Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#525) kisgeee


kisgeee
tag

Sziasztok!

Érdekes tapasztalatom osztanám meg veletek, illetve kíváncsi vagyok mit gondoltok a dologról!
Szóval vásároltam egy autós eseményrögzítő hd dvr kamerát, nem volt drága (kb 6-7e. Ft) de nem is vártam csodát. Class10 kártyám volt így azzal használom, a nappali felvételek egész jók, sajnos azonban akadozik a felvett videó. A gondom az, hogy külsőre ugyanilyen kamerából létezik legalább 4 féle belsővel szerelt modell, én a leggyengébbet fogtam ki úgy tűnik.
A csavar csak most jön!
Elfogadtam h ennyiért ez van, használtam DE az a furcsa helyzet, hogy a kamera BLOKKOLJA a navigációt (wayteq)!!! Nem vicc, amint bekacsolom a kamerát az autóban, a tőle fél méterre levő gps elveszti a műholdakat. Ugyan ez a helyzet a mobiltelefonok GPS-ével is, sony, iphone, stb. Elég, ha bekapcsolom a kamerát, nem is kell rögzíteni vele, és ha kihúzom a töltő kábelt akkor is, tehát nem az autó elektromos rendszén megy át a zavar. Nem tudom hogy ez véletlen, vagy direkt beépített bónusz. ;] Viszont elgondolkodtató, ráadásul elég komoly teljesítménnyel küldheti a zavarjelet, 1 méterre is kihat. Szóval ez a helyzet, ki mit gondol, műszakilag mi lehet ez? Összeesküvés elmélet? :D

"kisgeee felhasználónak 155+104 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.