Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok. Nincs a menüben Nekem az u.n. Factory settings, az rejtett menü, vagy fogadjam el, hogy ebből hiányzik?

(#1752) aero. válasza gyvince (#1750) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem, itt nincs még olyan fejlett CAN rendszer.

(#1753) gyvince válasza aero. (#1752) üzenetére


gyvince
senior tag

Okès köszönöm

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1754) csiki52 válasza hzx0 (#1746) üzenetére


csiki52
tag

igen

(#1755) ice9 válasza kovbandi82 (#1751) üzenetére


ice9
tag

Eunavi CAN nélküli egységemen sincs ilyen menü. A videójából láttam, hogy hasonló menübe be lehet lépni. A névjegy menüben kell az OS és a kernel verziót felváltva pöcögtetni.
A termék videójánál 30mp-től mutatja. [link]

(#1756) Pityu89 válasza gyvince (#1750) üzenetére


Pityu89
senior tag

Nekem csak a külső hőmérsékletet és az ajtók nyitott/csukott állapotát tudja levenni CANról. Klímája, akkufeszre, egyéb dolgokra azt írja nem kompatibilis. Ez utóbbi infókat OBD csatáiról tudod levenni.

(#1757) gyvince válasza Pityu89 (#1756) üzenetére


gyvince
senior tag

Milyen rádiód van??

[ Szerkesztve ]

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1758) gyvince válasza gyvince (#1757) üzenetére


gyvince
senior tag

Audid van??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1759) Pityu89 válasza gyvince (#1757) üzenetére


Pityu89
senior tag

Alfa
https://a.aliexpress.com/_dXMVpTy

De a belseje ugyan az, mint a többinek. Csak a külső borítás illeszkedik az autóhoz. CAN bus adapter a lényeg.

(#1760) ice9 válasza Pityu89 (#1759) üzenetére


ice9
tag

meg hogy a factory settingsbe be legyen állítva az autóhoz passzoló CAN beállítás. Nekem az Aurishoz nem volt beállítva alapból, pedig model specifikusat rendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#1761) Pityu89 válasza ice9 (#1760) üzenetére


Pityu89
senior tag

Igaz, nekem is Fiat ALL volt, ami nem működött. Lista legalján volt az Alfa

(#1762) hzx0 válasza csiki52 (#1754) üzenetére


hzx0
aktív tag

Lenne egy kérdésem. Legutolsó frissítés 4.1.0. Ha hosszabb ideig áll az autó és kikapcsol a fejegység ( nem stand by). Neked rendesen indul a fejegység. Launcherel a kijelzőn és a rádió szól a háttérben? Mert nem tudom hogy nálam van e a gond. Senki nem panaszkodik xda-n . Nekem úgy indul. Ha szólt a rádió amikor kikapcsol. Akkor a rádióval indul és azon is marad a kijelző. Csak a home gomb megnyomásával lép a launcherre. Ha a rádió ki van kapcsol és úgy kapcsol ki akkor induláskor a launcherel indul a fejegység de a rádió nem szól. Már teljesen újra raktam 4 0.0 -tól. Még 4.0.2 vel jól müködik.

[ Szerkesztve ]

(#1763) ice9 válasza hzx0 (#1762) üzenetére


ice9
tag

Gyári Launcher? Agama-val van tapasztalatom ezügyben. Ha be van jelölve a "Run on top of all windows" akkor indításnál a Launcher jön be (háttérben rádió, ha leállításkor ment), ha nincs, akkor az utolsó állapotról indul. pl. radio, ha az volt előtérben leállításkor.

Sometimes, when loading Android, the launcher may not be in the foreground, but hidden by other launched applications (for example, Radio). The "Run on top of all windows" mode is necessary so that after launching the launcher or leaving the launcher from the "sleep" mode, agama always appears on the screen above. This is achieved in a simple way. After starting the system, Agama monitors the "focus" of its window (whether it is on top or not) and if the focus is lost, the launcher imitates pressing the "Home" button and again returns focus. Focus tracking stops when you click on the launcher screen, or 30 seconds after the start.

The "over all windows" mode is only possible when the launcher is set as the default home screen.

