Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66351) Tibicsucsu válasza York (#66349) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Akkor rendelek egyet magamnak. Gondolom mindegy, hogy melyik "marka" talan temun is van ugyanilyen. Mondjuk egy kicsit lekopnem magam :D , mert nem vagyok nagy hive a kinabol minden szir-szar rendelesenek.

kavalkád
Koszi! Motor van sztem normalis aron.
Nem bannam ha egy szaki cserelne ki es meg is nyugtatna h igy jo lesz es nincs mas baja. Nekem megerne ha mondjuk ha valamivel kevesebb lenne a munkadij, mint a motor.
Csak hat ki szereli meg???

[ Szerkesztve ]

(#66352) NeoPampalini


NeoPampalini
aktív tag

Sziasztok!

Ilyen kereket occsó pénzért árul itthon bármelyik (web)shop, vagy marad az ebay/aliexpress? :D

Ez 4 darab, a pakkot ebay-en 15-20k körül árulják, idehaza hasonlót talán egyetlen gyártótól láttam, darabját 21 ezer pénzért. :DDD

(#66353) gaboka75 válasza NeoPampalini (#66352) üzenetére


gaboka75
tag

Szia!

Érdemes a Vevor-nál erre néha ránézni, hátha van éppen raktáron:
[link]

(#66354) MDMA válasza gaboka75 (#66353) üzenetére


MDMA
tag

Sosem mertem kipróbálni ezt a vevort, megbízható? Bármiben jobb/rosszabb, mint a temu, ali, baggood és társai?

Bocsköszi

(#66355) gaboka75 válasza MDMA (#66354) üzenetére


gaboka75
tag

Én sem rendeltem még tőlük. A környezetemben többen rendeltek onnan, és nincs negatív tapasztalatuk.

(#66356) kavalkád


kavalkád
aktív tag

(#66357) York válasza kavalkád (#66356) üzenetére


York
tag

Szuper termelekeny :)

(#66358) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok!

Milyen irányba induljak el ha a meglévő ipari porszívóm elé szeretnék egy porleválasztó ciklont építeni? Akinek van már tapasztalata, kérem ossza meg! Plusz az is érdekelne, hogy azt hogy oldanátok meg, hogy az elszívás a Makita gérvágón, a Bosch asztali körműrészen, a Makita felsőmarón és a Scheppach kombinált gyalun is megoldódjon? Nem az a gondom, hogy a porszívó csövét ide-oda kell csatlakoztatni, hanem az hogy a gépeknek más-más a csatlakozási pontjuk? Van olyan bevált átalakítós megoldás, amit mind a 4 különboző átmérőjű kimenetre rátéve egyforma átmérőjű végben végződik, így gyorsan menne a csere

Rappi

(#66359) NeoPampalini válasza SeatZola (#66358) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Hát, nálam eddig egy ilyen probléma volt, a rezgőcsiszolóhoz kelllett valami "adapter".
Találtam itthon egy darab "szürke csövet" (már a fene tudja, miből maradt), a gép felőli végét kicsit tágítani kellett egy öngyújtó segítségével, a másik a porszívóba pont jó volt. :D

(#66360) York válasza SeatZola (#66358) üzenetére


York
tag

En ezt epitettem:
https://www.youtube.com/watch?v=8cqQ964qQlY
Azota egy parkiside poszivo kerult a vegere, tokeletesen teszi a dolgat.
Ha a gepeidnek kulonbozo atmeroju a kimenete akkor egysegesiteni kell, erre en nem tudok kesz megoldast, vizvezetek idomok melegites stb.

(#66361) MDMA válasza SeatZola (#66358) üzenetére


MDMA
tag

Alin/temun lehet kapni olyan csövet, ami egyre nagyobb gyűrűkből áll, így a megfelelő méretű átalakítót tudsz belőle vágni. Pl:
https://share.temu.com/HSeSQFyivLA

Bocsköszi

(#66362) SeatZola


SeatZola
őstag

Köszi a tippeket! A porszívó egy Parkside ipari száraz-nedves porszívó. Ehhez flexibilis csövet tudtok ajánlani aminek olyan a foglalása mint a porszívóé? Vagy ti hogy oldotta tok meg a csőcserét ha hosszabb cső kellett?

