Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) da012807 válasza hzx0 (#650) üzenetére


da012807
csendes tag

Folyamatban... most kaptam az Eunavitól új tartalmakat, indul a fless.

(#652) e_koko


e_koko
csendes tag

Üdv mindenkinek.
A következő hardverem van
egy 2015-ös J11 Qashqai-on (a képen még német!):

- Proci: Allwinner UltraOcta T8
- RAM: 2 GB, ROM: 32 GB
- Android verzió: 7.1.2
- Kijelző: 10,1", 1024 × 600 pixel
1. Lehetséges egy update 8.1 vagy 9.0 Androidra? Hogyan, milyen Firmware-vel?
2. Az AGAMA tényleg elég látványos felület, de valóban nyögvenyelős az appokat hozzárendelni. Talán megpróbálom azt a magyar fejlesztést, amiről itt volt már szó.
3. A fejegység a Qashqai eredeti GPS adapterével megy. Jobb lenne-e a fejegységhez kapott adapter (GPS-t és Glonass-t tud)? Jelenleg 7 - 9 műholdat lát a navi.
Köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#653) bl4ze válasza e_koko (#652) üzenetére


bl4ze
veterán

Ez a rádió UI van nekem is, szintén Allwinner T8
Nekem Android 8.1-gyel jött, kijelző is szerintem megegyezik.
Nézz utána most milyen ROM van rajta, pontos típus stb.
Én az eladót, gyártót keresném meg, hogy van-e újabb ROM a fejegységre.
Vélhetően 8-as droid lesz rá biztosan.
AGAMA nekem nem nyögvenyelős, elég jó gyorsan hozzá lehet mindent rendelni.
Melyik Magyar fejlesztésre gondolsz ?

.:. bl4ze .:.

(#654) e_koko válasza bl4ze (#653) üzenetére


e_koko
csendes tag

- Az XDA-n ajánlott telepítőt ha letöltöm és kibontom akkor öt darab ilyen formátumú fájlt kapok: c23c0182-a146-11e9-948a-6f966dc3faf9.2
Mit kell ezzel csinálni?
- AGAMA: ha hosszan rányomok az egyik + - ra, és rányomok a felnyílón az app ikonjára, akkor megnyílik az app, más nem történik. Nem mindegyik app ilyen!
- Headunit Reloaded fejlesztőinek magyar neve van.

(#655) B. Tamas


B. Tamas
aktív tag

Egerben vagy környékén lakik e innen valaki aki tudna segíteni egy Hizpo RK3368 ROM-olásában? Elvileg találtam leírást de elég bonyolultnak tűnik és ehhez nem elég az angol tudásom. :/ Végre találtam egy megoldást hogy hogyan tudok autómatikusan saját programot indítani, de ehhez custom ROM kell. :( A gyárival nem sikerült sehogy.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#656) B. Tamas válasza B. Tamas (#655) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Tárgytalan, sajnos közben kiderült, hogy a talált ROM az én készülék variánsommal pont nem kompatibilis. :(

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#657) rnrn


rnrn
tag

Sziasztok!

Ezt néztem ki: RKA715 V3
Sosem volt még 2 din-esem, szóval nem sok tapasztalatom van. Szerintetek?
Honda Insight-ba menne, azt nem tudom, hogy döntött műszerfalba is beépíthető-e, vagy csak függőlegesbe...
Köszi a tanácsokat előre is!

(#658) B. Tamas válasza rnrn (#657) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Szerintem az 1Gb RAM rettentő kevés valamint az én személyes véleményem, hogy Android 9 alatti rendszerrel nem érdemes megvenni, mert az APP fejlesztők jelentős része 2-3 verzióig visszamenőleg támogatják a rendszereket és egy fejegységet nem 1-2 évre veszel mint egy telefont.
És igen, ennél modernebbet ennyiért nem kapsz főleg itthon. Javasolnám, hogy nézz szét ismertebb kínai oldalakon is (Aliexpress, GearBest, BangGood), ár/érték arányban jobbakat lehet kifogni és még akkor is jobban megéri ha EU-s raktárból rendeled, akkor tutira nincs VÁM és ÁFA többletköltsége.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#659) bl4ze válasza B. Tamas (#658) üzenetére


bl4ze
veterán

+1
Maximum kompromisszumos esetben 8.1-es droiddal vedd meg, alatta nem.

.:. bl4ze .:.

(#660) punisher1


punisher1
aktív tag

Sziasztok!

Erről [link] esetleg van valakinek tapasztalata?Megérné?Max 50 körül szánnék rá.

