Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33151) renji00 válasza Synthwave (#33149) üzenetére


renji00
aktív tag

Ő a jó karakter akit említettem. :C :C

(#33152) unclefucka válasza Synthwave (#33150) üzenetére


unclefucka
senior tag

:Y :Y És azt említettem már, hogy a Seiyuu -ja... :Y :Y

:DDD :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#33153) bandiras2


bandiras2
senior tag

Gundam: Orign
Movie 1.
Jóval az Unicorn előtt játszódik, közvetlenül a Zeoni függetlenségi háború kirobbanása előtt. Politika, árulás, orgyilkosságok, fokozódó háborús feszültség, és mindezek középpontjában a ~6 éves ifjú, Zeon Zum Daikun fia, akit az utókor Char Aznabelként fog megismerni. Kishúgával ketten a világ ellen, megvillantva a jövőt begyűjti az első 4 győzelmét is mint pilóta. Legenda születik.
Origin of Char Aznabel, the Red Comet.

A grafikából szándékosan visszavettek, felidézik a régi animációs stílust és a karaktereket. Míg az Unicorn az első pillanattól az utolsóig halálosan komoly volt, itt az alkotók néha próbálják oldani a feszültséget szándékosan gyenge poénokkal, hiszen nincs háború. Még.

Ez nagyon jó volt, de nagyon rövid. Mindössze egy óra.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33154) bandiras2 válasza bandiras2 (#33153) üzenetére


bandiras2
senior tag

Én nem gyűjtök figurákat, kártyát, posztereket, de [ENNEK] Helye lesz ha egyszer lesz ennyi felesleges pénzem, és helyem, ahova kiállítsam.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33155) Synthwave válasza bandiras2 (#33154) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Örök helye van a kitömött Shinji mellett.

Hány százezer?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33156) F34R válasza Synthwave (#33155) üzenetére


F34R
nagyúr

keccazzz daallor :D

(#33157) bandiras2 válasza Synthwave (#33155) üzenetére


bandiras2
senior tag

200 dodó környékén megy, mindössze 60kHUF körül alakul. Ha 3x ennyitt keresnék, még meg is rendelném most azonnal.

Minek neked kitömött Shinji? És mivel tömted ki? és miért? Eutanázia neki, oszt mehet a betonba.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33158) F34R válasza bandiras2 (#33157) üzenetére


F34R
nagyúr

Azert, ha meglatja a monitor mellett mindig kesztetest erezzen hogy beleusson egy jo nagyot. :D

Jok ezek a Gunpla-k

(#33159) saelin válasza F34R (#33158) üzenetére


saelin
veterán

Nekem egy ilyen kellene a monitor mellé: [link] :D

A macsek miatt nem nagyon merek ilyeneket gyüjteni, mert úgyis az lenne a vége, hogy lepofozná/lelökné/megrágná stb... arról nem is beszélve, hogy elég drágák ezek az animu figurák. Annyira nem vagyok otaku, sem pénzes. :(

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#33160) F34R válasza saelin (#33159) üzenetére


F34R
nagyúr

Mert nem nevelted a macskat :DDD Egy jo cicus tudja hogy nem szabad lelolkni.

(#33161) Archanon


Archanon
őstag

Belehúztam... :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33162) KisTücsök válasza Archanon (#33161) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hogy csináltad azt a klassz skint az animes listádra? :) Beállítások között csak keveset találtam, ilyet meg pont nem.

(#33163) Archanon válasza KisTücsök (#33162) üzenetére


Archanon
őstag

Egyéni skin, elbajlódtam vele egy keveset még annak idején. :B

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33164) KisTücsök válasza Archanon (#33163) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja értem. :)

(#33165) Archanon


Archanon
őstag

Hmm, ideje eltennem magam... Death Note - finished. Hát... vegyesek az érzéseim a végével kapcsolatban. :(

Teljes vereség, ami persze várható volt, de akkor is. Alszom rá párat...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33166) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hi~

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33167) saelin válasza F34R (#33160) üzenetére


saelin
veterán

Egy jó cicus tudja, hogy nem szabad a gazdi papucsába pisilni! Na, az enyém nem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#33168) unclefucka


unclefucka
senior tag

Mint minden rendes otaku, a szabadságom egy részét a wishlist-en lévő animék nézésével töltöm. :)

Most éppen a Kenzen Robo Daimidaler van soron.