Rappi

(#66363) totron


totron
addikt

Ketté hasított nyár: vetemedési időszak alatt egyenesen tartani vagy egyenesbe hozni - hogyan? Később már csak nagyon minimális változásával szeretnék számolni, a nulla is megfelel. :R

(#66364) pacman_123 válasza SeatZola (#66358) üzenetére


pacman_123
tag

https://www.youtube.com/watch?v=j4RPl-mlBq0
Ez meg az én sajátom. Tapasztalat: jó, működik :-)

Csatlakozás: igen, vagy amit York írt, vagy .. ilyen is megoldás lehet.

Hobbista fanyűvő - https://tinyurl.com/AndrasPazar - https://www.youtube.com/@AndrasPazar

(#66365) kavalkád válasza totron (#66363) üzenetére


kavalkád
aktív tag

ha a "vetemedési időszak" alatt a száradást érted akkor ezt lehet segít:
Band Saw Lumber-- Sawing Firewood into Usable Boards. (kb a 6. perctől).

(#66366) zsero


zsero
aktív tag

Sziasztok, beépíthető mosogatógépekkel kapcsolatban vagyok kicsit elakadva.

Egy IKEA konyhapult alá néztem ki egy ilyen mosogatógépet: link

Nézem ezt a videót, és itt teljesen mást mond a félig beépíthetőről, mint a kinézett gép is.
videó

Viszont a Bosch használati utasításában nincs semmi ilyen csúnya toldás. Hogy oldották meg csúszópánt nélkül? Lesz vele gondom? Itt a beépítési PDF

[ Szerkesztve ]

(#66367) zsero válasza zsero (#66366) üzenetére


zsero
aktív tag

Vagy ez a szekrények ajtajának az aljától függ? Az én esetemben ez 17 cm a padlótól.

(#66368) Winner_hun válasza zsero (#66366) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem láttam még mosogatógép beépítési rajznál toldott ajtót. Azoknál a gyártó a toldás nélküli verziót preferálja, azt mutatja be. Nem mindegy, hogy a munkalap alja mennyire van a padlótól, illetve milyen magasságban van az ajtó alja (lábazat mekkora). 90 cm-es munkalap magasságnál (38 mm-es munkalap vastagságnál) 15 cm-es lábazattól már nem igazán van probléma. A frontfelület alul gépbe beleérése a 15 cm-nél alacsonyabb lábazati magasságnál problémásabb, de ez gépfüggő.
Ha kisebb a lábazat, akkor lehet több megoldáshoz nyúlni:
- a gép és a munkalap közé egy darab anyagot berakni, majd a munkalap és a frontfelület közé egy takaróelemet betenni
- alul megosztani a frontfelületet
- nagyobb, vagy csúszóajtós gépet választani

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#66369) zsero válasza Winner_hun (#66368) üzenetére


zsero
aktív tag

Köszönöm. Tehát ha nekünk relatíve magas a lábazat (17 cm), akkor azt az egész "IKEA-ba csak csúszóajtós gépet" igazából nem releváns? Ez a BEHJÄLPLIG tolópánt csak alacsony lábazatnál kell?

Egyébként ezen az ábrán, ha jól értelmezem az látható, hogy még 9 cm-es lábazattal is működik a gép, nem?

(#66370) mdk01 válasza zsero (#66369) üzenetére


mdk01
addikt

Becsukott állapotban a mosogatógép ajtajának az alja és a bútorfront ajtó alja közti távolság a lényeg, mert ez az a távolság ami kinyitott állapotban befordul a lábazat irányába. Tehát ha ez a távolság 70mm, de a lábazat eleje csak 60mm távolságra van a szekrénytest elejétől akkor nem fog kinyílni az ajtó.
Összetett a dolog azért nehéz elmagyarázni, de ha erre a méretre figyelsz és ezzel számolsz akkor ki tudod kalkulálni.

Ha megmondod a pult alja hány cm a padlótól, a szekrénytest alja hány cm a padlótól és a lábazat eleje hány cm a szekrénytest elejétől akkor tudok segíteni.

