Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73801) Zaied válasza Csabi1984 (#73800) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Igen észrevettem, hogy minden máson jobb :DDD .

(#73802) trance89 válasza Zaied (#73801) üzenetére


trance89
őstag

Inkább úgy a helyes hogy semmin nem a legjobb a plex.
Kodi-t próbáltad?

(#73803) Zaied válasza trance89 (#73802) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Egy Minix Neo U9-H-en volt az első próbálkozás Kodival, nem voltunk kibékülve egymással, az messze gyötrelmesebb volt mint most.
Ezt válltotta egy HTPC Kodival, körülményesebb lett a használata és sok baj volt a feliratokkal és vagy animék felismerésével.
Akkor javasolták azt, csináljak belőle egy plex szervert, azóta így van(kb 2-3éve). Jobban mondva lenne, mert gondol egyet nem látja a TV a szervert, de ha sokat kattingatsz mégis, jönnek mennek a filmek. Feliratokat menet közbe szétdobja, vagy be se jönnek, más eszközön meg látom és ehhez hasonló nyalánságok.

[ Szerkesztve ]

(#73804) Beni2360 válasza Zaied (#73803) üzenetére


Beni2360
félisten

Arra a Minix-re egy CE és máris tökéletes KODI-d lesz. Amlogic topikot keresd fel.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73805) Zaied válasza Beni2360 (#73804) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Már nincs meg.

(#73806) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Adott egy Panasonic 50ST60E plazma és egy Samsung LCD 48H6400 TV,.
Plazmán egy Rabsperry Pi2 a médialejtászó (Kodival tökéletesen működve), a Samun egy Dune HD TV101 (saját egyszerű menüjével). Mindkettő egy Synology DS215j NAS ról dolgozik.
Sajnos egyik TV-n sem támogatott a HBOmax és a Disney+.
RPI2-re pedig látom nagyon macerás a telepítésük.
Gondolkoztam azon hogy egy újabb eszközt állítanék be e két szolgáltatás használatára.
Ha minden egyéb lejátszásom megoldott, kizárólag a HBOmax és a Disney+ szolgáltatás eléréséhez lenne szükségem a fenti két tv-re lejátszóra nyilván (tv-k adottságai miatt) maximum fullhd-ban, akkor melyik eszköz az ajánlott?
Xiaomi-nak néztem MI Box S-t. Az elég lehet?
Ui.: Ne akadjon a lejátszás.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#73807) blakey válasza psg5 (#73806) üzenetére


blakey
titán

Kodi alá van HBO Max, Disney+, Netflix, stb. Nyilván nem tökéletes, de használható. Kodi topikjában több infót kaphatsz, illetve találsz is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73808) psg5 válasza blakey (#73807) üzenetére


psg5
veterán

Nézegettem, de ezek telepítése nagyon utólagos hegesztésnek tűnik és elég sok használat közbeni problémát sorolnak fel.

F.K.T.

(#73809) blakey válasza psg5 (#73808) üzenetére


blakey
titán

Hegesztés egy kiegészítő telepítése? Én napi szinten használom amikor nem kell a 4K/Dolby Vision, 2 perc alatt fent volt. Nálam működik az HBO SD és 720p-ben, eAC3-mal, Netflix 1080p-ben és Atmos-al. Amikor nincs nagyobb felbontásra igényem akkor bőven megfelelő és nálam évek óta hibátlan.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73810) psg5 válasza blakey (#73809) üzenetére


psg5
veterán

Akkor rossz leírást es hozzászólásokat olvastam.
Belinkelnéd melyik topikban foglalkoznak vele és a telepitrs leirasaval?
Köszönöm!

F.K.T.

(#73811) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Létezhet, hogy egy WEB-DL stream-jéből 10GB csak a HDR, vagy a DV "réteg"? (Én mondjuk kétlem).

Amúgy nem tudom a HDR10+-ot miért hanyagolják a streamer szolgáltatók? Vagy csak sima HDR van, vagy DV, de alig HDR10+. A legtöbb TV ma már azt is támogatja. Sőt ott vannak a piacvezető Samsung-ok, HDR10+ van, de DV még mindig nuku (mikor jön már meg az eszük ezeknek is?).

