Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) aero. válasza milaci (#1949) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Szia, eselyes, hogy nem jol. Az autoban menni fog :)

vmilan: nem hangzik rosszul, ez sima 2 din + keret ugye? A keret mennyi? Kicsit sokallom a 90-et.

[ Szerkesztve ]

(#1952) gyvince


gyvince
senior tag

Sziasztok gondom az lenne hogy nem jegyzi meg a memóriát ha leallitom az autót mindig mint ha újra indulna jól sejtem hogy a sárga vezetéknek kell egy állandó 12 volt??
[kép] [kép] [kép]

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1953) aero. válasza gyvince (#1952) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Igen :)

(#1954) gyvince válasza aero. (#1953) üzenetére


gyvince
senior tag

Akkor adok a sarganak 12 voltot ès jó lesz??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1955) gyvince válasza petymek (#1904) üzenetére


gyvince
senior tag

Kinti hőmérsékletet hogy iratod ki vele??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1956) aero. válasza gyvince (#1954) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Így van

(#1957) gyvince válasza aero. (#1956) üzenetére


gyvince
senior tag

Csak nem értem miért ilyen csatit adtak hozzá amibe úgy mond el van kötve a sárga.....a másik az antennához milyen átalakító kell mert a gyári nem megy bele....??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1958) aero. válasza gyvince (#1957) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem tudom, ki kötötte be? Utolagos radionak mindig kell egy piros gyujtas, es egy sarga allando :)

A radio antennara gondolsz? Kell hozza egy filleres atalakito, nezd meg milyen a gyari es vegyel hozza egy olyat, aminek a masik vege a fejbe valo. link

[ Szerkesztve ]

(#1959) bl4ze válasza gyvince (#1952) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem az idő+dátum amit mindig elfelejt, ha azonnal indítod az autót és nem várod meg amire bebootol. Bármit csinálok. Nem találok erre megoldást, így minden indításnál várni kell kulcs félig elfordított állapotban amire látom a "jó" "helyes" időt, utána indul az autó vagy elfogadom, hogy 2018 októbere van és reggel 07:50 :)

.:. bl4ze .:.

(#1960) petymek válasza vmilan (#1946) üzenetére


petymek
senior tag

Amennyiben az említett "brigád" tavaly nyári videóira gondolsz, azok az ékes példája, hogy miért ne adj a véleményükre semmit. Nem csak nem értenek hozzá, de Vályi a bunkóságával is megfejeli.
Arra figyelj, hogy milyen hardver van a fej egységbe, és ne az EU raktárat, meg az árat tarsd csak szem előtt.
Volt olyan tulaj aki a Sync 3-at hajíttatta ki velem a Fordból. Kapott végfok, coreboard hűtőbordát, egyedi Romot, ami után köröket adott a gyárinak.

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#1961) petymek válasza gyvince (#1955) üzenetére


petymek
senior tag

Can buszon olvassa. MCU függő. Gyári beállításokba találod a Can Bus beállításokat (is). Azon a képen éppen nem látszik, de az akku feszt is ki szoktam rakni.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#1962) petymek válasza gyvince (#1957) üzenetére


petymek
senior tag

Sok kereskedő csak árulja a mástól összevásárolt egységeket, és mellé tesz valamilyen kábelköteget, amit gondol. Közvetlen a gyártótol ritkán fordul elő. Esteleg előfordulhat, hogy típus ismeretük nincs visszajelzés hiányában.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#1963) ice9 válasza gyvince (#1952) üzenetére


ice9
tag

Ez CAN buszos? Ha igen, akkor azt hiszem a "Shutdown delay"-t kell Auto Sleep-re állítani és akkor nem fog minden alkalommal újraindulni.

(#1964) gyvince válasza ice9 (#1963) üzenetére


gyvince
senior tag

Igen canbusos bár semmit nem vesz le a canbusrol pedig van adapter is össze is van dugva be is van állítva a factory settingsben az autó de semmi.....

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1965) ice9 válasza gyvince (#1964) üzenetére


ice9
tag

hm. szerintem próbáld meg azonos gyártó más típusát is. Nekem Toyota aurisom van, de az nem volt a listába. RAV4/Camry-ra kellett állítanom és úgy működik

(#1966) meridaharcos válasza vmilan (#1946) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Halihó!
Junsun V1-et használok 2006-os Swift-ben, igaz 2GB/4core és gyári hangszórók, de érezhetően így is szebben szól a gyárinál. A funkcionalítást meg gondolom nem kell kifejtenem... :D

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#1967) torok6 válasza petymek (#1961) üzenetére


torok6
aktív tag

Engem is érdekelne a hőmérséklet kimutatás! A tiéd én melyik mcu van? Az enyémen 3.40 van

[ Szerkesztve ]

(#1968) gyvince


gyvince
senior tag

Kinek hogy van beállítva a DSP ??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1969) Pityu89 válasza gyvince (#1968) üzenetére


Pityu89
senior tag

Ez igazából autó függő. Minden autóban más az akusztika, ezen segítenek a DSP beállítások.

