Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33751) Archanon


Archanon
őstag

Danshi Koukousei no Nichijou: Élveztem minden percét. Bevallom, ennyi tömény ökörséggel rég találkoztam. :DDD Nézzétek, nagyon jó. [8/10]

Sailor Moon Crystal: Hmm, az eredeti széria durván 80 epizódja a harmadára csökkentve. A lényeg tökéletesen megérthető, a sztori sem fordul ki önmagából, ilyen téren talán lehet is rá mondani, hogy hozta a színvonalat. Elvégre tökéletesen ugyanaz a hiperlányos cucc, ami volt. Ám a grafika... Ismét hiperlányos giccsparádét akartak összehozni, ezzel szemben az igencsak elütő cgi gyakori alkalmazása egy förtelemmé tette az egészet, animációnak igencsak híján volt, a karakterdizájn egyáltalán nem előnyére változott - bár ez már szubjektív. A zene oké, noha olykor hiányzott az a 90-es évek zene, ami az eredetit kb. végigkísérte, de összességében igazi Szérááműn volt így is. A képi világ viszont...rémisztő. :( [6,5/10]

Kimi to Boku.: Semmi másra nem jó, csak arra, hogy az értékes időt unalomra fecsérelje az ember. A szó szoros értelmében sztori nincsen, 4 középiskolás fiú mindennapi UNALMAS életét mutatja be. De UNALMAS. Néha volt egy-két jó poén, meg alapvetően kedves kis anime, ezért [5/10]. Nem tudom elkezdjem-e a második évadot, az állítólag jobb valamivel... majd talán unalomvonzásnak.

Na, nem írok hipermegaüberbrutálhosszúértéklőkommentet, majd folytatom később. :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33752) Synthwave válasza KisTücsök (#33749) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Először is ez a nézési sorrend: [link].
anidb linkek included, de a kedvedért itt egy külön Relation Graph is.

A linken amúgy van egy kis OST / koncert-ajánló is, majdan pár szó a Macross Plus-ról, végül néhány gondolat a Macross jelenségről, úgy általában.

Személyes kedvencem a Plus. Ezt követi a ZERO, majd a Frontier. Aztán az első sorozat, végül a 7. Természetesen mindegyik "era-ba" beletartoznak a vonatkozó filmek / OVA-k / miegyebek is, ha vannak.

Szóval;

Macross ZERO: THORA (Blu-ray)
Choujikuu Yousai Macross: Bunny Hat (Blu-ray!)
Choujikuu Yousai Macross: Ai Oboete Imasuka: G_P (Blu-ray)
Choujikuu Yousai Macross: Flash Back 2012: A-C & FLF & L-E (DVD)
Macross Plus: Kagura (Blu-ray!, KAA sub-okkal)
Macross Plus MOVIE EDITION: MGRT (Blu-ray!)
Macross 7: Central Anime (DVD) - ebből is van már Blu-ray, de a subok minőségéről egyelőre nem tudok nyilatkozni
Macross 7: Encore: Central Anime (DVD)
Macross 7: Ginga ga Ore o Yonde Iru: Central Anime (DVD)
Macross Dynamite 7: Central Anime (DVD)
Macross Frontier Episode 1 (Deculture Edition) [pilot]: THORA (Blu-ray)
Macross Frontier Episode 1 (Broadcast Edition): Coalgirls (Blu-ray)
Macross Frontier: THORA (Blu-ray), helyszűkében Hi10, ami THORA mini mkv re-encode. A Central Anime verzió is fulligény, bár nekem a THORA szóhasználata helyenként szimpatikusabb volt.
Gekijouban Macross F: Itsuwari no Utahime: Seto Otaku (Blu-ray)
Gekijouban Macross F: Sayonara no Tsubasa: Central Anime (Blu-ray)
Choujikuu Yousai Macross II: Lovers Again: AsukaSubs (DVD)

Vannak DVD / Blu-ray extrák (IGEN SOK, scan-ek, booklet-ek, PV-k, music clipek stb.), amiket ezen release-ek alapból nem tartalmaznak. Ezügyben érdemes nyaa.eu-n a(z általában relatíve gigászi méretű) RAW batch-eket alaposan átnyálazni, mert tonnányi plusz finomsággal lehet kiegészíteni az eleddig leszedett cuccokat. Seriously, bruv.
Csak egy példa; a Choujikuu Yousai Macross 30. jubileumi évfordulójára kiadott Blu-ray gyűjteményben ilyen WOWSÁGOK (Pachinko Music Clips) vannak. Aaaa...de újranézném a sorozatot (10x) ilyen színvonalú art-tal remasterelve...

