Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33801) Synthwave válasza Mister_X (#33795) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért az mindenesetre lírába illő, hogy korábban zokogotál, hogy tele van a puttonyod a részenkénti helyzetjelentéssel, tőlem meg többször is kértél már ajánlást.
Nyilván a vigyori ármánykodás közben erről megfeledkeztél. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33802) Máté94


Máté94
addikt

Már megint magyarkodtok itten... :))

(#33803) Totheground válasza Synthwave (#33800) üzenetére


Totheground
addikt

Mert te a KNJ-t a mély pszichológiai tartalom, remek párbeszédek, izgalmas kalandok és csodás grafika miatt szereted, véletlen sem Rin DFCje miatt miatt. És ugyanezen okokból kellene Mujaki no Rakuen folytatás, természetesen uncensored, hogy jobban átjöjjön a lelkizés. :DDD Szerintem ízlésről nem érdemes vitatkozni, beszólogatni viszont lehet. ;]

Mondjuk MnR folytatás tényleg kellene, ha jobb, mint amit eddig kaptunk.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33804) Mister_X válasza Synthwave (#33801) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A mondanivaló lényege az lett volna, hogy nem kéne beszólogatni másoknak, mert rajtad is elég könnyen találni fogást.

Btw, nekem se szívem csücske a spoiler tag használata nélküli részenkénti helyzetjelentések olvasása, én is néhanapján elhintek egyet-egyet, ha annak megvan az oka: például baromira elégedett vagyok egy remek mű után, lásd: Akagami no Shirayuki-hime, de az ilyen "EP7 most nem volt semmi érdemleges, meh" "EP8 aztamicsoda beszabehu csatajelenet volt a végén" "EP9 végre megdöglött, itt volt má az ideje" nekem is a tűréshatáromat feszegeti.

Igen, kértem. Ésaztán. Lehet még kérni is fogok (ha képeket nem szúrsz be ;]).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33805) Archanon


Archanon
őstag

Végre valami izgi... ;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33806) alevan válasza Archanon (#33805) üzenetére


alevan
őstag

A PopcornTime nem jó anime nézésére. Ha fontos, hogy minnél hamarabb megnézd a heti részeket, akkor gyorsabb a nyaaaaaaaaaaaaa, a régebbi sorozatok pedig nem elérhetőek vagy hiányoznak részek...

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33807) oriic válasza alevan (#33806) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

BTW én nagy ivben lekakkantom, hogy mit gondol arról hogy néha beírok aktuálisan futó sorozatokról valami beröffenést. Én sem szólok hozzá olyan hsz-ekhez amik zavarnak. És azért van jópár. :D

Live-Die-Respawn

(#33808) KisTücsök válasza Synthwave (#33794) üzenetére


KisTücsök
addikt

Amúgy engem nem zavar, meg talán ha zavarna sem szólnám meg (mert egyszerűen skippelem, legalábbis megpróbálom), csak azért a spoiler gombot használjuk. Ha már van.

Na meg ha kiemeli félkövérrel a sorozatot meg még az adott részt is, alatta meg csak néhány szó van, akarva akaratlanul átfuthat rajta a szemem, elkapok egy-két szót, a maradékot meg max kikövetkeztetem. Ez a hsz is jó példája volt ennek. Ha meg full spoileres, akkor ugye én szívom meg.

Na mindegy.
____

Egy gyors Black Lagoon-os kérdés, mert már nem bírom magamban tartani. Revy mégis milyen nyelven beszélt a többiekkel végig? Eredetileg. Teljesen összezavarodtam. Vagy csak túlgondolom.

(#33809) Archanon válasza KisTücsök (#33808) üzenetére


Archanon
őstag

Eredetileg? Japánul. ;]

Hol tartasz a sorozatban...? Eh, megpróbálom nem spoileresen leírni spoilerbe.