[ Szerkesztve ]

(#1764) csiki52 válasza hzx0 (#1762) üzenetére


csiki52
tag

Nem, nekem teljesen máshogy van beállitva.
Nekem nem kapcsol ki a fejegység addig amig a slusszkulcs a helyén van akármeddig áll az autó, csak akkor ha kiveszem a kulcsot.
Testre szabható kinézetű launchert használok bár Agamatol kezdve mind telepitve van, nekem ugy van beállitva /fejből most meg nem mondom melyik launcher ez/ hogy mindig a főképernyő indul és nem kapcsol sem rádió sem más automatikus program mivel mindig mást használok.
Több rádiót zeneprogramot és dvd-t is használok az ut hosszátol függően, leginkabb internetes rádiókat.
A főképernyő aktiv mindig ahol alsó gombsorra van beállitva a használt alkalmazások, nekem a sebességet kell látnom leginkább és a megtett távolságot, de itt látom az akku feszültséget , hőmérsékletet stb.
Az internet mobil stickről megy , ha érdekel megnézem a beállitásokat lefényképezem, mert használtam Agamat is régebben és azzal indult amire a beállitások menüben állitva volt szerintem nálad is itt van a gond.
A fejegység mindig stand by ba kapcsol, sosem áll le csak akkor ha az akku le van véve vagy képrnyőröl manualisan ki nem kapcsolom.
Nem kell félni tőle ha egy hétig nem mozdulok a kocsival akkor sem merűl az akksi.
4.1.0 van jelenleg, azt tudja amire nekem kell meg vagyok elégedve.
egy biztos ne telepitgess ujra mert csak beállitás kérdése minden ezt én napokig szenvedtem :)

(#1765) torok6 válasza csiki52 (#1764) üzenetére


torok6
aktív tag

Azt hol lehet beállítani hogy csak akkor kapcsoljon ki a rádió ha kiveszem a kulcsot?

(#1766) csiki52 válasza torok6 (#1765) üzenetére


csiki52
tag

Öszinte legyek ezt igy nem tudom, nekem ezt nem kellett állitani a kocsi alapbol igy müködött kezdettől fogva anno a gyári fejegységgel is, megnézem majd a beállitásokat, hogy erre utaló beállitás van e.
Csak hétfőn megyek a kocsival legkorábban akkor tudom megnézni ebben a hőségben nem mozdulok ki a lakásból.
a kocsi SEAT a fejegység PX5 Dicola/CHS/ több mint egy éve rendeltem kinábol, a rom android 9 HAL9K 4.1.0 , nem az eredeti, igy más és több beállitási lehetősége van.

(#1767) torok6 válasza csiki52 (#1766) üzenetére


torok6
aktív tag

Nekem Skodám van px30 fejegység van benne. Milyen ez a hal9k rom tudnál róla mesélni? Kinti hőmérsékletet belehet rajta állítani?

(#1768) gyvince válasza csiki52 (#1766) üzenetére


gyvince
senior tag

Mennyi idős a seat?

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1769) kovbandi82 válasza csiki52 (#1764) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Szia. Az usb internet sticket hogy állítottad be, nekem nem müxik a net. A benne lévő SD-t felismeri.

(#1770) csiki52 válasza gyvince (#1768) üzenetére


csiki52
tag

2008 as SEAT Ibiza /abban az évben az ujabb sportos napfénytetős változat/

(#1771) csiki52 válasza kovbandi82 (#1769) üzenetére


csiki52
tag

nem mindegyikkel müködik, nekem van egy Alcatel W800 4G, van egy telenor Huawei E1752 3G és van egy huawei E5785 /router/
ezek müködnek , használok Digi mobil, Telenor, és T-mobil kártyát is.
A Hal9k rommal müködnek az előzővel nekem sem.
a PPP widget alkalmazást telepiteni kell, automatikus futást engedélyezni, ez inditja amint rádugod az usb-re

(#1772) kovbandi82 válasza csiki52 (#1771) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Tehát eléggé sok dolognak kell egyeznie, hogy működjön. Köszi szépen.

(#1773) csiki52 válasza torok6 (#1767) üzenetére


csiki52
tag

Nekem bevált a Hal9k rom, sokféle beállitás, sokféle launcher... 10 eurót kell küldeni az orosz fejlesztőnek, az küld egy kódot amit egyszer kell beirni utána automatikusan jelzi a frissitéseket és lehet telepiteni.
A fejegység letölti csak internet kell neki.
A kinti hőmérsékletet én az időképről veszem ami telepitve van automatikusan frissül és gps alapon mutat.
az akku feszültséget mutatja menüben be lehet állitani. mást nem próbáltam, kormányvezérlés, kihagositás jó.

(#1774) gyvince


gyvince
senior tag

Sziasztok vèlemènyt kèrnèk erről Audi A6 C5 be lenne jó vagy szar milyet vegyek ami jó??
[link]

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1776) gyvince válasza megott (#1775) üzenetére


gyvince
senior tag

Köszönöm akkor nem csak a Xtrons jó?