(#661) B. Tamas válasza punisher1 (#660) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Paramétereit tekintve ez már nem olyan rossz.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#662) bl4ze válasza punisher1 (#660) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, ez már jobb és van EU raktáros verzió.

.:. bl4ze .:.

(#663) punisher1 válasza B. Tamas (#661) üzenetére


punisher1
aktív tag

Igen,én is úgy látom ,hogy jók a hardver paraméterei.

(#664) punisher1 válasza bl4ze (#662) üzenetére


punisher1
aktív tag

Az is szempont volt,hogy legyen EU raktárba igen.De úgy látom jó döntésnek bizonyul főleg ha ti is úgy látjátok.

(#665) punisher1


punisher1
aktív tag

Azon tanakodok,hogy amit a képen pirossal jelöltem egy halom rca csatlakozó az mihez kell?

(#666) rnrn válasza punisher1 (#665) üzenetére


rnrn
tag

Szia, nekem is megtetszett, de nem tudom, hogy mit jelent pontosan a következő: "our stereo not support the car with canbus system".
Ez nem probléma? Nekem Honda Insight-ba kellene.
Köszi!

(#667) kirkri válasza punisher1 (#665) üzenetére


kirkri
addikt

Menetrögzítő kamera, tolatókamera, gyerekeknek hátra kijelző, hogy tudjanak mesét nézni, stb. És akkor még csak a video csatikról beszéltem. :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#668) rnrn válasza punisher1 (#665) üzenetére


rnrn
tag

Azt néztem még, hogy normál USB pl. egy PENDRIVE részére nem elérhető? :F

(#669) svgyula válasza rnrn (#668) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! A "fénykép" :) szerint ott a hátsó felén a csatlakozó. DE! ez semmit nem jelent ha belül nincs bekötve. Viszont azon sem csodálkoznák ha ezen is 6-os droid lenne! Nagyon sok kicci kínai csinálja azt, hogy a build.prom file módosításával adja a cuccot! Ott behazudja a 8, 9, droidot. Aztán ha rákattintasz párszor az androidra a rendszer információkban akkor kiderül az igazság! Nem egy ilyennel találkoztam! Behazudott droid 9 aztuán tapi a verzióra és kiderült, hogy csak 7-es droid. Na meg a 8-nak beharangozott 6-os droid :))

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#670) svgyula válasza svgyula (#669) üzenetére


svgyula
addikt

Még valamit észrevettem a viedón annak a menüje az 6-os droid! Szó nincs 9-es verzióról! A 7-es verzónál a bal oldalon felül a virtuális kapcsolók jelennek meg. A 8-as verzónál a bal oldalon jelenik meg menüvel! Eddig tudom 9-es még nem volt a kezemben.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#671) rnrn válasza svgyula (#670) üzenetére


rnrn
tag

Készen vagyok... :O

(#672) svgyula válasza svgyula (#670) üzenetére


svgyula
addikt

Még egy dolog amire érdemes figyelni! Az android verziók sem "mindenhatóak", vagyis azok is az új hardver-új szoftver verziót követik. Tehát egy 2-3 éves vasra fel lehet buherálni az új rendszert de szinte biztosan lassú és hibás lesz a működése! Tehát senki ne várjon "coddákat" :N Videót, zenét, GPS-t lehet használni a 6-os driddal is! Ezeknél nem létfontosság az újabb és újabb alkalmazás használata, vagy azok frissítése! Nagyon sokan vannak akik azt hiszik egyszer csak meg fog történni a "codda" és egy frissítéstől minden olajozott villámként fog működni! :DDD De nem fog! :N
Még valami ezek a szerkezetek nem több évszázadra készülnek de még csak nem is egy kocsi élettartamára! Ezeknek sem hosszabb az élettartamuk mint egy telefonnak SŐT! az állandó ki-be kapcsolástól esetleges áramkimaradástól(ami ugye a telefonoknál nincs!!!) ezek hamarabb fogják kilehelni a lelküket :K

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#673) rnrn válasza svgyula (#672) üzenetére


rnrn
tag

Te mit használsz? Tudnál ajánlani megbízható beszerzési forrást és/vagy készüléket a 30-40 ezres ársávban? Köszi!

(#674) punisher1 válasza rnrn (#668) üzenetére


punisher1
aktív tag

Van hozzá átalakító kábel,úgy megy a pendrive illetve asszem hátul is van usb kábel.Megrendeltem,mert szerintem ennyi pénzért mindegyikkel valamilyen kompromisszumot kell kötni nekem igazából ami fontos volt,hogy min 2GB ram legyen benne,és alapból magyar nyelvű OSD.Még a kocsihoz való beépíthető tolatókamerát is rendeltem majd megírom milyen.

