Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-06 07:34:25

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdéseket teszel fel, nyisd meg az összefoglalót és bátran szaladj végig az alábbi linkgyűjteményen. Ha nincs válasz, nyugodtan kérdezz. :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3036) L4mie


L4mie
veterán

Sziasztok, kis low budget segítséget kérnék.
Sajnos nincs meg a kellő technikám, hogy értelmes képeket tudjak csinálni, de azért szeretném a legjobbat kihozni abból ami most van.
Felszerelés:
Olympus E-M10
Kitobjektív 14-42 3.5-5.6

Meg egy játékboltban vett állvány amit egy 4000 forintos műanyag távcsőhőz adtak :DD :(
Jelenleg Új Zélandon vagyunk és gyönyörű az égbolt, gondoltam csinálok pár képet a tejútról.
De nem vagyok elégedett az eredménnyel, szerintem tud ez a cucc jobbat is, hátha össze tudok hozni valami jobbat, mondjuk több képből összeolvasztani vagy valami...

Melyik szoftvert ajánljátok arra a célra?
Csinálnék 5-10 képet egy területről mielőtt nagyon elforognánk, aztán ezeket összefűzném valamelyik szoftverrel és így kapnék egy jobb minőségű látványosabb képet,vagy egyszerűen csak több benne az adat és jobbat lehet belőle kihozni mondjuk Lightroommal :R

Bocsánat ha facepalmra késztettelek titeket, de igazából sejtem mit kéne cserélnem egy-egy jobb képhez, de most inkább utazásra költenénk végül is azért vagyunk itt, csak gondoltam hátha ki tudok hozni jobb minőséget is a rendszerből.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.