Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73651) clyvejhamma válasza Joshi (#73650) üzenetére


clyvejhamma
aktív tag

Köszi a tippet!
Serviio - annak idején a korrekt feliratkezelés miatt szoktam rá, azóta jól működik így maradt a "rendszerben".

(#73652) clyvejhamma válasza Joshi (#73650) üzenetére


clyvejhamma
aktív tag

Asztali lejászónál egyértelmű, hogy annak hdmi outja megy az erősítőbe, onnan meg tovább a jel a projiba.
Projektor használata esetén az amazon stick hová megy, az erősítő hdmi portjára, vagy ez így hülyeség?

(#73653) Beni2360 válasza clyvejhamma (#73652) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen oda megy, nem hulyeseg.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73654) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Sziasztok!

A témát olvasva, azt hiszem egy Amazon Fire Stick TV Max lenne nekem a legjobb megoldás a Streaming "problémámra". A kérdésem csak annyi, hogy ha neten rendelem az amazonról, melyikről érdemes? Van jelentősége, hogy az angol vagy a német oldalról rendelem? Gondolom a tápkábel lehet "gond", de egyébként tök mindegy, nem? Ahogy láttam, ezt itthon nem igen lehet beszerezni (de lehet csak én bénáztam).

Aki ilyet használ, az külső áramforrásról teszi, vagy a TV USB-ét használja?

Előre is köszi a válaszokat.

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#73655) SunMount3r válasza P1eTr0 (#73654) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az "angol" az nem a ".com", ami az "Amerikai"? Én nem tudom melyikre gondolsz, de a .de (német) szinte biztos az EU-ból jön(ne), a .com-osra meg ott a +VÁMFA, a .uk-sra szintúgy.

(#73656) Beni2360 válasza P1eTr0 (#73654) üzenetére


Beni2360
félisten

Csak is nemetbol, ugy is afasan jon onnan is de gyorsabb. A TV USB portja nem eleg neki. De en ugy lattam adnak hozza mindent. Kiveve egy speci adaptert de az nem biztos, hogy kell.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73657) P1eTr0 válasza Beni2360 (#73656) üzenetére


P1eTr0
aktív tag

Köszi!
Az angol (co.uk) oldalon láttam, hogy van hozzá valami plusz eszköz, amivel megy TV-ről is. Igazából onnan hajtanám meg, de ha nem megy, akkor így jártam (kicsit sok eszköz van már a hosszabbítóba dugva...).

SunMount3r

Amazon esetében a "co.uk"-re gondoltam, csak nem fogalmaztam pontosan :) Nem az ÁFA/nem ÁFA volt a kérdés elsődleges célja, hanem pl. az európai elektromos csatlakozó.

Köszi mindkettőtök válaszát.

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#73658) blakey válasza P1eTr0 (#73657) üzenetére


blakey
titán

amazon.de-ről "kell" rendelni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73659) Beni2360 válasza P1eTr0 (#73657) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha megnezed a tapot az 2A a tv kb 0.8A az usb 3.0. Az a kutyü meg ha jol emlekszem egy adapter, hogy tapot es kulso hdd is lehessen rakotni. De bovebben az Amlogic topikban foglalkoznak vele.
Ui: na kozben megjott a mestere.:K
Majd kijavit ha rosszul irtam valamit.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73660) P1eTr0 válasza Beni2360 (#73659) üzenetére


P1eTr0
aktív tag

Közben megtaláltam, amire gondoltam: [link]

Ilyet lehet kérni a "normál" táp helyett. Ebből gondoltam, jó lehetne.

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#73661) Beni2360 válasza P1eTr0 (#73660) üzenetére


Beni2360
félisten

Akkor en felre ertettem anno, de ennek komoly ara van.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73662) P1eTr0 válasza Beni2360 (#73661) üzenetére


P1eTr0
aktív tag

Van ára, de végül megoldódott a dolog, mert a Pana TV-n megjelent a Disney+ app, így nem kell külön eszköz :D

Az HBO-val még "szenvedek", mert az sajnos (még!?) nincs, de egyelőre a Dune lejátszón megy, viszont nem tökéletesen (időnként megakad, mert tölt). Várok vele még, aztán kiderül lesz-e stick.

