Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62351) #28001792 válasza Oplex (#62348) üzenetére


#28001792
törölt tag

Akusztikus,es pop zenere jo,minden masra felejtö.. klasszikus zene is elmegy neki.. a magasa halovany mint ebben a katban mind,de annyiert jo vetel,ha a zenei izleseddel talalkozik :)

[ Szerkesztve ]

(#62352) #28001792 válasza civicfan (#62347) üzenetére


#28001792
törölt tag

Ott biztos nem a szett volt a ludas :)

(#62353) #28001792 válasza PiciPeti (#62350) üzenetére


#28001792
törölt tag

Fejröl is elketyeg,relativ erzekeny,nem kell möge erömü

(#62354) Oplex válasza MunezXBK (#62349) üzenetére


Oplex
tag

Én zenei téren elég mindenevő vagyok (egyedül komolyzenét nem fogok hallgatni rajta), de figyelembe véve az asszony ízlését is inkább elektronikus zenét hallgatnánk rajta, illetve a mai "slágereket" (EDM, rock, stb...)

De az előző posztomat eléggé csak ideböfögtem, sorry, szóval a lényeg hogy már csak az első szett hiányzik, a fejegység egy X580BT, az erősítő pedig egy alpine 3541 egyelőre.

Ehhez szerintetek passzolna a GFQ vagy esetleg van más ajánlás (max. 30e Ft)?

(#62355) Lite válasza Möhe (#62338) üzenetére


Lite
őstag

+1 a VD. Szubra főleg. Szobai teszteken még akad 1-1 rca kábel K.csáéktól, ami VD szint körül mozog (hasonló árú termékekről beszélünk!), de hangszórókábel esetén azért már nagyobb a difi.

Ha pedig tényleg jó dugókat akarsz, akkor azonos árkategóriában: Neutrik. (A Rean a B márkájuk, annak komoly rendszeren hallgatva gyengébb a magasa, kicsit visszafogottabb). Feltéve, hogy ezek még aktuális árak, mert bizony akkor nagyon jó áron van. :C

(#62356) Lite válasza MunezXBK (#62343) üzenetére


Lite
őstag

Ne sajnáld! Attól a Rainbow-tól széles lesz a vigyor, még a legveretősebb zenén is. :C

(#62357) PiciPeti válasza Oplex (#62354) üzenetére


PiciPeti
őstag

Így már más, oda a GFQ jobb lesz szerintem. :K

(#62358) okiszPSX


okiszPSX
tag

Sziasztok!

Elnézést, hogy nem olvasok végig többszáznyi hsz-t, oldalt.
Kérdésem csak annyi lenne, hogy asszonynak lett egy kis puntoja városi autónak, amiben nincs fejegység. Nem akarok neki semmi extrát biztosítani (neki pedig nem is igény), csak hogy szóljon neki valami a hangszórókon.
Nézegettem ezeket az 5-7 ezer forintos noname cucookat, ami mp3/usb/sd/aux meg minden szar van rajta, olvasófej pedig ugye nincs.
[link 1] [link 2]
Megéri egy ilyet venni, ha neki csak rádió meg max usb-n a saját zenéit hallgatná?
Tisztában vagyok vele, hogy nem úgy szólnak mint egy Pioneer, Alpine és társai.

Esetleg ha linket is tudna valaki adni egy-két jó tippre, azt megköszönném. A cél, hogy most nem szeretnék még 10-20ezreket költeni erre, mikor neki nincs rá szükség.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#62359) outsiders válasza okiszPSX (#62358) üzenetére


outsiders
aktív tag

Parancsolj, itt egy belépő fej: [link]

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#62360) okiszPSX válasza outsiders (#62359) üzenetére


okiszPSX
tag

Pont erre gondoltam, hogy nem vennék, ha nem muszáj.. Tudom, hogy belépő szint, meg árgépen első találat a pioneer cuccoknál idáig én is eljutottam :D
De első sorban arra irányult a kérdésem, hogy a linkelteddel ellentétben, elég lehet e olyan, mint amiket én linkeltem. Van e ezeknek hátulütője, hogy ilyen olcsók, vagy csak szimplán azért, mert nincs bennük cd olvasó és valamivel gyengébb a hangminőségük.

