Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15501) alibaba78 válasza legiaap (#15499) üzenetére


alibaba78
őstag

Megkerdezhetem, mi volt a bajod a wp8-cal?

(#15502) tkesy válasza alibaba78 (#15501) üzenetére


tkesy
őstag

azt hiszem kb csak ennyi... :D

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#15503) tildy válasza alibaba78 (#15501) üzenetére


tildy
nagyúr

Hat mi se tobbet windowsos telot. Nekunk csak nokia800 volt, de ko esett le a szivunkrol, mikor vegre eladtuk....Soha tobbe wines telot.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15504) #47053824


#47053824
törölt tag

Udv!
Tudtok ajanlani szallasfoglalos oldalt? Leugranek par napra tengerpart kozelebe es kellene olcso szallas. Igazabol otthagyni a cuccot meg aludni kene, semmi extra. Hotelek tul dragak.

(#15505) tkesy válasza tildy (#15503) üzenetére


tkesy
őstag

Mondjuk a wp7/8 között azért van különbség...
De szvsz leginkább egyén és felhasználási terület függő a dolog...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#15506) alibaba78


alibaba78
őstag

Remek, most rendeltem 925-ot, de akkor szerintem torlom is a megrendelest. :((( Koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#15507) ronson válasza #47053824 (#15504) üzenetére


ronson
őstag

booking.com ?

(#15508) tildy válasza tkesy (#15505) üzenetére


tildy
nagyúr

Igazandibol tulzottan nem erdekel, amelyik gyarto megteszi, hogy egy 10 honapos telefonra nagyivbol tesz, az elmehet a sunyiba.

Egy boldogtalan w7 userbol msot van egy nagyon happy android tulaj. Ennyi.
A francba egyen , meg felhasznalofuggo. Az, hogy nem jottek az ertesitesek, az felhasznalofuggo? Az, hogy skype ertesitest fel ora mulva kapsz? Az , hogy nincs megfelelo terero, mig a razr i-vel van? Vagy hogy siman megoldhato lett volna ra a 8-as win is, de csesztek kiadni? az, hogy egy tavaly vett telefonban nincs multitask? Egy jo dolgot tudok mondani benne: a terkepe meg a menetrendje popec volt.

Igen, par dolgot megoldottak a win8ban, de tudod kinek kell ezek utan tobbet wines telefon. Pedig ha valaki, akkor Esmein nagy rajongoja volt neki.

Peter80: wimdu is meger egy keresest.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15509) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Windows + a mobil platform hahah...meg viccnek is rossz. Meg a touchscreenes keszulekek hoskoraban volt egy Samsung Omniam, alig tudtam megszabadulni tole 2010 vege fele, pedig jo aron adtam.
Ez a WP meg tok ugyanaz a kotott szar, csak kapacitiv kijelzokre van optimalizalva, meg jol nez ki.
De a Portobello piac kornyeken attol meg jo arban adjak az anlokd telefonokat az iszlam szelsosegesek.

(#15510) Kis Joe válasza legiaap (#15499) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Na akkor úgy nézem te valószínűleg újonnan vetted a touch-od.
Milyen felindulásbol? Nagy iPod fan/szervizes vagyok de sose láttam értelmét a touch-nak ha van egy valamire való okostelefonod. Pláne ha egy átlag droidos telefon árát összeadom a touch árával ott az új szifon.
Nem szidni akarom a ketyerét csak kíváncsi lennék erre így első kézből :D

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15511) Kis Joe válasza tildy (#15508) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

A skype iOs-en is ugyan ilyen :D
Microsoft power :DDD

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15512) tildy válasza Kis Joe (#15510) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyik ismeros is touchot vett. Volt egy htc desire C-je, de munkahelyen nuku terero. Vett egy touchot es boldog, 500-at iphonert meg nem adott volna ki.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15513) eszgé100 válasza Kis Joe (#15511) üzenetére


eszgé100
őstag

Es halal komolyan azota szar, miota a microsoft megvette. Mar joval elotte is hasznaltam ios-en es addig alig volt problema. Anyamnak xperia u-ja , haveromnak meg valami lg (uj, es nagy, es hiposzupigyors, tipusat nem tudom) van es ha valaki hivja oket, de eppen a laptopon veszik fel, akkor a telefonjaik nem hagyjak abba csorgest, csak ha ujrainditjak. Mindezt a legutobbi frissites ota, szerintem nagyon ciki