(#1970) gyvince válasza Pityu89 (#1969) üzenetére


gyvince
senior tag

Nem igazán tudom eltalálni :)

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1971) gyvince


gyvince
senior tag

Px6 os modolasban tudd valaki segíteni?? Malayski romot raknek fel vagy hal9k meik a jobb?

[ Szerkesztve ]

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1972) torok6 válasza gyvince (#1971) üzenetére


torok6
aktív tag

Hal9k én azt használom szinte minden magyar benne :) ha fizetsz neki akkor küldi a frisitéseket is

(#1973) gyvince válasza torok6 (#1972) üzenetére


gyvince
senior tag

Tudsz segíteni hogy hogyan induljak el a Telefonomon főzött rom van szóval nem idegeden a dolog leírás alapján meg tudom csinálni :)

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1974) mumtaz


mumtaz
senior tag

Üdv.

Én most nem akarok már vásárolni fejegységet, mert itt van az Atoto A6-om. Bár jó tanulópénz volt, mert elég lassú, a firmware egy kalap ..., stb. De most már egyelőre ez marad.

Viszont ami javaslat lenne, hogy kellene csinálni egy összefoglalót, mivel egy egész szép törzsgárda jött már itt össze nem kevés tapasztalattal. És sokan jönnek a topicba "milyen fejegységet vegyek" kérdéssel. És azért elég nagy a szórás a márkák és a valós tartalmak között. Bele lehet csúszni sok silány minőségű cuccba.

Valakinek fel kéne karolni és összeállítani egy összefoglalót úgy, hogy a tapasztalatokat is fel kéne vezetni a topic lakók tapasztalatai alapján. Ha valaki venné a fáradságot, akkor visszanézhetné a topicot, bár ez elég időigényes.
Inkább arra gondoltam, hogy egy valaki szerkeszti az összefoglalót, és más törzstagok pedig leírnák hozzászólásban a tapasztalataikat, esetleg segítenének a információ gyűjtésben.

Szerintem sokkal nagyobb segítség lenne és egyértelműbbé tenné az újak számára a megfelelő fejegység kiválasztását. Illetve le lehetne írni az összefoglalóban egyes fejegységek trükkjeit, tudását és megoldásokat egy-egy problémára az adott fejegységgel kapcsolatban. Szerintem elég sok infó gyülemlett már fel a topicban, de összefoglaló nélkül nagyon szét van szórva és nehéz rákeresni/rátalálni.

Mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#1975) Newvalera90


Newvalera90
csendes tag

Sziasztok :) már régóta használok egy 1g16g android 7 kínai csodát .
Lassú de teszi a dolgát megállás nélkül, viszont hangzása annyira siralmas hogy már cseréltem hangszórókat is hátha segít de sajnos semmi haszna .
Na szóval újat akarok ami végre jól szól és azért viszonylag gyors is :C ebben kérném a segítségeteket , ár/kinézet/stb.. nem számít .

skoda rapid 2015

(#1976) bl4ze


bl4ze
veterán

Sziasztok,

Egy ismerősnek KIA Sportage fejegysége (gyári) megadta magát folyamatos boot-ban van.
Kellene rá egy factory reset, de ehhez segítség kellene.
Van esetleg valakinek KIA-s ismerőse vagy aki ismeri ezeket a gyári Androidos fejegységeket ????
Köszi....

.:. bl4ze .:.

(#1977) aero. válasza bl4ze (#1976) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

A gyári nem androidos, saját rendszert használ. Vagy huzza ki a biztositekot vagy vegye le a sarut, ez a 2 megoldás az esélyes. Nem nagyon szokták közölni a gyári fejegységek gombkombinacioit.

(#1978) aero. válasza mumtaz (#1974) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Jo otlet, jo lenne, ha olyan is beszallna, aki ert valamit a fozott romokhoz, abban nekem is jo lenne a segitseg, egy hal9k-t en is kiprobalnek :) mar kijottem a praxisbol fozott romok teren

(#1979) bl4ze válasza aero. (#1977) üzenetére


bl4ze
veterán

Szerintem ezeket már próbálta. Van egy ALT , PRINT SCREEN + E kombináció, de nem tud teljesen bootolni sajnos :( Jó lenne valami KIA szerelő, ember :)

.:. bl4ze .:.