-------------------------------------

tldr; Mindenképpen érdemes történeti időrendben, az ÖSSZESET megnézni. Egy legenda, egy eposz. Macross.

YACK DECULTURE!

:))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33753) ¤Envy¤ válasza Adam_Shepard (#33488) üzenetére


¤Envy¤
tag

Hát ez az, látod.

(#33754) Archanon válasza ¤Envy¤ (#33753) üzenetére


Archanon
őstag

Pedig mekkora sorozat. :C

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33755) Totheground


Totheground
addikt

Nem tudom, nálam a Love Live = μ's és az eredeti lányok (+ A-RISE).
Valahogy nem tudom elképzelni a sorozatot egy full másik csapattal. Bár az is lehet, hogy csak idő kell hozzá, na meg remélem Honokáék is rendszeresen feltűnnek majd.
Na meg mire ebből anime is lesz, az legalább 2 év.

Bár azért...

Mari (már látom a viccesnek hitt de amúgy siar remavkok tömegét - amúgy az alsó) egy az egyben úgy néz ki, mintha Ayase (Eli húga) öregedett volna pár évet, ami egy kurva nagy plusz, mert mindig is kedveltem.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33756) Totheground válasza Totheground (#33755) üzenetére


Totheground
addikt

Azaz Arisa, omfg, késő van...

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33757) renji00 válasza Totheground (#33755) üzenetére


renji00
aktív tag

:Y Ez mi? :(( Nincs több Honk,Maki,Nico utánpótlásom?

(#33758) Máté94 válasza Totheground (#33755) üzenetére


Máté94
addikt

Furcsa, de őkelméék szimpatikusabbak, mint az Mju's volt. :DDD

(#33759) Mister_X válasza Totheground (#33755) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem nem jönnek be :((

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33760) ¤Envy¤ válasza Archanon (#33754) üzenetére


¤Envy¤
tag

Kevesen tudják értékelni az igazán jó dolgokat.

(#33761) Archanon válasza ¤Envy¤ (#33760) üzenetére


Archanon
őstag

Vagy inkább másképp. :)

__________________

Más... végre kivégeztem az utolsó részeit is... vagy legalábbis majdnem.

Mahou Shoujo Lyrical Nanoha / A's / StrikerS

Az első két évadot úgy egy hónapja fejezhettem be, elég hamar le is daráltam őket, szóltak valamiről, még ha oly jelentéktelen is az egész sztori. Bevallom derekasan: unatkoztam, de győzött a remény, hogy lesz ebből még valami, nem véletlenül ajánlják itt páran, mint a mahou shoujo alapját... De ha ez az alap... God help us all. Kaptam egy silány, tök átlagos grafikájú, rém idegesítő nyávogó karakterekkel teli félscifi valamit, aprócska drámával. A kötelező engrishtől a falat kapartam, ám amikor megszólaltak németül, vagy mi volt az a förtelem, azt hittem felvágom az ereimet. Japánok... -_- :DDD Oké, túlestem rajta, végignéztem, örömmel konstatáltam, hogy vége van. Azt hittem ennyi, de rátaláltam a StrikerS-re. Na mondom, egész jó értékeléseket kapott, annyira nem lehet rossz, a csajok felnőttek, új szereplők stb. Miért?! Miért vagyok ilyen mazochista barom? Az animetörténelem egyik legrosszabb sorozatával kerültem szembe... megy is a School Days, Peach Girl, Jyu Oh Sei, Ichigo 100%, Hagure Yuusha no Aesthetica, Aishiteruze Baby, meg a többi szemét közé. Ezek után ViVid-nek neki se merek fogni, az még ráadásul valóban "remek" értékelésekkel büszkélkedhet.

Nanoha - [5/10]
A's- [5/10] - elmentek...
StrikerS - [3/10] - naaaaaagyon rossz.

Mahou Shoujo? :F Akkor még mindig a Sailor Moon, vagy komorabb vizeken a Madoka.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33762) KisTücsök válasza Synthwave (#33752) üzenetére


KisTücsök
addikt

És F34R: :R

Rákerestem amúgy a topikban, de a release-ekkel kapcsolatban nem lettem okosabb. Ebben a hsz-ben minden benne van, le is mentem.

