Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) csiki52 válasza Doky1988 (#1199) üzenetére


csiki52
tag

köszi majd lehet ezt is kiprobálom

(#1202) Doky1988 válasza csiki52 (#1200) üzenetére


Doky1988
senior tag

Igen, olyasmi BIOS.Azzal nem erdemes kinlodni, konnyen teglazhatod ha nem ertesz hozza.En sok MCUt probaltam ki, nekem XRC a gyari, de CZvel kaptam, igy az megy rajta.Sima XRCre nincs frissites se sajna.Nekem annyi hiba volt a radioba, hogy kepernyohibasan kaptam meg..Kek szin helyett lila volt.Ezt jeleztem a gyartofele, kuldtek ingyen 1 kijelzot amit kicsereltem magam.Azota jo.Szoftvereket probalgathatod, azzal nemtudod teglazni.En sokmindent vegigprobaltam mar.MCU frissitesnel annyi szopas lehet, amit en is megszivtam, hogy alapbol 1024x mittomen mekkora felbontasra allitja az egesz radiot.. nah az enyem 800x600 talan.. Ne tudd meg mekkorat szivtam elso probalkozasomnal 😃 Kellett egy file hozza, amibe megkellett adni a felbontast, vmi olyasmi volt, hogy screen=1 .. azt dmcu.img melle es ujraflash, utanna jo lett.. ne tudd meg mennyit forumoztam mire ezt megtudtam.. meg mire kisakkoztam a kijelzot 😂😂

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#1203) Doky1988 válasza Doky1988 (#1202) üzenetére


Doky1988
senior tag

Még annyit, bocsi a külön kommentért, de nemtudom az előzőt szerkeszteni, hogy vannak MCU-k úgymond "társ" MCU-k, amik szintén jók.Ezt valahol XDA -n olvastam.Pl.: Én gyárilag CZ mcuval kaptam a rádiót.Na már most, én mivel szétszedtem kijelzőcsere miatt, rá volt írva a lapra, hogy XRC.. Jött az ötlet, XRC MCU -t próbáljuk ki.. Tökéletes.Kb annyi különbség van az XRC meg a CZ között, hogy az XRC MCU gyárilag tudja, az összes gombom beállítását jól.. CZ-vel bekell mennem a Factory beállításokba, és ott bekell állítanom Key Studyba a rádió gombokat, hogy melyik mi.. Ezt úgy sakkoztam ki, hogy XRC-be felírtam melyik gomb mit reagál, és CZ frissítésénél beállítottam mindent, aztán export.. csinált egy dmcu.cfg -t, és mivel ugye MCU frissítésnél az kb nullázódik minden, dmcu.img fájlhoz hozzáraktam a dmcu.ext fájlt amibe benne van, hogy: screen:1 (ez levan írva xda -n, hogy screen:2 vagy screen:3 melyik felbontás), illetve az exportált rádió beállításom dmcu.cfg, és úgy flasheltem.Csináltam már egy pár embernek ilyet, rutinos vagyok az ügyben :D


(#1169) bokarcsi71

Neked meg sajnálom, hogy nemtudok segíteni, te irtál nekem levelet a weboldalamon.Én Szolnok, te Pest, de ha erre jársz szivesen megcsinálom neked a frissítést :)

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#1204) bl4ze válasza Doky1988 (#1203) üzenetére


bl4ze
veterán

Az én korábban linket MCU-m szerinted jó, vagy érdemes magát az Androidot frissíteni ?
Tavaly márciusban kaptam az Infindnavi-tól egy újabb verziót, ez volt:
V9.3.1_20190121.092816_AKW1-FD(.rar)

.:. bl4ze .:.

