Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15701) Kis Joe válasza ronson (#15699) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

O2 jó volt és a giffgaff is azt használja. Vodafone-t mondják hogy még jó.
A giffgaff olcsó de nem lehet alapjáraton megosztani a netet. Bár állítólag van droidra ügyeskedés hozzá :))

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15702) tildy válasza ronson (#15699) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem volt orange, o2 , three.
o2 tularazott, orangenel az ugyfelszolgalat nem volt a helyzet magaslatan, egyelore a threenel van 3 elofizunk. Terero gond nincs, de az ugyfelszolgalatuk telefonon nagyon rossz. ( Indiai, pakisztani)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15703) ronson válasza Kis Joe (#15701) üzenetére


ronson
őstag

Rendeltem 10 féle free simet, letesztelem őket.

Tildy

Most Three-m van, de itt Walthamstowba nagyon rossz. Pl. itthon nincs térerő a földszinten, az emeleten is épphogy elmegy. A Walthamstow Central busz állomáson nincs internet, úgyhogy el kell kolbászolni, ha tervezni akarok.

[ Szerkesztve ]

(#15704) tildy válasza ronson (#15703) üzenetére


tildy
nagyúr

Eleinte nekunk sem volt itt a lakasban internet, csak ha az ablaknal alltunk. A poen, hogy nemcsak a threevel, de se orangel nem volt, se o2-val. Egyszeruen olyanoka afalak, es az ablakok. Jo egy eve lett toronya hazon, azota nincs gond.

Ha engem kerdel, en giffgaffra teszek voksot a te esetedben.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15705) Balinov válasza eszgé100 (#15697) üzenetére


Balinov
félisten

ha sorozat, akkor Little Britain ill. The League of Gentlemen

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15706) eszgé100 válasza Balinov (#15705) üzenetére


eszgé100
őstag

köszi :R a little britain elég lehetetlen időpontban van.

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#15707) Balinov válasza eszgé100 (#15706) üzenetére


Balinov
félisten

bbc iplayer-rel nem tudod nezni? Meloban vagyok, nincs angol VPN-em,hogy lecsekkoljam, de asszem fennvan online nezhetoleg.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15708) eszgé100 válasza Balinov (#15707) üzenetére


eszgé100
őstag

Ott csekkoltam eloszor, ott irtak, hogy vasarnap ejjel 1-kor lesz a bbc3-on

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#15709) Balinov válasza eszgé100 (#15708) üzenetére


Balinov
félisten

p2p kolcsonzo? :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15710) eszgé100 válasza Balinov (#15709) üzenetére


eszgé100
őstag

Nmag van csak, ott meg csak magyarul volt fent

[ Szerkesztve ]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#15711) Balinov válasza eszgé100 (#15710) üzenetére


Balinov
félisten

probald meg a kalozoblon, fenn van a LoG S01,S02,S03+ special, Little Britain is tuti fennvan (azt mondjuk mi Netflixen neztuk)

ha gondod van a magnet linket leszedni, szolj, kuldom (hala a luxembourg-i ip-nek)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15712) szente


szente
addikt

Hali!

Honnan érdemes Angliában laptopot venni?
Olyasmi kellene, ahol nincsenek elszállva az árakkal, megbízható, és van jó keresőjük, ahol lehet szűrni speckó, ár, stb szerint.

Köszi!

(#15713) Balinov válasza szente (#15712) üzenetére


Balinov
félisten

kollegam anno a laptopsdirect.co.uk-rol vette a netbookjat. elegge meg volt elegedve, nem csak az oldallal, hanem a customer supportjukkal is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15714) tildy válasza szente (#15712) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerdaig eleg jo akcioja van a currysnek; amazont, mintent atbujtunk, de onnet vettunk, mert £100 cashbackkel mindegyiket verte.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15715) Kis Joe válasza szente (#15712) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

+1 currys
Akciókor nagyon megéri és jó a customer support nagyon

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15716) Kis Joe válasza szente (#15712) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

+ van refurbished részlegük is [link]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15717) legiaap válasza Kis Joe (#15716) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezek a felújított cuccok mennyire gázosabbak? Ezekre is teljes gari van?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15718) Kis Joe válasza legiaap (#15717) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Nem vettem még így nem tudom. Az biztos hogy a rendes apple store-bol meg merném venni.
Garancia szerintem teljes vagy minimális korlátozással érvényes. A honlapukon biztos fel van tüntetve.
Csak kiegészítőket vettem currys-ben. Pl.: usb hdd, tokok, stb.
A többi jobb eBay-röl.

