Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73951) blakey válasza b.lajos (#73950) üzenetére


blakey
titán

tvOS vs Android/Google TV. Mindkettőnek vannak hibái, előnyei. Én inkább az Apple TV-t ajánlom, stabil, működik, gyakorlatilag problémamentes. Lejátszó appért fizetni "kell", ha olyat választasz, márpedig az Infuse az egyik legjobb, ha nem a legjobb lejátszó saját tartalom fogyasztására, vannak ingyenes lejátszók is, én nem próbálkoztam velük. Még pár évvel ezelőtt megvettem az Infuse és mindegyik Apple eszközömön tudom használni, nem kell külön megvenni, "egy előfizetés mind felett". Ha a Shield-et választod, akkor azzal is elégedett leszel, ott a külön apk telepítési lehetőség, van Kodi és azzal minden megoldhatsz, rendszerszinten a legtöbb app nem képes fps-t váltani, ehhez külön megoldások vannak és akkor részben működik.
Zidoo csak saját tartalom fogyasztására jó, semmilyen "stream" nem fog megfelelő minőségben menni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73952) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Nem tudom, hogy jó-e a topic (de gondolom belefér). Egy ismerős nagyon szeretné ha lenne neki Hbomax és Disney+ Utána nézegettem hogy ha TV vásárlás lenne akkor Samsung, LG illetve Androidos TV jöhetne szóba ami mindkettőt képes kezelni de ennyiért nem akar venni új Tv-t és eszembe jutott a tv okositók közül a Xiaomi stick illetve a Amazon Firestick viszont utóbbinál nativan nincs támogatva csak rálehet tenni (már aki jártas).
Jó javaslat a Xiaomi stick :) ?

(#73953) TóthTamás80 válasza blakey (#73949) üzenetére


TóthTamás80
csendes tag

Megnéztem, valóban jónak tűnik. Kicsit talán a tárhely lehet kicsi ha mondjuk le akar tölteni valami játékot. Ezekben lehet bővíteni, vagy valami külső tároló csatlakoztatható hozzá?

(#73954) TóthTamás80 válasza AiRLAC (#73948) üzenetére


TóthTamás80
csendes tag

Ránézünk, Köszönöm :R

(#73955) b.lajos válasza blakey (#73951) üzenetére


b.lajos
tag

Köszi szépen, ezek alapján hajlok az apple felé, talán a fizetős infuse bizonytalanít el kissé, elég húzós az ára. A mrmc lényegesen olcsóbb, kérdés annyival rosszabb-e, ha lehet ilyent mondani

b.lajos

(#73956) blakey válasza TóthTamás80 (#73953) üzenetére


blakey
titán

A Mi Bos S szerintem bővíthető, természetesen teljes értékű USB-je van, szinte bármit csatlakoztathatsz, a topikjában pontosabb választ kaphatsz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73957) blakey válasza b.lajos (#73955) üzenetére


blakey
titán

MrMC-vel már nem nagyon foglalkoznak, amennyivel olcsóbb, lassan annyival rosszabb, persze van, akinek elég és szinte minden működik nála, nálam már voltak problémák, 1,5 éve nem használom, kb. 2 éve nincs érdemi fejlesztés. MrMC Lite-ot kipróbálhatod, Infuse-t is kipróbálhatod, esetleg előfizetsz egy hónapra, ha nem tetszik lemondod, ha igen, akkor előfizetést választasz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73958) tsilver


tsilver
aktív tag

új Cube

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#73959) djnice válasza tsilver (#73958) üzenetére


djnice
veterán

Amlogic A311D2 SoC, mint a Khadas VIM4 és mint tudjuk az Amlogic féle SuperScaler nem egy túl jó minőségű algo.

(#73960) freelanced


freelanced
addikt

Üdv,

Philips 68PUS8605 vagy hasonló kaliberű tévé mellé keresnék valamilyen médialejátszót. A simább, gyorsabb működés mellett, a népszerűbb streaming szolgáltatók használata, illetve a számítógépen lévő médiatartalmak a tévén való (élvezhető, stabil, értékelhető) lejátszása lenne a cél.

Miket javasolnátok a 100.000 alatti kategóriában, a stabil lejátszáshoz?