(#62361) PiciPeti válasza okiszPSX (#62360) üzenetére


PiciPeti
őstag

Az általad linkelt műszaki szemetek kb 1-1,5 évet bírnak, de addig is vagy sípolnak, vagy zajos a kimenetük, a rádióadást kásásan fogják, és természetesen gagyi a hangjuk is...

Jobban jársz hosszú távon egy belépő Pio/JVC/Kenwood fejjel. ;)

(#62362) G.Zs. válasza okiszPSX (#62360) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Probalj meg egy hasznalt belepo kategorias markas fejet 10k kornyeken kifogni.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#62363) Speeedfire válasza okiszPSX (#62358) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Lehet jobban járnál mondjuk egy használt márkás termékkel. pl ez

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#62364) Rivaul válasza okiszPSX (#62360) üzenetére


Rivaul
addikt

Facebookon hirdetnek egy ilyet.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#62365) Möhe


Möhe
addikt

SOS

Hogyan lehet kipróbálni/meggyőződni egy Mosconi one 120.4ről hogy működik?
Nálam nem lehet bekötni, az eladónál nem lett bekötve, ha igaz akkor sovány a lehetőség rá hogy be lehessen dugni.
Külföldi vásárlás , doboz nincs, csak maga az erő. Jófogáson is fenn van. Itt van a szomszédban.

(#62366) Chris82 válasza Möhe (#62365) üzenetére


Chris82
senior tag

Szia, én is kintről vettem ugyanezt a típust, bíztam benne hogy működni fog.
Olyantól vásároltam, akinek jó az értékelése.

(#62367) I'am Dony válasza Möhe (#62365) üzenetére


I'am Dony
őstag

Van itt is az apróban kicsit drágább, de kipróbálható és dobozos.

(#62368) okiszPSX válasza PiciPeti (#62361) üzenetére


okiszPSX
tag

Köszönöm szépen az infot és a többieknek is a linkelést. Akkor veszek használtan egy kicsit jobbat.
:R

(#62369) Möhe válasza I'am Dony (#62367) üzenetére


Möhe
addikt

Bammmeg, ezt nem figyeltem, pedig néztem a hirdetéseket.
Köszi, írtam is neki

(#62370) RAiN91 válasza Speeedfire (#62363) üzenetére


RAiN91
őstag

Az én Kenwood KDC-4047UA fejegységem milyen minőség a linkelt Pioneer-hez képest? Mert elég olcsón vettem használtan, de nem nagyon értek hozzá, csak jól nézett ki, meg Kenwood volt ráírva, de kíváncsi lennék egy ilyen új olcsó Pioneerhez képest gagyibb, vagy jobb?

(#62371) Möhe válasza I'am Dony (#62367) üzenetére


Möhe
addikt

Lebeszélve! :C
VD kábelek is jönnek, egyedül az RCA dugók hiányoznak, tápkábelem van,de le kell mérnem , ésbiztosíték ház kell még. De nyomok majd egy nagy totált,ha minden megjött,aztán lehet szekálni hogy mi hiányzik.
Aztán szólok a szakinak,ha szerencsém van még októberben fogad, addig alvázvédelmet is intéznem kell.

(#62372) I'am Dony válasza Möhe (#62371) üzenetére


I'am Dony
őstag

:))

Ez nagyon jó vétel volt.

(#62373) Speeedfire válasza RAiN91 (#62370) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Az alsó házban sok külünbség szerintem nem lehet hangzásban, kb mindenki ugyan azokból építkezik. Nem feltétlenül fog szebben szólni a linkelt pioo. Sőt, sok esetben a régebbi technikák jobban szólnak, mint az újabbak, mivel nekik is a haszon a lényeg.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#62374) troll81 válasza Möhe (#62365) üzenetére


troll81
addikt

szia labortap en viszek magammal mindig es egy proba hangszoro :K :R

(#62375) I'am Dony válasza troll81 (#62374) üzenetére


I'am Dony
őstag

Ez jól hanzik és érdekelne, hogyan megy ez a dolog. Kicsit bővebben leírnád a menetét? Köszi!