(#1980) fatomas673


fatomas673
tag

Sziasztok! Vettem egy kínai androidos fejegységet (Junsun V1) suzuki swift-hez van hozzá beépítőkeret, hozzá illő kábel + tolatókamera. Minden működik is rajta, csak egy apró de, számomra annál bosszantóbb dologra, nem találok megoldást. A fejegység oldalám lévő érintőgombok színét nem tudom megváltoztatni. Ebben kérném a segítségeteket, hátha találkozott már közületek ilyen problémával.

(#1981) aero. válasza fatomas673 (#1980) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Element néven szokott futni a beallitasokban

(#1982) fatomas673 válasza aero. (#1981) üzenetére


fatomas673
tag

Szia! Az a baj, hogy a beállításokban megtaláltam ezt a funkcióját csak nem reagál rá és marad a zavaró fehér színe.

(#1983) Newvalera90


Newvalera90
csendes tag

Erről mi a véleményetek ?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1984) hzx0 válasza aero. (#1977) üzenetére


hzx0
aktív tag

Elég egyszerű ha beáldozol pár dolcsit. Paypal on küldesz neki 10$. Írsz egy mailt Hal9k-nak a fejegység széria számával tipsával (px?). Ö pár napon belül küldi a Modinstaller2.apk. Letöltöd a 4.0.0 rom verziót. Rámásolod sd kártyára az apk-val együtt. Telepítés a Modinstallert. Elinditod az appot kiválasztod hogy 9es droidot akarsz telepíteni a fejegység újra indul 9es recoverybe. Itt választod a wipe data factory reset. Utána instal update sd vagy GPS vagy usb. Amire masoltad. Vársz amíg végig megy az update utána Reboot System. Első bootolás sokáig tart nem kell megijedni. Ismét küldesz neki 10$ és küldi a kódot az OTA frissitéshez. Itt egy videó kb az 5.50 töl van a telepítés menete. Nem árt ha az Mcu 3,00 fölötti. Vagy van hozzá Mcu frissítés. Az egyetlen ismert hiba ha a készülékbe a bt-md725 v2 chipp van nem müködik Bluetooth
4.0.0 rom innen tölthető.

[ Szerkesztve ]

(#1985) mumtaz válasza aero. (#1978) üzenetére


mumtaz
senior tag

Első körben az összefoglaló inkább azzal kellene, hogy kezdődjön, hogy mik az ajánlott fejegységek. És itt nem csak arra gondolok, hogy melyik gyártóé, hanem tudás szerint az ajánlott típusok. Mert azért mindegyik ajánlott gyártónál is vannak nagyobb, vagy kisebb tudású, netán egyáltalán nem ajánlott modellek.
Így összefoglalóban a topic lakók tapasztalataira támaszkodva egy egész jó összefoglalót lehetne összerakni. Leírva az adott modellek előnyeit, hátrányait.

Mivel a topic nagy része azzal van tele, hogy a hozzászólók az után érdeklődnek, hogy milyen fejegységet vegyenek. Ellenben, ha a tudásuk le lenne írva az összefoglalóban, könnyebben tudnának választani, mert esetleg egy-egy típusnak le lennének írva olyan feature-ök, amikre a kérdező most még nem gondol, hogy szüksége lenne rá, csak hiányolná, ha már a keztében van a fejegység.

És még számtalan oka lehet az összefoglalónak, ami esetleg még nem került szóba.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#1986) aero. válasza hzx0 (#1984) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Szuper, köszönöm :) majd kinézem az adatait és utánajárok.

mumtaz: persze, úgy korrekt, a rom csak adalek lenne halado usereknek. Elsosorban jo lenne, ha mindenki, aki maradektalanul elegedett, leirna a fej gyartojat es adatait, mert futottak bele paran mostanság, felhigult a piac. Mikor en kezdtem 2015-ben, akkor meg nem sok gyarto volt, Pumpkin volt az egyik kezdo, az a fejem a mai napig el egy baratom autojaban.

(#1987) bl4ze válasza Newvalera90 (#1983) üzenetére


bl4ze
veterán

Az Asottu jó, korrekt fejegységeket gyárt. Hasonló még az Infidnavi.
Én mindenképp olyat keresnék ahol van EU raktár, mert ha a linkről (eladó) rendeled meg, akkor ezt vámolni fogják, az pedig plusz költség. (27% ÁFA + 3500 ft vámkezelés)

.:. bl4ze .:.