(#1205) Doky1988 válasza bl4ze (#1204) üzenetére


Doky1988
senior tag

Na ilyesmivel nem találkoztam, PX-es fejegységek voltak amiket csináltam.
MCUból mindig jó ha legfrissebb van fenn :)
Neked valószínű nem PX5,PX6,PX30 stb fejegységed van, ezért ehhez látatlanul szerintem ne nyúlj.Vagy pontos tipus stb, utánna guglizás, hogyan tudod frissíteni, ha lehet egyáltalán.Én úgy kezdtem ezt az egészet, hogy Wondefoo PX5öm van, és ráírtam az eladóra, hogyan kell ezt frissíteni, erre azt a választ kaptam: Ne nyúljak hozzá, az jó úgy ahogy van, nincs rá frissítés.. No ez nem igaz :D Android 8.0 -ról 9.0 -ra frissítettem.. Ez a duma azért van, hogy nem akarják, hogy elrontsd, téglásítsd stb.. Magyarán "jóvanazúgy".. De én ebbe nem nyugodtam bele :D Amolyan lerázó duma, mert írtam neki ,hogy frissebb romjuk van-e, illetve elkérhetném e.. :D Mert láttam, van újabb fejegységük, ugyanazzal a chippel, ugyanúgy néz ki, csak Android 9.0-val.. és azt mondta rendeljek újat ami 9.0 -s.. Persze, kell a péz :D Meg hogy a 2 rádió között eltérő a hardver.. na ez kamu duma :D Láttam már pár dolgot, pár youtube videót, nem vagyok az a mindent beveszek tipus :D

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#1206) bl4ze válasza Doky1988 (#1205) üzenetére


bl4ze
veterán

Ez egy Allwinner T8 fejegység, Android 8.1-gyel : [link]

.:. bl4ze .:.

(#1207) Doky1988 válasza csiki52 (#1195) üzenetére


Doky1988
senior tag

SD kártyát melyikkel csináltál?
Mert én neten a 4.0 Hal9k -hoz nem találtam SD kártya készítőt..
Nekem Hal9k_Mod_3.x_upgrade_to_Android_9.0 van csak.Az meg a 3.0 Hal9k Modhoz van 4.x -em nincs.
Ilyet hol találtál? Mert gondolom nem a 3.x-el csináltad?!

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#1208) Doky1988 válasza bl4ze (#1206) üzenetére


Doky1988
senior tag

De amugy leghibamentesebb, legtisztabb legjobb rom a sok kozul az MX rom, es ez a legfrissebb is.Hal9k romja se rossz, csak nem lett a feketekepernyo hiba kijavitva benne.

DokY | www.zsolti.hu

(#1209) Doky1988 válasza bl4ze (#1206) üzenetére


Doky1988
senior tag

Még annyit, hogy az MX rom tudja automatán ha felkapcsolod a fényszórót vagy helyzetjelzőt a sötétmódot is! Az Android 9.0-ás, mellé egy Agama Launcher és perfekt a cucc 🙂

DokY | www.zsolti.hu

(#1210) bl4ze válasza Doky1988 (#1209) üzenetére


bl4ze
veterán

Agama van fent ezen is, imádom :)

.:. bl4ze .:.

(#1211) Doky1988 válasza bl4ze (#1206) üzenetére


Doky1988
senior tag

Nemsokat kellett guglizni..

Rom & MCU: [link]
Vagy itt is: [link]
Vagy: [link]

Illetve itt az xda topic: [link]

Tehat lehet ezt is frissiteni :)

DokY | www.zsolti.hu

(#1212) csiki52 válasza Doky1988 (#1207) üzenetére


csiki52
tag

de a 3x el csináltam és minden rendben volt elsőre. android gyári 8 rol frissitettem hal9k android 9 re, előtte MCU-t frissitettem

(#1213) bl4ze válasza Doky1988 (#1211) üzenetére


bl4ze
veterán

Köszönöm. Az "RDS" furcsaságot eltekintve jól működik, egyedül nem mernék nekivágni, lehet simán haza is vágnám. (brick)

.:. bl4ze .:.

(#1214) Doky1988 válasza bl4ze (#1213) üzenetére


Doky1988
senior tag

Hát igen ez benne van, de nem lehet egy nagy katasztrófa az sem, hisz android.Ugyanígy voltam a saját PX5ömmel, full szüzen álltam neki, fingom nem volt róla. :)

DokY | www.zsolti.hu

(#1215) bl4ze válasza Doky1988 (#1214) üzenetére


bl4ze
veterán

Én ennél félősebb vagyok :) Meg kérdés : mennyivel lenne jobb, több egy új MCU + Android 9 páros ?
a 2GB/32GB teljesen jól elvan a 8.1-es droidon
Talán annyi, hogy biztosan szebb, modernebb lenne a tárcsázó "Call" felület.