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#15514) Kis Joe válasza tildy (#15512) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Valamire való közép kategóriás droidos telefon 300 font kb, touch 200. Ugyan ott vagy...
Multkor például a 3-nél havi 31 fontért 0 upfront cost-al lehett elhozni a szifon 5-t. 10 fontal drágább így csak a havi díj ergo lesz egy szifonod 2 év alatt 240 fontért. O2-nál is van valami hasonló.

eszgé100: Nekem ha csak telefonon vagyok bejelenkezve és felveszem a hívás sokszor a beszédhang mellett még csörög tovább :DDD
Legalább nem csak nekem tűnik úgy hogy azóta ilyen sz@r

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15515) tildy válasza Kis Joe (#15514) üzenetére


tildy
nagyúr

Most vettunk motorola razr i-t 1 honapja 150 fontert PAYG-ban. ;) ;) ;)

Nem mindenkinek kell amugy 30-36 fontos elofizu, akinek ismerosnek ipodja van, van egy havi 10 font koruli elofizetese es pazony.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15516) Kis Joe válasza tildy (#15515) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Elotte en 3-nel 15 fontos payg-t hasznaltam, neha az mar nem volt eleg.

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15517) eszgé100 válasza tildy (#15515) üzenetére


eszgé100
őstag

150 font? Ez a kevlaros motorola?

Szerk: most nezem ez az. Hogyhogy ilyen olcso lett? Par honapja meg 2x ennyibe kerult

[ Szerkesztve ]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#15518) Kis Joe válasza eszgé100 (#15517) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Kifutó modell...
Google-nek nem nagyon áll érdekében hogy a motorola márkanevet tovább vigye, csak a szabadalmak kellettek neki

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15519) tildy válasza eszgé100 (#15517) üzenetére


tildy
nagyúr

Most is visszament az ara 249re:[link]

Mi 149ert vettuk, es unlockolt volt [link]

Piszok jo telefon amugy, siman jobban megeri mint s3at venni ( akar ujonnan, akar hasznaltan) . Azert azt a telot emlitem, mert meg azon, illetve one V-n filoztunk. De siman a 250-300 fontos telokkal rug labdaba.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15520) legiaap válasza Kis Joe (#15510) üzenetére


legiaap
nagyúr

Apple boltban vettem két hete talán. Már eleve az is egy élmény volt. A kiszolgálás fantasztikus, amíg felvették az adataim addig beszélgetett velem a csaj, megkérdezte milyen napom volt, stb. Az adategyeztetés után meg egy csávesz nevemen szólítva egy kis almás bag-ban odaadta és mondta enjoy it.
Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy ez a bánásmód, az apróbb részletek sokat elárulnak egy cégről, márkáról. Argosban a kezemben nyomták volna azt csá. Voltuk múltkor O2-ban is ügyet intézkedni, szó szerint leszartak minket. Szóval nálam sokat számít a bánásmód.
A Nokia meg a Microsoft amit művel a WP-vel az katasztrófa.
Durván hangzik, de ki kéne, hogy nyal..ák az én meg még másik vásárlók hátsóját, mivel ez az eladók dolga, hogy megtartsák, vagy odacsábítsák az embereket, na ez az amit nem tesznek meg, sőt szarnak az emberek fejére.
De szerintem a cikkem többet elárul. Amúgy nálam egy hiánypótló eszköz, addig amíg ki nem jön az 5S.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15521) Kis Joe válasza legiaap (#15520) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

:R Végre valaki megértette az egyik lényeges pontot :R
Én full almás vagyok így nem kell bemutatnod :))
Melyik üzletben voltál? A regent street és a covent garden a legszebb szerintem, Stratford kicsit kavalkád. Belgákná (vagy luxemburg :F ) amit láttam az kicsi volt.