(#1988) mumtaz válasza bl4ze (#1987) üzenetére


mumtaz
senior tag

Azért a legtöbb cuccnál valahogy a hülye kínaiak is tudják, hogy itt biza vám van.
Eddig bármit rendeltem (a fejegységet kivéve), mindig Holland vonalon küldték és nem volt megjelölve EU-s raktár. Így itt vám sem volt rá, mivel ide már a Hollandoktól jött tovább.

Bár ettől függetlenül tényleg jobb biztosra menni.

A fejegységemnél Olaszországi raktár volt megjelölve. Persze ott egyébként nem volt raktáron, ezért 2 és fél hét volt, mire megjött. De Kínai viszonylatban ez sem mondható lassúnak. Olaszból egyébként egy hét alatt itt volt úgy, hogy közben volt egy hétvége.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#1989) bokarcsi71


bokarcsi71
aktív tag

A gyártót honnan lehet megtudni, mert ezekre nincs semmi írva? Esetleg a menüben valahol?

(#1990) petymek válasza torok6 (#1967) üzenetére


petymek
senior tag

Az magában kevés, hogy az McU kezelni képes. Android oldalról is támogatni kell. Az. MCU verzió szám sem jelent sokat, mert gyártótól függ, melyik hol tart.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#1991) petymek válasza gyvince (#1971) üzenetére


petymek
senior tag

Makay jobb. Hal-nal pl. GPS hibák előfordulhatnak. Kinézet, beallithatosagban is vannak különbségek. Nézd meg összességében melyik tetszik jobban.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#1992) petymek válasza gyvince (#1973) üzenetére


petymek
senior tag

Legelőször egy biztonsági mentéssel kell\ene kezdeni. Coreboard kivetele szükséges, így ezt sokan kihagyják.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#1993) petymek válasza mumtaz (#1988) üzenetére


petymek
senior tag

A kiinduló ország számít.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#1994) mumtaz válasza petymek (#1993) üzenetére


mumtaz
senior tag

Elméletben valóban az számít, hogy honnan jön és mindegy, hogy hol megy keresztül.
Csak a Kínaiak, mint eladók azért talán már kitalálták a dolgok mikéntjét. Jött 50000-es cuccom is Hollanadia felé. Ott állították a vám elé és onnan jött tovább. Egy fillér vámot sem kellett fizetni rá.
Az ATOTO-nak van Olaszországi "raktára". Oda ment a cucc előbb Kínából és onnan jött ide. Ott sem kellett egy fillér vámot sem fizetni.

Simán elképzelhető, hogy a Kínaiak, vagy pontosabban az ALI tart fenn Hollandiában egy saját raktárat, ahová beutaztatja ömlesztve a sok EU-s megrendelést. Ők ott letudják a vámot és már, mint EU-s raktárból küldik tovább a cuccokat. Én ezt tudom elképzelni.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#1995) meridaharcos válasza fatomas673 (#1982) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Hello !
Szintén Junsun V1 / Swift párosom van, nekem működik a gombok háttérvilágításának átszínezése.
Holnap megyek reggel dolgozni, gyors meglesem hogy melyik menüben van.

[ Szerkesztve ]

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#1996) torok6 válasza petymek (#1990) üzenetére


torok6
aktív tag

Hal9k rom van rajta az támogatja csak nem mutat semmit

(#1997) fatomas673 válasza meridaharcos (#1995) üzenetére


fatomas673
tag

Köszi

(#1998) meridaharcos válasza fatomas673 (#1997) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Hello!
Reggel megkukkantottam neked ezt a gomb háttérvilágítas témát, teljesen jó menüben jársz...
Annyi jutott még eszembe, hogy ezt a világítást csak a fényszóró felkapcsolásakor kapcsolja, csak akkor piros.
Felkapcsolt fényszóróval is nézted ?

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#1999) fatomas673 válasza meridaharcos (#1998) üzenetére


fatomas673
tag

Szia! Igen felkapcsoltam a világítást, azért furcsállom, hogy miért nem engedi. Azért köszi, hogy megnézted!

(#2000) fatomas673 válasza meridaharcos (#1998) üzenetére


fatomas673
tag

Szép a piros indítóképernyőd menüje, az gyárilag ilyen nálad, vagy mókolni kellett? Már az is eredmény lenne ha a hátterem ilyen pirosas színű lenne fekete alapon.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.