(#66371) szinimini válasza SeatZola (#66358) üzenetére


szinimini
senior tag

Hello,

tök ugyan ebben vagyok most én is. Nekem van két opcióm egy metabo spa 1200es elszívó és egy parkside porszívó egy Aliról is rendelhető ciklonnal, amit egy kis fémhordóra raktam rá.
Én szerintem 3D nyomtattatni fogok átalakítókat.
Felirtam minden átmérőt,de ezek szerintem tuti kibaszásból más mindegyik.

Szóval szerintem nyomtattas te is minden géphez olyan átalakítót, ami jó a porszívóhoz.
Árban szinte ugyan ott vagy mintha rendelgetnél mindenféle lépcsős csonkot.

AKINEK van Bosch gts 10xc gépe, ő hogy oldotta meg, hogy a 100as elszívó tömlőt rákösse? Később egy marót is szeretnék bele tenni , ahhoz néztem ezt a kis videót.
Amúgy is ezt az asztalt rakosgatom úgyis össze.

(#66372) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Sziasztok, kicsit tanácstalan vagyok bútorápolásban.

Van egy eukaliptuszból készült kerti asztalom: Nem világos, hogy ezt pácolni vagy olajozni kellene-e. A felülete már porózus, beszívja magába a vizet, kicsit már szürke is.

A másik pedig egy akác IKEÁ-s étkezőasztal. Ennek a felülete egyrészt kezd foltosodni, illetve a gyerekek is gyakran játszanak az asztalnál szóval van rajta filctoll, zsírkréta által okozott színeltérés is. Erre mit ajánlotok? (Gondoltam, hogy asztalos és csiszolás, de szerintem kb. annyi a munkadíj, mint az asztal új ára.)

(#66373) kavalkád válasza KilgoreTrout (#66372) üzenetére


kavalkád
aktív tag

> Gondoltam, hogy asztalos és csiszolás, de szerintem kb. annyi a munkadíj, mint az asztal új ára.

140 EFt elég durva munkadíj lenne :) keress egy céget ahol van kontaktcsiszoló (Vác-on tudok egyet, Facél Kft) pár perc alatt lecsiszolják, meglepődnék ha 10 EFt-nél több lenne a költsége.

update: az asztallapot szereled le előtte és csak azt vidd.

[ Szerkesztve ]

(#66374) pali923 válasza szinimini (#66371) üzenetére


pali923
tag

Nem csak én írtam ide, és nem csak én csinálom így: lehet kapni mindenféle átmérőjű pvc-csövet (vízvezeték és légszállítás is) 32-150mm-ig, és vannak ezekhez átalakítók is. Egy hőlégfúvóval megmelegítve a megfelelő méretűt simán rá lehet dugni a kívánt méretű csatlakozóra, és kész is. Hőlégfúvó híján egy gyertya vagy akár egy gáztűzhely lángja is jó erre a célra. Ennél olcsóbb és egyszerűbb megoldás szerintem nincs, és működik.
Amit nem így csináltam magamnak, ahhoz meg a Makitától vettem adaptereket, itt van pár ezek közül.

A helyzet reménytelen, de nem komoly.

(#66375) zsero válasza mdk01 (#66370) üzenetére


zsero
aktív tag

Ide szeretnék a szekrény helyére mosogatógépet tenni. 67 cm széles hely van a pult széléig.

pult alja hány cm a padlótól: 87 cm
a szekrénytest alja hány cm a padlótól: 17 cm
lábazat eleje hány cm a szekrénytest elejétől: nincs lábazat

Két lehetőségem van:
- 60-as beépíthető gép + egy lapot vágatni a jobb oldalára, hogy tartsa a pulot. Ez nem teljesen egyértelmű még, hogy a magasságát hogyan állítom, hogy tartsa a pulot.
- 45-ös beépíthető gép + 20 cm-es IKEA METOD fiókos szekrény, olajaknak, stb.

A vicc az, hogy a 60-as mosogatógép kb. 20 ezer Ft-tal olcsóbb mint a 45-ös, meg a polc is 35 ezer forint, tehát a kis gép jóval drágábbra jön ki.

[ Szerkesztve ]

(#66376) ViktorSz


ViktorSz
tag

Üdv.
Csinált már valaki olyan elvetemült dolgot,hogy a kültéri 2x kent vizes lazúrra rákent 2x kültéri vizes lakkot(konkrétan XGC 43/M)?
Extrémen időjárásnak kitett helyen lenne ez a franc,ezért gondolnám ezt a dupla védelmet.
Vagy hülyeség?
Szóval ez a kültéri lakk,igázából ilyen gumishatást keltő anyag,tehát nem egy merev cucc,ezért is gondolnam,hogy ez csak plusz védelmet ad és nem ütközik a lazúr tulajdonságaival.
Vagy nincs igazam?