Annyira nem emlékszem már a sorozatra, de ha autentikusra akarjuk venni a figurát, simán az angolt mondanám közös nyelvnek. Japán nem lehet, nem tudhat mindenki japánul a világon, ez nem Death Note, ahol még az amcsi elnök is folyékonyan tolja. A karakterek különböző nációkból vannak ugyan, de a legtöbb amerikai és orosz, tehát nyilván van egy, max kettő közös nyelv... Revynek is lefogadom nem japán az anyanyelve, elég lesz a később kiderülő háttérsztoriját figyelembe venni. Rock meg aztán lévén az egyetlen japán szereplő kb, miért ne beszélhetne folyékony angollal...? Az oroszok? Tudnak azok is angolul, de japánul tuti nem, elvégre tolmács kellett nekik is. Angol. Én ezért is néztem angol szinkronnal, ami szerintem kimondottan jól sikerült, főleg a többihez viszonyítva. A két évad után az a néhány japán hangsávos OVA nagyon idegennek tűnt - persze nem volt rossz, de.. nah.

+1 english dub, Dutch hangja, stílusa fenomenális. Japánnál szétröhögtem az agyam ezek után.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33810) PR0JECTNR56 válasza KisTücsök (#33808) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nem tudom hol jársz, de Revy kínai-amerikai félvér a történet szerint.

(#33811) Darth_Revan válasza KisTücsök (#33808) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Revy es mindenki mas eredetileg angolul beszelnek, Japanul is csak Rock tud beszelni.
(Csak azert "beszel" mindenki japanul, mert japan kozonsegnek nehez lenne ugy eladni, ha vegig angolul beszelnenek)

Rock-ot kiveve mindenki mas a hajon amerikai (Revy is kinai bevandorlok gyereke, aki Amerikaban szuletett es nott fel)

(#33812) Totheground


Totheground
addikt

Kicsit több, mint 3 hónap, és végre jön BD-n is. Egyébként komolyan gondolkozom a teljes LL "készlet" beszerzésén, csak az első BD van meg mindkét szériából.
[link]

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33813) Máté94


Máté94
addikt

(#33814) Totheground válasza Máté94 (#33813) üzenetére


Totheground
addikt

Igazuk is van :K

Bár az Owarimono meg az új YRYR is várós

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33815) Hintalow


Hintalow
senior tag

Huh, jó régen jártam erre, újabban a munkakörnyezet változás miatt nem nagyon van időm irkálni.
Az elmúlt idők termése:
Doujin Work "elmegy, sőt néhol még vicces is" szösszenet a doujin készítés világáról, nem túl mélyenszántó, de egy párkockás comedy manga az alapja, nincs hová vinni a sztorit :)
Mushiuta ilyen bogaras/szupererős/iskolai/angst/stb sztori, lassú történetvezetés, viszonylag jól terelik a cselekményt, de semmi olyan, amit ne sejtene előre az ember, nem tud kitörni a középszerűségből, nem csoda, hogy nem folytatták. (nem is tudom miért került fel a listámra, biztos megfogott a képe v. a sztori)
Sky Girls Lolik és military exoskeletonok, juhuhuuu :D
Kifejezetten élveztem, a vesszőparipámat ("miért kislányok mentik meg a világot - megint) egész jól megmagyarázták, meg volt benne egy két szál ami kitekintett a kliségyárból. plusz a sztori szép kereken (bár elég hirtelen, és kicsit összecsapottan) lezárt, ennyit számít, ha nem kell mangához igazodni :K

Most pedig elkezdtem Sayonara Zetsubou Sensei-t, kicsit ódzkodtam tőle, mert valami depresszív öncélú művészkedésnek tűnt, de nagyobbat nem is tévedhettem volna :)
A monogatari szériához fogható, ami azért nem kis szó, csak ami ott a szürrealitás/contemporary fantasy, az itt fekete humor dögivel, már előre élvezem az összes sorozatát :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#33816) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Na most kezdek szépen lassan belelendülni az anime világába, és egy jó kis Haruhi széria után úgy éreztem hiányzik valami, erre rátalálok a "The Disappearance of Nagato Yuki-chan"-ra. Na pontosan ezt kerestem sok sok ilyet kérnék még :D
Nem hibátlan, de ilyen fiatalon még a témában nagyon ritka amikor valami olyasmit találok, ami tényleg hiányzott. :))
Köszi mindenkinek az ajánlásokat! :K

