Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33951) Mister_X válasza .LnB (#33947) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Fura? XX. század eleje, emlékeim szerint fiktív 20-as évek.

@Béla: ne légy lusta.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33952) bandiras2 válasza kristof123 (#33948) üzenetére


bandiras2
senior tag

Mi volt a bajod vele? Sírvaröhögős minden egyes része!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33953) kristof123 válasza bandiras2 (#33952) üzenetére


kristof123
őstag

Akkor velem van a baj, mert nem tudott megnevettetni. :S
Pedig nincs leértékelve sem, nem tudom nekem nem adta be...
Még egy részt bevállalok, de ha semmi hatás akkor marad a dropped listámon.

[ Szerkesztve ]

(#33954) Totheground


Totheground
addikt

A Shimoneta BD kapott egy kis upgradet. :C
R15 2 3

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33955) Mister_X válasza Totheground (#33954) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ott is kisípolják Kajo szövegének a felét?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33956) unclefucka válasza Mister_X (#33955) üzenetére


unclefucka
senior tag

Mármint as BD-n is kisípolják??

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#33957) unclefucka válasza Mister_X (#33955) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ne ijesztgessé'! A BD-n természetesen nem sípolnak és nem takarnak ki semmit. :C
Így már érdemes letölteni és kicserélni a TV verziót. :K

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#33958) renji00 válasza unclefucka (#33957) üzenetére


renji00
aktív tag

És ez honnan is tölthető? :D Meg általában ki honnan szerzi be a dolgokat? EgybizonyosCore felhozatala elég szegényes és a szezonális sorozatokat nem töltik fel, ha meg feltöltik akkor nem cserélik le késöbb a BD verzióra.

GATE az első rész után felkeltette a figyelmemet. Eddig jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#33959) Mister_X válasza unclefucka (#33957) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Há' az fix, nem is nézegettem eddig olyanokat, ahol szükségem lett volna BD release-re a teljes élvezethez, de most kivételt teszek :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33960) unclefucka válasza renji00 (#33958) üzenetére


unclefucka
senior tag

renji00:
A legnagyobb ilyen gyűjtő oldal, ahol (99%-ban) minden új és nem túl régi cucc fent van az a nyaa. Amik most mennek, azok mind itt vannak.

Ha mindenből a legjobbat keresed, akkor BakaBT, de itt nincs meg minden, regisztrációs, nem minden klienst támogat, seed-elni kell, stb.

Van még az egyes FanSub csapatok saját oldala:
- HorribleSubs
- FFF
- Coalgirls
- Chihiro
- UTW
- és még rengeteg

Létezik még "az a bizonyos FTP szerver" ahol sok jóság van.
Mivel nem ma regisztráltam fel rá, ezért már csak fakó emlékeim vannak arról, hogy miként is volt, de talán van pár kolléga itt, akinek fiatalabb az account-ja, priviben segítünk.

A magyar oldalak, amiket érdemes nézegetni: AA és a UraharaShop.

Mister_X:
Pedig még a "nem olyan" animék is jobbak BD-release -ben, legalábbis van egy jópár.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#33961) renji00 válasza unclefucka (#33960) üzenetére


renji00
aktív tag

:R

(#33962) unclefucka válasza renji00 (#33961) üzenetére


unclefucka
senior tag

;)

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#33963) Hintalow válasza unclefucka (#33960) üzenetére


Hintalow
senior tag

a baka azért jó, mert ha nem ütközik az elsődleges szabályzatukba (ergó nem licenselt anyag), akkor nincs olyan anime az elmúlt 50 évből, ami ne lenne fent kb.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#33964) unclefucka válasza Hintalow (#33963) üzenetére


unclefucka
senior tag

Én már sajnos futottam bele licenszelt anyagba a bakabt-n.
Morcos is voltam. :(((
Már nem tudom mi volt az, de valsz' megtaláltam már azóta más forrásból.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#33965) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Licenszelt? Az mit jelent ebben az esetben?