Hát nem is igazán tudom mit mondhatnék róla, valójában Puzsér Róbert teljes gyalázó szótára is kevés lenne, hogy körülírjam az érzéseimet. Rettenetesen elb@szott egy valami.

本当にごめんなさい, de nem fogom tudni végig nézni, ez droppolva és törölve lesz.

Hacsak nem tud meggyőzni valaki, hogy jobb lesz. :U

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#33169) Kasya


Kasya
nagyúr

9gag-en jott velem szembe ez a video:
Felrehalott anime dalszovegek

(#33170) oriic válasza Kasya (#33169) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Free pooooooorn! Kész végem van, sírok... :DDD :DD

Live-Die-Respawn

(#33171) saelin válasza oriic (#33170) üzenetére


saelin
veterán

Nekem a "Let me pee with you" tette be a kaput! Hatalmas... :DDD

Szerk:
Másodjára is hatalmas! Erre volt szükségem meló után! :D

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#33172) -=RelakS=- válasza saelin (#33171) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ez mintha Chobits opening lenne :)
Belehallgatás nélkül :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#33173) Kasya válasza -=RelakS=- (#33172) üzenetére


Kasya
nagyúr

Raereztel :D

(#33174) -=RelakS=- válasza Kasya (#33173) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Aztán meg is néztem :) Beteg :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#33175) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

GATE: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri 2. rész

A rész eleji mészárlást látva, nem tudom mi értelme van az animének, de érdekel a folytatása. :D

Live-Die-Respawn

(#33176) bandiras2 válasza oriic (#33175) üzenetére


bandiras2
senior tag

Van folytatás, de még zajlik a manga is! Ez legalább 3 évadnyi cucc csak ami kintvan:
[link]
Elvoltam vele egy darabig :D
Miután felhúztam magam azon hogy mindössze heti 1 rész, berágtam, és kerestem. Most már nem csak a köv animatedre, hanem a scanlationra is várhatok...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33177) oriic válasza bandiras2 (#33176) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Rokka no Yuusha 03:

Ezt meg egyelőre csak úgy nézem, nem sokat várok tőle.

Live-Die-Respawn

(#33178) Pttypang válasza bandiras2 (#33176) üzenetére


Pttypang
veterán

Azzal en mindig sokkal turelmesebb voltam :D

Everybody lies.

(#33179) bandiras2 válasza oriic (#33177) üzenetére


bandiras2
senior tag

A Rokkát én is nézem. Nekem sincsenek magas elvárásaim ezzel kapcsolatban, de a csávó nagy arc, a liba meg idegesítően aranyos.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33180) Kasya


Kasya
nagyúr

Tudnatok ajanlani valami szep kidolgozasu, akcio jelenetekkel tarkitott, "agressziv" sorozatot (aminek vege is van es nem kell varni hetrol hetre)? Esetleg ha Crunchyroll-on is nezheto, nagy plusz lenne :)

(#33181) F34R válasza Kasya (#33180) üzenetére


F34R
nagyúr

Akame ga Kill?

(#33182) Máté94 válasza Kasya (#33180) üzenetére


Máté94
addikt

Minek Crunchy, ha van HorribleSubs? :))

[ Szerkesztve ]

(#33183) Kasya válasza F34R (#33181) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nezem, koszi :R

Kaptam egy honap trialt a Crounchyroll-on, de "kicsinek" erzem a videotekat :/
Vagyis sok a regio limitalas.