Jó kis 150-160 részes móka lesz, ha jól számolom. Vagyis remélem az lesz... :D

(#33763) Synthwave válasza Archanon (#33761) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Cardcaptor Sakura. Ugye.

Princess Tutu.

Mahou Shoujotai Arusu.

Ilya.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33764) Synthwave válasza KisTücsök (#33762) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33765) Archanon válasza Synthwave (#33763) üzenetére


Archanon
őstag

Az első a listámon van már egy ideje, de ezek után most egy darabig mellőzöm a műfajt. :U

Death Note, Shingeki no Kyojin, Golden Time, Beck, Darker Than Black... Ezek voltak még meg legutóbb, majd írok is róluk.. talán. Illetve nézés alatt az Aria, Arakawa under the Bridge, Azumanga Daioh, Ima soko ni Iru Boku. Meg annak reményében elkezdtem pár hete a Campione-t, mert valaki itt azt mondta milyen szép csókjelenet van benne... Szerintem megy a kukába, irdatlan pocsék cucc 7 rész után. :O Azt a hatot már nem fogadja be az agyam.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33766) bandiras2


bandiras2
senior tag

Fene essen a türelmetlen fajtámba.
Most a Gakko gurashi-n húztam fel magam, hogy mindössze heti egy rész, és...
[Manga]
Mostantól havi egy részre kell majd várnom.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33767) F34R válasza Archanon (#33765) üzenetére


F34R
nagyúr

Ezek kimondottan jo animek, probalj csak mazsolazni a mostaniakbol, szerintem riva szaladsz a sarokba. ;]

(#33768) Totheground válasza renji00 (#33757) üzenetére


Totheground
addikt

Love Live Sunshine.
Azaz a "next gen" LL.

De egyelőre sokat még nem tudunk, csak rövid jellemzéseket, VA-kat illetve az új csapat nevét.
Hogy mennyiszer jelennek meg Honokáék (ha egyeltalán), arról semmi hír.

@MrX

Egyelőre én is sokkal jobban kötődöm az eredeti csapathoz plusz a Movie vége miatti üresség sem tűnt el teljesen, de próbálok időt adni nekik, hátha őket is meg lehet majd annyira kedvelni, mint Honokáékat.

Más: KanColle seasonal art update, now with extra yukata and lewdness. :Y :C

Más2:
dem sugus

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33769) Mister_X válasza bandiras2 (#33766) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha még emlékszel a múltkori spoilerre, emlékeim szerint vol. 3 vagy 4, addig megy majd el az anime :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33770) Archanon válasza F34R (#33767) üzenetére


Archanon
őstag

Campione-t leszámítva igen, mind nagyon jó, vagy épp remekmű volt számomra. :K Ez az Ima Soko ni Iru Boku meg valami... eszméletlen depresszív sorozat.

Mostaniakból, azaz az elmúlt 3 év terméseiből csak nagyon ritkán szemezek, épp elég van a megnézendő listán sokkal korábbról is, nem győzöm csökkenteni a létszámot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33771) renji00 válasza Totheground (#33768) üzenetére


renji00
aktív tag

Előre félek a movie-tól. :O

Más: Kinek melyik az a sorozat, aminek a folytatásáért csúnya dolgokat művelnétek? (Lehet ám több is és olyanra vagyok kíváncsi, ami nem teljes egész, hanem még másmilyen formában folytatódik.)

(#33772) Archanon válasza renji00 (#33771) üzenetére


Archanon
őstag

Olyanra gondolsz, mint pl. Berserk? Claymore?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33773) renji00 válasza Archanon (#33772) üzenetére


renji00
aktív tag

Meglőttél mert még egyiket sem láttam, bár mind a kettő le van töltve. Olyanra gondolok mint a Sakurasou no Pet Na Kanojo (nekem). Vagy a Sword Art Online (aki szereti ;]).

(#33774) Totheground válasza renji00 (#33771) üzenetére


Totheground
addikt

Hm, nehéz dió.

