Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33451) Archanon válasza oriic (#33450) üzenetére


Archanon
őstag

Ha mégis, az össze lesz csapva. Reméljük nem így lesz. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33452) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Istenem.... :W
Rákerestem google-ba Attack on Titan háttérképekre és megint spoilerbe futottam. Utálom már ezt. Nem nagy de bosszant a dolog :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33453) Archanon válasza .LnB (#33452) üzenetére


Archanon
őstag

Tanulság: amíg nem láttál egy sorozatot, filmet... sose nézz utána semminek. :))

Én pont ezen okból kifolyólag nem nézek trailereket, amik lelövik a poénok, látványosságok felét, nem nézek openinget, míg nem néztem végig a sorozatot, mert az opening általában (tisztelet annak a néhány kivételnek) felér egy rövidített változattal, azaz túl sok mindent elárul, mire is lehet majd számítani. Ugyanígy a képek, fanartok, hátterek... Amíg nem néztem végig egy sorozatot, max. itteni néhány mondatos ajánlókat olvasok, bár néha azért bele-belefutok egy-két kelletlen információba, mert pl. az illető nem jelezte a spoilert megfelelően.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33454) Mister_X válasza Archanon (#33453) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Openingek többségét én is utálom, mert 50%-uk simán lelövik úgy az anime feléig a dolgokat. Mutatnak szereplőket, akiket nem kellene, mert 5 epizódig fel se bukkannak, de kulcsszereplők, látni pár momentumot, amivel elárulnak pár fordulatot, stb. Például az általam magasztalt Akagami no Shirayuki-hime is, mondjuk egy romantikus cuccnák hol ne lehetne kikövetkeztetni a végét, pláne, ha adaptáció. De például a Gangsta OP jó, ahogy előző szezonból például a Death Parade is az volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33455) Darth_Revan válasza .LnB (#33452) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ismerős érzés..én You Lie in April-el kapcsolatban kerestem rá egy szereplőre és pillanatok alatt már az egyik legnagyobb spoilert el is lőttem :W

(#33456) .LnB válasza Archanon (#33453) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na de érted csak képet néztem. És nem is a kép volt spoileres. Hanem a google a közeli vagy hasznos találatoknál írt olyat ami spoileres. Múltkor a Wayward Pines sorozattal kapcsolatban jártam így. Tiszta ideg vagyok ilyenkor. Mert trailert és egyéb dolgokat én se nézek direkt. Mondjuk openinget igen.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33457) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Végre megjött a No Game No Life Collectors Edition rendelésem...hát mit is mondjak, van benne minden földi jó :C

- poszter
- No Game No Life mintás kártyapakli
- 2 db BD lemez
- 4db DVD lemez
- 3 db zene CD
- 6 képeslap
- 9 matrica
- 1db speciális, dombornyomott kártya
- a 10 parancsolat kinyomtatva egy kartonlapra, amin az is szerepel, hogy a limitált darabszámból hanyadik lett megvásárolva

Ma este Izuna-tan lesz nézve :C

[ Szerkesztve ]

(#33458) Máté94 válasza Darth_Revan (#33457) üzenetére


Máté94
addikt

Stephü-~~~! :33

(#33459) Archanon válasza Darth_Revan (#33457) üzenetére


Archanon
őstag

Jó ég, és ez mennyibe fájt, ha szabad megkérdeznem? :DDD Ha már Collectors Edition... O.o

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33460) oriic válasza Darth_Revan (#33457) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja király, szép meg minden, de inkább azt intézd el hogy már ma este jöjjön a 2. évad. :D

Live-Die-Respawn

(#33461) Darth_Revan válasza Archanon (#33459) üzenetére


Darth_Revan
veterán

$77+$13,5 posta+7800 Ft ÁFA

(#33462) Kasya válasza oriic (#33460) üzenetére


Kasya
nagyúr

Pont ezt akartam en is. Johetne mar a masodik felvonas...

Tegnap nekikezdtem nagy batran a Persona 4-nek. Nagyon tetszik a felepitese es rajzolasa. A sztori ugyan "ismetlodik" az elso reszeket eltekintve, de bizakodva nezem tovabb, mert igeretes.

