Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) slezakimi válasza capa123 (#900) üzenetére


slezakimi
senior tag

Szerintem a legtöbb felismeri az usb sticket. Legalábbis az enyim igen, pedig 2 éves.

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#902) capa123 válasza capa123 (#900) üzenetére


capa123
csendes tag

Oké, látom írta valaki nemrég, hogy nincs ilyenből minőségi. Na de mi lehet az oka?

(#903) capa123 válasza slezakimi (#901) üzenetére


capa123
csendes tag

Beledugod a hátsójába az usb modemet és felismeri? Ez is valami. Mondjuk telefon ettől még nem lesz, de az nem is olyan fontos.
Szóval még hozzá kell számolni a vételárhoz 20-30e Ft-ot. Azért kultúráltabb lenn, ha benne lenne s csak a SIM-et kellene beledugni.

[ Szerkesztve ]

(#904) aero. válasza capa123 (#903) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Felismeri, igen. 5-8e ft egy simes modem.
Hogy miért nincs neves androidos? Valszeg mert egyaltalan nem felhasznalobarat egy tabletre/telefonra keszult ui-t nyomkodni autoban. Plusz a 99%-nak semmi szuksege extra funkciokra, mint obd olvasas meg candy crush. Ezert keszult az android auto. Az viszont eleg nagy negativum az osszes markanak, hogy nem keszitenek autospecifikus fejegysegeket. A mai autokban eleg hulyen nez ki egy sima 2 din, mar ha lehet bele tenni olyat, mert mar az sem divat.

[ Szerkesztve ]

(#905) capa123 válasza aero. (#904) üzenetére


capa123
csendes tag

5-8-ért legfeljebb 3g modem van. Vagy azt is Kínából? Ki tudja kompatibilis-e az európai LTE-vel. A gumimacit nem értem...
Szóval akkor SIM-es fejegységre se számíthatok... :(
Még a végén felszögezem a régi tabletemet a műszerfalra.

[ Szerkesztve ]

(#906) Galla007 válasza capa123 (#900) üzenetére


Galla007
csendes tag

Szia ! Viszont rommal lehet megoldható de ha a fejegység nem támogatja a komolyabb EQ- akkor sok értelme nincs olcsóbb kínai fejegységeknél mutatja a képen a komolyabb EQ- T de a valóság nem az

(#907) Diák66 válasza slezakimi (#899) üzenetére


Diák66
őstag

Szerencsére nekem újra működik a DSP. Találtam appot, ami működteti. Factory reset eltűntette sajnos. De újra működik. Viszonylag jól paraméterehzető, bár vannak furcsaságai.

(#908) Diák66 válasza Galla007 (#898) üzenetére


Diák66
őstag

ment a levél.

(#909) Galla007 válasza Diák66 (#908) üzenetére


Galla007
csendes tag

Láttam

(#910) Galla007 válasza slezakimi (#899) üzenetére


Galla007
csendes tag

Ha háromsávos az EQ nem lesz belőle 9 sávos még ha azt mutatja akkor se

(#911) Galla007


Galla007
csendes tag

[kép] Nálam ilyen a DSP

[ Szerkesztve ]

(#912) slezakimi válasza Galla007 (#911) üzenetére


slezakimi
senior tag

Nem kilenc sávos a kép szerint, csak jobban örülnék ha lenne a szokásos, magas mély, közép.
Ráadásul elég érdekesen müködik az EQ, mert egy sávot húzok, de mozog vele vagy 3 :D

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#913) Galla007 válasza slezakimi (#912) üzenetére


Galla007
csendes tag

Az EQ app az MCU val kommunikál nem mindegy milyen appFactory reset ha megildja vagy custom rom

[ Szerkesztve ]

(#914) Galla007 válasza Galla007 (#909) üzenetére


Galla007
csendes tag

Az MCU olyasmi lehet mint a pc alaplap biosa az os pedig az Android nagyjából .Ezért nem mindegy milyen custom romot raksz rá

(#915) slezakimi válasza Galla007 (#914) üzenetére


slezakimi
senior tag

Már custom rom van fenn vagy 1 éve, de mindig ilyen volt.
A gyári és a főzött rommal is.

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#916) aero. válasza capa123 (#905) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Az enyém huawei, itteni szolgáltatós és 4800-ért vettem ebayől. Ugyanazt csinálja amúgy a kínai is. B20-at támogassa az a lényeg.

px6-ot 4G/8 mag kombóban használ itt valaki?

[ Szerkesztve ]

(#917) Galla007 válasza slezakimi (#915) üzenetére


Galla007
csendes tag

Mi az MCU-d Mcu frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#918) Galla007 válasza aero. (#916) üzenetére


Galla007
csendes tag

Nem kukacoskodás 😃 Px6 6magos

(#919) aero. válasza Galla007 (#918) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Bocs, most végeztem a meloban. Hexa, octa meg penta nekem mar ilyenkor tökmindegy. Szóval azt.

Lassan aktuális lesz, van jó áron px5, meg van drágán px6. Ha sokkal jobb, akkor azt venném. Van px5 4g/8-am, nem lassú, de nem is egy telefon.