(#33966) alevan válasza KisTücsök (#33965) üzenetére


alevan
őstag

Hogy japánon kívül (pl. AEÁ) valaki megvette a jogot, hogy TVben közvetíthesse (pl. Funimation).

Bakára csak azokat engedik felrakni, ami hivatalosan soha nem került japánon kiadása. (Pl. a legtöbb ilyen témával rendelkező oldal geoblokkolva van Japánban).

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33967) Szakos90


Szakos90
csendes tag

(#33968) alevan


alevan
őstag

Overlord: Az évad meglepetése. Nem a legszebb, legfrappánsabb, legjobb animációval rendelkező, legjobb OST-t magának tudó anime, viszont mégis ez volt az amit hétről hétre vártam (kivéve a héten mivel el voltam fogalalva a munkámmal :DDD ).

Igaz, hogy a manapság divatos bennragadtam az MMORPG-ben története van, viszont szerencsére inkább hasonlít a Log Horizon-ra, mint a SAO-ra.

A történet nem lapul el, nincs minden percben egy női butyi tolva a néző szemébe és az ED zene nagyon jó.

Mindenképp 9/10 (4.5/5, négy és fél csillag az 5 csillagból).

(#33967) Szakos90 Annyira elkapott a röhögés, hogy leestema (virtuális) székről :C

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33969) Máté94


Máté94
addikt

Lance N' Masques S01E01:

Nej, tak. :N

(#33970) renji00


renji00
aktív tag

GATE: Remélem az egészet animálják, nagyon fasza, plussz Rory minden fétisem kimaxolja . ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33971) bandiras2


bandiras2
senior tag

gundam 0083 stardust memory
Ez milyen befejezés volt? :((
Az animáció a kor színvonalához képest nagyon jó, a mechanickai designtől folyik a nyálam, és a történet is egész jó volt(MASSIVE). Kisebb spoilerek: Azt a bizonyos személyt le kellett volna lőni hazaárulásért, az akciói illetve a hátráltatása nagymértékben felelőssé teszik a colony drop incidens bekövetkezésében. Ehelyett a vége jelenetben...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33972) Armahun


Armahun
addikt

Sziasztok.

Bleach-el kapcsolatban szeretnék kérdezni.

Most tartok a 12 évad végénél, és furcsa.
Itt most félbehagyták az espadas történetet :F . a 226. rész után van még három témától teljesen független, majd a következő évad már a megtestesült kardokról szól.
Volt valami lezáró film, vagy félbemarad, esetleg később visszatérnek?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#33973) Matr x válasza Armahun (#33972) üzenetére


Matr x
aktív tag

A Bleach, hasonlóan az ilyen hosszú anime sorozatokhoz, tele van tömve filler archokkal. Majd folytatják 10-20-30 rész múlva. Aztán megint lesz pár rész filler.. :D
Amikor tesóm mondta, hogy ez lesz, én jól kiröhögtem, aztán meg én is pislogtam, hogy mi történt?

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#33974) unclefucka válasza Armahun (#33972) üzenetére


unclefucka
senior tag

Minden hosszú animével ez a helyzet. A gyártók nem bírják az iramot, így muszáj betenni néhány olyan részt, ami kevésbé kidolgozott és nem a lineáris történet folyamatot követi, ezzel időt nyernek. Van egy megfelelési kényszer a TV csatornák felé, akik hétről-hétre követelik az új részt. És persze nekik mindegy, hogy mi a tartalma, csak menjen valami a TV-ben. Mi meg együtt élünk vele és/vagy bosszankodunk.

"Don't worry, be happy." :)

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#33975) -=RelakS=- válasza unclefucka (#33974) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ebből a szempontból az Inuyasha: Kanketsu Hen első 5 részét szerintem nehéz felülmúlni.
A mangából veszi a történetet, de olyan kapkodós kusza szerencsétlenség lett, hogy az hihetetlen. Egy csomó, szerintem fontos dolgot kihagytak, a maradékot meg zanzásítva és össze-vissza rakták az animébe. A 6. résztől kezdi el végre követni többé-kevésbé a manga történési folyamatát, érezni is, hogy hirtelen javul az 1-1 rész érthetősége, és nem egy összefoglalónak tűnik az egész.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#33976) Pttypang


Pttypang
veterán

"K"

Kezdest vki nezte rajtam kivul?