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15522) legiaap válasza Kis Joe (#15521) üzenetére


legiaap
nagyúr

Sosem voltam almás amúgy, sőt nem bírtam őket sosem, de a mostani piaci szereplőket elnézve ők a legszimpatikusabbak. Sosem gondoltam volna, hogy ezt fogom mondani.
:D
Meg az is hozzá segített, hogy csajom is 4 hónapja i5 tulaj és az elején én többet nyomkodtam, mint ő azt megtetszett.
Birminghamban a Bullbring shopping centre-ban van egy boltjuk ott.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15523) Viszlát válasza legiaap (#15520) üzenetére


Viszlát
addikt

Amilyen szinten túlárazzák a termékeiket, az a legkevesebb, hogy kedvesek a boltban. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#15524) legiaap válasza Viszlát (#15523) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát a Lumia 1020 laza 590 fonttal fog kezdeni függetlenül. Azért már veszek egy almát...és a GS4 is hol kezdett szóval, de jön az olcsósított alma is a kicsiknek.
:D

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15525) Kis Joe válasza Viszlát (#15523) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Lehet elkezdeni a szokásos vitát... Viszont ezzel megfizeted az utólagos szoftveres támogatást is amelyiket egyik szolgáltatótol sem kapsz meg és ami nincs ingyen...
És ehhez nem feltétlen ios-t kell nézni.
15 font egy jogiszta mac os és a tendenciát elnézve az ősszel érkező újabb is olcsóbb lesz

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15526) Fitzgerald válasza legiaap (#15520) üzenetére


Fitzgerald
veterán

En amikor sim kartyat vettem a Vodafone-nal, akkor is ugyanilyen kedvesek voltak, pedig egy nyomorult pennyt sem kellett fizetnem erte. Ez inkabb mindset kerdese.
Mondjuk nekem mar az is furcsa volt legeloszor Londonban, hogy itt nem meregetik egymast az emberek az utcan, meg nem flegmaznak a bolti eladok. Otthon viszont ugye ez szinte kotelezo.
Pofatlan egy nepseg a magyar. :)

(#15527) eszgé100 válasza tildy (#15519) üzenetére


eszgé100
őstag

ez volt első androidos telefon, amire azt mondtam, mikor a kezembe vettem, hogy el tudnám viselni hosszú távon. szép képe volt, normálisan össze volt rakva, normális anyagokból, és nem volt egy batárnagy tepsi, pedig 4.3"-os kijelzője van. kár, hogy ilyen telefonokból nincs egy raklapnyi a piacon. nem is tudom, hogy a 4S után milyet vegyek, ha lejár a hűségem

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#15528) tkesy válasza tildy (#15508) üzenetére


tkesy
őstag

Hát ehhez lenne pár hozzáfűzni valóm, (meg úgy a többi telefonos hsz hez is) de úgy érzem sok értelme nem lenne...

amúgy meg személyemben egy "idegroncs" android tulaj helyett van egy boldog WP8 tulaj. Ennyi.

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#15529) Viszlát válasza Kis Joe (#15525) üzenetére


Viszlát
addikt

Elvakult emberrel altalaban kerulom a vitat, csak a szemelyes velemenyemet irtam le, remelem elfer a tobbi mellett. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#15530) Kis Joe válasza Viszlát (#15529) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Nem vagyok elvakult ha arra akarsz célozni :DD
De kinek ez, kinek az. Én nem tervezek senkit "áttéríteni" más oldalra.
Nekem annyi a lényeg hogy amit használok szeressem és ennyi.
Bár mostanában BlackBerry is bejön

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15531) tildy válasza tkesy (#15528) üzenetére


tildy
nagyúr

Valoban, tok mas a ket rendszer a 7-es meg a 8as. De nekunk rendszeresen gondjaink voltak az elobbivel ( mondom tavaly osszel vettuk, es rengetegszer nem vagy keson kaptuk meg akarmelyik chatprogrambol az ertesitest, ha skypeba hatterben "futott" akkor se uzenetet nem kaptal ra, se hivni nem tudtad.) Gtalk? Hahaha, majd megkapod az uzenetet, ha a telefon is ugy gondolja.

Nekunk annyira rossz tapasztalat volt a a nokia 800, hogy a vegen mar majdnem megkostolta a foldet .
De mint mondtam , ha valaki, akkor o volt az, aki nagyon akarta, es tetszett neki az egyszerusege.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15532) eszgé100 válasza Kis Joe (#15530) üzenetére


eszgé100
őstag

A bb logojat nehezebb lesz belevarazsolni az alairasodba ;]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#15533) Kis Joe válasza eszgé100 (#15532) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Meggyőztél :D

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15534) szben05


szben05
tag

Üdv!