LL egyértelműen. Candy Boy. Campione (nekem tetszett ;] ), Gochiusa, Kinmosa, YRYR (ez lesz), NNB (ez most is megy), Oda Nobuna no Yabou, Yotsunoha, Ixion Saga. Hirtelen ezek ugrottak be.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33775) Archanon válasza renji00 (#33773) üzenetére


Archanon
őstag

SAO második évadját pl. nem láttam, nem tudom le van-e zárva. Ugyanakkor a fent említett két mű totális cliffhangerrel zárul, és nem is néz ki úgy, hogy valaha is lesz folytatásuk. A Berserk mondjuk a 3 remake movieval valamivel továbbvitte a sztorit, de még mindig sehol nem tart.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33776) Synthwave válasza renji00 (#33771) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kodomo no Jikan. Plusz 1-2 évad (vagy akár csak pár OVA, az általam kiválogatott chapterekből), ill. BD-release ---> a környező települések belső szervei a fekete piacra kiválogatásos alapon, majd az üresen maradt ingatlanok és hátramaradt ingóságok árverés-alapú értékesítése rászoruló milliárdosok számára.

Aa! Megami-sama! új évad ----> mehetnek a fiktív záloghitelek, a kényszerítés útján aláíratott szerződések, uzsorakamatok, erőszak segítségével behajtott tartozások és védelmi pénzek beszedése.

HYPER FUTURE VISION GUNMM. 26 részes, nagyköltségvetésű évad, Noboteru Yuuki-vel és Kanno Yoko-val ---> a rabszolgakereskedő hálózat felfuttatása az állami, ill. magántulajdonban lévő általános iskolák keretein belül hajime.

Choujikuu Yousai Macross komplett újrarajzolás, a 30. jubileumi évfordulóra kiadott BD-extra Pachinko Music Clips nyomán ---> Súlyos testi sértések, emberrablások és fegyveres rablások szervezése állami- és magánjellegű célpontok iránt egyaránt. Nemi erőszak szolgáltatása a rászorulóknak.

Mujaki no Rakuen - MAXIMÁLISAN DOUJIN-HŰ (és színvonalú), nagyköltségvetésű 12 epizódos, cenzúrázatlan évad, URAN felügyeletével, SHAFT produkcióval, Kitamura Eri, Kugimiya Rie, Yuuki Aoi, Sawashiro Miyuki, Arai Satomi, Taguchi Hiroko és Horie Yui szerepeltetésével ---> kezdetét veheti a Közel-Kelet teljes nukleáris sterilizálása, a lolik kimentése után.

Így hirtelen.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33777) renji00 válasza Synthwave (#33776) üzenetére


renji00
aktív tag

Ez konkrét, lényegre törő, elszánt és versenyképest! :DD

Achanon: Nézd meg a második évadot, az első fele nekem kifejezetten tetszett. 16 LN készült eddig, szóval van még alapanyag rendesen, viszont kételkedem hogy van-e olyan jó mint az eddigiek és nem cseszik-e el úgy mint a második évad végét. Nem kifejezetten várok új évadot de ha jön mindenképp megnézem.

Mivel elfelejtettem: Részemről No Game No Life , Date a Live (új évad , nem movie), To Aru - Index és Railgun, Highschool DxD , Black Bullet. Ja és még amiért még a ti eltökéltségetekkel is szembe szállnék az a már említett Sakurasou. Alig van már adaptálni való anyag és basztak befejezni. Azért elnézve az én jóval frissebb listámat, még elszégyenkezem a régi motorosok között, főleg hogy a nagy részben nem láttam az említetteket...még. :U

(#33778) F34R válasza Synthwave (#33776) üzenetére


F34R
nagyúr

Mujaki no Rakuen

Ebbol nem csak ket reszes OVA van?
Iskolai tornadressz, es rudmaszas ;] nemhiaba nyujtani mindig kell.

(#33777) renji00

Kimondta, azt hogy nem jo. Most nem emlekezhetek minden 50-dik szar utan egy jora :P

(#33779) alevan válasza renji00 (#33771) üzenetére


alevan
őstag

Két kakukktojással kezdeném, ami minden valószínüséggel fog kapni 3. évadot, csak még nincs elég anyag hozzá (és inkább várok minthogy fillereket bámuljak):
Magi: Kingdom of Magic
Hunter X Hunter

Azok az animék. amelyeket régen nagyon szerettem és rohadjanak meg mert nincs folyatás:
D.Gray-man
Toaru Majutsu no Index
Toaru Kagaku no Railgun

És végül, de nem utolsó sorban az az anime, amit ha nem fejeznek be heteken belül, akkor nemtudommitcsinálok:

Kekkai Sensen

Ez utóbbi 10/10-nek indult, csak épp az utolsó részt "felejtették" el levetíteni pár hónapja. Azóta is várunk rá....

