Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33551) oriic válasza F34R (#33550) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miért is? :D

Live-Die-Respawn

(#33552) F34R válasza oriic (#33551) üzenetére


F34R
nagyúr

CLANNAD!!!!! :O

Attack on Titan Live Action egy hulladek. :W Kar volt megneznem.

(#33553) oriic válasza F34R (#33552) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utóbbi már kijött? :D Jajjj. D:

Live-Die-Respawn

(#33554) F34R


F34R
nagyúr

Ez micsoda Dragonyball mi ? :D [link]

(#33555) oriic válasza F34R (#33554) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kb a 90%-a ennek totál új volt nekem. Legtöbb jelenet az movie-kból vannak, vagy ovákból?

Live-Die-Respawn

(#33556) F34R válasza oriic (#33555) üzenetére


F34R
nagyúr

Mert ezek atvezetok, gondolom ez a jatek volt a Xenoverse elott.

(#33557) Máté94


Máté94
addikt

Gatchaman CROWDS insight S02E08:

Az utóbbi pár részben rendkívül lenyűgöznek a kérdések, amiket boncolgat. :K

(#33558) Kobe válasza F34R (#33554) üzenetére


Kobe
veterán

na ez engem is érdekelne :)

kb az 5perces videó jobb volt mint az eddig filemk + super együtt :D

(#33559) bozont válasza Kobe (#33558) üzenetére


bozont
veterán

(#33560) Kasya


Kasya
nagyúr

Gondoltam itt osztom meg veletek e gyogyszemet, mert a vidkaris topikban nem biztos hogy ertene mindenki :D

[ Szerkesztve ]

(#33561) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jajjj:D

Live-Die-Respawn

(#33562) KisTücsök válasza Mister_X (#33537) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Éljen a spoiler gomb!"

Erre írtam.
____

Az Another-t ledaráltam tegnap. Ez is nagyon tetszett. Remek hangulata volt szerintem, szép volt a rajzolás, jók voltak a zenék. És egész korrekt a sztori.

(#33563) Orionhilles


Orionhilles
senior tag

Charlotte 7. rész:

Erre nem számítottam, meglepő fordulatatot vett a történet, de a végére minden a helyére került. :K
Az omrice-os rész megható volt nagyon..... Szegény Ayumi :O

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#33564) Mister_X válasza KisTücsök (#33562) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Spoiler gomb bevezetése előtt olyan kommentek írása fő- és jószágvesztéssel járt.

Nem értem, hogy miért kell mindenben valami mögöttes negatív szart keresni :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33565) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dragon Ball Super 6. rész

A grafika megint gyér volt, főleg amikor Bulma megjelent, de amúgy simán jó rész volt. A főzős jelenetnél visítottam a röhögéstől, meg ahogy látom kaptunk új jeleneteket is.

Live-Die-Respawn

(#33566) Archanon válasza F34R (#33552) üzenetére


Archanon
őstag

Ez tényleg nem volt olyan jó - hozzáteszem: az animéhez képest. :( Most végeztem ki... bah. Annyira japán, hogy már nagyon. :DDD Ekkora cliffhangert hagyni a végére... grr. Mindazonáltal ha nem ismerném a sorozatot, azt mondanám, egész jó kis B kategóriás dark fantasy, csak nagyon japán. Várom azért a folytatást. 5,5/10

Amúgy a trailer jobban sikerült, mint maga a film.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33567) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jitsu wa Watashi wa - 06.rész

Sírok bazze. :D Farkasemberek. :D

Live-Die-Respawn

(#33568) Kasya


Kasya
nagyúr

God Eater 05
Na most mi lesz? Igen rövidnek éreztem ezt a részt.

