Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Udiaki válasza Jano_023 (#1274) üzenetére


Udiaki
csendes tag

Figyelni kell hogy a készüléket az évjáratnak megfelelően vedd meg, mert a csatlakozók is ahhoz vannak tervezve (jobbára odaírják, hogy melyik típus melyik évjáratához ajánlják) . Ettől függetlenül nyilván át lehet kötni a a kábeleket a megfelelő helyre !! csak akkor lehet, hogy csatlakozót kell venni vagy csokiba kötögetni, stb... (persze aki szeret pepecselni annak jó lehet :) )
Plusz ilyenkor a készülék mérete is meghatározó tényező. Lehet, hogy az eszköz az egyik autóban nem fér el, a másikban meg igen. Nem beszélve arról, hogy illik e az autódba. Ha nem akkor keretet kell venni stb... Szóval én úgy választottam eszközt ami az autómba illik, és a visszajelzések is pozitívak voltak róla.
A kommunikáció az eszközök között adott, az miért lenne gond?

(#1302) hacki87 válasza sityupityu (#1298) üzenetére


hacki87
senior tag

eladtam! :D mivel nekem nagyon hülyén állt volna sajnos :( probáltam én is befaragni, de kiállt volna. ezért a következőnél jobban figyelek majd :D

(#1303) Jano_023 válasza Udiaki (#1301) üzenetére


Jano_023
őstag

Köszönöm. Ezekre a fizikai dolgokra nem gondoltam. Ezért nem értettem, hogy bármelyik készülék miért nem jó egy adott kocsiba és miért jó egy másikba. Lehet nem hajnalba kellene irogatnom. De így lehet az a legegyszerűbb ha veszek egy androidos tabletet és oda bigyeztem és kész. Majd még kigondolom. Köszönöm a segítséget.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1304) KreeZonas válasza aero. (#1287) üzenetére


KreeZonas
csendes tag

Köszi! Nagyon jót találtál, bár pont fölé lőtt a rászánt keretnek, de attól tartok ezzel meg kell békélnem, főleg annak fényében, amit írtál, hogy érdemes a 8magot választani.
Van jelentőssége annak, hogy angol ebayről veszem vagy a nemzetköziről? Mert szerintem megtaláltam ugyanazt, amit te linkeltél.

A kábelezésről közben volt szó. Ezeknél nem nagyon találni leírást arról, hogy milyen kocsihoz passzolnak. Oké, valahogy meg lehet oldani, de jó lenne, ha nekem is menne, nem feltétlen autóelektronikai szakinak :) Van ezzel kapcsolatban tapasztalat, hogy mennyire passzolnak ezek átalakítók nélkül japán kocsikba?

Ugyanitt: tolatókamera ajánlásokat tudtok adni? :)

(#1305) sityupityu válasza KreeZonas (#1304) üzenetére


sityupityu
veterán

Én néztem ennek az egységnek a hátulját. Teljesen szokványos bemenete van, amihez minden autóhoz lehet találni ISO adapter. Én így láttam.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#1306) aero. válasza KreeZonas (#1304) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem talalkoztam meg ilyennel, hogy ne lett volna jó. Mindegyikhez kellett eddig adapter, tokeletesen ment.

Amit linkeltel az is angliabol jon:)
Tolatokamerabol amelyik neked tetszik, kb mind ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#1307) KreeZonas válasza aero. (#1306) üzenetére


KreeZonas
csendes tag

Úgy értettem az ugyanazt, hogy ugyanattól az eladótól ugyanaz a termék csak az ebay másik lokalizációjában.

Köszi szépen :)

[ Szerkesztve ]

(#1308) aero. válasza KreeZonas (#1307) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Elnezest, sokat tulorazok mostansag, kihagy az agyam :B

Megvettem vegul en is a CLS-hez a radiot, 8 mag/4G xtrons. Csak a kabelek kerültek 65-be, azon kicsit kiakadtam, de anelkul nem megy.:D

bl4ze lehet majd vezeteknelkulit veszek, az is van belole, sokkal kenyelmesebb lenne! Igaz megvan a felára, 38e ft.

[ Szerkesztve ]

(#1309) sityupityu válasza aero. (#1308) üzenetére


sityupityu
veterán

"Csak a kabelek kerültek 65-be"

:Y Ez pontosan milyen cucc is amit vettél?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#1310) DEJVID


DEJVID
őstag

Sziasztok!

Egy Androidot futtató fejegység miben másabb egy Android Autostól? Az utóbbiból van itthon, azt ismerem.

(#1311) aero. válasza sityupityu (#1309) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Kellett 2x6m kábel, mert a csomagtartóból jön a power + rádió. Ezen kívül kellett egy optikai átalakító a hanghoz. Egy cég gyártja csak és nem is kapni mindenhol. Ha kínából rendelem spóroltam volna 10 ezret, de nincs kedvem várni annyit. Megvan minden a tolatókamerával együtt, csak ezekre várok, jövőhét elején érkezniük kellene. :C

DEJVID: Az androidos fejegységet egy androidos tabletként képzeld el. Teljes értékű rendszer van rajtuk.

