Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22908) Atiezredes válasza Gergőke88 (#22905) üzenetére


Atiezredes
csendes tag

Ha már veszek mostanában, akkor jó lenne, ha tudná a 3D-t. A Dune DUO-val szemezgettem tavaly, de árban a base 3D olcsóbb és eddig úgy olvastam, hogy elég stabilan megy. A popi A-400 képminőségét dicsérgetik, csak nem tudom, hogy lesz-e látványos különbség, főleg, hogy a Dune base 3D-t átkergetném egy Onkyo TX-NR818-ason, amiben van egy HQV VIDA VHD 1900 VX chip képfeldolgozásra. VXP lehet hogy jobb, de nem igazán tudom, hogy mennyire érezhető a különbség. DUNE BASE 3D jobban tetszik pofára, meg funkciókban, de a képminőség, stabil lejátszás, merevlemez fiók és a full HD 3D képesség a legfontosabb, ami alapján eldöntöm.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.