[ Szerkesztve ]

(#33569) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Prison School - Magasságos egek! Ez micsoda? :DDD

Live-Die-Respawn

(#33570) Mister_X válasza oriic (#33569) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A szezon legbetegebb animéje :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33571) maross válasza oriic (#33565) üzenetére


maross
veterán

viccesre volt véve, ez az elso resz ami tetszett.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#33572) Nova96


Nova96
őstag

From the New World

Még amikor elkezdték vetíteni már akkor néztem, csak nem akartam, hogy hétről hétre nézem ezért abba maradt és most néztem meg.
Minden topic lakónak ajánlanám, komplex , érdekes, elgondolkodtató , hátborzongató, izgalmas, akció dús, értelmes karakterekkel , értelmes érzelmi szálakkal * és teljesen új, nem hasonlítható máshoz egyszóval(kettővel :DDD ) eredeti ,egyedi.
Semmit nem spoilereznék le, szóval mindenkinek ajánlom , top 5-be biztos bekerül.

*jójó, génbe van kódolva,de akkor is

[ Szerkesztve ]

(#33573) F34R válasza Nova96 (#33572) üzenetére


F34R
nagyúr

Olvasod a topikot te rendesen? :DDD

(#33574) renji00 válasza Nova96 (#33572) üzenetére


renji00
aktív tag

Csak én vagyok úgy vele, hogy nem annyira jött be a Shinsekai Yori? Néha nagyon belassult és a legnagyobb csavart teljesen véletlen megtippeltem így nem volt akkora :Y .

Ellenben most bedaráltam a Sakura Tricket... :DD :DDD :B

(#33575) F34R válasza renji00 (#33574) üzenetére


F34R
nagyúr

Majd mindjart jon Totheground es berak egy jo kis lewd kepet :D

(#33576) Mister_X válasza F34R (#33575) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyet? ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33577) F34R válasza Mister_X (#33576) üzenetére


F34R
nagyúr

Szerintem annal nem all meg ;]

(#33578) Nova96 válasza F34R (#33573) üzenetére


Nova96
őstag

Olvasom, tudom majdnem mindenkinek tetszik, de attól függetlenül ajánlom bárkinek. :D
Mert régóta nem esett le az állam animétől, utoljára pl. Clannad.

(#33579) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Prison School Live Action készül WTF? :DDD

Live-Die-Respawn

(#33580) Nova96 válasza bandiras2 (#24604) üzenetére


Nova96
őstag

Késve , de el is kezdem a sorozatot ,kíváncsi vagyok erre a mentális megrúgósásra . :D
1-2 hónapon belül be is érem, hátha addig kijön az utolsó.

Jó vicc.

Szerk: lemaradt, hogy eddig op,ed meg minden tetszik , majd meglátjuk mi lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#33581) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok!

Egy hónapja csöppentem bele nagyjából az anime világába, "szakmai ártalom" miatt elég finnyás vagyok, és olyan weboldalakat / youtube csatornát / fórumot keresnék ahol egy-egy korszakra, vagy stílusra rá lehetne keresni, de egy igényesebb kritikus top listája is megfelelne. A myanimelist-et ismerem, de az értékelések teljesen el vannak szállva népszerűségtől függően, és a keresés sem igazán akart nekem működni...

A segítséget megköszönném :R

(#33582) renji00 válasza -Faceless- (#33581) üzenetére


renji00
aktív tag

Talán az Anime-planet ami hasonló a MAL-hoz. De ha itt kérsz valamilyen ajánlást, vagy valaki a MAL listáját, szerintem szívesen megmutatja böngészésre.

(#33583) bandiras2 válasza -Faceless- (#33581) üzenetére


bandiras2
senior tag

Milyen téma érdekel egyáltalán? Sci-fi, Romantic drama/comedy/tragedy, Slice of life,agyzsbbasztó hülyeség... Sok a szemét, és a sok kis weeboo hálypolja a sok szemetet is, de itt azért egy elég finnyás társaság jött össze, tudunk ajánlani minden témában, csak kérned kell.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33584) KisTücsök válasza Mister_X (#33564) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ugyanezt kérdezhetném én is. ;] :D Dehogy kerestem én ilyesmit, csak nem értettem, ezért kérdeztem. De így már világos. :)
____

K-on! is klassz volt. Valami kis rövidebb, könnyedet kerestem, minél kevesebb drámázással. Hát beletrafáltam. Féltem, hogy az éneklést túlzásba viszik majd, de nem, és amennyi volt, az is jó volt. Jöhet a második évad.