.:. bl4ze .:.

(#1216) csiki52


csiki52
tag

ma tesztelgettem a HAL9K-t jol müködik többet tud mint a 8 as. /tárcsázó...hivás, beállitások/ és van benne 3G/4G beálitási lehetőség /kiprobálni nem tudtam nincs usb stick-em/. Nekem nem jött elő fekete kép, persze később lehet.
Sok mindent nem tudok még beállitani, pl a kezdő képernyő ikonokat és nem találok háttér témákat.

(#1217) almasimihaly


almasimihaly
újonc

Sziasztok, Van egy android 10-es fejegységem a kocsiban viszont nem működik rajta a NavRadio+, régiónak Kínát látja és nem Europát. Állítólag MCU-t kéne frissíteni.
Ilyet honnan tudok letölteni? Előre is köszi a segítséget!

(#1218) csiki52 válasza almasimihaly (#1217) üzenetére


csiki52
tag

nyisd meg a beállitásokat, azon belül CAR auto - factory reset- ird be kódnak 126 és a rádionál állitsd át a regiot kinárol europára majd ok és ujraidul a fejegység .
Nálam ez oldotta meg a ezt a gondot

[ Szerkesztve ]

(#1219) almasimihaly válasza csiki52 (#1218) üzenetére


almasimihaly
újonc

Köszi szépen! Megpróbálom!

(#1220) almasimihaly válasza csiki52 (#1218) üzenetére


almasimihaly
újonc

Sajnos, a factory reset - ben Európa szerepel a Rádió Area beállításnál. A NavRadio+ mégis Chinát érzékel. :( Azért köszönöm. Valakinek esetleg még van ötlete, mit próbáljak meg?

(#1221) Diák66 válasza almasimihaly (#1217) üzenetére


Diák66
őstag

Ezzel az MCU-val nem fog működni az app sajnos. 4PDA-n van esetleg frissebb MCU, de attól még nem lesz NavRadio+ appod. Max, téglázni tudod, ha másik MCU fájlt varázsolsz rá. Az MCU nem csak firmware, hanem hardver eszköz! Egy mikrokontroller, ami biztosítja a kapcsolatot az android és a hardveres eszközök között. (beleértve a tunert, dvd lejátszót, tolatókamerát stb.... sőt még az autód elektromos rendszerét is)

(#1222) almasimihaly válasza Diák66 (#1221) üzenetére


almasimihaly
újonc

Értem. Köszi.
Küldött egy MCU-t a cég akitől vásároltam a fejegységet, hogy saját felelősségre
lefrissíthetem az eszközt, ha gondolom (MCU_ZQ_PX5C_UPDATE_C54_HA1_2-0000-10-EN_2004011950) Viszont, ha ez nem sikerül, vissza tudom állítani eredeti állapotra?

(#1223) Udiaki


Udiaki
csendes tag

Sziasztok
Szeretném lecserélni a gyári fejegységet a kocsiban, már jó ideje nézegetem őket, de van pár dolog ami még nem tiszta.
Tudnátok segíteni infókkal ? Előre is köszi!
- PX5 és PX6 egységeket találok a neten, ezek gondolom az egység fő részének elnevezése (proci RAM stb) Jelenleg ezt preferálom.
Ezek jók vagy van ennél jobb, pl találtam olyat is, hogy ARM A7
A (RAM méret most mindegy, gondolom minél több van annál jobb).
- Kell ezekre venni pluszban hűtőbordát ?
- Úgy látom, hogy többféle oprendszer lehet rajtuk,8.0, 8.1, 9, 10 stb
Ezeket utólag lehet frissíteni, vagy azt érdemes megvenni amin a legújabb van ?
A MOD ok-al felül lehet írni az alap kinézetet? ilyen pl a HAL9K, vagy az Agama ? Ezek bármilyen androidra "felmennek" ?
Ezeken bármilyen program elfut amit a play áruházból le lehet tölteni ?
A DSP sokat dob a hangzáson ?
Mi az az MCU?
Mire érdemes még figyelni ? :) (azt vágom, hogy rendeléskor nem EU ból rendeléskor vámot kell fizetni)
Nagyon köszönöm az infókat!

[ Szerkesztve ]

(#1224) lumpika


lumpika
tag

Sziasztok!