Köszönöm :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#73961) blakey válasza freelanced (#73960) üzenetére


blakey
titán

A "streaming" erősen korlátoz, Shield TV/TV Pro, Apple TV 4K. Olcsóbb kategóriában, Fire TV Stick 4K Max. Mást nem ismerek, illetve de, de azt 4K HDR-re nem ajánlom (Mi Box S).

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73962) Mik76 válasza freelanced (#73960) üzenetére


Mik76
senior tag

A philips tv-k nincsenek okositva? Nekem egy alap lg van es az osszes streaming szolgaltatot viszi hibatlanul.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#73963) divan válasza Mik76 (#73962) üzenetére


divan
senior tag

Gondolom attól függ mikori évjárat. Ha akkor gyártották mikor a streaming szolgáltatóknak még nyomuk sem volt, nyilván nem fogja tudni.
Mondjuk erre a Philips 68PUS8605-ra a Google sem ad értékelhető találatot. :F

[ Szerkesztve ]

(#73964) blakey válasza divan (#73963) üzenetére


blakey
titán

65PUS8605

Természetesen vannak okosfunkciók, de aki médialejátszót keres annak oka van.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73965) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Most olvasom az "új" Chromecast híres Topic-ban, hogy vannak akik azon is Plex-el kevernek. Ez mennyire reális alternatíva lokál (hálózatos) lejátszásra?

[ Szerkesztve ]

(#73966) blakey válasza SunMount3r (#73965) üzenetére


blakey
titán

Ez mennyire reális alternatíva lokál (hálózatos) lejátszásra? - Teljesen reális, évek óta azt használom, a Plex kezeli az adatbázist, és a különböző lejátszókba beépülve az adott lejátszóval játszom le a tartalmakat. Így mindenhol ugyanott tartok, természetesen több felhasználói profil is létrehozható, tehát mindenki a sajátját használja. Ez miért újdonság számodra?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73967) SunMount3r válasza blakey (#73966) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A Chromecast lejátszója volt a kérdéses ebben (amit ugye a Plex is használ), hogy az milyen formátumokat, bitrátákat, etc. támogat és milyen a képminőség végeredményképpen.
Mert ha ezekkel nincs gond, akkor mint hálózati lejátszót kb. ugyan úgy lehetne ajánlani, mint pl. a Fire TV Stick-eket (feltéve, hogy a forrás eszköz is Plex lépes a hálózaton).

(#73968) blakey válasza SunMount3r (#73967) üzenetére


blakey
titán

Az fps-váltás az egyik legfontosabb dolog, ha azt tudja, akkor használható, a Plex nagyon régóta CC-képes.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73969) SunMount3r válasza blakey (#73968) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ok, használhatónak használható (lehet így is mondani), de attól még a többi amiben "kételkedtem" továbbra is kérdéses marad. Ha nincs bővebb infó/profi teszt erről, akkor kb. úgy veszem a CC lejátszóját, mint bármelyik Android-os Box lejátszóját, hogy kb. szürke zóna.

(#73970) Patice válasza SunMount3r (#73965) üzenetére


Patice
Topikgazda

Chromecast with Google TV-t használok kipróbálás jelleggel Plex + Stream-ekre (HBO Max, Disney+) sima TV-n nézős tartalomfogyasztásra.
Plex kliens teljesen rendben van rajta, ahogy a többi app is.
Tudva, hogy nem vált frekit teljesen nézhető, nincs szappanopera hatás, sőt, nekem kicsit tetszik is a magasabb képfrekvencia simasága.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#73971) blakey válasza Patice (#73970) üzenetére


blakey
titán

Akkor van benne "pulldown"?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73972) djnice válasza SunMount3r (#73969) üzenetére


djnice
veterán

Hamarosan érkezik rá az Android 12 és ha az appok készítői is úgy akarják, akkor lesz fps váltás is (a Netflix már hajlandó rá, lásd Fire TV). Ha ez egyszer eljön, akkor verhetetlen lesz médialejátszás szempontjából (referencia minőségű kép, Dolby Vision FEL támogatás + streaming appok).

[ Szerkesztve ]

(#73973) freelanced válasza blakey (#73961) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm a választ.

A sima Shield gondolom nem a leggyorsabb 4k esetén, ugye?

Gondolom akkor igazán az Apple TV 4k és a Shield TV Pro az ami versenyben van.