(#33463) renji00 válasza Darth_Revan (#33457) üzenetére


renji00
aktív tag

Ez nagyon király. :C Irigy vagyok. :DD

(#33464) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A Dragon Ball Super következő részéből:

Live-Die-Respawn

(#33465) .LnB válasza oriic (#33464) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg ezzel mi van? Első két részt megnéztem azt "mondom" pihi.. alakul már valami? Felcseszett kicsit, hogy a Battle of Godz eseményeit mutatják be megint.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33466) maross válasza oriic (#33464) üzenetére


maross
veterán

Es a kovetkezo resz masodik felebol:

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#33467) F34R válasza .LnB (#33465) üzenetére


F34R
nagyúr

Most fikazzak paran a grafikat, teny hogy szarabb lett mint 19 eve volt. :DDD

(#33468) alevan válasza F34R (#33467) üzenetére


alevan
őstag

A gond, hogy a mozihoz képest is szarabb lett, pedig ott igazán nem sajnálták a CGIt.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33469) oriic válasza alevan (#33468) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen. Plusz szerintem a movie-ban Kaito hangja is sokkal jobb lett. Itt olyan lelketlen.

Live-Die-Respawn

(#33470) oriic válasza .LnB (#33465) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja semmi kül. Grafika tré, a sztori meg ugyanaz mint a movie-ban, csak pár dolgot átszerkesztettek benne. Pl, itt hajón van a buli. De ezek után még nagyobb tré lesz, mert letolják a Freeza-s movie-t is, csak ott is átírnak egy két dolgot.... Amilyen jól indult, nekem olyan csalódás a sorozat eddig.

Live-Die-Respawn

(#33471) maross válasza .LnB (#33465) üzenetére


maross
veterán

En meg elkezdtem a battle of gods-ot, mondom nezek valami regebbit, hatha jobb, erre ugyanazt latom...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#33472) .LnB válasza maross (#33471) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igazából a Battle of Gods-on is inkább nevetgéltem már. Elmúlt már sajnos az a DB láz ami régen volt. Pedig azt hittem ez az új széria majd visszahozza a régi hangulatot, de nem.

Más:

Attack on Titan: Na szerencsére a spoiler amibe belefutottam már megvolt a sztoriban, szóval annyira nem volt jelentős. De jó kis fordulat volt. Rengeteg érdekes kérdés fogalmazódott meg bennem a sztorival kapcsolatban. Nagyon érdekes az egész. És külön tetszik, hogy halad a történet rendesen. Nincsenek unalmas epizódok. Most a 12. részt láttam utoljára. Nagyon levett a lábamról ez az anime. Ilyenkor nagyon be tudok lelkesedni dolgokért amik ennyire megtetszenek. :) Ha ennek vége kellene még majd néznem valamit. Death Note talán, vagy valami ilyen rövid, epikus sztorit.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33473) F34R válasza .LnB (#33472) üzenetére


F34R
nagyúr

En tudjatok mit vettem eszre? Hogy probalnak egy rossz shounen-t csinalni a DBZ-bol. Mai viszonylatba a Naruto es One Piece mellett nem allna meg a helyet semmikep. A normalis Dragon Ball-hoz hunek kellett volna maradniuk es akkor a regi fanok sokkal jobban extazisba esnenek. Nem sajnos nem ez lesz, mindenfele ultragagyi Boss Fight, meg eroszintlepes amivel mar univerzumokat pusztitatanak, LEL.

(#33474) Darth_Revan válasza .LnB (#33472) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az 1. évad 2. fele már picit unalmasabb lesz, de azért még az is ott van a toppon!
A 2. (vagy 3.) évadban viszont lesz olyan rész aminél sokan fogják húzni a szájukat és lehet egyesek el is pártolnak a sorozattól, mivel a hangsúly pár rész erejéig főleg a politikára fog koncentrálódni az akció helyett.

Pl biztos lesz pislogás, pl amikor kiderül, hogy nem csak Annie, a kolosszus Titán és a "páncélos" Titán bujkál ember alakban a falon belül, hanem más is, aki annak ellenére, hogy már több, mint 70 éves, gyakorlatilag 15-16 évesnek néz ki

[ Szerkesztve ]

(#33475) .LnB válasza Darth_Revan (#33474) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt te honnan tudod? Lehet már ilyen infókat olvasni a következő évad(ok)ról? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33476) oriic válasza .LnB (#33475) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, de a manga még fut, az alapján ír infókat. (gondolom én)

Live-Die-Respawn

(#33477) .LnB válasza oriic (#33476) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudtam, hogy ebből is van manga, és párhuzamosan futnak (egy ideig).