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33780) Synthwave válasza F34R (#33778) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az eredeti doujin, bástya.

Légyszíves, ne sértegesd a fényévekkel alulragadt OVA-val.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33781) F34R válasza Synthwave (#33780) üzenetére


F34R
nagyúr

De ezt csak te rendezted meg igy :D Azert is csodalkoztam rajta mert igen az a ket resz nem egy nagy kihivas. Kar erte lehetett volna olyan jo is. Aszondja 53 chapter, tehat az azt jelenti hogy hetvegen elolvastatja szepen magat velem ;]

(#33782) Archanon válasza renji00 (#33777) üzenetére


Archanon
őstag

Természetesen meg fogom nézni idővel, de mint mondtam, túl sokan várnak erre a posztra. :))

Majd elfelejtettem... Black Lagoon, simán el bírnék viselni még pár évadot.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33783) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Akagami no Shirayuki-hime EP9-10

Végre rendbehozták a streamoldalt, ahol nézni szoktam, rég nem telt el ilyen kellemesen 45 perc. Sikerült kiakasztani a kawaii-faktort, fogtam párszor a fejem, volt egy kis "hogy a jókurvaanyád" düh, meg az utolsó jelenet, ami tipikusan lélekápoló hatású. Igen, tíz epizód kellett az első csókjelenethez.

Remélem decemberben már lesz DVD/BD, akkor tuti meg fogom venni.

Második évad januártól, egy szezon szünettel, szokás szerint. Must see.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33784) renji00 válasza alevan (#33779) üzenetére


renji00
aktív tag

Az Index és Railgun nagy eséllyel pályázik az új évadra. Az előző nem olyan rég volt és 1,5-2 évenként jönnek az évadok felváltva. Kekkai Sensen-t októberre tolták el, nem? Bár lehet tévedek, mert az éppen aktuális soha nem követem.

(#33780) [oWn]f4te: Azta k. :Y :DD

(#33785) alevan válasza renji00 (#33784) üzenetére


alevan
őstag

Már rég igérgetik. Azóta elolvastam szinte az összes kiadott VN-n :DDD

Kekkai Sensen-t először egy héttel tolták el. Utánna két héttel. Utánna július végére ígérték. Azóta viszont hivatalosan kussolnak.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33786) bandiras2 válasza renji00 (#33784) üzenetére


bandiras2
senior tag

Erről van némi konkrét info? Én is elolvastam egy csomó LN-t, de azért jobb lenne képernyőn mozgásban látni.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33787) renji00 válasza bandiras2 (#33786) üzenetére


renji00
aktív tag

Sajnos nincs , csak reménykedek és következtetek az előző esetekből. :O Ezért írtam, hogy nagy eséllyel pályázik. Hiba lenne nem folytatni.

LN-t milyen formában olvastad? Forrás? :U

Szerk: Még év elején volt egy cikk, amiben azt kérték hogy "kövessük figyelemmel a jövőben őket" , ez pont valamilyen évfordulóra nyilatkozták és volt mellé egy hangulatos Railgun+Index videó is. (Ha jól emlékszem, persze.)

[ Szerkesztve ]

(#33788) Synthwave válasza renji00 (#33784) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bizony.

<333

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33789) bandiras2 válasza renji00 (#33787) üzenetére


bandiras2
senior tag

www.baka-tsuki.org/project/index.php?title=Toaru_Majutsu_no_Index:_New_Testament

itt fent van rengeteg. egy ideje elakadtam vele de majd fojtatom.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33790) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Overlord 9. rész

Jaj de meghalt. Jaj de nagyon meghalt! ;]

Live-Die-Respawn

(#33791) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ore Monogatari!!-t elkezdtem és beértem. Jöjjön a következő rész. Jóféle shoujo, Rinko pedig igencsak kawaii. A comedy is kellemes.

Mindezek után eszembe jutott, hogy a Bakumanban az egyik asszisztens kedvenc mangájaként a SLAM DUNK-ot említette (igen, azóta már az Ashita no Joe-t is lecsekkoltam :>). Nosza, nézzük.
Hmm...kosárlabda. Végülis szeretem (nem, meccseket nem nézek - régen játszottam). Art szimpi. Le is szedtem, végig is néztem. Hamar lement a 101 rész, bár a vége mondhatni cliffhanger, másik 52 / 101 epizódot simán elbírna.