De mindenképp köszönöm az infókat és a segítséget!

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#73663) Lite


Lite
őstag

Sziasztok!

Az Amazon Fire Stick viszi rendesen a Netflix-et, HBO Max-ot és az RTL Most / TV2 onlien tartalmait?

(#73664) NiceScream


NiceScream
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni - "tökhülye" vagyok a témához :)
Szóval az a helyzet, hogy lecseréltem az LG TV-t egy Samsungra (UE65AU9002KXXH) és hát megrökönyödve tapasztaltam, hogy vannak fájlok, amit nem játszik le (avi vagy mp4 például, de gondolom a kódolás miatt, mert másikat meg simán, azt írja, hogy ez a fájlformátum nem támogatott).
Szóval vásárolnék egy média lejátszót és ezt néztem ki: [link]
Nincs házimozim, nincsenek baromi nagy extra igényeim, csak ha lehet a jövő hetet is játssza le. :)

A kérdésem az lenne mielőtt elrohanok és megveszem, hogy ez így tudásra megfelelő?
És még egy - az USB-n keresztül össze lehet kötni NAS-al is?

Köszönöm a válaszokat! :R

“Sir, We're surrounded!!" “Excellent. Now we can attack in any direction!”

(#73665) divan válasza Beni2360 (#73656) üzenetére


divan
senior tag

Én a TV USB portjából használom. Igaz nem MAX, csak sima Firestick 4K. Működik rendesen. Nincs szabad konnektor a közelben, emiatt nem akartam a falra felbiggyeszteni egy hosszabbítót. Kipróbáltam, és működött.

(#73666) horvathimi2


horvathimi2
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni. Remélem jó helyen érdeklődöm. Van egy Egreat A5 médialejátszóm, amin szeretném kipróbalni a tegnap elstartolt Disney plust. Találtám is telepíthető alkalmazást. Felraktam, elindítottam és beléptem(regisztrált felhasználóval). Viszont azon kívül, hogy az alapképernyőt bedobja, ahol válogatni lehet a tartalmak között, semmi más nem működik. Rálépek egy filmre és már a leírása/technikai paraméterei sem jönnek be, csak tölt az eszköz, de nem csinál semmit. Elindítani semmilyen tartalmat nem lehet. Kilépni ki tudok, tehát nem fagy le.
Kérdésem az lenne használ-e valaki ilyen lejatszót és próbálta-e rajta a Disney-t? Van-e bármilyen tapasztalata ebben valakinek?
Annyi még, hogy telón ugyanezen felhasználói fiókkal hibátlanul működik a stream. A lejátszón pedig az elérhető legfrissebb firmware van.
Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget!

Üdv. Imi

(#73667) Beni2360 válasza divan (#73665) üzenetére


Beni2360
félisten

ATV mibe van dugva? Azt a konnektort ki lehet cserelni egy dupla aljzatura es maris mehetne a töltő bele.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73668) divan válasza Beni2360 (#73667) üzenetére


divan
senior tag

De miért cserélném ki, ha működik így is? :)

[ Szerkesztve ]

(#73669) Beni2360 válasza divan (#73668) üzenetére


Beni2360
félisten

Mert azt az usb portot nem ilyen folyamatos terhelesnek keszitettek.
Ha netan galyra megy es viheti magaval az egesz panelt ba akkor szamold ossze a konnektor meg a panel csere arat.
De a te dolgod a te penzed nem veletlenul keszult az a kütyü.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73670) sirály69


sirály69
őstag

1 kis segítségre lenne szükségem... :B
Nem tudom eldönteni, hogy melyik lejátszót vegyem:
A. NVIDIA SHIELD TV PRO (2019)
B. Zidoo Z10Pro 4K

Egy fontos szempont, hogy a feliratkezelése jól konfigurálható legyen és B ISO-t is vigye...

Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#73671) Beni2360 válasza sirály69 (#73670) üzenetére


Beni2360
félisten

A ZIDOO mendket igenyeidet kielégiti.
A Yt-n a nevem alatt talalsz videokat a z9x ami rendszerszinten ugyan az csak ni cs hdd tokja. Van forumunk is itten.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73672) sirály69 válasza Beni2360 (#73671) üzenetére


sirály69
őstag

:R

Szerver Hosting Debrecenben

(#73673) Wade0303 válasza Beni2360 (#73671) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Bármibe lefogadom, hogy ennek a cégnek soha egyetlen alkalmazottja sem volt aki hozzád hasonló szenvedéllyel dolgozott volna a sikerükért. Aki ilyen hosszú ideig, ennyire töretlen kitartással és szorgalommal győzködte volna az év minden napján, reggel-délben-este-éjszaka az embereket egyszerre több forumon, hogy vegyenek Zidoo terméket.
Ennek a vállalatnak úgy vagy kb 10 éve folyamatosan minden alkalommal hónap és év dolgozója, hogy ők nem is tudnak róla és még egy petákot nem kellett fizetniük a szolgálataidért.
Legfeljebb Istent imádják ilyen egyoldalú alázattal, mint ahogyan te a Zidoo-t. :D

[ Szerkesztve ]

(#73674) Beni2360 válasza Wade0303 (#73673) üzenetére


Beni2360
félisten

2015 Nov kezdtem a kutakodast ( Eminent EM7480 vagy zidoo x9 ? ) es Dec- vettem az első Z8-t. Azota elköteleztem magamat a ZIDOO mellett.
Ja es a mostani ZIDOO Z1000 prot felaron 85 e ft csiptem meg egy elarazasnal.:B Mellette vanak Amlogic boxok is CE-vel. Én már a maradék eletemben nem nagyon fogok változtatni. Tudom vannak jobb boxok de én kitartok.
Es nem nagyon tudnak rolam, ritkan irok a kinti forumba.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73675) lemmy9 válasza Wade0303 (#73673) üzenetére


lemmy9
őstag

:DDD ;] Nem érti de nem baj...

Szerintem!

(#73676) Beni2360 válasza lemmy9 (#73675) üzenetére


Beni2360
félisten

De ertettem.;]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73677) coolpet


coolpet
senior tag

Sziasztok!

Így 2022-ben előjött a téma nálunk, Volt Netflix, van plex, és most itt a Disney+ is.
Sajnos a tévém nem támogatja ezeket a platformokat, Samsung UE32EH5300 Smart ~ 2011-es modell

Plex már nem működik, elakad a PIN párosításnál.
Youtube már nincs, biztonsági okokból leszedték SmartHubból.
A Netflix kliens működik, de nagyon gáz.
Disney+ meg nincs rajta.
Plexet megoldottam egy Raspi3 + Rasplex for Raspi2-vel, de régi Media szervert kell feltennem a titkosítás tanúsítvány lejárta miatt.

Szóval összefoglalva elérkezett az idő egy All In One medialejátszóhoz.

Mit lehet venni szinte ingyen, ami jó, YT + Plex + Netflix + Disney+ + Amazon Prime Video?

Nem baj ha doboz, és van hozzá távirányító, de az sem ha HDMI stick, csak stabil és jó legyen.

Mit tudtok ajánlati jópár év távlatra? Valami Android TV BOX-ot?
Távirányítóval vezérelhetőség fontos, lehet saját is.

(#73678) AiRLAC válasza coolpet (#73677) üzenetére


AiRLAC
addikt

Amazon Fire tv stick 4k Max, van topicja

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#73679) dni


dni
őstag

Sziasztok,
Az elmúlt két évben egy Odroid N2-őt használtam CE-vel filmek, sorozatok nézésére, begyűjtésére (docker + radarr, sonnarr, stb.) melyeket nem értem streaming szolgáltatásokon. (Netflixen, HBO GO/Max-on, Apple TV+ előfizetéseket időnként váltogatom, hol erre fizettem elő hol arra) Azonban hosszas vacillálás után nem rég beszereztem egy ATV 4k 2021-et, mert a 2017-es LG B7 TV-n lévő appok szinte a használhatatlanság szintjére lassultak.