Azt a spoilert meg még inkább nem olvasom el. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33478) Darth_Revan válasza oriic (#33476) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Így van.
Az anime nagyjából hűen követi a mangát, így ezen a téren szerintem nem lesz eltérés. Sőt annyira hűen követi, hogy ha van is eltérés, akkor az maga az író segítségével/engedélyével...pl az egyik Attack on Titan lemezemen van interjú a producerrel, aki mesél a sorozatról, illetve saját magáról (hogy mit csinált a civil életben mielőtt az AoT-vel foglalkozott) és ő elmondta, hogy az író rövidre tervezte a mangát, így több ötletet is kihagyott belőle, viszont később (a nagy siker miatt) inkább nem zárta rövidre és most azt a pár apró ötletet a sorozatba hozzáteszi a történethez (mert a mangához már nem tudja), pl a mangához képest kerültek be extrák az 1. évad 2. felébe, amikor az erdő felé haladnak.

(#33479) oriic válasza .LnB (#33477) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ne is. :D Egyébként hja, ez a baj, hogy a manga még fut, és az új évadról meg semmi hír. Elkezdtem olvasni a cuccot, de nem jutottam el sokáig benne. :( Nem ugyanaz, mintha animálva nézném.

Live-Die-Respawn

(#33480) Darth_Revan válasza oriic (#33479) üzenetére


Darth_Revan
veterán

jah, már csak azért is, mert pl az anime "eldöntötte" vagy legalábbis jóval egy bizonyos irányba mozdította a döntést a manga egyik legnagyobb rejtélyével kapcsolatba...

azaz, hogy Hange Zoë férfi-e vagy nő? :)

(#33481) renji00


renji00
aktív tag

A HS DxD még mindig 10/10 számomra. Az új évad második felében nem igazán volt ecchi, de így is tökéletes élményt nyújtott. A 20 novelből eddig 7 van feldolgozva ha minden igaz. Alig várom már az új évadot. :DD :C Oppai Doragon. :Y

Más: DanMachi is nagyon belopta magát a szívembe. Tudják mivel kell szórakoztatni engem.Nagyon hajaz a SAO-ra de személy szerint ez sokkal jobban tetszett, pedig a SAO-t is szeretem mind a 2 évadot.

(#33482) F34R válasza renji00 (#33481) üzenetére


F34R
nagyúr

DanMachi pedig kozepszeru, nem kiemelkedo. Mondjuk a SOL sem annyira ;]

(#33483) renji00 válasza F34R (#33482) üzenetére


renji00
aktív tag

Én remekül szórakoztam rajta. Előtte C3 meg valamilyen Fafnir volt a terítéken. 1-1 jó pillanat, amúgy meg meh. Danmachi-t inkább Hestia vitte el a hátán számomra. :DDD

SOL?? :F

(#33484) alevan válasza renji00 (#33481) üzenetére


alevan
őstag

Az új évad második felében nem igazán volt ecchi...

Számomra meg emiatt 10/10 :DDD

Nagyon szeretem az animékat, de az ecchi pl. pont olyan dolog, ami csak zavar.

(#33482) F34R Pedig szerintem is messze az előző évad egyik legjobbja. A kedvenc JRPGimet jutatta eszembe :)

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33485) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Monster Musume no Iru Nichijou - 06

Ez kész ez a sorozat. Tojás. Sírok. :DDD Szerintem elkezdem a mangáját is ha van. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#33486) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A Gangsta című anime is tök állat.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#33487) Archanon válasza Adam_Shepard (#33486) üzenetére


Archanon
őstag

Hű...