[ Szerkesztve ]

(#73812) RockHaRD válasza SunMount3r (#73811) üzenetére


RockHaRD
addikt

Pont azért, mert a legtöbb tv még nem támogatja :D 12 bites tv elég kevés van még, azalatt pedig a dolby vision visz mindent.

(#73813) tomp válasza SunMount3r (#73811) üzenetére


tomp
félisten

WEB-DL anyagoknál az alap videó HDR10-es. A Dolby Vision anyagoknál maga a DV adat csak pár mega!
A rendes lemezes Dolby Vision anyagnál ha FEL a DV sáv akkor 6-7GB is lehet.

Samsungnál nem is lesz DV! Soha! Nem véletlenül hozta létre a HDR10+ szabványt! Miért nem nagyon használják a streamer szolgáltatók? A Dolby pénztárcája kellően vastag... ;)

(#73817) Tapper


Tapper
csendes tag

Sziasztok,

Szokta valaki visszanézni a kamera nyers fájljait TV-n médialejátszóval?
Olyan játékost keresek, amely képes a 4k@60p, H.265, 10bit 100-400Mbps-es mov fájlokat
akadásmentsen lejátszani, a gigabitLAN-t kihasználni, gyorsan pufferelni stb.

Tudtok ajánlani ilyen masinát?

Játékos#1 MEDE8ER MED800X3D Játékos#2 Minix NEO U9-H (FW007A+Kodi Krypton 17.6 + TVGO 1.0.30) TV#1 Panasonic VIERA TX-P50GT50E

(#73818) AiRLAC válasza Tapper (#73817) üzenetére


AiRLAC
addikt

Nvidia Shield TV Pro?

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#73819) Tapper válasza AiRLAC (#73818) üzenetére


Tapper
csendes tag

Próbáltad is? Milyen fájlokkal használod?

Barátommal most próbáltuk ki egy Dune HD Pro Vision 4K Solo-n.
Már egy 200Mbps-es footage is röcög, mindegy, hogy pendrive vagy NAS-ról.

Játékos#1 MEDE8ER MED800X3D Játékos#2 Minix NEO U9-H (FW007A+Kodi Krypton 17.6 + TVGO 1.0.30) TV#1 Panasonic VIERA TX-P50GT50E

(#73820) SunMount3r válasza Tapper (#73819) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Kb. HEVC / 140Mbit/s-ig (UHD BD-k limitje alapján) szokták itt a lejátszókat ajánlgatni biztosra. Ezen felül minden lutri, amíg pl. nincs egy olyan videó sample, amivel tesztelni lehet és pozitív lesz az eredmény. Ez utóbbit javaslom töltsd fel valahová a többieknek tesztelésre, hátha. Amúgy az 400Mbit már nagyon úgy tűnik, hogy legfeljebb HTPC-vel lehet csak kihajtani.

(#73821) Tapper


Tapper
csendes tag

Kérem, hogy az alábbi linkről töltsétek le és nézzétek meg azt a két minta fájlt,
hogy a készüléketek akadásmentesen boldogul-e vele?
LINK
200 Mbps felett ritkán rögzítek, ha ezek mennek valamilyen eszközzel akadásmentesen, az már nekem jó lenne! Előre is köszönöm, ha valaki veszi a fáradtságot!
Illetve másik kérdés még, hogy LAN-on/WiFi-n boldogul-e vele?

[ Szerkesztve ]

Játékos#1 MEDE8ER MED800X3D Játékos#2 Minix NEO U9-H (FW007A+Kodi Krypton 17.6 + TVGO 1.0.30) TV#1 Panasonic VIERA TX-P50GT50E

(#73822) blakey válasza Tapper (#73821) üzenetére


blakey
titán

Apple TV 4K + Infuse, "vajsima" a lejátszás, egy "bibi" azért van, a HLG anyagot SDR-ben játsza le.
Illetve másik kérdés még, hogy LAN-on/WiFi-n boldogul-e vele? - a LAN része a Wifi is, egyébként etherneten és Wifin is jó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73823) SunMount3r válasza Tapper (#73821) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Kíváncsiságból én is kipróbáltam HiMedia Q10 Pro-n és NFS-en ethernet-el jó volt mind kettő. De a HLG-s videó itt is csak SDR (fakó) volt. Ill. 30 és 60Hz-en játszotta le őket, mert ezeket a "tört" NTSC-s fps-eket (tényleg, miért így veszed fel őket?) csak így tudja a Q10 Pro. Amlogic+CE-n kellene még kipróbálni, ha jól tudom még mindig az a legolcsóbb megoldás.