Mik76

Elvileg okosítva vannak, és ezzel még nem volt dolgom, így nem tudom, csak az eddigi "okos" tévékből ítélve általában a szoftver elég lassú, nem úgy megy ahogy kéne. Hozzáteszem Netflix és társaival nem volt gond, de mondjuk gépről lejátszás az már problémás volt, főleg nagyobb felbontású tartalmak esetén, mondjuk Plex-en keresztül, így azt gondoltam, hogy egy Shield TV Pro vagy hasonló jobban működne ilyen téren. Ráadásul általában valahogy a fájlok, feliratok stb. támogatása sem az igazi, bár a Philips-et nem próbáltam, lehet, hogy azóta változott a dolog.
Szerintetek nem feltétlenül javasolt egy médialejátszó, akkor sem ha gépről játszana le az ember? Próbáltam például nem 4k Apple TV-t és az is elég simán futott, letisztult, átlátható volt, szóval emiatt is elég előnyös, de persze ha összességében nem nyerek annyit rajta szerintetek a gyári szoftverhez képest akkor egyelőre lehet, hogy nem erőltetem míg ki nem próbálom. :K
___________________________________________________________________________________

Korrekció: A TV PUS8506 csak félreírtam :K

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#73974) SunMount3r válasza djnice (#73972) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Sima SMB/NFS elérést nem lehet rá varázsolni? Nem minden esetben lehet a forrásgépen is megoldani a Plex-et.

(#73975) Mik76 válasza freelanced (#73973) üzenetére


Mik76
senior tag

Haat.. Igazabol egy shield azert sok mindent megold, foleg a lementett tartalmak lejatszasat. Nekem is van, bar leginkabb azert hasznalom mert van egy projim amin nezem a jobb dolgokat es ehhez kellett egy kulso lejatszo.
A mentett anyagok 95%-at a tv is letolja, par specifikusabb codec vagy formatum nem megy. A shield azokat is lejatssza. Nekem egy kis wd vinyon van minden kulsos anyag, bar az esetek 85%-aban streaming megy. Plex-et nem hasznaltam soha, igy nem tudok rola nyilatkozni.
:)

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#73976) djnice válasza SunMount3r (#73974) üzenetére


djnice
veterán

Kodi vagy Vimu, mindegyik tudja.

(#73977) SunMount3r válasza djnice (#73976) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Oké, de ez egyik sem a CC natív lejátszója. Vagy ezek ugyan olyan jók rajta, mint a gyári? Vagy jobbak? A Fire TV Stick-re is egyedi mókolt Kodi kell, hogy igazán jó legyen, a vanilla Kodi-sok meg már rég dobták az Amlogic vonalas optimalizációt.

(#73978) djnice válasza SunMount3r (#73977) üzenetére


djnice
veterán

Eleve nincs normális natív lejátszója. DV-hez pedig mindig a Maven's Kodi kell vagy Plex / Vimu.

(#73979) blakey válasza freelanced (#73973) üzenetére


blakey
titán

A sima Shield gondolom nem a leggyorsabb 4k esetén, ugye? - Ugyanolyan jó, mint a pro, csak kisebb, kevesebb csatlakozó jellemzi.

Bármilyen TV is legyen az, egy külső lejátszó többet fog nyújtani, nagyon alap dolgokra lehet elegendő a TV okos funkciója. Semmiképp sem beszélnélek legy egy külső lejátszó beszerzéséről.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73980) Patice válasza blakey (#73971) üzenetére


Patice
Topikgazda

Pulldown a 24p —> 50/60p konverzióhoz kell, amit jellemzően a TV elektronikája old meg tudtommal.
CC with Google TV esetén fix 50/60 Hz-et lehet beállítani, azaz már a forrás elvégzi ezt az átalakítást.
Nem tudom, hogy van-e különbség az egyes készülékek algoritmusai között, lehet amúgy ez lenne a magyarázat a simaságra, szappanopera-mentességre.
Nemrég láttam, hogy már ki lehet választani 24p kimenetet is, de ezzel meg a menüben navigálás nagyon darabos.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#73981) trance89 válasza freelanced (#73973) üzenetére


