Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33324) Archanon


Archanon
őstag

Kimi ga Nozomu Eien

Annak idején többször előjött a címe a topicban, meg talán máshol is, mint nagyszerű romantikus dráma. Fel is vettem a megnézendő listára, de csak nemrégiben sikerült rávennem magam, hogy megnézzem. 14 epizód, még csak hosszúnak sem mondanám, mi több, elég hamar letoltam annak ellenére, hogy marhára idegesített az érzelmi fogyatékosok sokasága. Lehet én vagyok érzéketlen fráter, de a szerelmi háromszögekből fakadó töketlenkedéstől meg a fölösleges szenvedőzésektől a falra tudok mászni. Bár tény, hogy itt azért elég erős fűszert kapott ez a felállás (Haruka balesete), noha ezzel sem tudtam annyira kibékülni. Ha valaki felébred a kómából, de nincs tisztában azzal, hogy eltelt közben 3 év... Hogy nem tűnik föl neki, hogy a kistestvére egyik pillanatról a másikra felnőtt? Persze, sokkal "értelmesebb" dologgal jöttek: nagy nehezen észrevette, hogy megnőtt a saját haja. Hagyjuk már... Voltak jó pillanatai a sorozatnak, de mindent összevetve egy nagy katyvasz, annyira reális akart lenni, hogy már kifordult saját magából - döntésképtelen karakterekkel az élen. A végére szerencsére kitisztult a kép, de mire odáig eljutottak... hahjhj....!! [6/10]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.