(#66377) szinimini válasza pali923 (#66374) üzenetére


szinimini
senior tag

Az igaz,hogy van olyan, amit lehet alakítani,de én nem szeretném mondjuk ha 3 idomból raknám össze és én 1 idomon belül szeretném megoldani és én nem találtamolyat, ami pl 100 -> 58 vagy 55 ->36. Linkeden sem....
Nekem ez pl a asztali körfűrész - spa 1200es elszívó és a gérvágó és a ciklon között kell, hogy össze tudjam rakni.
Uh a részemről marad a 3D, amire elsőre 2400 és 5400Ft-ot mondtak.

Kinek mi :)


(#66378) York válasza szinimini (#66377) üzenetére


York
tag

Ha nekem ezek hataresetek, forgacselszivo nem szereti ha nagyon beszukitik.
Gervagora tuti porszivot tennek, nekem a dewalt korfureszemre is porszivo volt kotve.
A mostanira forgacselszivo van, de 100-as kiallasa van.

(#66379) szinimini válasza York (#66378) üzenetére


szinimini
senior tag

Gérvágóra porszívó lesz kötve majd egyenlőre,de most a ciklont beteszem közé.
Porszívóból nem a legjobb van,de ha már van elszívóm, akkor azt szeretném használni a nagyobb gépeknél később pedig mindegyiket rákötném majd.
A körfűrésznél, amikor rátettem a 100as tömlőt nem igazán szívott,meg "össze is ment" a cső, uh most bízok benne, hogy ez az átalakító segíteni fog.

Amúgy milyen porszívót használsz? Lehet,hogy a hely miatt én is jobban jránék vele ( 1 kocsis garázs )

(#66380) York válasza szinimini (#66379) üzenetére


York
tag

Nekem parkside porszivom van egy alis ciklon van elotte. Valamint van egy nagy forgacselszivom szinten epitett ciklonnal, de azt csak olyan helyre kotom ahol 100-as csovet ker a gep.

(#66381) thomgrande válasza szinimini (#66379) üzenetére


thomgrande
tag

A fizika, kémia törvényeit nem nagyon érdekli hogy mit szeretnél. Kevés embernek sikerült kedvére alakítani ezeket. Porszívó nagy vákum kis légszállítás. Forgácselszívó kis vákum nagy légszállítás. Tudom a spórolás nagy úr de ez a törvényeket nem érdekli. Nagyon erős kompromísszumokkal kell számolnod ha kevered a felhasználásukat. Minden youtube videót nem kell komolyan venni.
Elszívás témában pacman_123-nak vannak jó videói.

"Magyarország rég nagyobb volt, De ennél nagyobb már nem lehet. Magyarország beteg nagyon, Nem szereti magát, rágja a gyűlölet. Lassan lépked a fűben a vak zenészek kara. Mondjátok emberek, Ez már Európa?"

(#66382) szinimini válasza thomgrande (#66381) üzenetére


szinimini
senior tag

Nem az a célom, hogy a törvényeket felülírjam,de nem tudtam ,hogy mi okozza a problémát,mert elsőre csak össze tákoltam valamit, hogy rátudjam kötni, ezért is gondoltam, hogy akkor egy normális átalakítóval kezdem. Tapasztalat meg nem igazán van.

Hogy érted,hogy keverem? Milyen gépet kellene rákötni a forgácselszívóra?Aminek alapból csak 100as kivezetése van? És akkor azok nem is lesznek jók erre, aminek szűkebb kivezetése van?

Igazából akkor elég lenne ha a porszívóra kötném a gérvágót, körfűrészt és minden kis gépet.aminek nem 100as kimenete??
A forgácselszívóra meg csak a kombigyalut tenni?

(#66383) York válasza szinimini (#66382) üzenetére


York
tag

Igen aminek 80-100-as kimenete van arra rateheted a forgacselszivot, ami kisebb arra nem lesz igazan jo, en oda porszivot szoktam tenni. Kisgepekre meg foleg porszivo kell. Ha egy 100-as csovet leszukited 50-es re akkor 1/4-ere csokkented a keresztmetszetet, ha 30-as ra akkor 1/10-ere.