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15719) ronson válasza ronson (#15703) üzenetére


ronson
őstag

Na ma jöttek SIM kártyák. A Vodafone és a T-mobile is fullos térerő mindenhol.

Várom a giffgaff-ot, ha az is jó mindenhol akkor az lesz.

Egyébként azért vagyok tiszta stressz, mert munkát keresek, és már egy munkáltató nem tudott elérni a Three-n, úgyhogy ultragáz a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#15720) ronson válasza ronson (#15719) üzenetére


ronson
őstag

Na kipróbáltam. A Three-n kívül mindegyiknek kiváló a térereje nálunk.

Az O2 megdobott egy jó számmal ( 07922343222 ), úgyhogy marad ez egyik kártyának.

A giffgaff-ot nem tudom mikor jön, az lehet jó lesz második netes kártyának.

(#15721) rgqjx válasza ronson (#15720) üzenetére


rgqjx
aktív tag

Ha az emlékeim nem csalnak, akkor a giffgaff az O2 hálózatát használja. Még jó pár hónapja valaki linkelt itt egy táblázatot, amiben látszott, hogy melyik szolgáltató kinek a hálózatát használja, tehát csak azokat kellene kipróbálgatnod, akinek létező hálózata van.

Szerk: Közben megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

(#15722) tildy válasza rgqjx (#15721) üzenetére


tildy
nagyúr

wyco volt:
[link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15723) eszgé100 válasza tildy (#15722) üzenetére


eszgé100
őstag

kicsit körbenéztem, nemsokára lejár a contractom, de eddig még mindig a 3-s One Plan ami bejön. a többi szolgáltató ajánlata elég vérszegény. valószínű csak egy donwgrade lesz a 15 fontos sim only csomagra, mert a 4S óta senki nem csinált olyan telefont, amire azt mondanám, hogy akkor ez most instant get

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#15724) tildy válasza eszgé100 (#15723) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem nem volt sok bajom veluk, csak az indai ugyfelszolgalatok ne lenne. De csomagajanlatban mindegyik 5-10 fonttal, ha nem tobbel is dragabb havonta.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15725) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Currys noti kiárusítás, multkor volt róla szó: [link]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#15726) Armando_19


Armando_19
őstag

Még mindig keresnék október elejére autós fuvart haza. :) :R

(#15727) Armando_19


Armando_19
őstag

Na úgy néz ki találtam.

Írok majd véleményt.

(#15728) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hali!

Ismer itt valaki olyan magyar kamionos céget ami csak Magyar-Angolt jár oda-vissza?

(#15729) róland


róland
veterán

[link]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#15730) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni egy Nexus 4 rendelés ügyében? Elnézést az offért! :)

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#15731) Viszlát válasza mobal (#15730) üzenetére


Viszlát
addikt

Tudna, írd le a részleteket priviben.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#15732) werszomjas


werszomjas
őstag

Üdv!

Van köztetek olyan, aki autóval ment Angliába és vitt magával cicát?

Októberben szeretnénk kivinni az egyik cicánkat, de nem tudjuk, vajon kibírja-e az utat és egyáltalán hogy viselné?

Valakinek tapasztalat, jó tanács ezzel kapcsolatban? :R

üdv

(#15733) kovsol válasza werszomjas (#15732) üzenetére


kovsol
titán

Ha adsz neki enni, inni akkor csak nem döglik meg. :)
Amúgy ilyen szállító dobozban szoktak vinni macskákat repülőn, vonaton stb is. Szóval szerintem nem lesz neki baja.

May the Force be with you!

(#15734) ronson válasza werszomjas (#15732) üzenetére


ronson
őstag

Illetve szoktak adni nyugtatót is az állatnak, legalább is a kutyáknak. Nem tudom, hogy a macskáknak szoktak-e.

(#15735) Bubee82 válasza werszomjas (#15732) üzenetére


Bubee82
őstag

Végig fogja dögleni (aludni, henyélni) az utat.