Mi ez a pantyshot meg ossze vissza forgatas mania? Meg a rajzolas is okadek..
A mozgas is szerencsetlen, a harcjelenetek nevetsegesek. Kuka lesz az elso evad utan? Kar lenne erte.
A mellmania vegkepp kicsapta a biztositekot.. why?

Everybody lies.

(#33977) Máté94 válasza Pttypang (#33976) üzenetére


Máté94
addikt

Az összevissza forgatás az mintha eddig is lett volna. :DDD Az elején... mintha az eredeti kép nagyított verzióját néztük volna. Pixeles/homályosnak tűnt tőle minden.

A mellmánia/"tunnel vision"-re már nem mondok semmit... Japon... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bár a bishounen és főleg női szemek legeltetésére célző műsornál több, mint érdekes.

(#33978) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Befejeztem végre az Overlord-ot. Nagyon jó sorozat volt szerintem, simán jobban élveztem mint SAO-t, vagy

Live-Die-Respawn

(#33979) maross


maross
veterán

Utobbi fel-egy evbol tudtok ajanlani nekem sorozatot? fate-tokyoghoul-steinsgate-parasyte-psychopass tetszett azokbol amit utoljara neztem. Na meg shigurui, de az nem mai darab, nincs is befejezve, inkabb elolvastam a mangat. Valoszinuleg igy teszek majd berserkkel is, bar nem tudom ott befejeztek-e a mangat. Koszi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#33980) Armahun válasza unclefucka (#33974) üzenetére


Armahun
addikt

Igen egy két rész minden sorozatban szokott lenni, hogy lélegzethez jussanak, de itt úgy érzem, hogy egy teljesen új főszálat kezdtek el.

Mondjuk még van egy pár évad hátra és ez a történet sem unalmas, csak nem szeretem a befejezetlen dolgokat, bár ez mostanság szintem minden sorozatra érvényes sajnos.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#33981) Pttypang válasza Máté94 (#33977) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem tudom, nekem valahogy szetesett az egesz, az elso evadhoz kepest nagyot csalodtam a rajzolasban. Sokkal tobb reszlet lett, de milyen aron.. Teljesen feleslegesen pazaroltak ezekre az eroforrasokat.
Majd leszedek par reszt az elso evadbol es osszedobok par hasonlito kepet, mert nem hiszem el, hogy ennyit romlott az osszkep, hatha csak regen lattam.

Everybody lies.

(#33982) renji00


renji00
aktív tag

Monster Musume 1. rész: :K :C

Időközben SAO mozifilm és Accel World 2. évad bejelentve. :)

Nooo!

[ Szerkesztve ]

(#33983) oriic válasza renji00 (#33982) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Accel World 2. évad bejelentve. :)"

Yessss. Hogy én erre mennyit vártam. Kíváncsi vagyok hogy folytatják.

Live-Die-Respawn

(#33984) Máté94 válasza oriic (#33983) üzenetére


Máté94
addikt

Sehogy, mert original work lesz. :(((

(#33985) renji00 válasza oriic (#33983) üzenetére


renji00
aktív tag

Nem akarom összetörni a jó kedved de állítólag "anime original" lesz. Itt Ettől függetlenül nekem még várós , ha már az Index 3 kilőve.

(#33986) Totheground


Totheground
addikt

Lazításképp újranéztem pár részt a NNB-ból.
Nattsun-nak túl jól áll az a choker. :Y

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33987) Máté94 válasza Totheground (#33986) üzenetére


Máté94
addikt

Ejnye már, de hát még gyerek! ;]

One-Punch Man S01E01:

:C :DDD

(#33988) Totheground válasza Máté94 (#33987) üzenetére


Totheground
addikt

Mondtam én bármi rosszat? ;]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33989) Nova96 válasza Máté94 (#33987) üzenetére


Nova96
őstag

Az jo lesz :P .