[ Szerkesztve ]

(#675) punisher1 válasza kirkri (#667) üzenetére


punisher1
aktív tag

Köszi,na majd el leszek vele kilegózom ha megérkezett.

(#676) rnrn válasza punisher1 (#674) üzenetére


rnrn
tag

Várjuk a fejleményeket! Gondolom EU-s rendelés, így pár nap és megkapod. A méretei nagyon érdekelnének. A fejegységé és a hozzá adott vékony kereté is. Az USB is jó lenne, ha megoldható lenne a fronton lógó átalakító kábel nélkül és továbbra is kérdés, hogy mit is jelent a gyakorlatra felfordítva a "our stereo not support the car with canbus system". Izgatottan várom a beszámolód. :)

(#677) punisher1 válasza rnrn (#676) üzenetére


punisher1
aktív tag

Elvileg 01.24.-én érkezik majd csak meg francia raktárból jön elméletileg.Canbus rendszer:"Elektromos, számítógépes jeleket alkalmazó rendszer, amely az autó egyes funkciói és egységei között biztosítja a kommunikációt, információcserét. A jelzések egy közös adatgyűjtő és vezérlő központba érkeznek be, ahonnan a megfelelő irányba egy alkatrészhez, berendezéshez, visszajelzőhöz érkeznek. Így kevesebb kábelre, elektromos csatlakozóra van szükség, ami csökkenti a jármű tömegét és a lehetséges meghibásodások számát."tehát ez számomra nem érdekes Ford Focusba teszem majd be.Szerintem a hátsó usb kábelen keresztül is lehet vele pendrive-ot rátenni,de nekem ez nem fontos ugyse fogom használni az usb-t 32Gb-64gb memókártya bele arra azért sok zene rámegy belső memóriára meg a térkép,ezért én nem fogok plusz pendrive-ot is csatlakoztatni.Majd persze megírom milyen.Olvastam vissza,hogy android 8-9 vagy 6 számomra lényegtelen ami fontos navi,rádió,zene,tolatókamera menjen na ezekhez bármelyik android jó,vásárlók közül ketten is azt írták 9-es van rajta de ki tudja majd ha a kezembe lesz megnézem,de ahogy írtam azt se bánom ha 6-os.Nekem ennyi pénzért megérte főleg ha azt nézem itthon van egy két hely ahol 40-50 ezrek közt mennek az 1GB ram-os cuccok.De láthatod jópáran megvették akik nem csalódtak remélem én se fogok csak jobb lesz a gyári kazettás ford fejegységnél már tudásban.

[ Szerkesztve ]

(#678) punisher1


punisher1
aktív tag

Ja,meg amit kihagytam ami még jól jön a telefon kihangosítás majd meglátjuk milyen minőségű a mikrofonja mindenesetre csodát nem várok :)

(#679) svgyula válasza rnrn (#673) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ilyen volt az első:
[link]
A családba egy ilyet építettem be suzukiba:
[link]
Nekem most egy ilyen teljesít szolgálatot:
[link]
Mindet EU raktárból rendeltem. Mindegyik működik. Ezeken felül egyet küldtem vissza kijelző hiba miatt.
Az első nagy dobozos a többi mind lapos 4-5cm mély tehát bárhova be lehet rakni nem foglal nagy helyet.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#680) Patakip


Patakip
újonc

Sziasztok!
Én is elgondolkodtam egy androidos fejegység beszerzésén, de egy dologtól tartok kicsit, hogy nem tudnám megszokni, és az a bootolási idő. Körbenéztem a kínálatot és úgy látom hogy átlagban 20-30s időt ígérnek. Azonban ha jól értem akkor van egy olyan beállítási lehetőség hogy "Shutdown delay when ACC OFF", ahol a beállított értéken belül nem áll le teljesen, hanem készenlétbe kerül és onnan azonnal indul 1-2s belül. Néztem leírásokat és videókat, de azokon általában maximum 1 vagy 2 óra állítható be. Létezik olyan fejegység ami esetleg 3-4 napot is tud így készenlétben állni és csak azon túl kapcsol ki teljesen? Gondolom ezek az olcsóbb aliexpressesek ha nem is de a nevesebb gyártók tudják ezt vajon? Vagy ezt az olcsóbbak is tudják csak én néztem félre valamit?

(#681) danbal


danbal
csendes tag

Hello!