trance89
őstag

A TV-k beépített lejátszója egy rakat ####, tökmindegy milyen drága, a márka is édesmindegy. Nagyon sok szinten lekorlátoz, pl felirat kezelés katasztrofálisan szar vagy már eleve a felirat testreszabhatóság. Gyakori eset hogy egy 2 éves TV lejátszója már nem viszi (vagy hibásan) az újabb kódolású anyagokat. Emellett a TV-ken található ethernet port 99%-ban csak 100Mbit-es, a beépített wifi pedig tényleg csak streaming-re jó (ami max 15Mbit/s körül mozog), nagyobb méretű anyagok hálózaton keresztüli lejátszásakor már elvérzik.
A fenti problémák mindegyikét megoldja egy külső lejátszó, legyen az Fire tv stick vagy Nvidia shield, mindenképp jobban jársz velük hosszútávon.
Csak egy példa: jelenleg amazon.de-n féláron van 4k max (34€), veszel 2db-ot mailboxde-n keresztül és a másikat eladod jóval drágábban, nyugodtan hozzácsaphatsz még 2db sima 4k-t is bár az most nincs annyira leakciózva. Ily módon sikerült ingyen hozzájutnom 3db 4k max-hoz a nyári akciózáskor, 2x4db-os rendelésből 5 elment szóval bocsánat, nem ingyen volt hanem még kerestem is rajtuk :D

[ Szerkesztve ]

(#73982) blakey válasza Patice (#73980) üzenetére


blakey
titán

Pulldown a 24p —> 50/60p konverzióhoz kell, amit jellemzően a TV elektronikája old meg tudtommal. - külső forrás esetében jól jön, ha az eszköz oldja meg, pl. Kodi (CoreELEC) alatt van ilyen lehetőség, ott már-már azt mondom, hogy nincs probléma a lejátszással. A TV-k belső lejátszója esetében igen, a TV oldja meg, de pl. egy TV-n hiába van ez a funkció, ha a telepített lejátszó nem vált frekit, akkor pl. 25p esetében darabos lesz, nem tudja megoldani.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73983) Zsömica válasza trance89 (#73981) üzenetére


Zsömica
aktív tag

Ezt megcáfolva :
Nekem egy Samsung Q8FN tv-n semmi ilyen problémám sincs a felsoroltak közül, ha késő este már nincs kedvem csak a tv-t bekapcsolni..! Ez tényleg megoldott eddig mindent - még nem sikerült megnyekkentenem..!

(#73984) Patice válasza blakey (#73982) üzenetére


Patice
Topikgazda

Akkor valszeg jól tippelek, hogy a CCwGTV oldja meg a konverziót és a TV már 50/60p anyagot kap, nem kell konvertálnia.
Amit még észrevettem hibaként, hogy a HDR—>SDR konverzió Plexben nem megy neki. Lejátssza az anyagot, csak nem színhelyesen.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#73985) SunMount3r válasza Patice (#73984) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Amit még észrevettem hibaként, hogy a HDR—>SDR konverzió Plexben nem megy neki. Lejátssza az anyagot, csak nem színhelyesen.->Én ezt inkább szerencsének (áldásnak :D ) tartom, legalább nem vetemedik rá senki, hogy az így-is-úgy-is helytelen konverziót használja.

(#73986) lorcsi


lorcsi
veterán

Hello,

Apple tv-t szeretném használni és ehhez keresek média lejátszót
telefonról, tabletről lőném át a tv-re (a tv régi, nem támogatja gyárilag az apple tv)
nem vagyok benne biztos, h hosszabb távon is használnám ezt az előfizut, ezért a legolcsóbban szeretném megúszni a közvetítő eszközt

mit ajánlotok ?

a legolcsóbban a fire tv lite-ot láttam
van esetleg valami más is ?

(#73987) bogabi


bogabi
senior tag

Sziasztok! Apple TV 4K esetén van különbség hálózatról vagy stream-ből történő lejátszásnál a 32 és a 64 GB-os verzió között?

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#73988) blakey válasza bogabi (#73987) üzenetére


blakey
titán

Csak tárhelyben van különbség, tehát ha nem telepítesz sok appot vagy túl nagyokat, akkor a 32-es is bőven elég, illetve ha 64-es minimálisan drágább, akkor megéri a 64-est választani.
Nincs, lejátszás szempontjából 0 a különbség.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73989) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok Egy olyan medialejatszót keresek ami DV és egyben Kodi kompatibilis (alap felületen kivül sem akadozik más felülettel sem) és DV-t is támogat. Jelenleg van egy Amlogic Box S905x3 mai napig szeretem Dune Realbox ami Önmagában egy jó lejátszó csak sajnos a Kodit nem eszi meg barátsagosan (felület felbontása csak 1080p lehet). Sajnos mivel nem találtam jobb opciót a plex szinkronizációhoz ezért a Kodiban plexaddont használok