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1778) mumtaz válasza torok6 (#1765) üzenetére


mumtaz
senior tag

A fejegységre két helyről kap 12V-ot: Az egyik az állandó +12V, a másik az ACC. Előbbi a fejegység alap tápellátását adja, a másik az, aminek a megléte esetén bekapcsol a fejegység és bekapcsolva marad, míg az ACC meg nem szűnik. Na most az autó függő, hogyan adja ki az ACC-t. Általában a gyújtáskapcsoló első állása az ACC, a második a gyújtás, a harmadik meg az önindító. Néhány autóban csak az első állás és afölött van ACC, és 0 állásba fordítva kikapcsol. De van, amelyiknél, ha egyszer már odatekerted a kulcsot, akkor az ACC - függetlenül attól, hogy visszatekered 0 állásba - egészen addig bekapcsolva marad, míg ki nem veszed a kulcsot.

Szóval ez teljesen autófüggő.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#1779) hzx0 válasza csiki52 (#1764) üzenetére


hzx0
aktív tag

@csiki52, @Ice9

Én is pár éve a Car launcheret használom. Ebben is van beállítás hogy induljon a rendszerrel együtt, de eddig ezt nem kellett bejelölni. Most ha ki pipálom akkor kb 5 perc mire bootolás után elindul a launcher és a back light auto level is késön reagál. Este kiégeti a szemem addig. Normálisan működőtt az utolsó frissítésig. Általában rádiót hallgatók. Mikor szólt a rádió. Leállítás után 30 percel kikapcsol a fejegységem teljesen.( Ezt be lehet állítani a beállítások/extra beállítások/ kikapcsolás késleltetés ha ac off menübe). Este indulok fejegység be bootol az alapértelmezett launcher egyböl indul a rádió szól a háttérben pár mp. után a B.L.A.l be állította a fényerőt a napszakban megfelelően. Új verziónál bootol rádió a fő képernyő és a launcher be sem jön csak ha a házikora bökök. Ha esetleg meg tudnátok nézni hogy nektek hogyan működik még köszönöm.

(#1780) gyvince válasza megott (#1777) üzenetére


gyvince
senior tag

Jahjj akkor nem nyúlok mellè köszönöm!!

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1781) hzx0 válasza mumtaz (#1778) üzenetére


hzx0
aktív tag

Vagy ha van can-bus akkor be sem kell kötni az acc szálat. Nekem pl csak akkor kapcsol ki ha ki veszem a kulcsot és kinyitom az ajtót. A bekapcsolás ugyan ez. Mikor nyitom az ajtót már bootol de a kijelzőt még nem kapcsolja be csak ha rá teszem a gyujtást. Így már egyből üzem kész induláskor. Ha gyorsan lv nyitok gyújtás akkor még látom hogy bootol.

(#1782) mumtaz válasza hzx0 (#1781) üzenetére


mumtaz
senior tag

Na igen. A CAN-BUS az más tészta. Pláne, ha a fejegység is támogatja, akkor pláne.

Nekem mondjuk az érdekesség az ATOTO-val, hogy nincs egyetlen szála sem a can-bushoz. Elvileg nem támogatja, viszont rejtett menüben meg ki lehet választani a can-bus protokollt esetleg az autó gyártó szerint. Engem mondjuk annyira nem izgat, 19 éves A Zafirám van, ami szerencsére nem can-busos.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#1783) ice9 válasza hzx0 (#1779) üzenetére


ice9
tag

Back light auto levelt merre talaltad?

(#1784) hzx0 válasza ice9 (#1783) üzenetére


hzx0
aktív tag

Back light auto level Play áruház. Nagyon jól működőtt eddig. Nekem úgy van beállítva a factory beállításokba hogy ne a lámpa kapcsolja a fényerőt. Így a lámpa csak az éjjeli/nappali kinézetet és a gombok világítását kapcsolja. A b.l.a.l. még a fényerőt. Ha px30 ad van lehet nem kompatibilis. De próbáld meg apk-bol telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#1785) Pityu89 válasza csiki52 (#1773) üzenetére


Pityu89
senior tag

Kár hogy ilyen robot nem csinálnak 8227l alá. :U

(#1786) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok. A fejegység felajánlott egy frissítést, semmi info, csupán ami a képen látható. Igazából még a rendes márkáját se tudom a gépnek. Annyit tudok róla, BMW kompatibilis, Android 9 van rajta 1/8 gigás . Maga a jelenlegi rom rendesen le van optimalizálva, mert szépen fut. Felmerjem rakni?