;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33488) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Illetve a JoJo Bizarre Adventure széria is nagy kedvenc.
Ahogy látom Gintamát nem posztol senki sem :(

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#33489) Adam_Shepard válasza oriic (#33485) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Rachnee a legjobb karakter.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#33490) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Végeztem ismét a No Game No Life-al és ismét nagyon bejött :C

Első nézésnél fel sem tűnt, de az utolsó rész utolsó 20. percében csupán említés szintjén (pontosabban csak mutatják őket), de feltűnik több olyan karakter is, aki majd csak a 2. évadban fog feltűnni :)

Ilyenek pl:
Plum a dhampir (aki fajtájából az utolsó férfi)
Laira a seiren Akinek lesz egy lánya Sora-tól
Azriel a flügel (aki Jibril nővére :Y )

Hosszú idő után az író ismét felvette a tollat és aprilis-jóliusban 2 újabb novella jelent meg. Remélem ez azt jelenti, hogy beindul újra a kiadás és végre a Madhouse is zöld jelzést kap a 2. évadhoz. (Ez a sorozat népszerűség és pénzügyi szempontból sikeres lett, mindössze az író miatt nem jött eddig 2. évad) :K

[ Szerkesztve ]

(#33491) oriic válasza Darth_Revan (#33490) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Attól függetlenül hogy az év egyik legjobb sorozata lett, a rohadt utolsó mondat miatt várom a folytatást. ( Old Deus)

Live-Die-Respawn

(#33492) renji00 válasza Darth_Revan (#33490) üzenetére


renji00
aktív tag

No Game No Life ln-ről jut eszembe. Black Bullet novelről tud valaki valamit? Több mint egy éve nem jött új volume és sehol nem találok semmit vele kapcsolatban.

(#33493) Darth_Revan válasza oriic (#33491) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az az Old Deus jelenet jóóóóval később történik az manga alapján, szóval a 2. évad első részében korrigálniuk kell azt az apró hibát (nagyon könnyen tudják korrigálni, én pl egy 1 perces jelenettel meg tudnám oldani :P )

(#33494) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Kijött a Gangsta első angol szinkronos epizódja. Alapvetően nem rossz, ugye ehhez a stílushoz jobban passzil az angol, a szinkronszínészeket többségében sikerült eltalálni, de sok más dolog belerondít az összképbe. Elsőnek, hogy mindent feliratot meghagytak japánul, opening, sub, minden - így el tudom képzelni, hogy az usák anyuka sikítva kapcsolja el a "gyerek meséjét", nehogy valami perverz keleti agymosást kapjon a kölyök. Alex hangja túl fiatalos és nem passzol a fizikumához, Nicolas süket akcentusa meg baromira nem élethű, simán értettem minden egyes szavát - igen, neki is kint hagyták a japán subját, basztak azt is leszedni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33495) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most, hogy ennyire behúzott az Attack on Titan gondoltam ezzel a lendülettel majd neki kellene állnom egy másik animének is. Gondoltam megkérdezem itt, hogy mit ajánlotok ha csak egyet címet mondhattok. Igazából annyi a kikötésem, hogy ne legyen 100+ rész.

Nézelődtem itt, ha innen kezdek el egyet akkor nem nagyon lövök mellé nem? Vagy van olyan ami itt nem szerepel, de kihagyhatatlan?

AoT-ból 4részem van még. Ma befejezem ezt az évadot. Majd leírom mit gondolok így nem anime szakértőként :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33496) oriic válasza .LnB (#33495) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem neked a Psycho Pass tetszene. 2 évad, meg most jött ki a mozifilm is.

Meg egy Code Geass is jöhetne, kíváncsi lennék a véleményedre mert az is vadállat.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#33497) .LnB válasza oriic (#33496) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi főnök ;)

Psycho Pass-t fogom megnézni magamnak. Rákerestem képekre a google-ba, az alapján bejövős. De mást nem nézek vagy olvasok róla. Legyen meglepetés. Első látásra a Deus EX:HR jutott a képek alapján eszembe.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33498) oriic válasza .LnB (#33497) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért kicsit más téma a kettő. D: De hajrá, és ne add fel, mert szerintem az összes része jó. :)

Live-Die-Respawn

(#33499) .LnB válasza oriic (#33498) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért kemény lett volna ha pár kép alapján kitalálom nem? Pont ez a jó ha nem tudok semmit. Csak leírtam mi ugrott be :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33500) Totheground


Totheground
addikt

Holnap indul a buli. :C

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.