Ma futottam bele ebbe, de kicsit érdekesnek tartom a vételárat. Szerintetek milyen a cucc? [link]

(#682) bl4ze válasza Patakip (#680) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem egy Allwinner T8-as fejegység van, 8.1-es droiddal és teljesen korrekt a bootolási idő - egyáltalán nem zavaró. Kapásra 8-12mp-et mondanék.

.:. bl4ze .:.

(#683) goku84


goku84
újonc

Sziasztok!
vettem egy ilyen fejetséget [link] azt a hibát produkálja, hogy nehezen jelenik meg a kép kb 5 10 15 percet is kell várni mire előjön már rohadtul unom. ha nyomkodom a képernyőt mindent érzékel. Már azt is bánom hogy meg vettem [link] ilyet kellett volna vegyek vagy nem tudom. Mit gondoltok?

(#684) Patakip válasza bl4ze (#682) üzenetére


Patakip
újonc

Köszi a tippet, ezzel a típussal eddig még nem találkoztam, de utánanézek. Azt hiszem ez már elfogadható lenne nekem. Ennek is van olyan alvó állapot funkciója, ha igen, mekkora idő intervallumra állítható be?

(#685) bl4ze válasza Patakip (#684) üzenetére


bl4ze
veterán

Infidnavi-tól vettem, aliexpress. Van/volt EU raktár is.
Nem tudom, én kimondottan alvó állapot funckiót nem használok, nekem nagyon gyorsan bootol, egyáltalán nem zavaró. Keress vissza, fogsz találni linket az én fejegyésemről, eladót úgy megtalálod.

.:. bl4ze .:.

(#686) svgyula válasza Patakip (#680) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ma reggel a vasárnapi út óta elsőre kb 8mp volt amig a zenelejátszó előjött 1-2mp mire beolvasta az SD adatait és már zenélt is. Amúgy normális elindulásnál kb 20m után már megy a zene.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#687) svgyula válasza goku84 (#683) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nézd meg ezt a bekötést és ellenőrizd le nálad mi vagy hogyan van bekötve. Szinte biztosan állandóan teljes boot van az eszközön. Sajna a csatlakozó le-új rádió be-használat nagyon nem működik ezeknél! :N

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#688) goku84 válasza svgyula (#687) üzenetére


goku84
újonc

köszönöm a válaszod! Úgy gondolod, hogy a rossz bekötésnek köze lehet ahhoz, hogy előbb van hang és minden funkció működik és a kép csak jóval később jön be?! ahhoz tudom csak hasonlítani mint az lcd tv hang van kép nincs eset csak itt ki is kell cserélni valamit, hogy legyen kép.

(#689) Impair1980 válasza bl4ze (#682) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Az enyém olyan, hogy minden indításnál azonnal indul 1 másodpercen belül! Akár 1 óra múlva, akár 1 hét múlva!

(#690) aero. válasza Impair1980 (#689) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ugy kellene. Nekem is olyan minden automban.

(#691) Patakip


Patakip
újonc

Köszönöm mindenkinek! Így most már nincsenek kétségeim.

(#692) svgyula válasza danbal (#681) üzenetére


svgyula
addikt

Ha megnézed a youtube-on akkor lehet benne valami. Szerintem a szoftver az a régi de azt írja a hozzászólásban
van benne 4GB RAM. A SOC mennyire valósághű meg a mennyit bír az kérdés. A bemutató videón igen gyorsnak tűnik
Bár ezt azért lehet egy kis rásegítéssel fokozni. Viszont a fentebb írt srác aki berakta a kocsiba valószínűleg nem gyorsított és ott is egészen gördülékenyen üzemel. Természetesen ez sem egy csodaszer és nem is váltja meg a világot, de szerintem ezek az információk alapján használható.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#693) bl4ze válasza Impair1980 (#689) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem nem olyan, van egy bootolás, de nem lassú.

Egy dolog van ami idegesít: ha nem úgy indítom az autót, hogy pár másodpercre gyújtáson hagyom, hanem rögtön indítom akkor pld az időt/dátumot elfelejti és egy 2018 október 9-i pontról indul. :DDD
Ezért mindig úgy indulok, hogy gyújtás - bekötöm magam, majd kulcs elfordít teljesen és indítás. Ezzel az óra megmarad, megjegyezte :) GPS viszont sajnos lassan talál jelet, a GPS szépen be van kötve és a visszapillantó feletti részre van ragasztva.

.:. bl4ze .:.

