Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33251) F34R válasza Kobe (#33247) üzenetére


F34R
nagyúr

Anidb-n tudsz szurni movie-ra, ha gondolod. Meg rating alapjan tudsz nezni rovidebb TV sorozatot is.

(#33252) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

“Dragon Ball Super” is a complete continuation of the Majin Buu story arc. It’s got a bit of post-battle aftermath, continues with the “Battle of Gods” arc where the God of Destruction Beerus appears and the “Revival of ‘F’” arc where Freeza comes back to life, and then, I’ve written a strange new story where they finally depart from this universe. They’re fighting against their neighbors, Universe 6!"

Akkor ahogy sejtettem, Beerus után még jön a Freeza szál is. :(

Live-Die-Respawn

(#33253) alevan válasza oriic (#33252) üzenetére


alevan
őstag

Mivel a Ro"F" movie-t még nem láttam, ezért nem bánom. Remélhetőleg CGI nélkül lessz a két film animálva.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33254) F34R válasza oriic (#33252) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez nem feltetlen problema, csak kicsit elbasztak. Elobb kellett volna jonni ennek a sorozatnak a ket filmet meg valamikor kesobbre hagyni. Kar volt megnezni mondjuk addig a moviet is.

(#33255) Máté94


Máté94
addikt

Amennyire vártam a nyári évadot, annál inkább több tűnik el hétről-hétre a nézendők közül. :(((

Ranpo Kitan&Charlotte eddig season best nálam! :C

(#33256) alevan válasza F34R (#33254) üzenetére


alevan
őstag

Valószínüleg a Battle of Gods sikere miatt gondolkoztak el a sorozaton.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33257) F34R válasza Máté94 (#33255) üzenetére


F34R
nagyúr

80% szar :DDD

(#33258) Kasya válasza oriic (#33250) üzenetére


Kasya
nagyúr

God Eater 2. resz:
Nekem most ez a resz tunt kicsit furanak. Nagyon CGI-s a Vajra es a harc sincs szerintem olyan jol kidolgozva. Ettol fuggetlenul marad, tetszik.

(#33259) F34R válasza Kasya (#33258) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez vegig ilyen marad. Nekem annyira nem jott be mint elsore hypoltak.

(#33260) bandiras2


bandiras2
senior tag

GATE

Ha így "sietnek", akkor 3x 24 rész alatt se fejezik be, ami egyáltalán nem baj, csak ténylegesen folytasák is majd az S2 és S3 szériákkal, nehogy úgy járjunk vele mint a full metal paniccal.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33261) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Clannadnál a 23. és 24. rész mik? ova? Elszeretném nevezni őket, külön jelölve az extra részeket, de most összezavarodtam. Nem mindenhol írják ugyanazt.

(#33262) Synthwave válasza KisTücsök (#33261) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

CLANNAD-23_Extra-The_Events_of_the_Summer_Holidays.mkv
CLANNAD-Special-Another_World-Tomoyo_Chapter.mkv

Már ha Hi10 / Doki.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33263) F34R válasza KisTücsök (#33261) üzenetére


F34R
nagyúr

Ilyenkor is jo peldaul az anidb, erre a celra.

S1 It Happened During Summer Vacation
S2 Another World: Tomoyo Arc

vagy MAL szerint

The Events Of Summer Holidays
Clannad: Another World, Tomoyo Chapter

[ Szerkesztve ]

(#33264) Synthwave válasza F34R (#33263) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kivéve, ha PONTOSAN úgy akarod elnevezni a filet (és miért akarnád másképpen), mint ahogy a releaseben fordítva van.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33265) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Köszönöm!

Coalgirls egyébként.

(#33266) F34R


F34R
nagyúr

Ez a Gintama meg mindig egy piszok jo sorozat, az eddigi legjobb a hosszabak kozt.

Prisma Ilya episode 01 ;]

(#33267) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Psycho-Pass múvi kijött már? Nem július 15 volt a BD?

