Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32801) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Cross Ange: Tenshi to Ryuu no Rondo

Na nem volt ez olyan rossz, hosszú idő után újra néztem egy jó kis mecha sorozatot. :)

Live-Die-Respawn

(#32802) bozont válasza oriic (#32801) üzenetére


bozont
veterán

Ez az anime számomra is meglepetés volt, sokkal jobb lett mint elsőre vártam. Bár lehetett volna még jobb is.

Mondjuk néha elég erőltetettre sikerült egy-két ecchi jelenet. De legalább nem töketlenkedtek annyit, a végére meglett az eksön is. Manapság ez sajnos pozitívum. :U

(#32803) Máté94


Máté94
addikt

Owari no Seraph legutóbbi részeire reagálva :DD :

Kigyilkoltak, késssz. :DDD

(#32804) Mister_X válasza oriic (#32796) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nincs 30 és a "gyereke" vette el a szüzességét, nálam nem meríti ki a MILF fogalmát. Sőt, ha én lennék JB és valaki középkorú nőnek nevezne, lelőném :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32805) oriic válasza bozont (#32802) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tegyük hozzá, hogy amúgy se ért sokat az ecchi jelenetek többsége, hiszen jó kis cenzúrázás azért befigyelt. :D

Mondjuk volt egy két jelenet ahol visítottam a röhögéstől.

Pl:

A dragonok világában amikor a srácot pucéran vizsgálták a lányok. :DDD

Live-Die-Respawn

(#32806) alevan válasza Máté94 (#32803) üzenetére


alevan
őstag

:C :R

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#32807) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Ez igen:

One Piece’, a Japanese manga series set in the world of pirates and marines, has officially became the best-selling comic book series in history.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#32808) Illuminált


Illuminált
újonc

UBW: Remélem Gilgamesh balkezes volt... ;]

(#32809) alevan


alevan
őstag

UBW-vel lenne kérdésem: most a második szezonnal véget ér, vagy lessz 3. szezon?

Egy hétvége alatt akarom bedarálni az első és második évadot, de nem kezdek bele, ha lessz 3. is. :DDD

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#32810) Máté94 válasza alevan (#32809) üzenetére


Máté94
addikt

A jövőheti résszel vége.

(#32811) Máté94 válasza Illuminált (#32808) üzenetére


Máté94
addikt

;]

[ Szerkesztve ]

(#32812) renji00 válasza Máté94 (#32810) üzenetére


renji00
aktív tag

Utána ha jól tuom jön a Heaven's Feel. Arra van valami dátum? :F

(#32813) #57770240


#57770240
törölt tag

UBW:

Na erre a részre lehet mondani a legjobban hogy Unlimited Budget Works :Y :Y

(#32814) Máté94 válasza renji00 (#32812) üzenetére


Máté94
addikt

Nincs.

(#32815) Illuminált válasza Máté94 (#32811) üzenetére


Illuminált
újonc

:C

Alevan: nyugodtan belekezdhetsz,bár én is csak most látom, hogy egy rész még hátravan, pedig a mai simán lehetett volna a befejezés.

[ Szerkesztve ]

(#32816) Totheground


Totheground
addikt

Saekano vol 8 kijött, ez állítólag abból van.

HHHNNNGGGGGGG

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#32817) bandiras2


bandiras2
senior tag

nagato-yuki-chan-no-shoushitsu-episode-12
Na az utóbbi két résszel belecsaptak a storyba, és nagyon erős története lett !
Nagyon nem számítottam erre, és nagyon örülök hogy adtam neki egy esélyt.
Köv hét... alig bírom kivárni!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#32818) Mister_X válasza alevan (#32809) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gyakorlatilag már vége. Nekem tetszett az eheti epizód is. Az epilógusban (ez az epizód neve) már csak azt akarom látni, ahogy Shirou megdönti Rint. De kiegyezem egy "elkerültük a világvégét" pikniket kettesben, ahol oltják egymást meg egy csók is elcsattanhat. Aztán tegye Shirou vízszintesbe a csajt. Biztos készül mér ilyen doujin :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32819) alvaro válasza Mister_X (#32748) üzenetére


alvaro
senior tag

Madoka Magica, de előtte hasonlóképp voltam a Haibane Renmei-jel is (arra legalább senki nem fogja mondani, hogy csak a hype miatt fanolom, mert a másikkal ellentétben eléggé eldugott darab).

A Madoka előtt nem hittem volna, hogy beleéléssel fogok mágikuslány-animét nézni. Most meg évek óta komolyan munkálkodom a világuk felfedezésén és bővítésén (tehát új történeteket írok a szereplőkkel, elég érdekes felállásban...) Homura karaktere és története teljesen megfogott. Igazából ha le tudnám cserélni az avatarom, itt is egy Clara doll (Wagamama) lenne, mint majdnem mindenhol.

