöm, megtettem...én is erre gondoltam, bár már jártam hasonlóképp, és érdekes, miután gazdát cserélt, már hiányzott... :N

(#31076) halzol válasza meroly (#31074) üzenetére


halzol
csendes tag

:DD

(#31077) halzol válasza meroly (#31071) üzenetére


halzol
csendes tag

...különben most esett csak le a "tantusz", mit ajánlottál. Az a gond hogy a termék bontatlan csomagolásban van (és amíg pontos információt nem kapok nem bontom ki)...mert ha senki nem ajánlja akkor így könnyebben túl tudok adni rajta. de köszönöm, nagy segítségemre voltatok, látom hogy van kitől tanácsot kérnem, és ez önbizalmat ad....

(#31078) kaller1 válasza halzol (#31073) üzenetére


kaller1
veterán

Ne parázzál, működni fog benne.

.::> <::.

(#31079) meroly válasza halzol (#31077) üzenetére


meroly
veterán

Szívesen, ha máskor nem jön össze kaller biztos átveszi jó áron ;] :DDD

Impossible is nothing

(#31080) fuximaxi válasza meroly (#31069) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Tisztán látás kedvéért.

SD - Secure Digital - Elméleti maximális kapacitása 4GB
microSD - Elméleti maximális kapacitás 2GB
microSDHC és SDHC - Secure Digital High Capacity - Elméleti maximális kapacitás 32GB
microSDXC és SDXC - Secure Digital eXtended Capacity - Elméleti maximális kapacitás - 2TB

Wikipédia - Memóriakártya

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31081) meroly válasza fuximaxi (#31080) üzenetére


meroly
veterán

Köszönöm, ezzel tisztában voltam, azt nem tudtam hogy az OT-995 fogadja-e vagy sem.

Impossible is nothing

(#31082) fuximaxi válasza meroly (#31081) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Igazából, nem csak neked szólt, de te írtad, hogy a 32GB az menni fog, de a HC-t nem tudod. 32GB csak HC lehet. :N

A készülékek specifikációit az érdeklődők a www.gsmarena.com oldalon meg tudják nézni. OT-995

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31083) meroly válasza fuximaxi (#31082) üzenetére


meroly
veterán

Wow és még csak most esett le, hogy ha 32 akkor tutira hc :B
Én is onnan néztem, de a kép nem állt össze.

Impossible is nothing

(#31084) ricsko72 válasza imi290 (#31066) üzenetére


ricsko72
tag

köszönöm. csak java-t fogad. Sis fájokkal nem tud mit kezdeni.

(#31085) kj1978


kj1978
csendes tag

Szép napot!
Nem tudtok elérhetőséget Samsung gt-b2710 tip telefonhoz eredeti firmware-t?
Pontosabban ez kellene: b2710bsjj1

(#31086) kaller1 válasza kj1978 (#31085) üzenetére


kaller1
veterán

[link]

.::> <::.

(#31087) dvdbackuper


dvdbackuper
őstag

Előkapartam a fiók mélyéről egy Samsung D900-at.
SIM kártyazárral indul, ha kártyát teszek bele, de nem fogadja el az általam használt kódokat, le lehet szedni valahogy róla? Kártyafüggetlen a teló.

(#31088) quailstorm válasza dvdbackuper (#31087) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nekem van hozzá kábelem ;] Egy frissítés/főzött ROM megoldaná. De akkor az inkább telefonzár. Általában ilyen kábele minden rendes GSM boltnak is van, mert az E250, és D900/D900i nagyon elterjedt volt.

(#31089) kaller1 válasza quailstorm (#31088) üzenetére


kaller1
veterán

Egy frissítés/főzött ROM megoldaná

Az kevés lesz ehhez. :)

.::> <::.

(#31090) quailstorm válasza kaller1 (#31089) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem tán az EEPROM-ban van ahol az IMEI? Mert akkor tényleg kevés. De Szeged akkor is 3k. Mert az enyémet 0-ról kellett újrahúzni :))
Sony-hoz, Nokiához elég az tuti, már csináltam, gondoltam ez a kód nem az EEPROM-ban van, már csak azért sem mert fizikailag nem lehetséges.

(#31091) petrelli86


petrelli86
aktív tag

sziasztok

lehet hogy egy hülye kérdésem lesz most :D
arra lennék kiváncsi, hogy van nekem ilyen 500mb-os internet előfizetésem a mobilomon ezen keresztül ha rádugom a telót laptopra nem tudnék valahogy netezni?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#31092) #90933760 válasza petrelli86 (#31091) üzenetére


#90933760
törölt tag

De, mondjuk pontos leírást nem tudok adni, viszont megvalósítható. Akár BT-n keresztül is. Évekig így nyomattam. Nem vagyok rá büszke, Edge... Szerintem még Wi-Fi-n is megy.

[ Szerkesztve ]

(#31093) petrelli86 válasza #90933760 (#31092) üzenetére


petrelli86
aktív tag

azért lenne fontos mert elég sokat vonatozok mostanában pest-szolnok között és mobilról nagyon f*s netezni, laptopról már frankóbb lenne, gondolom ez az 500mb elég lenne weboldalakat lesegetni ha másra nem is..
egyébként nokia c6-00 telóm van, valaki esetleg ha tud segítsen:)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#31094) meroly válasza petrelli86 (#31093) üzenetére


meroly
veterán

Kábellel még nem próbáltam, de BT-vel simán megy. Ha vista/win7 van a notin, akkor csak simán a BT kezelőben párosítsd. Ott lesz majd az opció hogy csatlakozás.
Ha nincs BT a gépben, akkor a nokia suite-ban van szintén "tárcsázó" a kábeles megoldáshoz.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#31095) #90933760 válasza petrelli86 (#31093) üzenetére


#90933760
törölt tag

Arra elég. Általában ha lejár az 500 Mega akkor is lesz net csak lelassítják elég elmebeteg sebességre, de legalább lesz továbbra is. Szolgáltatótól meg a csomagtól függ. De vannak kis progik is amik figyelik az adatforgalmat és figyelmeztetnek, ha túllépsz egy beállított értéket akkor tudod, hogy mennyit netezhetsz ha azt akarod elég legyen az 500 Mega egy hónapra. Napi 17 MB kb.

[ Szerkesztve ]

(#31096) petrelli86 válasza meroly (#31094) üzenetére


petrelli86
aktív tag

már arról netezek :D
köszönöm szépen nektek a gyors segítséget :R
nem egy sebességbajnok de jó lesz ez :C

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#31097) meroly válasza petrelli86 (#31096) üzenetére


meroly
veterán

Nincs mit, ez gyors volt. A BT miatt lehet lassúbb ha lassú, mert maga a telefon HSDPA-t is tud.

Impossible is nothing

(#31099) halzol válasza petrelli86 (#31091) üzenetére


halzol
csendes tag

...én BT-n keresztül nagyon sokat használtam...a hőskorban...összepárosítod...beállítod...oszt, kész!

(#31100) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Sziasztok!

Nokia 2700 -nál, hogy tudnám lementeni az sms-eket, hogy később lehessen olvasni őket a gépen?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.