[ Szerkesztve ]

(#33817) kristof123


kristof123
őstag

Követem a topikot egy ideje, de általában csak read onlyba, így most úgy gondoltam Én is megosztom veletek miket néztem az elmúlt időszakban (legutolsó ajánlás óta, 9-10 hónapja?! xd). Bár Én csak egy listát írok egy értékeléssel. Az értékelés a saját véleményem, ami függ a bevitt cukor, koffein, alkohol... mennyiségtől, sütött-e a nap akkor vagy nem... stb csak a szokásos : D ami ráadásul eléggé ingatag is, ha valamit újranézek néha drasztikusan változik a pontozása. : P
Íme a lista:

Beck 8/10
D-Frag 8/10
Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken 8/10
Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken 2 Sure-me 7/10
Dansai Bunri no Crime Edge 4/10
Death Billiards 7/10
Denki-gai no Honya-san 6/10
Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka 8/10
Eureka Seven 8/10
Eureka Seven AO 6/10
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (TV) 8/10
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (TV) 2nd Season 8/10
Grisaia no Kajitsu 8/10
High School DxD BorN 8/10
Isekai no Seikishi Monogatari 6/10
Kimi ni Todoke 8/10
Kimi ni Todoke 2nd Season 8/10
Kimi to Boku. 9/10
Kimi to Boku. 2 9/10
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu 10/10
Kuragehime 8/10
Kuroko no Basket 8/10
Kuroko no Basket 2nd Season 8/10
Kuroko no Basket 3rd Season 9/10
Ladies versus Butlers! 7/10
Log Horizon 2nd Season 8/10
Lovely★Complex 8/10
Machine-Doll wa Kizutsukanai 7/10
Madan no Ou to Vanadis 6/10
Mahouka Koukou no Rettousei 8/10
Maken-Ki! 6/10
Maken-Ki! Two 7/10
Mitsudomoe 8/10
Mitsudomoe Zouryouchuu! 8/10
"Monogatari Series" (mindent amit akkor megtaláltam)
Mononoke Hime 8/10
Mouretsu Pirates 8/10
Nanatsu no Taizai 9/10
Nee Summer! 3/10 (18+ vigyázni!!! :D )
Nisekoi: 6/10
Nodame Cantabile 9/10
Nodame Cantabile Paris Hen 9/10
Nodame Cantabile Finale 8/10
Owari no Seraph 7/10
Peace Hame! 5/10 (18+)
Pet Life 5/10 (18+)
Rail Wars! 6/10
Saikin, Imouto no Yousu ga Chotto Okashiinda ga. 5/10
Sakurasou no Pet na Kanojo 10/10
Shingeki no Bahamut: Genesis 7/10
Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku 8/10
Shingetsutan Tsukihime 6/10
Strike the Blood 8/10
Tears to Tiara
Toaru Hikuushi e no Koiuta 6/10
Toaru Kagaku no Railgun S 8/10
Tokyo Ghoul √A 7,,,,,/10
Tokyo Ravens 7/10
Tonari no Kaibutsu-kun 7/10
Triage X 6/10
Trinity Seven 7/10
Yamada-kun to 7-nin no Majo (TV) 9/10
Zankyou no Terror 10/10

Remélem sikerült 1-2 embernek újdonságot írnom. : D

Üdv,
K.