(#32820) alvaro válasza saelin (#32783) üzenetére


alvaro
senior tag

Ugyan, dehogy! Nekem az első tudatosan követett animém a Bleach volt, arra azért az azóta történtek fényében véletlenül se mondanám, hogy értelmes :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32821) Synthwave válasza -=RelakS=- (#32797) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kibaszott MILF.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#32822) renji00 válasza F34R (#32716) üzenetére


renji00
aktív tag

Éppen befejeztem a második évadot, köszönöm szépen jól szórakoztam. :R Bár voltak gondok a második évad elején de összességében kellemes volt.

(#32823) unclefucka


unclefucka
senior tag

Grisaia no Rakuen E10 (End):
Az utolsó 40 mp az egész sorozat fénypontja, de most komolyan:
Ez egy akkora WTF volt, hogy csak úgy füstölt! :C :C :DDD :DDD

JB akkor is egy MILF! ;]

De kit nem érdekel, ha 8 nővel vagy egy szigeten??

Yuuji a háremkirály :K :C

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#32824) Máté94 válasza unclefucka (#32823) üzenetére


Máté94
addikt

Valahogy éreztem, hogy ez lesz... :DDD

(#32825) -=RelakS=- válasza Synthwave (#32821) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Persze, tudom...

Tud járni? Vén repedtsarkú...

;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#32826) saelin


saelin
veterán

Elkezdtem ezt a Sailor Moon Crystal-t nézni. Nem láttam/olvastam a régi animét és mangát, de eddig egy kellemes csalódás nekem. Sokkal furcsábbra számítottam, vagy nem tudom, tetszik, pedig a magical girl nem az én műfajom. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32827) Synthwave válasza -=RelakS=- (#32825) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem.

Csak ha már havonta kopogtat a Télapó. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#32828) Synthwave válasza saelin (#32826) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pedig kellene. Mahou shoujo alap.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#32829) alevan válasza saelin (#32826) üzenetére


alevan
őstag

Én, mint aki az első sorozaton nőtt fel (és alig értett belőle kölyök fejjel valamit) is szeretem nézni. Viszont az átváltozást élből átugrom, undorítóak azok a CGI jelenetek...

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#32830) saelin válasza alevan (#32829) üzenetére


saelin
veterán

Na jah... Az kivételesen nekem sem tetszik, pedig általában nem szokott zavarni a CGI technika.

[oWn]f4te
Áh, mint mondtam nem nagyon jön be a stílus, elég lesz nekem ez a 24 26 rész is. :P

Más:
Mint tudjátok, már egy ideje nézem a dragon ball első évadát és azon gondolkoztam a jó múltkorában, hogy a GT-t kihagyom (ha jól tudom úgyis csak side story) és a régi DBZ-t is. Helyette a most is futó (?) Kai-al folytatnám. Annyi lenne a kérdésem hozzá, hogy meddig sikerült feldolgozni a régi DBZ történetét? Egy ennyire új animének még a beszerzése sem jelentene gondot, míg a sima DB-vel ne tudjátok mennyit szívok... :( Ami részben az én saram is, hisz' minek akarom online nézni.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32831) alevan válasza saelin (#32830) üzenetére


alevan
őstag

Elvileg most vasárnap lessz a befejező epizódja a DBZ Kai-nak.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#32832) Totheground


Totheground
addikt

LL Stronk (sic!)

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#32833) Totheground válasza Totheground (#32832) üzenetére


Totheground
addikt

Kiegészítés: már megint elbaszták, a Madoka 400,003,600 yent hozott, tehát azt is lenyomta.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#32834) alvaro válasza saelin (#32826) üzenetére


alvaro
senior tag

Én is elkezdtem múltkor nézni, pont azért, mert ha már Madokáékat fanolom, akkor nyúljak már vissza egy kicsit a "gyökerekhez". Csak három részt bírtam belőle, egyszerűen idegesített a főszereplő. Még próbálom folytatni, hátha lesz belőle valami (például plot és nem csak monster of the week), de egyelőre hátizé.

(#32835) saelin válasza alvaro (#32834) üzenetére


saelin
veterán

Nekem tetszenek az ilyen kattant rikács csajok! :D Leszögezném, hogy kizárólag az animékben, az életben egykettőre frászt kapnék tőlük...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32836) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Hátha tudtok segíteni.