(#694) svgyula válasza bl4ze (#693) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Szinte mindegy hova ragasztod, ha az üveg fűthető és fémszálak vannak benne! Ilyenkor a a külső antennához szoktak csatlakoztatni egy vevőt ami tudja a GPS frekvenciát. Amit az indításról írtál az pedig annak köszönhető, hogy az aku feszültség leesik olyan szintre, hogy a rádió memóriája lenullázza magát. Ezt a gyári cuccokban is puffereléssel, vagy késleltetett indítással vagy mindkettő kombinációjával oldják meg. Feljebb beraktam egy kapcsolást ami megtartja a feszültséget pár mp-ig és nem veszik el az adat.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#695) bl4ze válasza svgyula (#694) üzenetére


bl4ze
veterán

Nem fűthező az első szélvédő, csak a hátsó.

Lehet igen. Bekötni csak úgy lehetett ahogy van, már 2en is megnézték, innen a fórumról is :)

KIA Sportage, 2015-ös modell

.:. bl4ze .:.

(#696) svgyula válasza bl4ze (#695) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! A " Bekötni csak úgy lehetett ahogy van" arra érted, hogy a csatlakozót bedugod és kész?A "gyári" csatlakozások nem az ilyen rádiókhoz tervezték! Be lehet rakni a hangszórók, világítás stb. mind működik is csak a tápellátás nem megfelelő. Ezzel viszont el is vérzik a "gyári" csatlakozás a tulaj meg csak folyamatosan szív vele.
Tehát nagyon nem "csak" úgy lehet. Mivel ezekben van hátul biztosíték amit beraktam rajzot az alapján kellene az áramellátást megcsinálni. Semmi fordító, ilyen olyan csatlakozó, direkt az aksiról a pozitív a kaszni egy fém csavarjáról pedig a begatív. Kimérni melyik a gyújtáskapcsolóról jövő szál arra egy relét rákötni akiminek a kapcsoló része lesz a rádióhoz vezető ACC vezeték. Ez a reléig ugyanaz a szál amit az akuról hoztál.
Ebbe a vezetékbe be kell rakni 1db diódát ami legalább 25v/10A bír.
A dióda után (ami~100ft ) kell egy puffer kondenzátor ami ~4700uf-10000uf-ig elko bármi lehet a feszültségnek legalább 25v kell. Ez az alkatrész vagy van otthon régi elektronikai alkatrészben vagy kell venni. Itt figyelni kell a helyes bekötésre. A pozitív csatlakozás az akuról jövő pozitív szál a dióda után a rádió felüli oldalon! Másik csatlakozó a negatív pedig a kasznihoz fémesen kell bekötni. Ennek az a szerepe, hogy amikor indítasz ez már feltöltött állapotban van és ha leesik a feszültség az aku felüli oldalon akkor biztosítja 10mp-2perc kapacitás/rádió függően az áramellátást.
A dióda azért kell a kapcsolásba, hogy indításkor a feltöltött kondenzátorról ne tudja elvinni a töltést az aku felé.
Megjegyzés: a gyári rádióban több ilyen védelem is lehet, csak az bele van építve a dobozába.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#697) vazulka2800 válasza danbal (#681) üzenetére


vazulka2800
tag

Pontosan ilyenem van a bootolása kicsit sok ido kb 30mp es az erositoje eleg gagyi minosegu de mas negativumot nem talaltam benne gps+zene hibatlanul fut egyszerre

Samsung C3050 -->Huawei U8500 -->Samsung Galaxy Y -->Sony Xperia J -->Sony Xperia SP ->Sony Xperia Z1 Compact -->HTC One M7-->Sony Z3C

(#698) bl4ze válasza svgyula (#696) üzenetére


bl4ze
veterán

Köszi az infókat.
Küldtem egy privit. :)

.:. bl4ze .:.

(#699) GwenDor


GwenDor
csendes tag

Sziasztok!

Hezitálok a két készülék között, melyiket választanátok?

https://www.ebay.com/itm/Car-Head-Unit-Android-9-0-4GB-64GB-10-1-Inch-Double-2-Din-8-Core-WiFi-DVD-DAB/323963576880?_trksid=p2485497.m4902.l9144

vagy esetleg

https://www.ebay.com/itm/2-DIN-10-1-Octa-Core-Android-9-0-Autoradio-DVD-GPS-Navi-WiFi-Bluetooth-5-0-DAB/153653866795?_trksid=p2485497.m4902.l9144#shpCntId

Az XTRONS mellett szól a 90 fokban fordítható képernyő

Őseidnek szent hitéhez, nemzettséged gyökeréhez, Testvér, ne légy hűtlen soha!

(#700) bl4ze válasza GwenDor (#699) üzenetére


bl4ze
veterán

az elsőt, a 4GB RAM-osat.
én tuti azt venném.

.:. bl4ze .:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.