Live-Die-Respawn

(#33268) Máté94 válasza oriic (#33267) üzenetére


Máté94
addikt

Kint van már régen, a RAW legalábbis. :))

(#33269) oriic válasza Máté94 (#33268) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sub gondolom még nincs. :(

(#33270) Máté94

Már hétvége van. :DDD Köszi, megvárom akkor.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#33270) Máté94 válasza oriic (#33269) üzenetére


Máté94
addikt

A hétvégén talán már lesz hozzá. :)

(#33271) alevan válasza Máté94 (#33270) üzenetére


alevan
őstag

Érdekes, hogy húszperces animékhoz órákon belül van sub, egy másfél órás moviehoz pedig 10 nap alatt sincs.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33272) F34R válasza alevan (#33271) üzenetére


F34R
nagyúr

mert szarok a subberek :D

Az a vicc a Kekkai Sensen-nek meg mindig nincs vege. En ekkora egy tragyahalmazt meg nem lattam az elmult evekben......

(#33273) alevan válasza F34R (#33272) üzenetére


alevan
őstag

Igen, mostmár kezdek google translate-al írt fenyegető levelekben gondolkozni.

Az előző szezon egyik legjobbja és csak nem akarja megkapni az utolsó részt.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33274) Kasya


Kasya
nagyúr

(#33275) oriic válasza Kasya (#33274) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gyengébb lett mint előző, de:

"I want gay horse.." Ezen sírtam a röhögéstől: :DDD

Live-Die-Respawn

(#33276) Kasya válasza oriic (#33275) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tenyleg gyengebb lett, ezt a feltolto is erezte, mert kozolte hogy "jo alapanyag hijan tobbet nem tolt fel".

Azert egy-ket gyongyszem igy is lett benne :D

(#33277) Kobe válasza oriic (#33275) üzenetére


Kobe
veterán

nekem ebből a cat fukkin a handbag volt a favorit :D

(#33278) Totheground válasza Synthwave (#33264) üzenetére


Totheground
addikt

Campione! Matsurowanu Kamigami to Kamigoroshi no Maou - 01v2 - Tale of the Beginning [FFF][BluRay][1920x1080][h264][4F940B69]

Nálam így néz ki, mert erre van beállítva a Hazel meg a Kodi aniDB scrapper, aminek ez a végeredménye. Mondjuk nem is én szarakodok vele, egyszerűen be vannak dobva az anidb renamer applet-be ahogy leérnek az meg így van konfolva.

És különben is, az underscore olyan 90-es évekbeli geekstyle. :P

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33279) saelin válasza Kasya (#33274) üzenetére


saelin
veterán

Az ilyenen mindig jót tudok röhögni... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#33280) KisTücsök válasza Totheground (#33278) üzenetére


KisTücsök
addikt

Pont Kodi miatt szoktam átnevezgetni. Meg mondjuk azért jobban néz így ki. De majd megnézem mit tudod ez az aniDB scrapper, ha mindent felismer frankón, akkor nem szarakodok. Eszembe sem jutott, hogy megnézzem van-e valami hasonló.

(#33281) bandiras2


bandiras2
senior tag

Rokka no yuusha:
Gekota joins. LOL

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33282) Totheground


Totheground
addikt

Hmmmm

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33283) Máté94 válasza Totheground (#33282) üzenetére


Máté94
addikt

Ez inkább félelmetes... :DDD

(#33284) oriic válasza Totheground (#33282) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C Ez mi? :D

Live-Die-Respawn

(#33285) Mister_X válasza oriic (#33284) üzenetére


Mister_X
nagyúr

下ネタという概念が存在しない退屈な世界
Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai
A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't Exist

Nagyon hatalmas anime :C Bár az uncensored verziók eléggé késnek, de sebaj.

@Totheground: azért az előbb basztunk le valakit, hogy bespoilerez rendesen, te is kitehetnél legalább egy figyelmeztetést, mert végülis ellősz négy epizódnyi meglepetést (Anna-senpai az imént látottak gyökeres ellentéte).

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33286) F34R válasza Totheground (#33282) üzenetére


F34R
nagyúr

Mellik epizodban van ez? :DDD

(#33287) alevan válasza oriic (#33269) üzenetére


alevan
őstag

Mostmár van. :DD

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33288) Synthwave válasza Totheground (#33278) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az egyéb adatokat egy info file tartalmazza.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33289) Totheground válasza Synthwave (#33288) üzenetére


Totheground
addikt

Na ezzel szórakozzon, akinek két anyja van.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33290) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Nem nagyon fogok itt értékelgetni. Úgyis a populárisabb vonalon nézelődök egyelőre, újat nem tudnék írni, meg amúgy is kis hal vagyok én még ezen a területen, de a Neon Genesis Evangelion-t megemlítem röviden, ha már korábban tettem egy nem túl pozitív helyzetjelentést.