(#33585) -Faceless- válasza bandiras2 (#33583) üzenetére


-Faceless-
őstag

Fő szálként talán romantikus, és akció, de igazából bármi ami igényesen meg van csinálva. Talán most a dráma az nem annyira hiányzik, a falra mászok viszont a klisés sztoriktól, és a mecha vonaltól. Plusz pont ha van benne igazi karakterfejlődés, ha romantikus vonalon a már kialakult kapcsolatról is van szó (mint a SAO-ban, és nem úgy mint az Angel Beats!-ben, utóbbi is lehet csak már egy kicsit unalmas), és ha van a karaktereknek józan paraszti eszük (nyomtam egy rage quit-ot, amikor a főszereplő kiugrik a negyedikről, majd két lépésben átugrik egy 5-6 méter magas kerítésen, és minden gond nélkül elsétálnak azzal a tudattal, hogy adrenalin löket volt biztosan :W ).
Sokba belenéztem, és keresgéltem MAL-on is, eddig ami ténylegesen magával ragadott az a spice and wolf 1-2 (fő karakterek miatt), és a Steins;Gate (a karakterfejlődés, és a történet miatt).
Még amiket néztem a SAO 1-2, Fate stay/night, Nagi No Asukara, és Angel Beats! ezekből csak egy-egy pozitívumot tudnék kiemelni, mindben volt olyan pillanat, ami kifejezetten nem tetszett.

(#33586) renji00 válasza -Faceless- (#33585) üzenetére


renji00
aktív tag

Nanatsu no Taizai , Zetsuen no Tempest , Kiseijuu :Sei no Kakuritsu , Hellsing Ultimate- ezek akcióban gazdagok. (Talán a Tempest nem annyira.)

Golden Time , Toradora , Sakurasou no Pet na Kanojo - romance vonalból amiket nagyon szeretek.

Talán amit még ajánlanék az a Amagi Brilliant Park , Another , Death Billiards és Death Parade (elöbb a Billard)

Illetve ha a Fate/Stay Night előtt nem láttad a Fate/Zero két évadját akkor azt feltétlen pótold.

Mecha vonalon amit érdemes megpróbálni még ha nem is szereted a robotos dolgokat: Code Geass , Eureka Seven , Tengen Toppa Gurren Lagaan.

MAL, talán találsz még valamit.

(#33587) -Faceless- válasza renji00 (#33586) üzenetére


-Faceless-
őstag

Köszi a segítséget! :R

(#33588) unclefucka válasza -Faceless- (#33585) üzenetére


unclefucka
senior tag

Üdv nálunk! :)

Klasszikus akciók - mechák közül kötelező a Black Lagoon, Neon Genesis Evangelion (mindkettő több évados, filmek, OVA-k miegymás van az NGE-hez).

Vedd fel a megnézendők listájára a Gin no Saji -t (Silver Spoon), 2. évad hozzá és a Soredemo Sekai wa Utsukushii -t, ezek tutira bejönnek majd.

Légy bevállalós és az UharaShop oldalról szedd le a KissXSis -t, OVA -kal együtt és ebben a sorrendben nézd meg. Ezzel belekóstolhatsz a pikáns tutiba.

Ha nem idegen tőled a lány-lány viszony, akkor "romantikus történetnek" jó választás a Sakura Trick még.

Ha kell még cucc, akkor szólj bátran, ellátunk a tutival! ;]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#33589) -=RelakS=- válasza Nova96 (#33580) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Van néhány rész a sorozat vége felé. Azokból a fél órás Director's Cut-okat érdemes szerintem megnézni.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#33590) F34R válasza oriic (#33565) üzenetére


F34R
nagyúr

Mondjuk kicsit becsicskult Vegita :U Azt hittem nekitamad rendesen Beerus-nek de semmi.
Kar hogy Goku arat le minden babert o meg mindig masodhegedus.

(#33568) Kasya

Most neztem csak meg eleg WTF :F Akkor amikor tortenik valami nyomatnak egy szakadeknyi cliff-et bele. SZO SZERINT.