(#62376) troll81 válasza I'am Dony (#62375) üzenetére


troll81
addikt

szia ha megoldhato a garazsban akkor 220V van megkerdezem lehet e teszteli (mukodik e) siman eleg 5 A minden csatorna mukodik nincs protect epnek lehet tekinteni a tobbi itthon persze.75 % hogy bele megy az elado :K ezt igy oldom meg de fikazhatod ha gondolod :K nekem eddig bejott

(#62377) I'am Dony válasza troll81 (#62376) üzenetére


I'am Dony
őstag

Jó ötlet! Addig értem, hogy tudsz áramot vezetni az erő bemeneteire. A többi hogyan van? Csatornák stb...

[ Szerkesztve ]

(#62378) troll81 válasza I'am Dony (#62377) üzenetére


troll81
addikt

telo jack dugos rca a zene is megvan es megy szepen minden egy 5 perces mutatvany kb ha elado akkor kibirja es segitokesz ha nem vagy fals dolog van az egeszben akkor tiltakozik mint az egyik emberke aki visszamondta a randevut :K a hibatlan erositovel ja ha nem ez akkor a kocsihoz is van kabel elokeszitve :C :R

(#62379) rb26dett


rb26dett
aktív tag

Sziasztok! Alpine ida x311rr helyett szeretnék Bt kihangosítós és Flac-ot támogató fejet. Mit ajánlanátok? A hangjával tökéletesen meg vagyok elégedve ennek, de ezeknek a hiánya már zavar. Alpine ute 92 bt jobb lenne helyette? A hangja gondolom csak nem rosszabb mint az elődé... vagy van ebben az árkategóriában jobb választás?

(#62380) I'am Dony válasza troll81 (#62378) üzenetére


I'am Dony
őstag

Na ezt nagyon megjegyeztem! Köszi a leírást.👏👏👏

(#62381) troll81 válasza I'am Dony (#62380) üzenetére


troll81
addikt

figyelj ha nem kis ertekrol van szo akkor mindenkepp erdemes raprobalni.de azert ha jonak hirdetik az is altalaban :K

(#62382) Tiger. válasza gyvince (#62321) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem Ute 92 bt van, nincs gond vele.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#62383) Möhe


Möhe
addikt

Számolok a szigetelés miatt, STP gold 2mm és a Silent Coat kb egy árban van.
Hanno-val lenne kombinálva. Nekem a SC ami szimpibb. Honnan érdemes venni?
a 20db-os pakkot itt látom a legjobb árban, angolok meg nem szállítanak ide ,onnan meglenne 5-6kval olcsóbban

(#62384) Reneolus


Reneolus
tag

tme.eu - n nézd meg. Ott olcsóbb szokott lenni a Silent Coat.

Helix P DSP, JVC R981BT, Morel MT23/Soundstream Reference 300, DLS UP6/Emphaser EA2190, Emphaser EG12 (ETBR112)/Signat RAM3 MKII

(#62385) Reneolus válasza Tiger. (#62382) üzenetére


Reneolus
tag

Nekem hangra jobban bejött a Pio X5900BT (X580BT). Az UTE92BT hangja nagyon magasba húzott nálam. A Pio kiegyensúlyozottabb hangú, viszont sokkal rondább, illetve a kijelzője egy hulladék kb. csak sötétben lehet látni rendesen.

Helix P DSP, JVC R981BT, Morel MT23/Soundstream Reference 300, DLS UP6/Emphaser EA2190, Emphaser EG12 (ETBR112)/Signat RAM3 MKII

(#62386) istvan170


istvan170
aktív tag

Üdv! Az autóm motortérajtóján levő gyári borítás elkezdett széthullani, úgyhogy levettem. Valami öntapadós cuccal tervezem pótolni. Az ajtókat úgyis le szeretném borítani belül Silent Coat-tal, a motortérbe is mehet ugyanaz? Vagy oda mi az ajánlott?