(#73824) blakey válasza SunMount3r (#73823) üzenetére


blakey
titán

Amlogic boxon (S922X, CE Nexus alatt) nem megy, mindkettő megakad, pufferel.
Egyébként Apple TV-n teljesen jó, jól működik a HDR-SDR konverzió, tehát nem fakó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73825) SunMount3r válasza blakey (#73824) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Akkor az Apple TV sem tud HLG-t. A konverzió meg nem ugyan az, mint natív HLG. Ha neki az kell és ennyire számít a képminőség (és nem tud sima HDR-ben felvenni), akkor nem ideális megoldás.
Az meg fura, hogy pont a CE nem viszi (a "mindenevő"). Lehet a .mov formátummal van baja.

(#73826) blakey válasza SunMount3r (#73825) üzenetére


blakey
titán

Az Apple TV (jelenleg) nem tud (akar, bármi) HLG-t, eddig is így volt, SDR-ben, színhelyesen játsza le. Egyébként ha CE Nexus alatt elindítom az anyagot majd pillanat állj-t nyomok és várok néhány másodpercet akkor hibátlanul végig viszi, legalábbis másodjára már jobban vitte.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73827) SunMount3r válasza blakey (#73826) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Sorry, kevertem itt a két videót, mert a 29.97fps-es-t gondoltam a HLG-snek, mert az tűnt fakónak. De valójában, akkor ez a felvétel SDR-es és eleve ilyen. A másik, tényleg HLG-s videó (a lovaglós) viszont jó (élénk) színekkel játszotta le. Szerintem inkább az lehet az Apple TV esetén is, hogy az sem csinál konverziót (hiszen nem tudja a HLG-t, akkor "miből" csinálna?), hanem, mint a Q10 Pro esetén is és gyak. bármely másik lejátszó esetén is (amelyik nem tudja a HLG-t), csak az SDR képadat kerül megjelenítésre, mivel a HLG ("Hybrid" Log Gamma) lényege, hogy egy SDR-es TV-n is jól mutat és élénk és nem kell semmilyen konverzió, mert benne van a full SDR "adat" is.

[ Szerkesztve ]

(#73828) SunMount3r válasza blakey (#73826) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Egyébként ha CE Nexus alatt elindítom az anyagot majd pillanat állj-t nyomok és várok néhány másodpercet akkor hibátlanul végig viszi, legalábbis másodjára már jobban vitte.-> Ez SMB-vel volt? Tipp: próbáld meg NFS-el. De az is lehet, hogy az "Epölös" Quicktime formátummal nem boldogul. (A Q10 Pro úgy látszik igen).

[ Szerkesztve ]

(#73829) divan


divan
senior tag

CE 9.2.8 az első videót (UHD_HEVC_10bit_flog_29.97p_200Mbps_gimbal_fujiXT3.MOV) simán röccenésmentesen vitte. A másodiknát (UHD_HEVC_10bit_HLG_59.94p_200Mbps_fujiXT3_handheld.MOV) teljesen szétesett a kép. Apple TV + Infuse ugyanaz mint blakey tapasztalata nem meglepő módon.

(#73830) Hyena válasza Tapper (#73821) üzenetére


Hyena
senior tag

Fire Tv Stick 4k max 5g wifi ax-en keresztul Asustor nasrol:

Maven Kodinerds alatt mindket videot a felvetelnek megfelelo frekvenciaval akadas nelkul lejatsza. (bar az elejen kiirja , hogy a forras nem eleg gyors)
Mx player detto jol jatsza le
Vlc player az elejen 2x megakad majd folyamatosan lejatsza oket
A plex latvanyosan sokat szenvedve bufferel lejatszas elott majd par masodperces szeletekben mukodik a lejatszas is, kozben "szerencsekerek" azaz nem jo.
A szinek elenkek velemenyem szerint HDR, de hogy pontosan milyen azt nem tudom megmondani :)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#73831) Tapper válasza blakey (#73822) üzenetére


Tapper
csendes tag

Srácok,
Nagyon köszi, hogy kipróbáltátok! Ezek szerint van remény és van olyan eszköz ami képes kezelni az ilyen anyagokat is.