Az új játékost rendkívül élvezem, gyors a rendszer, penge a lejátszás, szép a felület (infuse) a távirányítóját is jobb érzés használni mint a magic remote-ot nem rossz, hogy nagy ritkán ha van szabad fél órán akkor indíthatok valamilyen egyszerű játékot az xbox kontrollerrel. Talán csak a diktálás hiányzik keresésnél, erre még nem jöttem rá. Az LG TV-t már csak megjelenítőnek használom.
Az offline tartalmak begyűjtésére, tárolására pedig befogtam egy régebbi Intel NUC-om, így ez a része is pipa.
A kérdésem az volna, hogy vélhetőleg érdemes-e e mellett a kombó mellett megtartani az
Odroid N2-őt, mi az amit az jobban tudhat mint az ATV CE-vel vagy Androiddal?
Kodi kiegészítőket nem használtam, mert amivel próbálkoztam az vagy nem működött vagy gyenge élményt nyújtott. (Digi Online TV, Youtube nem is ment az utóbbi időben) Mi az amit esetleg érdemes volna megnézni?

[ Szerkesztve ]

(#73680) blakey válasza dni (#73679) üzenetére


blakey
titán

Odroidra felteszel egy olyan CE-t amire különböző kiegészítőket felteszel amik esetleg nézhető minőségben futnak Kodi alatt és szépen meglezs egymás mellett a két eszköz. Évek óta CE+Apple TV kombót használok. Youtube működik CE alatt, legalábbis nálam megy a 4K HDR is. Olyan kiegészítőket teszel fel amik számodra fontosak lehetnek, nem olyat ami másnak jó.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73681) Kapanyél válasza coolpet (#73677) üzenetére


Kapanyél
őstag

Nem gondolod, hogy eljött a TV-csere ideje esetleg?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#73682) sirály69 válasza Kapanyél (#73681) üzenetére


sirály69
őstag

+1 :K

Szerver Hosting Debrecenben

(#73683) coolpet válasza Kapanyél (#73681) üzenetére


coolpet
senior tag

Esetleg gondolkodtam azon is, de 32" FHD TV-t kapok smart-al Samsung gyártóból 100K-ért

És akkor ugyan ott vagyok, mint most csak a smart része frissebb.
Nagyobb TV nem kell a hálóba, a nappaliban pedig van egy 110cm-es képátlójú Samu friss, talán tavalyi gyártmány :)

Azért az okosító olcsóbb, csak kérdéses.

(#73684) Tragger


Tragger
tag

Sziasztok! Hogy tudok megbizonyosodni róla, hogy az ugoos-on kadenciahelyes a lejátszás? Nem érzem teljesen kereknek a dolgot.

(#73685) tomp válasza Tragger (#73684) üzenetére


tomp
félisten

Úgy, hogy kiírja a tv és/vagy a Ugoos is? :)
Boxon a Ugoos settingsben van hardware monitor menüponton belül a display message vagy minek hívják.
Kapcsold be és akkor minden változásnál kiírja a box, hogy éppen miként megy.
pl nálam: 2160p Dolby Vision 23,976 RGB 8bit

(#73686) Tragger válasza tomp (#73685) üzenetére


Tragger
tag

Jól éreztem, hogy nem oké a lejátszás. 60Hz-et ír. Hol tudok állítani ezen?

(#73687) tomp válasza Tragger (#73686) üzenetére


tomp
félisten

Ugoos settingben van az Auto Frame rate menüpont. Abban kapcsold be az automatikus frekvencia váltást.
Milyen alkalmazással nézed a tartalmat?

(#73688) Tragger válasza tomp (#73687) üzenetére


Tragger
tag

Sikerült. Kodiban is beállítottam, most jól megy. Köszönöm! Annyi, hogy 23.97 Hz, nem .976.