(#1787) fkenny


fkenny
senior tag

Megérkezett hétfőn a kis Joying. Elég pozitívan csalódtam benne (bár mondjuk majdnem 100.000Ft-ért legyen is jó.) Gyors, azt csinálja amit kérünk tőle. Jelenleg még az asztalon tesztelgetem, telepítgetem. Pár apróság az ami a tökéletességtől elválaszt. Car launcher free/Pro lenne a kezelőfelület de nem megy rajta a(z):
- FM rádió vezérlése a főképernyőn
- Bluetooth média vezérlése a főképernyőn

Ugye a Launcher fő képernyőjébe van integrálva pár médiavezérlő gomb. Az sem lenne gond ha azt ki lehetne kapcsolni, de így elég "gagyi". A gyári felületnél persze így is jobb. Tudtok jobb appokat a gyári FM és Bluetooth helyett ami jó lenne? (Tudom, hogy fej és chipkészlet specifikus, de hátha)

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#1788) bl4ze válasza fkenny (#1787) üzenetére


bl4ze
veterán

FM : NavRadio+
Launcher : AGAMA

.:. bl4ze .:.

(#1789) torok6 válasza csiki52 (#1773) üzenetére


torok6
aktív tag

A hal9k romba minden magyar vagy van angol szőveg is?

(#1790) hzx0 válasza torok6 (#1789) üzenetére


hzx0
aktív tag

Kb 98% Magyar. Általában az új menüpontok vannak Angolul. Mindig megjelenés után forditom az újdonságokat. Amik a következő frissítésekbe kerülnek.

(#1791) meridaharcos válasza kovbandi82 (#1751) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Junsun Canbus setup

Ilyen 0:30-tól látható menüd sincs ??? :F

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#1792) torok6 válasza hzx0 (#1790) üzenetére


torok6
aktív tag

Te fordítód magyara? Van benne olyan funció hogy canbus keresztül mutatja a hőmérsékletet? 4.0.0 szeretném majd megnézni ott is 98% magyar?

[ Szerkesztve ]

(#1793) hzx0 válasza torok6 (#1792) üzenetére


hzx0
aktív tag

Igen a 4.0 is kb 98%-os. Az állapot sorba be lehet kapcsolni a hőmérsékletet ha a can-bus átadja az adatot. Nekem pl nem írja ki hiába van bekapcsolva.

(#1794) torok6 válasza hzx0 (#1793) üzenetére


torok6
aktív tag

Akkor holnap megnézem köszönöm!

(#1795) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok. Szeretnék a kocsiba a vezeték nélküli töltőpadot rakni. Meg is lenne a helye, van egy kis "tálca", ami pont méret, az alá besüllyeszteném. Viszont a fejegységről egy usb hunról adnám neki a tápot, a képen látható elosztásban. Kérdem én, valaki USB hubot valaki használ? Elvben tudja ugye kezelni az Android. Az IBUS interface később lenne beszerelve, de a hely kell neki..

(#1796) 663bec válasza kovbandi82 (#1795) üzenetére


663bec
tag

Én nem rég csináltam meg a Qi töltést ... lehet kapni ilyen 12v USB átalakítót ... a szivargyújtóról kap 12v-ot (elég nagy áramot tud felvenni egy ilyen töltő pad, Én nem terhelném a fejegység tápját, valamint kikapcsolom, ha nem használom)
Pld.:
https://www.merkador.hu/Motoros-USB-tolto-12V-/-5V-/-2-1A?gclid=CjwKCAjw4MP5BRBtEiwASfwAL5KIKf1MizIo_WNp8mTR_2ydV2NEqjd4p78feBePMi1YIdzQ6SO8nhoCvfMQAvD_BwE

biztos van olcsóbban is!

[ Szerkesztve ]

(#1797) torok6 válasza hzx0 (#1793) üzenetére


torok6
aktív tag

Felraktam a hal9k 4.0 tök jó szinte minden magyar lett :) tudnál abban segíteni hogy tudok utalni neki pénzt hogy kapjak frissítéseket? Kicsit bonyolult nekem ez

(#1798) csiki52 válasza torok6 (#1797) üzenetére


csiki52
tag

http://hal9k.ru/ oldalon van paypal fizetési lehetőség /ha nincs paypal másik bankkártyával is lehet/ ki kell választani a proc. tipusát /px5,px6.../
a sorozatszámot pontosan ki kell irni a fejegységből, ezt beirni és az e-mailcimet megadni /erre küldi a kodot / 1 napon belül megjön.
a sorozatszám szerint van a kód ezt majd egyszer kell beirni a fejegységen, tehát csak erre lesz jó.

[ Szerkesztve ]

(#1799) bl4ze válasza csiki52 (#1798) üzenetére


bl4ze
veterán

Allwinner T8 procihoz nincsen ilyen , csak PX széria?

.:. bl4ze .:.

(#1800) csiki52 válasza csiki52 (#1798) üzenetére


csiki52
tag

nem találtam az oldalán, meg lehet töle kérdezni
mod@hal9k.ru

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.