(#33990) renji00


renji00
aktív tag

Gyors kérdés: To Love Ru mangát mennyire fedi? Gondolok itt a ;] dolgokra és magára a sztori elemekre is.

(#33991) Nova96 válasza renji00 (#33990) üzenetére


Nova96
őstag

Talan kevesebb a fan service az animeben , kevesebbet mutatnak.

(#33992) tatararpad válasza Pttypang (#33976) üzenetére


tatararpad
őstag

Én hülye meg nyomogattam minden minden beállítást a lejátszóban mert már az első 5 percben kezdett fájni a fejem. Előző szezonban még a God Eaternél volt ilyen, ott is azt hittem nálam van elcseszve valami olyan bambán nézett ki, aztán olvastam, hogy ez elvileg valami minőségi cucc akar lenni ( :F ).

Sajnos így két nap után nekem ez a szezon sem lesz nyerő, éppen most láttam egy videót amiben a készítője buzdít hogy vegyük az animet mert így is becsődölt egy stúdió. Hát szezononként találok 1-2 nézhetőt, a többi a szokásos generic bullshit, erre aztán megéri az előfizetésem :W

(#33993) renji00 válasza Nova96 (#33991) üzenetére


renji00
aktív tag

:O :( :(( Ha már úgy emlegetik, hogy a legdurvább non-ero sorozat akkor már az egészet látni akartam. :/

(#33994) Nova96 válasza renji00 (#33993) üzenetére


Nova96
őstag

Félre értettél, én a mangát is olvasom és nézem is. Kicsivel saftosabban van rajzolva szvsz. , de attól ugyan úgy minden benne van az animében is. Sőt ott mozog ,hangja, színes isstb.
Szóval fogod látni az" egészet."
Néha kavarnak a részekkel animében, de mindig benne van minden.

(#33995) unclefucka válasza renji00 (#33993) üzenetére


unclefucka
senior tag

A "non-ero" ebben az esetben megegyezik a borderline-hentai stílussal?
Mert, ha igen, akkor a KissXSis jócskán felül múlja a To Love-Ru-t. Ilyen formán az utóbbi nem is fér bele ebbe a kategóriába, inkább egy erős ecchi. Viszont, azt sem mondanám rá, hogy nincs benne "ero" (erő :) ).
Ami viszont a borderline-hentai határt nem alulról, hanem felülről súrolja az a Yosuga no Sora, ez igazán kemény cucc.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#33996) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Steins;Gate 14 rész után:

Úristen! Ez engem nagyon behúzott!! Nagyon kíváncsi vagyok rá. Eddig egyik anime se izgatott Ennyire. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33997) tatararpad válasza unclefucka (#33995) üzenetére


tatararpad
őstag

A To Love-ru is inkább évaddonként keményedett, az első évadja szvsz még totál ártalmatlan volt. A yosuga sem olyan durva szvsz, csak annyi hogy nőnként van egy szexjelenet, tipikusan amit ki szoktak hagyni a hasonló típusú animekben, így inkább felüdülés volt mintsem megbotránkoztató.

[ Szerkesztve ]

(#33998) alevan válasza renji00 (#33982) üzenetére


alevan
őstag

Nem kapunk se Index, se Railgun évadot?

Nem is kell..... nem mintha nagyon várnám, vagy valami, animegyártó-sama. :(((

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33999) Máté94 válasza alevan (#33998) üzenetére


Máté94
addikt

Most Heavy Object-et nyomják. Hátha utána lesz. Ami késik, nem múlik. :)

(#34000) Nova96 válasza alevan (#33998) üzenetére


Nova96
őstag

Szerintem jovore megegy railgun utana 1 ev pihi es index. Bar jobb lenne, ha jonne hamarabb..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.