[ Szerkesztve ]

(#73689) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Segítséget szeretnék kérni.
Ajánljatok nekem egy média lejátszót, ami az alábbiakat tudja:
1 Tb HDD SATA beépíthetően
HDMI
LAN / Wifi
Linux Mint-es laptokról lehessen rá filmet másolni, telóról vezérelni
Nem árt, ha tud netről is filmet lejátszani. :D
Válaszokat előre is köszönöm.
Ha esetleg valakinek van ilyen elfekvőben és eladná priviben várom.
Szép napot nektek.

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#73690) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok!
Süsü vagyok a témában (nincs is tévém), de a főnököm kért segítséget vmi lejátszó választásában. x265-ös filmek miatt akart lejátszót, de szerintem ha rájön hogy Netflix meg ilyenek is mennek, az is érdekelheti... Mit ajánlhatok neki szerintetek? A lényeg, hogy vmi atombiztos, out of the box dolog kéne, semmi CE telepítés... Xiaomi Mi Box S vagy van ettől modernebb? Sajnos árat sem mondott persze... Előre is köszi!

(#73691) AiRLAC válasza Orgi (#73690) üzenetére


AiRLAC
addikt

Nvidia Shield TV Pro

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#73692) Elemental


Elemental
addikt

Szevasztok!

Dilemmában vagyok, hátha tudtok segíteni javaslatokkal.
Vettem egy 4k tévét. Kellene vennem hozzá egy playert is. Elég régóta amlogic boxot használok CE-vel. Plex adja az adatbázist, Kodi alá van PlexKodiConnect addon amivel mindhárom box folyamatosan szinkronban van, ha elkezdek egy filmet az egyik tévén, a másikon ott folytatom, ahol az előzőn abbahagytam. Viszont a CE nem támogatja a Dolby Visiont.
Van-e olyan player, amin megy rendesen a DV, és tud plex adatbázissal dolgozni?
Mindenképpen olyan lejátszót szeretnék a házimozi miatt, amin van optikai audiokimenet.
Semmilyen stream szolgáltatás nem szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#73693) Tragger válasza Tragger (#73688) üzenetére


Tragger
tag

Lehet én vagyok a béna, vagy valami kompatibilitási gond van de, Ugoos:

Kodival és Vimuval .mp4

Format : HEVC
Format/Info : High Efficiency Video Coding
Format profile : Main 10@L5@High
HDR format : Dolby Vision, Version 1.0, dvhe.05.06, BL+RPU

Fluktuáló fények, képhibák és a lejátszás is csak x-edik próbálkozása indul el.
TV (LG C1) saját lejátszójával tökéletes.

Ugyanez mkv konténerben, Vimuval tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#73694) tomp válasza Tragger (#73693) üzenetére


tomp
félisten

Vimu a Profile 5-öt nem szereti mp4-ből illetve ts-ből a Profile 7-et nem kezeli. Az HDR10-ben indul.
Nekem az összes Profile 7 és 8.1-es film mkv-ban(najó van 2db film ami mp4-ben van) van. Így Plexel és Vimuval is tökéletes.

(#73695) Tragger válasza tomp (#73694) üzenetére


Tragger
tag

És a Kodi mit szeret vagy mit nem?

(#73696) blakey válasza Elemental (#73692) üzenetére


blakey
titán

Maradhatsz az Amlogic vonalon, Ugoos AM6B+, Android alatt lesz DV, SD-ről meg CE.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73697) Elemental válasza blakey (#73696) üzenetére


Elemental
addikt

Ez nagyon jó ötlet. Köszi!

(#73698) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

[link]. Hogyhogy "nincs hardverük hozzá", hogy megjavítsák? Régebben még az Ugoos logó is ott virított a főoldalon.

(#73699) blakey válasza SunMount3r (#73698) üzenetére


blakey
titán

Beelink, Khadas, Buzztv, Odroid akik elsősorban segítenek, a Ugoos mostanában nem nagyon aktív.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73700) SunMount3r válasza blakey (#73699) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Régen pedig volt, gondolom a az Ugoos a "közreműködés" keretében ingyen küldte nekik (hányat?), mi az, azóta azokat "eladták"?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.