[ Szerkesztve ]

(#920) Galla007 válasza aero. (#919) üzenetére


Galla007
csendes tag

Én is most végeztem Tesztek szerint kb 20 százalékkal gyorsabb mint a px5 de nem ajánlják ,H px5 ről válts Elég forró fejü tud lenni a px6

[ Szerkesztve ]

(#921) svgyula válasza Galla007 (#914) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Kicsit kiegészíteném amit írtál. Az MCU az a központi elosztó egység, nem szoftver hanem hardver. Alapból ezeknél a felépítés úgy néz ki mint egy androidos tablet. Van a cpu+GPU=SOC vagyis ezeket egy szerelt egységben árulják a gyártók általában meghatározott nagyságú memóriával. Ez mellet van egy tároló az op rendszernek.
A fejegységeknél van még egy kiegészítő egység a Multipoint Control Unit vagy központi elosztó. Ez lehetne kb a BIOS megfelelője. Sajna az androidnál ahány ilyen SOC annyi ROM vagy más néven operációs rendszer van. Ez azért van így mert minden eszköz egyedi illesztő programmal rendelkezik a SOC-nak, és egyéb hardvernek megfelelően pl kijelző ez ugyanolyan paraméterek mellet sem ad képet két különböző gyártótól! Ez nem olyan mint a PC, hogy bármilyen monitort rádugsz és van kép :N De sorolhatnám a több alkarészt is. Ezért írnak egy SOC-ra egyedi ROM-ot egy meghatározott android rendszerhez. Ez azért fontos mert a sebességet is meghatározza. A főzött/butított ROM csak akkor ajánlott bárkinek ha nem számít semmi! Ugyanis ezekbe nem lehet tudni milyen kiskapukat építettek be esetleg a "mókolók". Nem reklám vagy a rádió alkalmazásaira gondolok hanem a jelszavak és egyéb pl. bankkártya adatokra. Ezeket egy ilyen rendszer egy egyszerű szinkronizálásnál lenyúlhatja..............Ja a bios megfelelője inkább a preloader lehetne. Bocs kicsit hosszúra sikerült.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#922) Galla007 válasza svgyula (#921) üzenetére


Galla007
csendes tag

Köszönöm ! Én annyit tudok ,h fontos a jól megírt MCU is mert tisztáb lehet a hangzás ,jobb lehet a rádióvéte.Köszi a leírást

(#923) hacki87 válasza Galla007 (#920) üzenetére


hacki87
senior tag


ezt meg akkor megéri megvenni ennyiért szállítással együtt?

(#924) Galla007 válasza hacki87 (#923) üzenetére


Galla007
csendes tag

Megnézem .4pda orosz oldal sokk infó illetve vélemény van az oroszoknál az androidos fejegységekről

(#925) Galla007 válasza svgyula (#921) üzenetére


Galla007
csendes tag

Privátba megadod a számod?

(#926) slezakimi válasza Galla007 (#917) üzenetére


slezakimi
senior tag

Délután megnézem, lefotózom :)

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#927) Galla007 válasza Galla007 (#924) üzenetére


Galla007
csendes tag

Kínai raktár?Mert van ez ez raktáron is

[ Szerkesztve ]

(#928) Galla007


Galla007
csendes tag

Bocsi! EU raktáron is van 200EU

(#929) Galla007 válasza hacki87 (#923) üzenetére


Galla007
csendes tag

https://www.amazon.ca/hizpo-Bluetooth-Mirror-Link-Steering-Navigation/dp/B07WXNZSQT Itt találsz róla véleményeket az oroszoknál vegyesa vélemény a hizpo-ról lehet a dsp nem való

(#930) Atish19


Atish19
őstag

Sziasztok! Passat B6-ba szeretnék androidos fejegységet. Jelenleg egy alis rcd330 van beépítve, de sajnos nem tud Android autot. Rengeteg márkát és típust végigbogarásztam. Ha jól látom a hardver javarészt ugyan az és mindegyik gyártó csak ráhúzza a saját felhasználói felületét. Eddig Eonon , Erisin és Xtrons márkákat nézegettem. Árban és tudásban [ez] vitte a prímet(főleg árban). Ami zavar, hogy 4-5 nap alatt nem tudtak válaszolni egy információ kérős e-mailre szóval ha garira kerül a sor azt gondolom a hajamra kenhetem igaz? :D Szerintetek ha megrendelem az Alis boltjukból rendeljem vagy inkább a saját oldalukon(kb azonos az ár)? Dab+ antennát érdemes lenne hozzá rendelni? (35euro többlet) Mennyire elérhető ez a szolgáltatás kis hazánkban? Ezt már félve merem megkérdezni, mert legbelül szerintem tudom a választ, de mennyi esély van rá, hogy látják ezek a kütyük a galileo műholdakat?

(#931) hacki87 válasza Galla007 (#929) üzenetére


hacki87
senior tag

Koszi megnezem. Azert is erdekel ez mert itthon egy bolt ezt a markat 104-107ezerért arulja attol fugg ,hogy 32 vagy 64gb hattertarral van. De arra nem ter ki az az oldal, hogy px5 px6. De ha fele annyiert jon eu raktarrol akkor erdekes lehet szamomra.