Ehhez a fejegységhez hol találok újabb firmware-t? Android 7 van most rajta.
Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#1225) Doky1988 válasza Udiaki (#1223) üzenetére


Doky1988
senior tag

- Az, hogy mi az a PX5,PX6 stb arra én se jöttem még rá, szerintem a lap vagy passz. Teljesen jó PX5, PX6 is, tök8, illetve konkrét autótípushoz vannak ezek a fejegységek, de ezt látni fogod ahol veszed, az mind1 hogy px30,px5,px6 lényeg, hogy hozzávaló legyen.Talán ezeket a fejegységeket könnyebb frissíteni, ez ilyen "tömeg cucc"...

- A ram jó ha minél több van valóban, nekem 4gb ram, 32gb rom van, bőven elég, még sok is a tárhely..

- Semmiféle hűtőbordát nem kell belerakni, nem kell szétszedni ez úgy jó ahogy van :)

- Lehet utólag frissíteni valószínű, eddig összes PX szériát lehetett :)

- A Hal9k mod az 1 komplett androidos rendszer tulajdonképpen, egy adott forrás kicsit bővítve.Az Agama Launcher az tulajdonképpen egy hogyis fogalmazzak, "új asztal" :) Az Agama az elviekben bármelyik droidra felmegy, telefonon teszteltem én is :)

- Természetesen bármilyen program elfut rajta, ez rendes android csak multimédiára való, ugyanúgy betudsz jelentkezni a fiókoddal, ugyanúgy mindent feltudsz tenni.

- Nekem DSP-s rádióm van, én nem használom :D

- MCU az amolyan cucc mint pl a számítógépnél a BIOS, ez a lelke kb :) Néha nem árt frissíteni, ha tudod mit kell csinálni :)

- Nem árt ha EUs raktárból rendelsz :)

DokY | www.zsolti.hu

(#1226) Diák66 válasza Doky1988 (#1225) üzenetére


Diák66
őstag

A PX5, PX6, PX30...az a chip neve. a gyártó pedig, keress rá, a Rockchip (Fuzhou Rockchip Electronics Co., Ltd.) [link]

(#1227) Doky1988 válasza Diák66 (#1226) üzenetére


Doky1988
senior tag

úgyúgy igazad van, RockChip :) RockChip 3368 a PX5öm is valóban. :)

DokY | www.zsolti.hu

(#1228) Udiaki válasza Doky1988 (#1225) üzenetére


Udiaki
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

(#1229) ice9


ice9
tag

előre szeretnék DVR kamerát andoidos fejegységhez. Melyik lehet jó? Sima analóg RCA-val bementre kötni valamit vagy USB-n keresztül. Pro kontra van valakinek tapasztalata?

(#1230) vito555


vito555
tag

Sziasztok!
Ford Fusion 2005-be lefüstölt a gyári cd...Hang minőségre "ciki" de elég igénytelen vagyok.Gyermek zenék szólnak ha vele utazom,nekem max rádió duruzsol.Viszont a Waze jó lenne ha elmenne rajta,kiváltanám a telefont ha már cserélni kell.
A két linkelt között lőttem be az árat ami 15-25k.
Nagyon gáz az olcsó? Esetleg ilyen igények mellet használható?Ha esetleg volna más ami bevált másnál ebben a árkategóriában szívesen meghallgatnám.
Előre is nagyon köszönöm.
üdv:vito555
[link]
[link]

𝄢

(#1231) seger válasza vito555 (#1230) üzenetére


seger
addikt

Csak androidosat vegyél. Vagyis Én nem vennék mást. Ebay-en van olcsóbban. Én 20 körül vettem. 1GB ram, de elvagyok vele.

(#1232) bl4ze válasza vito555 (#1230) üzenetére


bl4ze
veterán

Mindenképpen a másodikat a kettő közül.

.:. bl4ze .:.

(#1233) Diák66 válasza vito555 (#1230) üzenetére


Diák66
őstag

A második az meggyőzőbb.... akár még jó is lehet az általad említett célokra.