[ Szerkesztve ]

(#1312) DEJVID válasza aero. (#1311) üzenetére


DEJVID
őstag

[link]
Itt elolvastam az első hozzászólást, kb azt írja, amire számítottam. Ezeken kívül még valami esetleg?

Ha ennyi, akkor én maradnék az Android Autonál.

(#1313) Narancsíz válasza Diák66 (#1291) üzenetére


Narancsíz
csendes újonc

Szia! Ezek közül csak a "MCU-XinRC for radio modul only 6686"-t telepítsem fel az mcu frissítéshez? Ebben is két mappa van a következő nevekkel: "MCU-PX5-18_20191122" illetve "MCU-PX5-18_20191129" Félek tőle, hogy elrontom az egészet és tégla lesz belőle.

(#1315) Narancsíz


Narancsíz
csendes újonc

(#1316) aero. válasza DEJVID (#1312) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nincs idom elolvasni, de atlag felhasznalasra az android auto tokeletes

(#1317) Diák66 válasza Narancsíz (#1313) üzenetére


Diák66
őstag

Az egyiket tudod csak, de a különbség az, hogy újabb.

(#1318) Narancsíz válasza Diák66 (#1317) üzenetére


Narancsíz
csendes újonc

Köszönöm a folyamatos segítséget! :R
Tegnap késő estig próbálkoztam, sikerült feltennem az mcu-t, de minden változatlan, ugyanazt a mcu nevet írja ki mint a régi volt. pedig végigment a telepítés, csak a rendszerhangok szólnak. Megpróbálom a dsp-vel eggyütt. Bár dsp frissítésre nincs opció, hátha megcsinálja az mcu-val. Lehet hogy újabb mcu-t kell rá keresni.

(#1319) Diák66 válasza Narancsíz (#1318) üzenetére


Diák66
őstag

MCU firmware-t csak megfelelő MCU-hoz tehetsz fel! Hiszen ez egy hardverhez tartozó szoftver tulajdonképpen. Mást nem tehetsz fel, csak S32F0 firmware-t. MCU csere (mármint szétszedve a fejegységet a lapkáról kiforrasztva, majd újat bele) mérnöki tudást igényel és áttervezni se biztos, hogy lehetséges. A helyedben egy recovery-ből indított frissítést csinálnék, majd adattörlést.

(#1320) Narancsíz válasza Diák66 (#1319) üzenetére


Narancsíz
csendes újonc

Értem hogy az mcu-hoz csak S32F0 firmware-t lehet feltenni, mert az a BD37033FV mcu chip drivere. A chipet kicserélte a régi kollégám, mert jelet csak a chip előtt talált, de így is csak a rendszerhangok szólnak, nem változott semmi. Ezért próbálkozom az mcu firmware cserével.A chip cseréje előtt megcsináltam a gyári visszaállítást, minden törlődött, újra beállítottam. sehogy se boldogulok.
Most próbáltam amit az előző levélben írtam, hogy a mcu firmware mellé tettem a kártyára a dsp firmware-t is. Csak a mcu-t frissítette, és persze most sem szólnak csak a rendszerhangok. A 4PDA-n írják hogy ilyen jelenség lehet helytelen frissítés miatt. Nekem frissítés nélkül lett ilyen, de bízom benne hogy szoftveresen javítható, mert a hardver cserélve lett. Csak újabb S32F0_XinRC firmware-t még nem találtam.

(#1321) bl4ze


bl4ze
veterán

El szeretném tüntetni a gyári radio app-ot a 8.1-es droidról.
Gondolol ehhez root kell.
Hogyan lehetne root-olni ezt a 8.1-es droidot ami a fejegységen van?
[link]

Szerintetek ez működhet, valós ? [link] KingoRoot

[ Szerkesztve ]

.:. bl4ze .:.

(#1323) Diák66 válasza bl4ze (#1321) üzenetére


Diák66
őstag

Hát a kingoroot app működését tekintve furcsa egy dolog. Van akinek működött mobilon, van akinek nem.

(#1325) bl4ze válasza Diák66 (#1323) üzenetére


bl4ze
veterán

Akkor HU-ra (fejegység) felejtős?
Hogyan lehetne ezt root-olni? Nagyon szeretném a gyári radio app-ot legyalulni, mert
bekavar és a megvásárolt NavRadio+ lenne amit szeretnék használni mint default radio app.

.:. bl4ze .:.

(#1326) Diák66 válasza bl4ze (#1325) üzenetére


Diák66
őstag

Próbáld ki a Kingo root-ot, vagy sikerül, vagy nem....

(#1327) bl4ze válasza Diák66 (#1326) üzenetére


bl4ze
veterán

Oksa, egy próbát megér :)

.:. bl4ze .:.

(#1328) bl4ze válasza Diák66 (#1326) üzenetére


bl4ze
veterán

Sajnos nem nyert, 90%-nál eldobta magát :

Valakinek ötlet, hogy hogyan tudnám az android 8.1.0-ról törölni az eredeti default
radio.apk-t ?
Root kéne, gondolom, de nem megy ezzel... :(

.:. bl4ze .:.