Blakey (Blöki :D) teljesen igazad van LAN vs Ethernet kérdésben :B
Látszik, hogy nagyon öreg vagyok, mert nekem a LAN kábelezés még a Wireless előtti korból ered :)

Játékos#1 MEDE8ER MED800X3D Játékos#2 Minix NEO U9-H (FW007A+Kodi Krypton 17.6 + TVGO 1.0.30) TV#1 Panasonic VIERA TX-P50GT50E

(#73832) péjé


péjé
őstag

sziasztok,
ha apple tv-n előfizetek az infuse pro lejátszóra azt tudom használni akár másik apple tv boxon?
köszi

(#73833) blakey válasza péjé (#73832) üzenetére


blakey
titán

Igen, sőt iPhone és Mac-en is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73834) Mik76


Mik76
senior tag

Udv!
Van egy 2017-es nvidia shieldem amit nem hasznaltam ugy majdnem 4 evig mert nem volt nalam.
Most vegre megerkezett, es gond nelkul el is indult.
Sajnos viszont a negy ev alatt fel nem rakott frissitesek bejelentkeztek. Az egyik ilyen utan beragadt a shield. Barmit csinalok vele azt irja ki hogy "completing set up" es ez megy loopban egy zold csikkal. Barmit nyomok, ujrainditok, stb.
Tudja valaki hogy kell ebbol kibillenteni? Az se baj ha full factory reset, csak valami legyen. :F
Koszi

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#73835) blakey válasza divan (#73829) üzenetére


blakey
titán

Mindkettőt megnéztem CE 9.2.8 alatt is, hibátlanul végigment, nem esett szét a kép.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73836) SunMount3r válasza SunMount3r (#73827) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Amúgy nem tudom miért, de SMB-vel a Q10 Pro nem mindig játszotta le őket akadás mentesen. Ha "Sorbani lejátszás" be van kapcsolva, akkor egymás után először még rendesen lejátssza, de a második körben már van úgy, hogy akadtak a videók. NFS-el nem volt ilyen gond. Lehet az SMB v.1 miatt van (a Q10 Pro csak ezt ismeri)?

[ Szerkesztve ]

(#73837) péjé válasza Mik76 (#73834) üzenetére


péjé
őstag

Kiváncsiságból rákerestem, úgy tűnik van esély megoldani...[link]

(#73838) Mik76 válasza péjé (#73837) üzenetére


Mik76
senior tag

Igen, sajnos ezeket en is probaltam. Chateltem az ugyfelszolgalattal, aki ide iranyitott. Sajnos mar a reboot se jon ossze ami az elso lepcso. :(
Annyira nincs nagy baj, mert a chat vegere egyertelmu lett hogy boot loop-os lett, es mivel frissites utan, igy kicserelik nekem egy ujra. :D 2017-es vasarlas utan ot evvel. Nem semmi.
Azert koszi szepen hogy utana neztel. :R

[ Szerkesztve ]

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#73839) Edorn


Edorn
aktív tag

Jelenleg egy ASUS O!Play HDP-R1 médialejátszóm van.

Tudnátok ajánlani helyette másikat?

Teljesen jól el voltam vele, viszont most frissítettem a NAS-omat és ezáltal kilőttem a médialejátszót, mert az csak alap SMB1-et tud lefrissebb firmware-l is...

Szóval új médialejátszóra lenne szükség.

Szerintem alap funkciókkal, minden extra mentesen elvagyok, de persze nyitott vagyok mindenféle jóra.

Csak játszon le minél több régi-új formátumot.
RCA csatlakozókkal megy a mostani, de befotóztam mik vannak még rajta.

Remélem megúszom 20-30 ezerből max, de fogalmam sincs, milyen árban vannak a megbízható médialejátszók manapság.

Ami extra eszembe jutott, hogy jó lenne, ha létezne ilyen: thome modemből érkező rca csatlakozókat át lehetne vezetni rajta, hogy ne kelljen cserélgetni, hogy TVmodem, vagy médialejátszó legyen bekötve egy időben a TV-be.

ui.: felőlem lehet benne wifi-s csatlakozási lehetőség is, de le lehessen lőni és legyen benne kábelnek aljzat. Mert a kábel a tuti, akárhogy is fejlődik a wifi! :-P

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#73840) trance89 válasza Edorn (#73839) üzenetére


trance89
őstag

"Ami extra eszembe jutott, hogy jó lenne, ha létezne ilyen: thome modemből érkező rca csatlakozókat át lehetne vezetni rajta, hogy ne kelljen cserélgetni, hogy TVmodem, vagy médialejátszó legyen bekötve egy időben a TV-be."