[ Szerkesztve ]

(#33184) Synthwave válasza Máté94 (#33182) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mindkettő nagyon csodás.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33185) bandiras2 válasza Máté94 (#33182) üzenetére


bandiras2
senior tag

Itt meg szinte minden fentvan:
[link]
Általában SUB és DUB is választható.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33186) F34R


F34R
nagyúr

Kovezzetek meg de ennek a God Eaternek ritka szar a grafikai abrazolasa :F

Prison School viszont elegge tetszetos, egyre betegebb dolgok vannak benne ez jo ;]

[ Szerkesztve ]

(#33187) F34R válasza bandiras2 (#33185) üzenetére


F34R
nagyúr

Jah fent vanni fent van, de nalam valamiert a flash tartalmak fullscreenben elegge akadnak. Plusz a hardsub kicsit igenytelen, meg van olyan source ahonnan fel ora mulva se bufferel be. Gepen meg majd minden minoseg elment eddig.

(#33188) bandiras2 válasza F34R (#33187) üzenetére


bandiras2
senior tag

Egyes szolgáltatók flash tartalmai nálam is akadnak. Főleg videa és indavideó. Ami azért vicces, mert a yutub maxon nem szaggat, de az inda LQ-ban is. Azrt van ott több oldalra is a link, hogy ha az egyik nem megy, akkor a másik valszeg igen.
Az ArkVID az HD és akadásmentes, gyorsan is töltődik. A többi erősen változó...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33189) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Chaos Dragon 2 rész után:

Egyelőre maradok, bár túlságosan nem kötött le a két rész eddig.

És mivel meleg van és nincs kedvem játszani meg cikket írni, így elkezdtem a DanMachi-t, meg az Owari No Seraph-ot. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#33190) saelin válasza F34R (#33187) üzenetére


saelin
veterán

Én pont ezért nem foglalkozom flashes oldalakkal, mert vagy lejtsza valami java/html player vagy hagyom a fenébe. Kizárólag newgroundson engedélyeztem a flasht, máshol tiltva van, mert fölösleges reklám melegágy. (Adblockkot nem használok. Kerülöm a nagyon reklámos oldalakat is.)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#33191) Mister_X válasza oriic (#33189) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor ki fog hírezni a Gamepodon, ha te a meleg miatt sztrájkolsz? ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33192) Pttypang válasza Mister_X (#33191) üzenetére


Pttypang
veterán

gamepodon most vegul mi lett, vista es a tobbiek nem tesztelnek, vagy megis? o.O

Everybody lies.

(#33193) Mister_X válasza Pttypang (#33192) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szegény oricot száraz kenyeren és langyos vizen tartják, be van fogva hírszerkesztőnek, de néha kiengedik az udvarra is ;] a teszteket meg a többi oldal házigazdái írják, ahogy látom.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33194) oriic válasza Mister_X (#33193) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az hogy ki tesztel az attól függ, hogy mire kapjuk meg a játékot. Én ugye csak Boxon tudok tesztelni. Többieké a PS4, meg a mobil, pc, stb.

Live-Die-Respawn

(#33195) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Attack on Titan live action trailer

Ez meglepő a számomra is, de tetszik a trailer.

Live-Die-Respawn

(#33196) saelin válasza oriic (#33195) üzenetére


saelin
veterán

Tényleg jónak néz ki! :K Nem szoktam live action-öket nézni, de ezt lehet beszerzem, úgyis utoljára a death note-ot láttam (első és egyben utolsó LA-m volt), az úgy ahogy bejött.

A story-t honnan fogják vinni? Vagy alternate lesz? Már ha lehet egyáltalán tudni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#33197) F34R válasza saelin (#33196) üzenetére


F34R
nagyúr

Live Action az elso evadnak, vagyis hellyel kozel megegyezik. De ugy remlik ebbol mar volt valami live action valamikor.....

(#33198) Synthwave válasza F34R (#33197) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, múltkor, itt az utcában.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33199) F34R válasza Synthwave (#33198) üzenetére


F34R
nagyúr

En ram meg nem tamadtak ;]

(#33200) Synthwave válasza F34R (#33199) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Rám se. Tadzsikisztánig rúgdostam az összeset.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.