Mondjuk néha már kicsit sok volt az időhúzás - pl. amikor 19 epizód volt egy kosármeccs. Jobb lett volna, ha kevesebb a stonedulás, így a készítők simán megspórolhattak volna 20-25 részt, amit aztán beforgathattak volna a sztori továbbvitelébe.
Akárhogy is, nézeti magát, kellemes grafika, jó humor - bár esetenként megalomán Hanamichi barátunk már kissé túlzásba esik.

A két kiemelendő seiyuu Kusao Takeshi (Sakuragi Hanamichi) és Yanada Kiyoyuki (Akagi Takenori) - nem egyszer sírtam rajtuk. Előbbi alapból pro, utóbbinak meg az ingerült elbődülései ---> :' D.
Jópárszor volt, hogy csak a hangok miatt tekertem vissza egy-egy jelenetet, többször is.

A 4 movie a gfx-re és animációra rátesz egy lapáttal; milyen jó lett volna, ha a sorozatban is végig ez a színvonal.

Összességében jó kis cucc a '90-es évek közepéről.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33792) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja tényleg, a Genshiken Nidaime (a saga 3. évada) is megvolt, a 4 speciallal és az egyszem OVA-val egyetemben - és befejeztem a második évad újranézését is.

Számos új szereplő (akad forma loli is, yay), trap - és főleg a fujoshi-lét van terítéken. Már nem olyan jó, mint az elődök (különösen az első évad + OVA-k), az art változott (És egy-két kivételtől eltekintve a seiyuuk is! MEH FFS WHY U FAGETZ.), már nem az a királyság, mint ami a kezdetekben volt, de összességében kellemes időtöltés az új 13+1+4 epizód. Ha szeretted az eredeti sorozatot, szedjed ezt is.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33793) KisTücsök válasza oriic (#33790) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ezeknél a részes helyzetjelentéseknél te amúgy nem szoktál spoilerezni? Nem nézem, bár listán van, de ebből pl már két dologra is következtethetek. Már az egyik múltkorinál is megakartam kérdezni.

(#33794) Synthwave válasza KisTücsök (#33793) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én ezeket a részenkénti, Huánpáblosz leült egy székre típusú kommenteket kb. a kezdetek óta nem olvasom.

Nem feltétlen spoilerek miatt.

Tégy te is így, abból baj nem lehet.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33795) Mister_X válasza Synthwave (#33794) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na nem mintha a

Végeztem a 666. animével meg három másikkal, a karakterek jellemfejlődése meh, a főhős megint beszari nyúl volt, aki elvörösödött egy bugyivillantás után, de az asszisztens kiscsaj jóféle volt, több ilyen kellene, mert az art lovely a mellméret meg nem volt.

[img:http://valami.url/lewdloliprincess.png][/img]

kommentek több értelemmel bírnának ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33796) F34R válasza Mister_X (#33795) üzenetére


F34R
nagyúr

Azert o ritkan dob be valamit, en meg ritkabban majd most mikor beerem magam irok egy postot mert ugy dukal. Nem azert mintha a topik szinvonala elhagyna a seggmagassagot. ;]

[ Szerkesztve ]

(#33797) Totheground válasza Mister_X (#33795) üzenetére


Totheground
addikt

Ne felejtsd el, hogy minden, ami 15 évnél régebben készült, az istenkirály, ami annál újabb, az szar. Kivéve KNJ. ;]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33798) F34R válasza Totheground (#33797) üzenetére


F34R
nagyúr

En meg ezt tole nem olvastam sehol sem. Szokott nezni ujabbakat is csak valogatva es az o igenyeihez legkozelebb allot preferalja. Ez egyertelmuen nala a loli, shoujo, seinen. Talan nincs is nagyon ertekelheto az elmult 10 ev tavlataban beloluk.

(#33799) Synthwave válasza Mister_X (#33795) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ne aggódj, a tied se.

Mert néhány gondolatnak (az esetek döntő többségében spoilerhegyek nélkül) egy adott sorozatról / bármiegyébről nincs értelme, ugye. Bezzeg a percről-percre Huánpabló. Főleg, ha még ilyen kézreépülő CG légpuskája van.

Inkább szüntessük meg a topikot.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33800) Synthwave válasza Totheground (#33797) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Menjetek szobára a maszkos igazságosztóval.

Nekem legalább nem elég a Nirvanahoz, ha két baltával és lapáttal faragott, tizenkettőegytucat gügyögő anyahajó egymás szájába mászik 10 részen keresztül. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.