Először is a közepéig kb a fele tetszett, főleg az elején amik voltak, mert nagyjából erre számítottam, viszont a másik részét (amit nem is igazán tudtam hová tenni) meg untam, amit meg én nem nagyon szoktam, ezért voltam kicsit megijedve. Az elején még az is elment, de később már egy szenvedésnek tűnt (és ez aztán még egyszer-kétszer fokozódott is). Nem nagyon volt átmenet, vagy tetszett, vagy nagyon untam. Persze folytattam, és a végén azért csak összeállt a kép, legalábbis nagyjából. Érdekes alkotás, sok minden volt a fejemben miután vége lett, sok kérdést felvet, sok mindenről lehetne beszélni. Viszont most nem megyek bele, mert szerintem még legalább egyszer meg kell néznem (és meg is fogom), hogy minden kis finom részlet a helyére kerüljön (és tudva a végét, az unalmasabbnak tűnő részeket is kellően tudjam értékelni). Összességében talán mást vártam, vagy talán nem jött még el az ideje, hogy megnézzem, nem tudom, de mindenképpen okozott egyfajta élményt, szóval megérte. Pontozni még nem lenne értelme, de azért inkább pozitív véleménnyel vagyok róla, mintsem negatív.

A Kill la Kill-t meg csak azért említem meg, mert ekkora fasságot ilyen jól megcsinálva én még nem láttam. :Y :C Nagyon elkapott ez most. Lehet egy-két dologba beletudnék kötni, ha akarnék, de nem akarok, mert minden cseppjét élveztem. Minden. Egyes. Cseppjét. 10/10

(#33291) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Szent tehén, a Gekijouban Psycho-Pass Movie hatalmas lett :Y :C 11/10 és tényleg. A sztori nagyon el lett találva, végig etette magát és végig etette magát. SS után a grafika is szemet gyönyörködtető, egyedül csak a hírhedt japános angolba lehetne belekötni, de ez az animék sajátossága. 120 perc hogy elrepült...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33292) Totheground válasza Mister_X (#33291) üzenetére


Totheground
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33293) Mister_X válasza Totheground (#33292) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ne szerkesztgess, mondjad.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33294) Totheground válasza Mister_X (#33293) üzenetére


Totheground
addikt

Rossz thread volt félálomban. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33295) Máté94 válasza Mister_X (#33291) üzenetére


Máté94
addikt

:K

TS incoming! ;]

(#33296) Pttypang válasza Mister_X (#33291) üzenetére


Pttypang
veterán

Leszedtem valami verziot, erre nem latszik a kep, csak a hang. Ez karrier :D majd szallason toltok masikat, pedig ezt terveztem az utazasra.. :(

Everybody lies.

(#33297) Synthwave válasza Totheground (#33289) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nagy szórakozás. Kb. 5 perc. Vagy annyi se.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33298) Totheground válasza Synthwave (#33297) üzenetére


Totheground
addikt

Per sorozat.
Aztán meg ha info kell, akkor is lehet bányászni. Plusz ezt kb semmilyen értelmes lejátszó nem fogja behúzni és normálisan megjeleníteni.

Az előnye meg... mi is?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33299) Mister_X válasza Totheground (#33298) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Maximalizmus, bro, maximalizmus.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33300) F34R válasza Mister_X (#33291) üzenetére


F34R
nagyúr

ENGRIIISSSHHH :D

(#33298) Totheground

Nekem ilyeneket nem kell keszitgetnem. Amugy sem nagy melo neki mert, valogatva nezi az animeket. Eleve kevesebb munkaja volna vele mint nekem. De en is megoldottam mert lusta vagyok :DDD

Amugy meg copy/paste, szepites. Igy halados.

(#33296) Crytec210

Nalam meg a RAW-nak is volt kep, masik hangsav normalis. Mit szedtel te? Szallas? Hangyamozin akarodzol megtekinteni?

(#33290) KisTücsök

En pont elbasztam mert a Movie-kkal kezdtem, es hat a sorozat nekem nem utotte meg a szintet, se vizualis teren sem karakter, storyline eseten sem.
Beadagolva eleg volt a szereplokbol es tortenet megvalositasbol is masfel orara.

Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone
Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance
Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo

Ezeket megnezed, ne veszodj a sorozaton, megegyszer. Nem erdemes.
Igaz az utulso Movie meg hatra van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.