Ahogy a melletted ülő személy is, csak te nem ;]

[ Szerkesztve ]

(#15736) MPowerPH válasza werszomjas (#15732) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem a macska nagyon jól meglesz, ha nem rühell autózni. :)

Don't Tread On Me

(#15737) mobal válasza werszomjas (#15732) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nekem régen mesélte állatorvos ismerős, hogy valamivel ki kellene ütni a macskát ilyen hosszú út előtt. Szerintem a biztonság kedvéért konzultálj előtte az állatorvossal.

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#15738) legiaap


legiaap
nagyúr

Na Pozsonyi reptér lecsekkolva oda-vissza.
Amúgy most repültünk először este. Nekem bejött.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15739) Balinov válasza legiaap (#15738) üzenetére


Balinov
félisten

hogy tetszet Letisko? szemely szerint nekem bejon (oda repulunk mar vagy 3 eve) csak a szemelyzet ne lenne sokszor bunko annyira (nem a baggage droppos ryanairos csajok, azokkal semmi baj sem volt)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15740) legiaap válasza Balinov (#15739) üzenetére


legiaap
nagyúr

1. Kanizsáról indultunk Kocsival, Szombathelyen át, ami 3 óra út volt.
2. Pozsonyon áthámozni magunkat sem volt egyszerű, mert sosem jártunk még ott, meg azért tartottunk is az egésztől, mert ugye a szlovák-magyar barátság nem túl jó. Meg GPS nélkül indultunk el.
3. A reptér amúgy jól néz ki, főleg az a bazi nagy rész, ahova beérkezik az ember a parkolóból.
És ami még nagyobbá teszi az egész teret, meg úgy cakkunpakk az egész repteret, hogy tök kihalt.
A WC témára nagyon allergiás vagyok, hát a WC-k nem valami jók. Kevés van belőlük és nem túl tiszták és sok a zaj bent. Én szeretem csendben, zárt ajtó mögött végezni a dolgom. Eddig a legjobb reptér-e tekintetben Birmingham.
4. A táskák leadásakor a nő miután látta az útlevelünk magyarul szólt hozzánk. Kicsit meglepődtünk. Amúgy annyira nem tűnt kedvesnek.
5. Utána az átvizsgálás. Nem igen beszéltek angolul és nem is igen voltak barátságosak, már mint nem csináltak semmi sem csak úgy az arcról lehetett leolvasni. Fura mód, de nem csipogtam be, pedig mindig be szoktam.
:D
6. Ezután érdekes módon volt még egy ellenőrzés, na ilyennel még nem találkoztunk. Határőrök vagy rendőrök én nem tudom megnézték az útlevelet. Ilyet leszálláskor szoktak. Na itt alaposan átnézték és meg is nézték a pofám rendesen.
:)
7. És megérkeztünk oda ahonnan már csak a beszállás van. Amúgy elég gyorsan eljutottunk idáig.
Itt a "vámmentes övezetben" (de ez a szó manapság már elvesztette értelmét) volt egy kávézó és egy újságos. Nem vitték túlzásban. Ennél még a Liszt Ferencen is több van. Itt vettünk iszit, meg eszit, de naná hogy szlovákul szóltak hozzánk ami rendben van, de utána valami érthetetlen angolra váltott a csaj. Csak annyit kérdezett Thats all? De ezt alig értettük olyan akcentussal nyomta.
Ez volt a visszajövetel Birminghamban. Ja amúgy mikor mentünk haza és leszálltunk, akkor meglepődtünk, hogy a Pesten ismert buszozás a repülőtől az épületig itt is divat.
:))
Meg fotózni sem lehet. Egy csávó fotózott miközben vártuk az útlevél ellenőrzést és egy kigyúrt rendőr kitöröltette vele a képet. Pedig csak a csaját fotózta.

