Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3) Integra válasza sbazsi (#1) üzenetére


Integra
titán

haliho!
na pont ilyen topicot akartam nyitni, de úgy tűnik te is hasonló problémával küzdesz.. :)

nálam a lényeg.
veszek a hálómba egy nagy tévét, rajta hdmi csatlakozó.
nem akarom túlbonyolítani a dolgot, semmi másra nem kell, csak merevlemezről filmeket nézni.
egy olyan dobozt keresek én is, amiben van egy 3.5-es hdd amiről a filmeket letudom játszani hdmi csatlakozón keresztül.
és ennyi. a vinyót meg az asztali gépemről bármikor feltöltöm filmmel usb-n keresztül.
kicsi, zajtalan és kész.
ami fontos, hogy ennek a médialejátszónak lehessen frissíteni a kodek adatbázisát és firmware-jét internetről és játszon le minden formátumot amit ma használnak.

kíváncsi lennék én is ötletekre, meg véleményekre, tapasztalatokra, hogy mi és miért jó..

gondolkoztam olyanbam is hogy egy hdmi kábelt a másik szobából átvezetek a tévébe, de akkor meg kint zúg a nagy asztali gépem 400w-os táppal, tök feleslegesen zabával az áramot. de akkor meg valami távirányító kéne hogy a pc-t tudjam a másik szobából az lcd tc-n keresztül irányítani ugye.. erre talán még a logitech airmouse lenne megoldás, de 30rugó és macerásnak tűnik az egész...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.