Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#987) metron válasza jpeetr (#986) üzenetére


metron
tag

Neeem, megjott mar. A DHLes csoka keltett:) Es epp most akarom baltaval szetverni. User hiba, sajn nem vagyok profi a halozatos temaban es egyelore szenvedes, hogy osszelojjek mindent. A userguide (netes) meg eleg vacak.
Belevagtam egy 2.5" hdd-t, ugyan nem belevalo, de jo lesz az egyelore. Tele volt filmmel, a 24p-s filmeket nagyon jol vitte!! Tenyleg folyamatosabb, mint mac-rol hajtva. Nagyon nem allitgattam meg, mert egyelore leformaztam ext-re a hdd-t es most probalom a NAS-t elerni vele. Ha bekapcsolom a DLNA-t a NAS-on akkor latom a video folderben a filmeket, de mintha nem lenne olyan folyamatos a 24p, mint a belso hdd-rol. Probalom beallitani az NFS-t, de ez egyelore kinai.
Ami gond egyelore, hogy az istennek nem akar lejatszani m2ts-t BD rippbol, se a teljes BD rippet menuvel, se halozatrol, se belso hdd-rol. MIntha a userguide rebesgetne egy szukseges usb rendszer pendriveot. Ez most komolyan kell??
Na itt tartok..

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.