[ Szerkesztve ]

(#33818) Mister_X válasza kristof123 (#33817) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Öt észrevétel:
- Fate Stay/Night UBW előtt megvolt az erdeti Stay/Night és a Fate/Zero?
- High School DxD BorN a sorozat harmadik évada, első kettő megvolt?
- LogHorizon első évad??
- Toaru Kagaku no Railgun előtt ajánlott lett volna megnézni a Majutsu no Index-et is, mint a "Raildex" univerzum része (helyes nézési sorrend: Index, Railgun, Index S2, Railgun S2)
- Tokyo Ghoul Root A a sorozat második évada (jobb is megfeledkezni róla), első megvolt? Amúgy, ha Tokyo Ghoul, akkor csak manga

Amit nézz meg:
Gosick
High School of the Dead
Steins;Gate
Chaos;Head
Grisaia no Meikyuu és Grisaia no Rakuen
Sword Art Online (két évad)

Nem tudom, hogy mit láttál eddig :B

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33819) kristof123 válasza Mister_X (#33818) üzenetére


kristof123
őstag

"- Fate Stay/Night UBW előtt megvolt az erdeti Stay/Night és a Fate/Zero?
- High School DxD BorN a sorozat harmadik évada, első kettő megvolt?
- LogHorizon első évad??
- Toaru Kagaku no Railgun előtt ajánlott lett volna megnézni a Majutsu no Index-et is, mint a "Raildex" univerzum része (helyes nézési sorrend: Index, Railgun, Index S2, Railgun S2)
- Tokyo Ghoul Root A a sorozat második évada (jobb is megfeledkezni róla), első megvolt? Amúgy, ha Tokyo Ghoul, akkor csak manga"

Igen megvolt minden. Volt amit többx is láttam. (:

"Amúgy, ha Tokyo Ghoul, akkor csak manga"

Ez is tervben van, már az első oldalt elolvastam! Úgy egy éve. : D

"Amit nézz meg:
Gosick
High School of the Dead
Steins;Gate
Chaos;Head
Grisaia no Meikyuu és Grisaia no Rakuen
Sword Art Online (két évad)"

Meikyuu és Rakuen letöltve vár a sorára, a többit láttam már. : D

"Nem tudom, hogy mit láttál eddig :B"

Ha tényleg érdekel, akkor tudok küldeni egy MAL listát.

[ Szerkesztve ]

(#33820) Archanon válasza kristof123 (#33817) üzenetére


Archanon
őstag

Egy kérdés/kérés... El tudnád magyarázni mi tetszett neked olyannyira a Kimi to Boku-ban? A második évad tesz hozzá valamit, vagy hagyjam a fenébe? Csak megpróbálnám megérteni a sorozat (általam vallott) semmilyenségét. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33821) Máté94 válasza Archanon (#33820) üzenetére


Máté94
addikt

Írta is, esett az eső. ;]

(#33822) kristof123 válasza Archanon (#33820) üzenetére


kristof123
őstag

"El tudnád magyarázni mi tetszett neked olyannyira a Kimi to Boku-ban?"
Megfogtál! Elsőre azt mondanám, hogy ízélesek és pofonok.
Kicsit nosztalgia érzésem volt, mintha visszacsöppentem volna középiskolába. Emellett lekötött, szét nevettem magam rajta. (:
Szerintem kellemes kis sorozat volt, és akkor abban a pillanatban azt az értékelést kapta. : D

"A második évad tesz hozzá valamit, vagy hagyjam a fenébe?"
"Nagyon komoly" dolgok történnek a 2. évadban, szóval szvsz hagyd a fenébe, ha az első nem kötött le. : D

(#33821) Máté94:
Nem, mert sütött a nap. : D

[ Szerkesztve ]

(#33823) bandiras2 válasza kristof123 (#33819) üzenetére


bandiras2
senior tag

Ha ilyen szépen megvolt a Fate- univerzum, akkor told rá a carnival phantasm sorozatot is, tetszeni fog!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33824) kristof123 válasza bandiras2 (#33823) üzenetére


kristof123
őstag

Köszi szépen, már el is kezdtem leszedni!