(#66384) thomgrande válasza szinimini (#66382) üzenetére


thomgrande
tag

Igazából akkor elég lenne ha a porszívóra kötném a gérvágót, körfűrészt és minden kis gépet.aminek nem 100as kimenete??
A forgácselszívóra meg csak a kombigyalut tenni?

Igen, itt az igazság.

"Magyarország rég nagyobb volt, De ennél nagyobb már nem lehet. Magyarország beteg nagyon, Nem szereti magát, rágja a gyűlölet. Lassan lépked a fűben a vak zenészek kara. Mondjátok emberek, Ez már Európa?"

(#66385) szinimini válasza York (#66383) üzenetére


szinimini
senior tag

Köszi szépen a tanácsokat. thomgrande is.

Most akkor arra jutottam, hogy a porszívót össze kötöm a ciklonnal egyszer , ide lesz egy átalakító. ( 1 )
Aztán mindegyik kis gépre teszek egy olyan átalakítót, aminek a kivezetése egységes lesz és akkor a ciklont egyszerűen tudom majd az egyikből a másikba áttenni( ide megy a 4es) ( Gérvágó(2), körfűrész (3))
A ciklonon 55ös cső van.

Plusz egy olyat csináltatok majd, ami a kis gépekhez is jó lesz(5), ezt a ciklon elszívó részébe csak bele teszem és egy kicsi flexibilis csővel tudom majd használni a dekopíron, lamellozó, csiszolókon stb. vagy közvetelenül
Szóval összesen lesz 5db idomon és minden tudok, mindenhol használni majd
Méretek ( külső átmérők ) 3mm fal
1. 41 -> 61 Porszívó - ciklon
2. 36 - > 56 Ciklon - Gérvágó
3. 56 - > 58 Cikon - Asztali fűrész
4. 55 - > 50 Ciklon - gépekhez
5. 44 -> 35 Ciklon - kisgépek

Tudom ezt jobban csinálni? :D

(#66386) York válasza szinimini (#66385) üzenetére


York
tag

Szerintem ezt tulbonyolitod, fogsz egy porszivo csovet azt rarakod a ciklon kimenetere fixen a masik vegere meg az atalkitokat (nagy gepeknel az atalakitot fixen a gepre) kisgepeknel meg ami epp kell azzal rakod ossze.

(#66387) gaboka75 válasza szinimini (#66385) üzenetére


gaboka75
tag

Egyetértek Yorkkal, törekedj minél egyszerűbb megoldásra, egyszerre úgy is csak egy gépet használsz.

A kisebb géphez vegyél ilyenektől többet és vágd le az adott géphez géphez legideálisabb méretűre.

[link]

Szerencsére, normális eszközöknél szabványos méretezést használnak, pl. ha leveszem a Karcher WD5 szívófejét, akkor a csőcsonk hibátlanul csatlakoztató a Makita merülőre vagy a Dewalt excenterre.

Az általad is említett 3d nyomtatás is nagyon hasznos, a 50-es ciklonon én is nyomtatott átalakítókat használok a Karcher gégecsövekhez.

(#66388) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

Van egy sörpad szettem. Ennek a felújításával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni Tőletek. Tavaly egyik szomszédom (asztalos) lekente valamivel és azt mondta nyugodtan maradhat a szabadban. Nem volt jó ötlet.
Mivel kellene ápolni ezt a két padot és a hozzá tartozó asztalt, hogy maradhasson szabad ég alatt? Vagy ezt felejtsem el és keressek hozzá valamilyen lakkot, amit csiszolás után felviszek rá. Ezt követően pedig tartsam zárt helyen.
Várom szíves javaslataitokat.

(#66389) tfe válasza Zaji (#66388) üzenetére


tfe
tag

A kátrány jut első körben eszembe, azzal kint maradhat :)

Viccen kívül, a lakk talán a legrosszabb megoldás, valamilyen vékonylazúr vagy olaj, ezeket is pár évente újra kell kezelni, de legalább egyszerű megoldani a javítást. Ha nem éri direkt UV és/vagy víz, akkor sokkal tovább tart a felületkezelés.