(#932) Galla007 válasza Atish19 (#930) üzenetére


Galla007
csendes tag

Szia ! Paraméterek jók azért kérdezd meg az eladót milyen csatlakozóval adja nehogy ne passzoljon a te kocsid csatijához

(#933) Atish19 válasza Galla007 (#932) üzenetére


Atish19
őstag

A csatlakozás biztosan jó lesz, de ha nem azt is megoldom :D Szerinted itthonra érdemes DAB antennát vennem hozzá? Te alin vennéd inkább vagy a gyártó honlapján?

(#934) Galla007 válasza Atish19 (#933) üzenetére


Galla007
csendes tag

Gyártó honlapján ha nem sokkal drágább akkor is .De eu raktárról Nem hinném h M.O-n sokk adót tudnál vele fogni

(#935) Diák66 válasza Atish19 (#933) üzenetére


Diák66
őstag

Csak Budapest környékén van DAB+, én az Osztrák miatt vettem, de az antennával még kísérletezek. Mert autóba nem olyan jó ötlet..... az FM bár kicsit sercegett, mégsem volt olyan zavaró, mintha akadozna menet közben.

(#936) Atish19 válasza Diák66 (#935) üzenetére


Atish19
őstag

Köszi! Akkor ezt a részét nem is erőltetem. Spóroltál nekem 40$-t :R
Ui.: Gps antenna vétele mennyire romlana ha a műszerfal alá bújtatnám el? Nem szeretném elrondítani vele a tetejét.

(#937) aero. válasza Atish19 (#936) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ezt nem lehet megmondani, auto fuggo. Van amelyiknel arnyekol mogotte, van amelyiknel nem. Legegyszerubb kivezetni a szelvedo tetejehez.

(#938) Diák66 válasza Atish19 (#936) üzenetére


Diák66
őstag

Nekem az A oszlop műanyag borítása alatt van. Tökéletes, semmi gond nincs a gps vétellel.

(#939) Atish19


Atish19
őstag

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R

(#940) Devmoon


Devmoon
újonc

Sziasztok.

Érdeklődnek hogy van e itt olyan személy aki foglakozik ilyen fejegységek javításával.Problémám a következő tolatásnál csak fekete screen-t lehet látni (+ vezetősávokat).Amúgy minden funkciója hibátlanul működik,(bár a rádióvételük szar de ezt egy jel erősitővel megoldottuk). Gyári reset + system beállitásokban (protocol parameter/reserving settings) sem lehetett vele mit kezdeni. Full újra-telepítésen gondolkoztam, de ehhez nem értek + szoftvert sem találom meg hozzá. Banggoodról rendeltem ők szervizt javasoltak de itt a környéken nincs egy ember sem aki foglalkozna vele :(((, így marad a visszatérítés. Amúgy ez a 3. ilyen készülék és az előző kettőnél probléma nem volt(gondolom a minőségellenőrzés befigyelt). Erről a típusról lenne szó:
[link]

köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#941) bl4ze válasza Devmoon (#940) üzenetére


bl4ze
veterán

Szerintem a szerelő díjazása többe fájna, mint a fejegység :(

£54.03

.:. bl4ze .:.

(#943) seger válasza megott (#942) üzenetére


seger
addikt

Szerintem ha ilyen táp hiba lenne, akkor a segéd vonalak sem látszódnának. Ha nem kap tápot, akkor sötét képet mutat, de segéd vonalat nem.

Én elsőre kipróbálnám egy másik kamerával...

(#945) Whynot? válasza Atish19 (#930) üzenetére


Whynot?
aktív tag

csak kíváncsiságból kérdem, ha mindent (és még többet is) tud alapból egy fejegység, amit az android autó tud, akkor miért számít, hogy van-e android autó?

(#946) Atish19 válasza Whynot? (#945) üzenetére


Atish19
őstag

Félre értetted. A jelenlegi fejegységem (RCD330) egyes típusai tudják sajnos az enyém nem ilyen és ezért akarok váltani. Ha az enyém tudná már elégedett lennék, de ha már váltok akkor tiszta android rendszerűre váltok.

(#947) bl4ze válasza Whynot? (#945) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem kényelmesebb, jobb a "telefon" része mint a gyári Android alatt pld.
Waze is közvetlen a telefonról jön, mobilnetről - nem kell a fejegységnek GPS, megosztott wifi(mobilnet)

.:. bl4ze .:.

(#948) mici1974


mici1974
friss újonc

Sziasztok végigolvastam a fórumot érdekes volt sok mindent megtudtam de amire nagyon kiváncsi voltam azt sajnos nem.Én is 2 din androidos fejegység vásárlása elött állok de nem tudom eldönteni a márkát,már 2 hete csak gondolkodom milyet vegyek.Értem én hogy minnél jobb proci, memória meg ilyenek de azért csak számit valamit a márka is. :W

(#949) Galla007


Galla007
csendes tag

Univerzális vagy autó típushoz?

(#950) mici1974


mici1974
friss újonc

Autó bmw e90.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.