Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32351) Hintalow


Hintalow
senior tag

Most kezdtem a Seitokai Yakuindomi 2 éveadot, még mindig jó, de már kicsit fárad a szexuális poénok erőltetése, meg a vágásszerű apró szösszenetes megoldás.

A 9gag maga nem regisztrációhoz kötött, csak a NSFW kategóriából volt a link, azokat nem mutatja, csak belépve.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#32352) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Volna nekem egy High School of the Dead DVD kiadásom (OVA nélküli vérzió) (ilyen), ha valakit érdekel, akkor az ingyen viheti.

Szinkron terén csak japán és angol van, felirat terén pedig csak angol, tehát aki nem beszél japánul vagy angolul az inkább passzolja :)

Hibátlanok a lemezek, csak mindössze már feleslegessé váltak, mivel vettem egy sokkal bővebb, BD/DVD kiadást, amiben az OVA is már benne van. Az új kiadás amit szereztem már így néz ki: [link]

Az ami már nem kell nekem az csak egy szimpla DVD-tokban van 2db lemezzel. (Természetesen NEM kalózmásolat, hanem hivatalos licenselt forrásból származik)

Akit érdekel, dobjon privit. (Pestiek előnyben)

[ Szerkesztve ]

(#32353) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#32352) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Na ez gyors volt, már jegelve is :)

(#32354) F34R válasza Darth_Revan (#32352) üzenetére


F34R
nagyúr

Basszak meg a Pestiek :P

(#32355) Synthwave válasza Darth_Revan (#32352) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A BD jöhet. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#32356) Pttypang


Pttypang
veterán

[link]
Psycho pass mar nem is olyan messzi jovoben, majdnem japanban ⌒.⌒

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#32357) Máté94 válasza Pttypang (#32356) üzenetére


Máté94
addikt

Kicsit primitívebb, de nem tudom hogy egy Szibülla Rendszer-hez mit szólna akkor egy közvélemény. :B

(#32358) Mister_X válasza Máté94 (#32357) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kínában? Örömtáncot járnának ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32359) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Én nem akarom elhinni hogy folytatják a Dragon Ball sorozatot. :(

Live-Die-Respawn

(#32360) Hintalow válasza oriic (#32359) üzenetére


Hintalow
senior tag

Pedig nagyon úgy tűnik :K
Ki tudja, a végén még az igazi sci-fi/mecha/cyberpunk művek is újjáélednek :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#32361) F34R válasza oriic (#32359) üzenetére


F34R
nagyúr

multkor postoltam, szerintem megszegyeniti a franchise-t.

(#32362) Pttypang válasza F34R (#32361) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem baj, a fanok ugyis sirnak meg lazadnak majd, de azert megveszik es megnezik az egesz pakkot, miniatur figurakkal, jatekokkal, egyeb szirszarokkal egyutt mindenhol.. :)

Everybody lies.

(#32363) oriic válasza F34R (#32361) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom, láttam, csak akkor nem volt erőm válaszolni. Most meg már mindenhonnan ez jön (még gamer site-okról is WTF??)

Igaz, én a GT-t nem néztem végig, csak pár részt láttam belőle, de hogy ebből mit hoznak még ki azt nem tudom.

Live-Die-Respawn

(#32364) alevan válasza oriic (#32363) üzenetére


alevan
őstag

A DB volt az egyik anime, ami segített a mûfaj terjedésenek a nyugati világban. Sok "gamer"-nek ez volt az elsô anime. (Nekem is pl. ) Szóval ne csodálkozz, hogy mennyire lázba hoz mindenkit.