Legalabb most kezdem erezni az erosodest a sorozaton, remelem nem cseszik el.

(#33591) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lenne egy kezdő animés kérdésem. Emlékszem, hogy régebben mikor néztem anime movie-kat akkor is feltűnt már nekem, de most a Psycho-Pass nézése közben ismét felfigyeltem rá. Szóval ezeket a feliratokat kik csinálják meg ennyire pengén? Sok felirat mint ha "belesimulna" az animébe. Mint ha eredetileg is ott lenne. A színek, a fontok minden nagyon klappol. Gondolom ez nem kis meló. Ezt ki csinálja? Ugyan olyan lelkes fordítók mint a sorozatok esetében, csak több munkával, hogy ennyire profi legyen? Vagy léteznek hivatalos feliratok amik ilyenek és le kell fordítani? Magyarok csinálják? Vagy külföldiek? Hogy van ez? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33592) Máté94 válasza .LnB (#33591) üzenetére


Máté94
addikt

Igen, és magyarok is.

De, attól függ most éppen kinek a release-t nézed. :)

(#33593) F34R válasza .LnB (#33591) üzenetére


F34R
nagyúr

.ass-ba agyazott egyedi font ami szinezve van, ez van az mkv/mp4-be muxolva. Persze ugyn. Fansub group (csapatok) keszitik. Vannak koztuk minosegibbek meg ganyabbak is. Magyarrol inkabb nem nyilatkozom, de nem hinnem hogy most is jobban allnanak mint evekkel ezelott.

(#33594) .LnB válasza F34R (#33593) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez esetben mkv-ba van beleégetve (muxolva). És az AnimeAddicts csapta készítette elvileg. Csak nem tudtam, hogy létezik e ilyen "sablon" amit csak le kell fordítani, vagy ők helyezik el oda, úgy a feliratot ahogy kell. De most már tudom. Szerintem nagyon király! :R

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33595) Máté94 válasza .LnB (#33594) üzenetére


Máté94
addikt

Aegisub-bal csinálják, ha érdekel maga a program neve. :)

(#33596) F34R válasza .LnB (#33594) üzenetére


F34R
nagyúr

A ket sub kulonbsege miatt tuti kell idoziteni erre kellenek a sub-tools cuccok. Nem tudom hogy csinaljak a magyarok de sztem:

1. Angol sub utan forditassal es korrekcioval.
2. Japan hallas utan korrekcioval.

De szerintem a legjobb az Angol forditas a Japan RAW utan.

(#33597) Hintalow válasza -Faceless- (#33585) üzenetére


Hintalow
senior tag

Nem tudom mi nem tetszik a mecha vonalban, de többnyire a japánok sajátos megközelítése szokta taszítani az embereket.
Ha "realisztikus" mechát akarsz, akkor patlabor szériák, Armored Trooper Votoms, Gasaraki, FLAG, esetleg FMP (hogy ismertebb is legyen :D ) jut eszembe.
A korszak is fontos, a 90' években sokkal több volt a realista/naturalista megközelítés, mint utána.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#33598) -=RelakS=- válasza .LnB (#33594) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A beleégetve kifejezést szerintem tartsuk meg azoknak az .aviknak, meg egyebeknek, aminél a felirat nem kikapcsolható.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#33599) renji00


renji00
aktív tag

Hitsugi no Chaika - good
Hitsugi no Chaika: Avenging Battle - good
Haneyamata - good

Chaikától kevesebbet vártam mint amit adott, az openingek és az endingek kifejezetten tetszettek + a harcok is jól meg voltak csinálva

Haneyamata : Az ending egy áldás! Kicsit lassú volt az elején de a végére magával tud vinni, bájos.

(#33600) kristof123


kristof123
őstag

Sziasztok!

Kanon és Kanon 2006:
Utánaolvasva a 2006-os egy újrafeldolgozás, ezért szeretném megkérdezni, hogy melyiket érdemes megnézni (melyik a jobb)?

Üdv,
K.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.