(#62387) Tiger. válasza Reneolus (#62385) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Alpineban lehete elég sok mindent állítani, van olyan amit a mai napig nem tudom micsoda. de ott van a sys2 es amikor kurva sok mélyt dob rá ezt is tudja a pio?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#62388) gyvince


gyvince
senior tag

kèrnèk egykis helpet... vettem egy pioneer mvh-580bt
ès nem tudom használni az arc alkalmazást ez ilyen szar vagy vqn valami meg oldás....csak zenèt játszik de állítani nem tudok semmit....???

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#62389) Reneolus válasza Tiger. (#62387) üzenetére


Reneolus
tag

Én hifi-ben gondolkodom, szóval nem használok semmilyen hangzást "javító" opciót. Gondolom a Pio is tele van szórva ilyenekkel. Ha igazi mélyeket akarsz, akkor inkább egy combos, külön erősítő kell és egy mélyláda.

Helix P DSP, JVC R981BT, Morel MT23/Soundstream Reference 300, DLS UP6/Emphaser EA2190, Emphaser EG12 (ETBR112)/Signat RAM3 MKII

(#62390) Reneolus válasza gyvince (#62388) üzenetére


Reneolus
tag

Hosszan kell nyomni a hangerő gombot.

Helix P DSP, JVC R981BT, Morel MT23/Soundstream Reference 300, DLS UP6/Emphaser EA2190, Emphaser EG12 (ETBR112)/Signat RAM3 MKII

(#62391) gyvince válasza Reneolus (#62390) üzenetére


gyvince
senior tag

ès akkor csatlakozik??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#62392) Reneolus válasza gyvince (#62391) üzenetére


Reneolus
tag

igen.

Helix P DSP, JVC R981BT, Morel MT23/Soundstream Reference 300, DLS UP6/Emphaser EA2190, Emphaser EG12 (ETBR112)/Signat RAM3 MKII

(#62393) Brumi˘


Brumi˘
addikt

Sziasztok! Passat b5.5 variantba sub erősítőhöz elég az 5m-es táp és rca hosszúságra, vagy csinálhatok egyedi kábeleket? Köszi előre is. :R

[ Szerkesztve ]

(#62394) MunezXBK válasza Brumi˘ (#62393) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Elég. :K

(#62395) buci30


buci30
addikt

Volvo v50 -be ezt ajánlották így nem kellene húzzányulni a gyári radiohoz.
Valakinek jobb ötlet vagy ehez hasonló jobb termék?

Yatour USB illesztő Yatour Volvo MP3/USB/SD/AUX illesztő (SC)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#62396) Brumi˘ válasza MunezXBK (#62394) üzenetére


Brumi˘
addikt

Köszi, akkor holnap bedobom, ami a garázsban van. (de azt a nyugalom megzavarásának elkerülése érdekében inkább nem osztom meg :DDD ) Majd ha upgrade lesz, akkor jövök még kérdezni. :B

(#62397) MunezXBK válasza Brumi˘ (#62396) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én is holnapra tervezem a mindent is. :))

(#62398) troll81


troll81
addikt

Ha erdekel valakit Genesis Profile Four High :D :R und Genesis Amp Compact Four :DDD

[ Szerkesztve ]

(#62399) Ear001 válasza buci30 (#62395) üzenetére


Ear001
addikt

Jó lesz ez.

(#62400) I'am Dony


I'am Dony
őstag

Fejegység-Pendrive probléma rovat:

Kiírtam ma a zenéimet pendrive-ra. Az alap könyvtárban 3 mappa található és ezekben az adott zenék. A fő mappában nincsen zeneszám. Próbáltam 1, 2, 16, 32 GB-os eszközökkel is, de a probléma ugyan az. Az adott forrást kiválasztva, a fejegység kijelzőjén nem látható a 3 mappa, viszont a zeneszámok minden mappából ABC sorrendben listázva megjelennek és bármelyik lejátszható ill. az automata lejátszás is működik.

A pendrive-kat formáztam a használatot megelőzően, FAT/16/32-be ahogyan kell. A kézikönyv leírását elolvastam, ami szerint a hierarchia szintek max. száma:8, a megengedett mappaszám: 999, az eszközön tárolható elemek száma max: 9999. Ezeken ugye bőven belül vagyok.

Az autó Auris tapizós gyári fejegységgel.
Hol a hiba srácok?

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.