(#33825) bandiras2 válasza kristof123 (#33824) üzenetére


bandiras2
senior tag

Majd számolj be az első néhány rész után a benyomásokról.
Az Evangeliont meg vedd fel a listádra.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33826) Totheground


Totheground
addikt

Too true.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33827) renji00 válasza Totheground (#33826) üzenetére


renji00
aktív tag

:C 10/10

(#33828) Máté94 válasza Totheground (#33826) üzenetére


Máté94
addikt

Addig lesz jobb... ;]

(#33829) kristof123 válasza bandiras2 (#33825) üzenetére


kristof123
őstag

"Majd számolj be az első néhány rész után a benyomásokról."
Rendben.

"Az Evangeliont meg vedd fel a listádra."
A mecha nem áll közel hozzám, de a Code Geass után lehet belelesek.

(#33830) bandiras2 válasza kristof123 (#33829) üzenetére


bandiras2
senior tag

"A mecha nem áll közel hozzám"
Ez nem mecha. Ez egy mecha álruhába bújtatott össznépi lidércnyomás és lelki katasztrófa. Igazi remekmű. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33831) kristof123 válasza bandiras2 (#33830) üzenetére


kristof123
őstag

Hajajh, jól hangzik. : D
Ahogy nézem ebből még 1 movie hátra van, azt megvárom és úgy kezdem majd el.

Szek.: De ahogy nézem nekem már plan to watchban van a sorozat, szóval előbb-utóbb sorra került volna. : D

[ Szerkesztve ]

(#33832) KisTücsök válasza Archanon (#33809) üzenetére


KisTücsök
addikt

És SHiZUOKA és Darth_Revan: :R

Nagyjából erre gondoltam én ia, de azért a biztonság kedvéért rákérdeztem.

Archanon: Láttam végig. 1-2 hete fejeztem be.

Japánul azért majd próbáld be, ha újranézed. Revy szinkronja szerintem fenomenális az eredetiben. Főleg amikor angolul beszél. Instant röhögés, legalább 10x visszanéztem mindet. Ez azért angolba nem jön át, ahogy ránéztem most. Második évadban meg Chaka-jé aztán végképp. :DDD Nem tudom, tudod-e, hogy ki adta neki a hangját.

(#33833) PR0JECTNR56 válasza KisTücsök (#33832) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A japán szinkron szerintem is nagyon jó benne, az abban fellelhető angol részek pedig parádésak a kiejtés miatt. :D
Mindig ez jut még róla eszembe.

(#33834) Archanon válasza PR0JECTNR56 (#33833) üzenetére


Archanon
őstag

Éjjmennnü :C

Na igen ám, pont az ilyen parádés japán engrist utálom a legjobban kb. mindennél. Na jó, az értelmetlen és sz*r fanservice azért viszi a prímet.

A Roberta's Blood Trail OVA-t kénytelen voltam japán szinkronnal folytatni, mert nem volt más. Nem mondom, hogy rossz az eredeti, egyszerűen idegen a sztoriba, ráadásul az ilyen angol maszlagok annyira illúziórombolóak tudnak lenni, hogy ihajj. Dutch is kiakasztó, ahogy a feka néger benga állat megszólal ilyen erőltetett lemélyített japán hangon. Borzalom, egyszerűen nem illik a képbe. Ez a Hellsingre is igaz. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33835) PR0JECTNR56 válasza Archanon (#33834) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Én elvoltam vele, szerintem japán fronton a lehető legtöbbet kihozták a Dutchnak szánt hangból, így sikerült. :D De a Revy féle engrish az néha engem is megkészített, amikor éppen nem találom szórakoztatónak, akkor roppant megdöbbentő, hogy mekkora minőségi szakadékot generál a sorozat egészén, amit linkeltél az pl. szerintem is egy elég gyenge rész lett.
Bár maga a sorozat egy óriási kedvenc így is, az egyik legjobb maid karakter evör meg Roberta.

[ Szerkesztve ]

(#33836) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Mondjuk én nem is vettem komolyan azokat a részeket, így meg kifejezetten szórakoztatott.