[ Szerkesztve ]

(#73990) Beni2360 válasza Csabi1984 (#73989) üzenetére


Beni2360
félisten

(a felület felbontása csak 1080p lehet) és az miért zavar? A TV-n már 4K-ban jelenik meg. Erre azért van szükség, hogy ha HD TV-n nézik akkor is jó legyen a működése. A qui beállításnal semmi köze a videó lejátszásához ha jó a rendszer de ezt neked már tudni kellene

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73991) Joshi


Joshi
titán

Dolby Visionra még mindig az Ugoos AM6B Plus a legjobb? Ugye abból már van a 2021-es verzió, gondolom az nem jobb vagy rosszabb mint a régebbi.

Kíváncsi lennék rá, hogy a mostanában letölthető Sárkányok háza és Gyűrűk ura sorozatok DV verzióit viszi-e rendesen az Ugoos.

[ Szerkesztve ]

(#73992) bogabi válasza blakey (#73988) üzenetére


bogabi
senior tag

Köszönöm!

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#73993) SunMount3r válasza Joshi (#73991) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Tudtommal igen, de amint fent olvasod most bekúszott az új Chromecast is a képbe. Mondjuk ez így még kevés infó róla, hogy merre meddig, meg milyen jó lesz, mint lokális lejátszó, pl. a DV formátum támogatás tekintetében is.

(#73994) Joshi válasza SunMount3r (#73993) üzenetére


Joshi
titán

Nekem kell a Gigabit Lan szóval marad az Ugoos. Ez mennyire megbízható forrás német raktárból?

[ Szerkesztve ]

(#73995) SunMount3r válasza Joshi (#73994) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A Geekbuying az egyik legnagyobb kütyüs kínai webshop, nem hiszem, hogy gond lenne, de amúgy is ott a PayPal extra védelme.

Amúgy mi történt, meguntad az Oppo-t? :D

(#73996) Csabi1984 válasza Beni2360 (#73990) üzenetére


Csabi1984
addikt

De más bajom is volt a Dunen a Kodival csak nem tudom mi. :D
Maven kodi féle jobb lenne rá ami DV támogatott?

[ Szerkesztve ]

(#73997) Joshi válasza SunMount3r (#73995) üzenetére


Joshi
titán

Oppo ugyan azt tudja mint eddig. A gond a releasekkel van, ugyanis már a profil 8.1-et se erőltetik, amikbe meg konvertálnak azt rosszul jeleníti meg az Oppo. Már keresve se találok jó DV release-t. Az Oppo megmarad a lemezes meg a sima Blu-ray lejátszásra, a többire meg ott lesz az Ugoos.

ui.: akinek van Ugoos AM6B Plus lejátszója legyen kedves privibe megkeresni. Előre is köszi. :R

(#73998) SunMount3r válasza Joshi (#73997) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A Web-DL release-eknél nem hiszem, hogy konvertálnának bármit is a DV-n, azok olyanok, amilyenek.

(#73999) tibaimp válasza Joshi (#73997) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az Oppo lejátszód, pontosan milyen típus is? Ajánlott ez a típus, márka?

Kb ehhez kellene: [link]
Ha nem jön ki 60e Ft-ból, akkor is kellene javaslat.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#74000) Joshi válasza SunMount3r (#73998) üzenetére


Joshi
titán

A mostani WEB-DL egyik se jó. Lejátssza, de rossz megjelenítéssel. Hozzáteszem, hogy a tévé belső lejátszója DV-ben el se indítja a Sárkányok házát. A Gyűrűk urát meg csak HDR10-ben indítja el.

A Sárkányok háza HBO Max app alól hibátlanul megy a Sony A1 tévén, de letöltött videóból szürke az egész. Mostanában ilyenek a DV releasek.

Itt láthatod hogy miről van szó. A fekete sávon nagyon jól látható a probléma. Ez Oppo-ról lejátszva ilyen, de ha beteszek egy eredeti DV Blu-ray filmet az Oppo-ba, az hibátlan.

Oppo-ról lejátszva (Sárkányok háza).

HBO Max appról lejátszva (Sárkányok háza).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.