(#1234) kirkri


kirkri
addikt

Akinek PX5 fejegysége van és van némi barkácsolós hajlama, annak érdemes a meglévő bordát upgrade-elni a "CPU"-n. Nekem tavaly a nyári nagy melegekben ha sok alkalmazás futott egyszerre meg-megakadt működés közben a fejegység. Olyankor előfordult, hogy 90 fok felett volt a CPU hőfok. Itt a PH-n egy fórumtárs árult CNC esztergált hűtőbordát hozzá vállalható áron, de én végül vettem az Aliexpressen egy méretes hűtőbordát és kialakítottam magamnak. Első gondolatom az volt, hogy vágok le a méretből, mert elég nagy ormótlan valami, de mivel hely van neki bőven, így maradt a méret, így ugyan nem néz ki jól (a burkolat alatt kit érdekel), de olyan hűtést kapott a CPU, hogy 50 fok felé hülyére terhelve sem melegszik. Ha csak a navi+rádió megy, akkor 30-37 fok között van a hőmérséklet. Pár óra barkácsolással összehozható a project, a legmacerásabb feladat számomra M2.5 csavart találni a lefogatáshoz, mert az eredeti csavar nem érte át a bordát, ilyen csavart meg a sokadik boltban sem kaptam, mivel M3 alatt jellemzően nem tartanak sehol.

alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""

Eredetileg ebből a videóból jött az ötlet.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#1235) Diák66 válasza kirkri (#1234) üzenetére


Diák66
őstag

Az enyém esetében sajnos az a baj, hogy DVD lejátszó is van benne. Nem tudom beférne-e alá egy hűtőborda.

(#1236) kirkri válasza sasquach (#1033) üzenetére


kirkri
addikt

Szia!

Ez az összelövés csak a ZTE MF-833V stickkel működik? Utánaolvastam még tavaly nyáron az XDA developersen a témában, de akkor még nem igazán tudtak olyan USB modem típust mondani, amit lekezelne hack nélkül a fejegység. Láttam ott egy magyar hozzászólótól ezeket a lépéseket, az XDA-n is te írtad le ezeket?

21 éve a Prohardveren! ™

(#1237) kirkri válasza Diák66 (#1235) üzenetére


kirkri
addikt

Az enyémben is benne (volt). Gondolkodtam, hogy kell-e nekem bele, mert soha nem használom, majd végül úgy döntöttem maradjon. Pár centit leflexeltem a borda magasságából, hogy elférjen a meghajtó alatt a borda.
Aztán mivel bénaságom miatt a kép bal szélén látható szalagkábelt (az megy a meghajtóhoz) sikeresen letesteltettem és két ér megégett rajta, így nem került vissza a meghajtó.

Az történt ugyanis, hogy az elején a CPU panelt kivettem, hogy lemérjem a méreteket, majd nem nyomtam vissza megfelelően a csatlakozótüskékre. Ez azt eredményezte, hogy az upgrade utáni első bekapcsoláskor zöld csíkos kijelző fogadott. (Itt megállt a szívverésem egy pillanatra) De gyanítottam, hogy csatlakozás probléma lesz, így ott helyben megpróbáltam orvosolni, csak a pánikszerű kapkodásban nem húztam le a tápról a fejegységet, és a szalagkábelt lehúzva a meghajtóról, persze pont odaért a készülékházhoz és ezt némi füstcsíkkal jutalmazta. :B Így eldőlt, hogy egyelőre nem kerül vissza a meghajtó a készülékbe...

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#1238) svgyula válasza vito555 (#1230) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nálam a 2. van kb 4 hónapja. Azon kívül, hogy az indulásra várni kell kb fél percet, semmi gondja minden működik rajta és gyors. A gyors újraindulásnál max a 15 percre lehet beállítani, utána teljes leállás van.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1239) Udiaki válasza kirkri (#1234) üzenetére


Udiaki
csendes tag

Van olyan is amit ehhez terveztek (csavarral együtt :) )
Video

(#1240) kirkri válasza Udiaki (#1239) üzenetére


kirkri
addikt

Az említett fórumtárs - aki itt a topikban kínálta a CNC forgácsolt hűtőt - ugyanolyat árult , mint ami a videóban látható, csak 18 EUR helyett 3e HUF+posta áron.