És ez a GTvel ellentétben (amit jó lenne valahogy elfelejteni) ez kánon lessz.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#32365) F34R válasza oriic (#32363) üzenetére


F34R
nagyúr

Dragon Ball Z-ig elment a tortenes, sot nagyon is jok voltak a reszek. En a GT-nek is orultem, de amit ott vegbevittek az enyhen szolva is bullshit masok szerint. Mondjuk en minden szart megnezek, ez is a bajom sokszor. :DDD

(#32366) oriic válasza F34R (#32365) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azert pls tegye mindenki a csillagharcos szivere a kezet es vallja be higy a brutalisan elhuzott harcokbol nem kerunk tobbet. :)

Live-Die-Respawn

(#32367) Pttypang válasza oriic (#32366) üzenetére


Pttypang
veterán

Tokmindegy, attekergetem.

Everybody lies.

(#32368) F34R válasza Pttypang (#32367) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD

(#32369) Pttypang válasza F34R (#32368) üzenetére


Pttypang
veterán

Van aki nem? :D Meg a "baratsagerejevelelegyozzukagonoszt" monologokat is. Kiveve ha latvanyos, de itt nem igazan van meg hozza az a grafikai szint, hogy latvanyos legyen szamomra.

Everybody lies.

(#32370) Synthwave válasza Pttypang (#32369) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha valamit elkezdek nézni, akkor nem tekergetek bele.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#32371) alevan válasza Pttypang (#32369) üzenetére


alevan
őstag

Csak az OP-t és az ED-t tekergettem.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#32372) Pttypang válasza Synthwave (#32370) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha nem foglal le, se a grafika, se az aktualis szoveg, se a tortenes, akkor se?

Everybody lies.

(#32373) Synthwave válasza Pttypang (#32372) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Olyat nem szedek.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#32374) Pttypang válasza Synthwave (#32373) üzenetére


Pttypang
veterán

Dragon ball? En csak a regi emlekek miatt neztem meg ismet, de meglepoen hamar vegeztem, az attekergetes miatt :N

Everybody lies.

(#32375) Synthwave válasza Pttypang (#32374) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Elejétől a végéig megnéztem mind az 508 epizódot.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#32376) saelin válasza Synthwave (#32375) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is ez van folyamatban, de elég lassan haladok (60. epizód). Közben a gundam világával is ismerkedem... :) El vagyok látva bő egy évnyi animével és még a rebornt is folytatni kell valamikor, plusz még igyekszem az aktuálisokat is nézni.
Már lemondtam a gémülésről, hogy haladjak az animékkel! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32377) Synthwave válasza saelin (#32376) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Macross-univerzum megvolt már?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#32378) saelin válasza Synthwave (#32377) üzenetére


saelin
veterán

Nope, de abból már láttam 1 movie-t. Nincs elfelejtve az sem, csak vár a sorára.
Mondjuk nem tudom, hogy mindegyik ilyen musical szerű e... Jó lenne, annyira más volt mint amit megszoktam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32379) Synthwave válasza saelin (#32378) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát de ne egy moviet nézz, hanem timeline szerint előről.

Gundam helyett.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#32380) F34R válasza Synthwave (#32375) üzenetére


F34R
nagyúr

En is. Habar a GT-t ki lehetett volna hagynom, nyugottan.

(#32381) saelin válasza F34R (#32380) üzenetére


saelin
veterán

Az a panos-trunkos szál? Régen az nagyon nem tetszett...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32382) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Junketsu no Maria

Megkedveltem ezt a sorozatot. Ennek pont elég volt 12 rész. :)

Amúgy most nézem, senki nem csinál hunsubot Sidona S2-höz? :(

Live-Die-Respawn

(#32383) Mister_X válasza oriic (#32382) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A felirat a gyengéknek való. ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32384) Máté94 válasza oriic (#32382) üzenetére


Máté94
addikt

AA-nál napirenden van. :K ;)

(#32385) oriic válasza Máté94 (#32384) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor egy hónap és jön az első rész: :DDDD

Live-Die-Respawn

(#32386) Máté94 válasza oriic (#32385) üzenetére


Máté94
addikt

Ennyi anime után már felirat se kellene pedig... :DDD

(#32387) Pttypang válasza oriic (#32382) üzenetére


Pttypang
veterán

Ott az angol, joaz. Amugy is most, hogy angollal neztem meg utana magyarral is par reszt par animebol, fogom a fejem, mennyiben kulonboznek, van ahol a japan kifejezest is felismerem es tudom, hogy az angol sub irja jol, a magyar meg hulyeseg...