Keresek egy képet, ahol a kismellű csaj megmagyarázza a nagymellűnek, hogy a kis mell tulajdonképpen sokkal nagyobb, mert sokkal nagyobb gömbből lehet kivágni.

kb mint ahogy ezen a képen

Már azt sem tudom, melyik mangával áll kapcsolatban :D Ennyiből valamelyikőtök nem tudná megtalálni? :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#32837) oriic válasza -=RelakS=- (#32836) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a kep nagyon beteg. :D

Live-Die-Respawn

(#32838) Totheground válasza -=RelakS=- (#32836) üzenetére


Totheground
addikt

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#32839) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Owari no Seraph-ot én az 4. résznél abbahagytam, mert annyira tetszett, hogy inkább BD minőségben mind a 24 részt letolom egyszerre.

Viszont, aki végignézte a szünet előtti utolsó részig, az mondja már el (spoiler nélkül), hogy mi a fene történt? A 12. részig IMDB és AA-n is az egekben volt az értékelés, viszont a 12. rész után nagyot zuhant...ennyire hulladék lett a 12. rész? Vagy csak az emberek azt hiszik, hogy ennyi lett a vége (és nem csak szünetel, mint ahogy a fate sorozat esetében csinálják) és mindenki nyomta idegességében az 1 csillagokat rá ?

A grafika minőségét is eddig mindenki istenítette, de a 12. rész után a legtöbben köpködik...wtf is going on? :F

[ Szerkesztve ]

(#32840) -=RelakS=- válasza Totheground (#32838) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ezaz, kösziek!

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#32841) saelin válasza Darth_Revan (#32839) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem csak szimplán leült a hangulata a 12. részben történtek miatt, semmi több. Engem az jobban zavart, hogy kb a 10. részig kiszámítható volt az egész anime történése, viszont utána már kezdett érdekes lenni, majd hamar vége lett... :)
Én nem is értékelem, amíg nem látom a második évadát. Ez így nagyon félbe lett harapva, kb mint az ubw első fele, annyi különbséggel, hogy az már magában is ütött.

#32836
Lul! :Y

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32842) alevan válasza Darth_Revan (#32839) üzenetére


alevan
őstag

A 12. rész lezárta az utolsó 4-5 részben elkezdett harcot. Inkább olyan lelki megnyugtató volt, hogy ne egy orcátlan cliffhanger legyen a 12. rész. Semmi gond nem volt vele, sőt.

Viszont szerintem ténleg kevesen fogták fel, hogy őszig szünet, mivel csak a dátum volt odaírva: 2015. 10.. És nem hiszem, hanem tudom, hogy az emberek nagyon nagy része magától nem jön rá, hogy ez a dátuma a folytatásnak.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#32843) Máté94 válasza Darth_Revan (#32839) üzenetére


Máté94
addikt

Owari no Seraph: The Powerpoint Presentation :))
A grafikán kívül semmi újat nem mutatott, ráadásul kicsit túl sok lett a Mika x Yuu. Főleg Mika részéről.

[ Szerkesztve ]

(#32844) Pttypang válasza Darth_Revan (#32839) üzenetére


Pttypang
veterán

A grafikan nem sok isteniteni valo van, sok festett kep, de a vilag kidolgozasa pont kuka, a helyszinek is ertelmetlenek, a tortenetrol se tudunk meg sokat, semmi hatter vagy valami, hol van ez a rengeteg ember, honnan van kaja, etc. Azert ezeket nem artott volna tisztazni, mert kulso forrasok nelkul hatalmas mennyisegu emberke el, senki se csinal semmit, emberek dolgoznak laborokban, oda is honnan van az anyag? Fck logic. Nekem a 12 resz alatt vegig megvolt az erzet, hogy ez kuka, azota is tartom ezt.

Everybody lies.

(#32845) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Attack on Titan Live Action trailer

szerK:

A Monster Musume no Iru Nichijou július 8-án kezd ha jól látom. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#32846) unclefucka válasza oriic (#32845) üzenetére


unclefucka
senior tag

Jól látod :K :C

De előtte még kezdődik 7-én a To Love-Ru: Trouble - Darkness 2nd :Y :DDD
És 3-án pedig a Miss Monochrome The Animation 2 ;)

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#32847) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Grisaia no Rakuen

Az első fele kicsit néhol wtf volt, a második fele pörgött már, de összességében nekem nagyon bejött. :) És most nézzünk valami mechát újra. :D

Live-Die-Respawn

(#32848) Synthwave válasza unclefucka (#32846) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Még több Love-Ru? Az sosebaj. Bár sajna már nem az első évad karakterdesignja.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#32849) unclefucka válasza Synthwave (#32848) üzenetére


unclefucka
senior tag

Szerintem semmivel sem lett rosszabb a karakterdizájn.
Pusztán annyi történt, hogy több lett a CGI.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#32850) Synthwave válasza unclefucka (#32849) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Dehogynem. Nézd meg jobban.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.