(#66390) Zaji válasza tfe (#66389) üzenetére


Zaji
őstag

Milyen olajról beszélhetünk a kátrány után. :) Trafó?
Viccet félre téve van olyan ami azért, ha kint marad a kertben akkor kibír egy alapos esőt?
Konkrét típust tudsz ajánlani?

(#66391) thomgrande válasza Zaji (#66388) üzenetére


thomgrande
tag

Több száz éves technika.
Variáció.
Másik.

[ Szerkesztve ]

"Magyarország rég nagyobb volt, De ennél nagyobb már nem lehet. Magyarország beteg nagyon, Nem szereti magát, rágja a gyűlölet. Lassan lépked a fűben a vak zenészek kara. Mondjátok emberek, Ez már Európa?"

(#66392) szinimini válasza York (#66386) üzenetére


szinimini
senior tag

Az lehet,de ennyire jött kitt. PorszÍvó csövét nem tudom közvetlen a ciklonra rakni, ezért kellett oda is egy átalakító az 55 csövet pedig a ciklon másik részére teszem és a végére megy egy átalakító. Két gépbe kell 1-1db. És akkor már itt 4nél tartok.

Nem tudtam jobban kihozni :D

aboka75
egyszerűre törekettem, és ez lett belőle, hogy ne kelljen mindig mindent cserélgetni csak a csövet egyszerűen levenni és át tenni.
Megcsináltattam már 3D-vel ezt az 5db-ot átalakítót.

Gyors tesztet csinálta, 1nél volt egy kis méret probléme,de a hőlégfúvó megoldotta.
További használati tesztek vissza vannak.
Csak most meg a kerti munka indult be :)

(#66393) AxBattler válasza thomgrande (#66391) üzenetére


AxBattler
félisten

Hmm... ez a tejfesték nekem új. Próbálta már valaki? Vélemény?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#66394) pali923 válasza thomgrande (#66391) üzenetére


pali923
tag

Ha ez is olyan bolti sörpad, amiből a legtöbbet lehet látni, akkor az valószínűleg lakkozva volt. Igaz, hogy az eltűnik róla, de olajozáshoz nagyon durván meg kéne csiszolni előtte, biztosan vannak maradványok a mélyben.
Csiszolni persze mindenképpen kell, de az is biztos, hogy ezek a sörpadok nem kinti tárolásra születtek. Akármivel is kenném le, biztosan nem hagynám használaton kívül Isten szabad ege alatt.

A helyzet reménytelen, de nem komoly.

(#66395) User_2 válasza AxBattler (#66393) üzenetére


User_2
tag

ha a gyártó azt mondja, hogy 50%-ban természetes anyagot tartalmaz "bizalmas" megnevezéssel,
én elhiszem hogy valóban természetes anyag.
https://azurbagoly.hu/wp-content/uploads/2019/10/msds_ofmilkpaint_safepaint.pdf
mi okom lenne nem elhinni egy amerikai gyártó önbevallását?

(#66396) kavalkád válasza AxBattler (#66393) üzenetére


kavalkád
aktív tag

szocmédiában terjedő "csodaszer" bútor felújításra , unatkozó háziasszonyok kisérlete a kreatív időtöltésre.

(#66397) AxBattler válasza kavalkád (#66396) üzenetére


AxBattler
félisten

Volt egy ilyen gyanúm... köszi a megerősítést. ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#66398) NeoPampalini válasza AxBattler (#66393) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

5 percig "jól néz ki", aztán egyszer megtakarítod, és lejön. :DDD

(#66399) pali923 válasza kavalkád (#66396) üzenetére


pali923
tag

Úgy "imádom" ezeknek a háziasszonyoknak a fészbúkos videóit, amikor megmutatják, hogyan kell újrafesteni egy régi bútort a nappali közepén levő szőnyegre leterített újságpapíron. :Y Remélem, sokan tanulnak az ilyenekből. :W

A helyzet reménytelen, de nem komoly.

(#66400) gaboka75 válasza pali923 (#66399) üzenetére


gaboka75
tag

Szerintem már volt a fórumon, de néha jól jön a ismétlés, itt az egyik ilyen elrettentő videó. Bár ebben nem tejfestéket használnak, de a végeredmény szempontjából mindegy.

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.