Everybody lies.

(#32388) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nem meglepo modon a Code Geass Ova is kb a Hellsing Ultimate sorsara jutott, azaz eleg nyogvenyelosan adjak ki a reszeket...viszont ez az ev jonak igerkezik, mivel rengeteg halasztas utan a 3. reszt vegre leadtak ma, aminel bejelentettek, hogy a tervezett 4 OVA helyett jon egy 5. is, ami miatt tobb modositason fog atesni a 4. resz.

Kivancsi vagyok mit hoznak ki belole es ez mekkora befolyassal lesz a 4. resz nyari megjelenesere. Ez is egy ujabb jele annak, hogy van meg mindig jo sok penz a Code Geass-ban.

(#32389) Pttypang válasza Darth_Revan (#32388) üzenetére


Pttypang
veterán

Akito lenne az ova? Mert abbol egy vagy ket resszel talalkoztam, utana eltunt a szemem elol.

Everybody lies.

(#32390) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Summer Chart

Na nézzük mi érdekel:

-God Eater
-Chaos Dragon
-Aquarion Logos (bár félek tőle, a 2. sorozatot is nagyon elcseszték)
-Dragon Ball Super ( jajj :D )
-Overlord

Live-Die-Respawn

(#32391) Pttypang válasza oriic (#32390) üzenetére


Pttypang
veterán

Durara (?)
Non non biyori
Okusama
Rokka

Igy nagyjabol ezek, amik kep alapjan, vagy valamiert esetleg. Majd ugyis elso reszek alapjan letisztul a dolog, filmekbol meg amiket meglatok, azt ugyis megnezem, meg erkeznek a tavalyiak is majd valamikor.. :)

Everybody lies.

(#32392) Darth_Revan válasza Pttypang (#32389) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Aha, o az.

(#32393) F34R válasza oriic (#32390) üzenetére


F34R
nagyúr

Osszes mert hipster vagyok :DDD

(#32394) oriic válasza F34R (#32393) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

So hardcore... :DDD

Live-Die-Respawn

(#32395) Pttypang válasza Darth_Revan (#32392) üzenetére


Pttypang
veterán

Akkor tenyleg facepalm, mert egesz ertelmesnek tunt.

(#32393) F34R
Vagy munkanelkuli? :D

Everybody lies.

(#32396) F34R válasza Pttypang (#32395) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem. Amugy csak vicceltem :DD Inkabb karikas szem legyen mint egy megvont adag :DDD

(#32397) bandiras2 válasza oriic (#32390) üzenetére


bandiras2
senior tag

Angel beats OVA :Y :C :DD

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#32398) Máté94


Máté94
addikt

Plastic Memories S01E05:

TSUKASA TE ÉLETKÉPTELEN GYÖKÉR! ISLA-AL EGYÜTT! ÚRISTEN! :W

[ Szerkesztve ]

(#32399) Pttypang válasza Máté94 (#32398) üzenetére


Pttypang
veterán

Az egesz sorozat az eletkeptelensegre epul, nem tudom, mi zavar benne.

Everybody lies.

(#32400) Máté94 válasza Pttypang (#32399) üzenetére


Máté94
addikt

Nincs egyébként gondom a sorozattal, de most, hogy azért kellett töketlenkedni, hogy húzzuk az időt... Na nem! :((
Tsukasa ráadásul, úgy hiszem, hogy akkor is hívogatta volna Marcia-t, amikor már Souta-t és esetleg Isla-t is hidegre tette, hogy: "Miért, miért?! Miért tetted ezt?" :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.