Hogy mivan? Egyáltalán tisztában vagy vele, hogy mit jelent az RCA?

[ Szerkesztve ]

(#73841) divan válasza Edorn (#73839) üzenetére


divan
senior tag

A médialejátszót nehogy analógon kösd be, mire való a HDMI? Szerintem már az Asuson is volt.

[ Szerkesztve ]

(#73842) Beni2360 válasza divan (#73841) üzenetére


Beni2360
félisten

Lehet, hogy csak RCA és Euró scard bemenete van a T V- n:U

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73843) blakey válasza Beni2360 (#73842) üzenetére


blakey
titán

A képen láthatóak a bemenetek.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73844) mokus1


mokus1
addikt

Használt már valaki ilyet ez jól működik? [link]
Settopbox-> tv.

TV-n nem jó a hdmi.

(#73845) hcs57 válasza mokus1 (#73844) üzenetére


hcs57
őstag

Nem, de a SCART egy analóg csatlakozó, korlátozott paraméterekkel. Így ne várj csodákat tőle.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#73846) Beni2360 válasza mokus1 (#73844) üzenetére


Beni2360
félisten

Én is a sarokba vágtam a kis 19" tv egy évvel ezelőtt mert nem érzékelte a HDMI bemenet. A media boxok bütykölésére használtam. Ma elő kaptam leporoltam és láss csodát működik. Tudom ez téged nem vigasztal. VGA bemenet nincs rajta?Nem Todom, hogy az jobb képet ad-e.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73847) AiRLAC válasza Edorn (#73839) üzenetére


AiRLAC
addikt

Esetleg addig válts NFS-re, amíg megtalálod az újat (már ha valamilyen NAS-ról vagy linux-ról osztod meg az anyagot).

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#73848) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Nem tudja valaki, hogy az Amazon Prime-on szokott e lenni 4K / SDR stream-je a filmeknek? Én úgy vettem észre, 4K-ban csak HDR, vagy DV szokott lenni náluk, de SDR-t még nem láttam, míg az összes többi streaming szolgáltatónál szokott lenni SDR is. ???

(#73849) Yangus


Yangus
újonc

Sziasztok! Egy viszpnylag öreges kérdésem lenne...adott egy 6 éves éppenhogy smart samsung sima fullhd led tv,amiben még pont nincs wifi,viszont sok sok bemenet van rajta,na mindegy is,a léneg,hogy Mindig pendriveról nézek rajta filmeket,illetve csak néznék,mert már egy 1080i felbontással is néha nehezen boldogul a beépített médialejátszója,de a mostani streaming szolgáltatók kódolásaival már tényleg nem tud mit kezdeni,vagy nem tölti be vagy azt írja nem támogatott kodek.Vettem egy xiaomi lejátszót,nem tudtam,hogy ezeket tvokosítóknak hívják,s azt sem,hogy android rendszer fut rajta,amitől agyf..t kaptam sok okból melyeket nem részleteznék. Létezik-e olyan egyszerű médialejátszó ami nem androidos,beletudom dugni a pendriveom,s arról bármilyen régi és új formátumban lévő filmet le tudok játszani??? Nincs erősítőm,egy nyamvadt jbl alap soundbarom van hozzákötve a tv-hez és semmilyen streamingszolgáltatót nem akarok a tv-n keresztül nézni,csakis a torrentekkel letöltött anyagaimat szeretném megtekinteni.Létezk ilyen viszonylag egyszerú masina vagy már csak ezek az androidos sz..k vannak? Köszönöm előre is türelmes válaszotok,egy kicsit sem értek a technikai kütyükhez,kérlek ezt vegyétek figyelembe válaszotoknál.Üdv! :DD

(#73850) Patice válasza Yangus (#73849) üzenetére


Patice
Topikgazda

Létezik.
Kérlek fáradj át ide.
A topikösszefoglalóban rengeteg infót megtalálsz.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.