Szóval fura volt.
Én csak azt utálom a repülésben, hogy kijutni a reptérre, ott várni, a repülés a legkisebb baj, majd leszállni, kicsekkolni, autóval haza 3 óra ami bazi fárasztó. Nekünk egy laza 11-12 óra háztól házig.
De éjszaka leszállni, felszállni (33 másodperc volt megszámoltam... :DDD ) sokkal jobb. Így nem látom hol van még a föld mikor érnek le a kerekek, hol van még a kifutópálya vége. Mintha csukott szemmel várná az ember azt ami jön.
:D

Ja Birminghamban az útlevél csekkoláskor a faszi (angol) azt mondta köszönöm. Mekkorát mosolyogtunk rajta.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15741) Balinov válasza legiaap (#15740) üzenetére


Balinov
félisten

hinye, jo vegyesek az elmenyek.

5. Utána az átvizsgálás. most hogy jottunk nyaron vissza, asszonyka kezipoggyaszba rakta a solampat, eredeti kartondobozba, en meg szeles csomagoloragasztoval jol bebugyolaltam. nana, hogy kiboktek, hogy ezmiez? mondjuk salt lamp, he? salt lamp, he? nyissam ki, bakker, meg jo hogy bennvolt a lakaskulcs a kezibe, mert kulonben szabad kezzel nem birtam volna szettepni a lezart dobozkat.

SVK-HUN frendcsip nem igazan jon at...2 eve volt 1 orank a kapu elott dekkolni, nosza, igyun kegy kv-t. angolul kertuk, kaptuk eleg gyorsan, de mig megittuk, magyarul beszelgettunk. nosza, meciar feju pultos ezt biztos levette, mikor fizetni akartam (a pultnal, en marha) alig akart odajonni hozzam, pedig nincs a pult max 3-4 meter hosszu...Veranak volt igaza, szimplan ki kellett volna fizetes nelkul jonni, tuti azonnal jott volna, hogy fizethessunk.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15742) tildy válasza Balinov (#15739) üzenetére


tildy
nagyúr

En mostanaban sokszor Debrecenbol jovok. Kelet- MO-rol nem igazan opcio Pozsony.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15743) legiaap válasza tildy (#15742) üzenetére


legiaap
nagyúr

Igazán örülnék, ha már Debrecenbe mennek gépek, akkor a nyugati oldalról sem feledkeznének meg.
Egy Sármelléknek tudnék örülni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15744) Balinov válasza legiaap (#15743) üzenetére


Balinov
félisten

en egy Dublin-Pér vonalert osszehugyoznam a bokam. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15745) legiaap válasza Balinov (#15744) üzenetére


legiaap
nagyúr

Neked Pozsony öregem tökéletes. De én megszívtam Birminghammal.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15746) tildy válasza legiaap (#15743) üzenetére


tildy
nagyúr

Mondjuk nekem Bp 100km, Debrecen kb 120, utobbinal Esmein fel csaladja is ott van, tehat nem gond kinel aludni. Imadom a debreceni repteret amugy. :)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15747) Balinov válasza legiaap (#15745) üzenetére


Balinov
félisten

a fentiek miatt vagy egyeb?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15748) legiaap válasza Balinov (#15747) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát hogy közvetlen járat nem megy innen Budapestre, de még ami jó lenne Graz vagy Bécs, Zagrab de ezekre a helyekre sem megy közvetlen. Szóval vagy megyek Pozsonyba és majd autózok 3-3,5 órát és akkor tudok repülni innen (reptér tőlünk 30 perc) vagy felmegyek Manchesterbe vagy le Lutonba ami 2,5-3 óra út és akkor tudok Pestre menni, bár onnan is 2-2,5 ór kocsiút Kanizsa. Szóval szopacs.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15749) Balinov válasza legiaap (#15748) üzenetére


Balinov
félisten

igy mar ertem, akkor mar inkabb tenyleg Pozsony. Nekunk gyorbol mar ugy meg,hogy haztol a terminalig 40-50perc, max. Becs is jo amugy, de oda csak az Aer Lingus megy, az meg altalaban 1/3-al, 50%-al dragabb..de nem panaszkodom, legalabb nekunk van valasztasi lehetoseg.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15750) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Már biztosan kérdeztem, de újra megteszem. Olyan aprót keresek, ami hasonlít a hardverapró -hoz, és nem az ebay.(mert ott pc alkatrészek terén elég gyenge a felhozatal) Az itteni hardver őrültek is csinálnak valamit a lecserélt pc-s alkatrészeikkel, csak jó lenne tudni, hol. :)
Valaki?

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.