Én az enyémet kb. 1500 forintos költséggel hoztam ki. Mondjuk ha valaki nem szeret ilyennel bíbelődni, akkor jobban megéri CNC forgácsoltat venni.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1243) Diák66 válasza megott (#1242) üzenetére


Diák66
őstag

Ha nagyon rá akarom szánni az időt csak a flex kell meg a fúró és az egyik régi AMD-s hűtőbordát csak sikerül ráfaragnom. De lusta vagyok hozzá. :DD

(#1244) vito555 válasza vito555 (#1230) üzenetére


vito555
tag

Köszönöm a válaszokat.

𝄢

(#1245) kirkri válasza megott (#1241) üzenetére


kirkri
addikt

Én tisztában voltam vele, hiszen privátot is váltottunk a témában anno. :) De kéretlenül senkit nem akartam a nyakadba szabadítani, ezért írtam, hogy itt a topikban hirdetted, így akit érdekel az vissza tudja keresni.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1246) B. Tamas válasza kezman (#1126) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

5-ös Android iszonyat régi, valószínűleg már nem támogatott. 2-3 verzióra visszamenőleg lehet számolni az appok támogatásával.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#1247) mumtaz


mumtaz
senior tag

Egy elég hülye kérdést tennék fel.

Nekem az autómban (2001 Zafira) most van bent egy dvr kamera, ami beépített kijelzős és van hátsó kamerája is. Tehát útközben kép a képben ment le full HD videót úgy, hogy közben a második kamera eseményeit is rögzíti. Illetve tolatáskor a hátsó kamera képét teszi ki.
A hátsó kamera a hozzá adott, de egyébként ugyanaz, mint amit a kínaiak árulnak, tehát a fejegységhez is jó lesz.

Namost én ezt a kamerát (mármint az elsőt) meg szeretném szüntetni, illetve le szeretném cserélni egy másikra, ami elfér a tükör mögött is a szélvédőn, mert ez iszonyat nagy és nagyon zavar a kilátásban. Meg aztán ott lesz maga a fejegység. A kérdés inkább az, hogy mindenhol gyakorlatilag minden androidos fejegységhez írják a DVR funkciót illetve a tolatókamerát. Persze a DVR-ből is ott vannak a külön egységek, amik saját SD kártyára rögzítenek, de a képet azért kiadják a fejegységre. Aztán ott vannak azok, amik ezt megspékelik azzal, hogy a fejegységről vezérelhetők és/vagy beállíthatók. Aztán ott vannak azok, amik csak kamerák és a felvételt és tárolást a fejegység végzi. Végül is mindegy.
Most inkább a lényeg az, hogy nem igazán láttam, hogy írták volna, hogy a DVR app a hátsó kamera képét is rögzítené az első kamerával párhuzamosan.

Mi az igazság? Mitől függ? A feltelepített app-től, hogy az első és hátsó kamera képét is rögzíti? Meg gondolom, ha igen, akkor csak azokkal a kamerákkal, amik "csak" kamerák és a felvételt és vezérlést maga a fejegység végzi.

Van ezzel valakinek tapasztalata?

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#1248) kezman válasza B. Tamas (#1246) üzenetére


kezman
őstag

Kösz, meg oldottam a leckét, régi de azért amire kell elfut rajta, a Here wego ok, a rádiója gagyi, újraindításkor elfelejti a beállításokat, ez is pipa, a MyOnline rádió tökéletes, usb-ről m,egy a lejátszás másra meg igazán nincs szükségem, indításkor kell vele várni úgy fél percet mire be bootol, ja és navigációnál nem szabad levenni a gyújtást teljesen mer különben azt is elfejti, nem tudom ha bekötnénk egy direkt áramszálat az mennyire terhelné az aksit állás közbe, kb két napnál nem áll többet?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#1249) horist2


horist2
tag

Sziasztok!
Idő közben sikerült lecserélni az egységem egy izmosabb verziójára a meglévőnek.
Végre van RDS és minden funkció tökéletesen működik.
De ilyenkor lesz az ember telhetetlen......
Az RT-t (Radio Text) elő lehet ebből csalogatni?

(#1250) bl4ze válasza horist2 (#1249) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem is van RDS/TP de csak minden második app indításra...
Továbbra sem értem miért. Első indítás : Csak AF és ST világít.
Kilépek újra indítom a rádiót : azonnal "TP" és jön az RDS..... :W

.:. bl4ze .:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.