Egyébként én szerintem normális angolt még nem is hallottam animeben. Direkt ilyen, vagy pont belefutottam azokba, vagy tényleg ennyire nem is megy nekik?

(#33837) Mister_X válasza KisTücsök (#33836) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tényleg ennyire nem megy. Pontosabban meg tudnak tanulni rendesen angolul, ha akarnak, de meghagyják ezt a verziót, mert ezt értik meg, mint elsődleges "oktatott angol".

Amúgy a Gekijouban Psycho-Pass angol sorai egész rendesek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33838) alevan válasza Mister_X (#33837) üzenetére


alevan
őstag

Amikor a zsoldosok beszéltek angolul, levettem a fejemről a fülhallgatót, annyira fájt.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33839) Mister_X válasza alevan (#33838) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Viszonyítás kérdése.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33840) Máté94 válasza Mister_X (#33837) üzenetére


Máté94
addikt

A kiejtés... hagyjuk, az sose lesz az igazi. Viszont a hangsúlyt képtelenek eltalálni és a ritmust, emiatt érthetetlenné válnak bizonyos szavak, ami inkább zavaró. Nem nyitják ki eléggé a szájukat beszéd közben na. ;]

(#33841) Ch0b


Ch0b
tag

Végignéztem a Shigatsu wa Kimi no Uso-t ma az első résztől. A kiszámítható vég ellenére is a hatása alatt leszek egy darabig. Nagyon kellett már egy szép anime, klasszikus zenével.

(#33842) ldave


ldave
félisten

Egy ilyen póló kéne :)

A Slime draws near! Command?

(#33843) Totheground


Totheground
addikt

Ritkán nyomatok részenkénti "blogot", de a legutóbbi NNB rész... Hotarun eddig is veszélyes volt, de ez most betette a kaput. Hogy lehet valaki ENYYIRE aranyos? Lehetetlennek kellene lennie.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33844) KisTücsök válasza Mister_X (#33837) üzenetére


KisTücsök
addikt

Értem. Mindenesetre engem nem idegesít, sőt. :D
____

Aki lenyomta a Higurashi no Naku Koro ni sorozatot, leírná nekem, hogy milyen sorrendben kell nézni? AniDB-s gráf hiányos.

(#33845) bozont válasza KisTücsök (#33844) üzenetére


bozont
veterán

Nem tudom mi hiányzik, de a lényeg hogy a sima ni és Kai, ebbe na sorrendben, a többi igazából csak filler, fan service. Bár az Outbreak-et nem láttam, kimaradt valamiért, de majd pótolom hamarosan. :K

(#33846) F34R válasza KisTücsök (#33844) üzenetére


F34R
nagyúr

Higurashi no Naku Koro ni
Higurashi no Naku Koro ni Kai
Higurashi no Naku Koro ni Rei

A tobbi csak side story es spinoff

(#33847) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Igen, elsősorban a special cuccokra gondoltam, hogy hogyan illesszem be, meg milyen sorrendben. Vagy mindegy?

Konkrétan:

Higurashi no Naku Koro ni Special: Nekogoroshi-hen és Higurashi no Naku Koro ni Kaku: Outbreak (myanimelist szerint side story)
Umineko no Naku Koro ni (valami alternatív)
Higurashi no Naku Koro ni Kira (ez meg valami "other")

Vagy megjelenési sorrendet követve?

(#33848) Archanon válasza KisTücsök (#33847) üzenetére


Archanon
őstag

Én ugyan még nem láttam a sorozatot, de szerintem nézd meg magát a 3 évadot, utána a mindenféle alter spinoffot, azt majd te elhelyezed őket időben.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33849) F34R válasza KisTücsök (#33847) üzenetére


F34R
nagyúr

Alternative az egyertelmu hogy a vegere hagynam, ezeket nem igazan iktatnam kozbe. Sot lazan kihagyhatoak. Az other az aminek semmi koze nincs a tortenethez csak a szereplok ugyanazok.

(#33850) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Rendben. Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.