(#1329) sityupityu válasza Xavius (#1322) üzenetére


sityupityu
veterán

Hali!

Olvasd el az én hozzászólásaimat, nem rég vagyok jelen a fórumon. Nemrég vagyok jelen a fórumon. Ugyanígy voltam én is. Hamar eldőlt, hogy milyet honnan érdemes vennem.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#1330) Bigmasterl


Bigmasterl
tag

Sziasztok!
Márkaspecifikus fejegyseg vagy univerzalis kozt gondolkodom. Ezt a kettőt nézegettem szerintetek ugyan az lehet teljesitmenyben? Specifikacoi alapjan ugyannannak tunik.
[link]
[link]

(#1332) sityupityu válasza Xavius (#1331) üzenetére


sityupityu
veterán

Ez mellett. Ugyanez itthon ennyi vagy még drágább.

Így 68-al megúsztam az egészet, hála az itteni segítségnek.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#1333) bl4ze válasza Bigmasterl (#1330) üzenetére


bl4ze
veterán

Nem jók a linkek. Milyen autóba, évjárat kell ?

.:. bl4ze .:.

(#1334) Bigmasterl válasza bl4ze (#1333) üzenetére


Bigmasterl
tag

Nálam megjelenik a link. 2010 es Toyota Avensis T27 be szeretném.

(#1336) bl4ze válasza Bigmasterl (#1334) üzenetére


bl4ze
veterán

Sorry, this page is unavailable, but check out our other pages that are just as great.

EU raktárból érdemes venni :
[link]
[link]
[link]


.:. bl4ze .:.

(#1337) sityupityu válasza Xavius (#1335) üzenetére


sityupityu
veterán

Európán belül van, szerintem max 2 héten belül itt lesz.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#1339) Dika22


Dika22
tag

Sziasztok!
Egy ilyen fejegységet tervezek venni az ebay-ről. Most olyan 30k-ért mennék. Ez a 2gb ramos verzió.
Van valakinek tapasztalata erről, megéri megvenni?
Egy vw borába lenne, gyári hangszórókhoz.

"Samsung s23 ultra®

(#1341) Dika22 válasza Xavius (#1340) üzenetére


Dika22
tag

Sajnos fogalmam nincs, de ez lenne az.
[link]

"Samsung s23 ultra®

(#1342) bl4ze válasza Dika22 (#1341) üzenetére


bl4ze
veterán

Kínából jön azaz +27% vám és vámkezelési díj, ezzel számolj.

.:. bl4ze .:.

(#1344) Dika22 válasza bl4ze (#1342) üzenetére


Dika22
tag

Persze értem. Egyébként ez milyen fejegység? Használható? Főként zenehallgatásra lenne. Alapzaj van zene közben?

"Samsung s23 ultra®

(#1345) bl4ze válasza Xavius (#1343) üzenetére


bl4ze
veterán

Teljes érték áru+szállítás 27%a + 3500 Ft vámkezelés, amennyiben MPL-hez érkezik és nem futár.
Futár esetén a vámkezelés átlagosan 6000 Ft.
Ezért is érdemes EU raktáras készüléket venni.

Dika22 : Nem tudom.

.:. bl4ze .:.

(#1346) st3v3np3t3r válasza Xavius (#1343) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

(vételár+posta $*usd aktuális árfolyama*1.27)+kb.4000ft ha a posta csinálja, ha magad csinálod, nincs díja

kb.28000*1.27(27%áfa)+vám.kez=kb.40ezerFt-ba áll meg

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1347) Dika22 válasza st3v3np3t3r (#1346) üzenetére


Dika22
tag

Bl4ze és st3v3np3t3r: köszönöm a segítséget! Megpróbálok EU raktárból venni.

Valakinek esetleg van tapasztalata ezzel a készülékkel?
Gyorsaságra milyen? Zene milyen rajta? Főképp arra használnám.

"Samsung s23 ultra®

(#1348) Diák66 válasza bl4ze (#1342) üzenetére


Diák66
őstag

A posta "Magánszemélyek részére érkező küldemények vámkezelése" dokumentuma alapján, ha magánszemély rendel cégtől (tehát nem magánszemélytől) 22 euróig vámmentes, illetve 150 euróig vámmentes, de 27%-os ÁFA terheli. Azért már az sem kis tétel. Tehát kb. 7000 Ft-ig van az, hogy simán átjön a határokon, felette Áfát számolnak.

[ Szerkesztve ]

(#1349) Biohazard197


Biohazard197
újonc

Én 3 hete rendeltem egy Junsun V1-et. 2Gb/32Gb. Android 10-el jött. Honda Accord 2003-asba szereltem. Eddig tökéletes, gyors teszi amit kell és nagyon szépen szól. Spanyolországból rendeltem így nem kellett vámot fizetni 😁 és 7 nap alatt itt volt. 🙂

(#1350) Biohazard197 válasza Diák66 (#1326) üzenetére


Biohazard197
újonc

Nekem HU van de már rootolva jött.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.