Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#958) siriq válasza PaladiN (#957) üzenetére


siriq
őstag

Hello

Nna a telefon ugyben mar meg is vagyok. Most vettem meg a O2 kartyat meg nagyon friss es ropogos. A szomot meg nem tudom de megnezem hamarosan aztan majd radcsorgok. A-z terkep mar egvan a friss bargain pages is megvan a buszberletem is megvan. jo tanacs mindenkinek ha van felesleges igazolvany fenykepe akkor hozza magaval mert akkor nem kell fizetni 3.1 fontot(Paladin azt mondta mashol meg dragabb 3.50) amugy tok konnyu elinteni mindent nekem ez mind meg volt 30 percen belul, igaz szerencsem is vlt mert itt az arab negyeben minden egy helyen megvan.Mar csak a kerot kell kineznem meg utazni az majd ma meg a kovetkezo napokban lesz. Amugy itt Bham ben a legjobb hely biztonsag tekinteteben z arabnegyed(a portastol kerdeztem meg ma regge, meg at is nyalaztuk a negyedeket hogy hol erdemes berelni kerot).Egyenlore ennyi . Szepen lassan naprol napra haladok, remelm ugyan igy folytatodik minden.
A masik hogy itt az arabnegyedben minden baromi olcso(kaja , eszkozok ilyesmi.)

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.