Kérek mindenkit, hogy olvassa el, nagyon fontos.

A másod unokatestvérem és a felesége Angliában élnek és eltűntek, nem adnak magukról jelet.
Aki megtud róluk valamit az hívja a számot ami a linken található, vagy írjon nekem privátot.
Ezt írta ki az édesapja a Facebook oldalán.

(#15535) ronson válasza szben05 (#15534) üzenetére


ronson
őstag

De milyen búcsú levél volt? Öngyilkos, vagy valami összeférhetetlenség volt a családban?

[ Szerkesztve ]

(#15536) szben05 válasza ronson (#15535) üzenetére


szben05
tag

Nem tudom, nem beszéltem az apjával, csak láttam a Facebook-on. Én is ezen gondolkoztam, de remélem nem az első.

(#15537) ronson válasza szben05 (#15536) üzenetére


ronson
őstag

Csak ezért, mert ne mindegy, hogy valaki eltűnt vagy csak lelépett.
Nekem is anyám eltűnt gyerekkoromban, aztán, mikor a rendőrök megtalálták és csak annyit közöltek, hogy él, mert ő nem kíván kapcsolatba lépni velünk, akkor kiderült, hogy csak lelépett.

[ Szerkesztve ]

(#15538) MPowerPH válasza szben05 (#15534) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én Warringtonban élek. Megtudod nekem mondani, hol dolgoztak?(hely, agency avagy cég)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#15539) szben05 válasza MPowerPH (#15538) üzenetére


szben05
tag

Megkérdeztem még tegnap, nem jött válasz, de közben levette a képet. :F

(#15540) fojtviki válasza Kis Joe (#15516) üzenetére


fojtviki
senior tag

Szia. A parom is 18 fontos elofizut hasznalt, de mindig 24-26 font jott ki. Ezert vett o is egy s4-et. 3-nel szemptembertol elerheto a 4g es elvileg az is unlimited. Az azert nem rossz szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#15541) Bubee82 válasza fojtviki (#15540) üzenetére


Bubee82
őstag

Mióta vagytok ti kint?

(#15542) eszgé100


eszgé100
őstag

-20kg :))

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#15543) legiaap


legiaap
nagyúr

Van a Three-s oldalon olyan, ahol be lehet jelenteni, ha nem jó a térerő?
Nem találom.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15544) Kis Joe válasza legiaap (#15543) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Na azt jelenthetgeted...
Én is szenvedtem vele és max annyit csínálnak hogy adnak új sim-et :W

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15545) legiaap válasza Kis Joe (#15544) üzenetére


legiaap
nagyúr

Lassan jön az idő, hogy beleugorjak egy előfizetésbe, és a Three lenne a legjobb, de a melóhelyemen nulla térerő van. Ugyanez az EE, a T-Mobile, az Orange. Egyedül az O2-nak van térereje, de ott meg nem olyan jók a díjcsomagok.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15546) Kis Joe válasza legiaap (#15545) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Londonban nagyon sok gondom volt 3-vel. Folyamatosan ingadozik és nagyon be tud lassulni a net. Vodafone-ra mondják hogy jó még a lefedettség.

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15547) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

En csak a Vodafone-t probaltam odakint (pay as you go), soha nem volt gondom a tererovel.

(#15548) melon válasza Kis Joe (#15546) üzenetére


melon
tag

Ezt en is csak megerositeni tudom, neha gyors, de meg tobbszor hasznalhatatlanul lassu. A belteri terero pedig sajnos csak egy rossz vicc. Alig varom, hogy lejarjon a husegido, mar reg eldontottem, hogy biztosan mas szolgaltatohoz megyek at, hiaba jok az arai. Lehet, hogy a tobbi sem lesz jobb, de naluk nem maradhatok, ha mar egyszer bizonyitottan vacak.

(#15549) legiaap válasza Kis Joe (#15546) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na berendelek egy Voda simet és tesztelgetem kicsit.
Amúgy lehet érdemes lenne mégis csak megvárni az O2 4G-s netét. Nagyon jó árakkal jönnek:
[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15550) Kis Joe válasza legiaap (#15549) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Valóban nagyon korrektnek tűnik

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.