Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Diák66 válasza Kia Sportage (#1046) üzenetére


Diák66
őstag

Rákerestem neten, nem tűnik rossznak, bár nem is jó. Régebbi megoldás, így ha friss verziót küld, akár hibátlan is lehet. Van rá egy-két custom rom is, valamint a gyári is elérhető. Nagy gond nem lehet vele.

(#1052) Kia Sportage


Kia Sportage
újonc

Értem. Köszönöm szépen Diák66!
Akkor a rádiótól ne fossak? Mármint, hogy mennyire érzékeny az kb olyan lehet majd mint a gyárival most? Én Canbusost rendelek úgy néz ki Spanyolból Euból jön. A kormány az tuti megy vele gondolom, még a gyári Tolatókamerát kéne összehozni, ha nem akkor max utólag szerelek be egy másikat.
Remélem minden ami gyári funkció, ez is tud vezérelni működtetni...

(#1053) bl4ze válasza seger (#1050) üzenetére


bl4ze
veterán

Én most ezt [link] a FULL-t tettem fel, minden megy és a logokat is kezeli, nem fagy be.

.:. bl4ze .:.

(#1054) sasquach válasza seger (#1050) üzenetére


sasquach
csendes tag

Az FM Rádió alkalmazások mikrokontroller (MCU) specifikusak.

Csak azoknak fog működni akiknek ilyen MCU/SOC kombináció van:

TopWay firmware with cpu allwinner T3 and T8, Intel SC9853(TS9)
MTC based devices (PX3, PX5. PX6 and PX30)

(#1055) Kia Sportage válasza Diák66 (#1051) üzenetére


Kia Sportage
újonc

Ez egy Infidnavi márka ugyanúgy 4/32 Gb és ugyanannyi pénz....
configuration:

Solution: PX6

Dual-core Cortex-A72 up to 1.8GHz

Quad-core Cortex-A53 up to 1.4 GHz

Screen:IPS Touch Screen,1024*600 HD IPS Display Screen

RAM:4GB

ROM:32GB , Support 1T HDD,Support 32G SD Card

Radio chip: 7708 IC

Processor Type:PX6

Sound Power Amplifer Chip: TDA7851, have a good sound experience

Out Power: 4*50W

System:Android 9.0 System it is the newest Android version, it operates faster than before

Glonass+GPS ,Double collection system.

ASOTTU:

Configuration:

OS: Android 9.0,build in DSP sound system

RAM: 4G

Solution: PX6,Dual-A72 Cortex+Quad-A53 Cortex,up to 1.8GHz

Radio Chip: 7708(Better radio signal receiving)

Bluetooth 5.0(most of car dvd is BT 4.0 now)

Resolution: 1024*600,Capacitive Touch Screen

Sound Processor: TDA7851

Display Screen: IPS

Standard 2 Din (Good for the heat dissipation)

A kettő közül véleményed szerint? De igazából ugyanaz mind kettő specifikációja... ( Infidnavi és a Asottu?)

[ Szerkesztve ]

(#1056) Diák66 válasza Kia Sportage (#1055) üzenetére


Diák66
őstag

Mindegyikben ugyan az van kb. Amiben eltérnek többnyire az az MCU. A többi komponens tök ugyan az szokott lenni. Valószínűleg tök azonos amit leírtál és egy gyártótól származhat. Telejesen mindegy, hogy Asottu, vagy Infinavi van ráírva. A doboz, amiben érkezik hófehér lesz, ha kicsit a saját márkájukra is adtak, akkor logós doboz lesz. A fejegységen viszont ritka, ha val valamilyen logó, vagy márkanév.

(#1057) Diák66 válasza Kia Sportage (#1052) üzenetére


Diák66
őstag

Az enyém aliexpress szerint csehországból kellett volna, hogy jöjjön. Aztán Németországból talált ide.

(#1058) Kia Sportage


Kia Sportage
újonc

Köszönöm szépen

(#1059) Mclarenöcsi


Mclarenöcsi
tag

Egy kérdés.Ha ebbe a mobil stickbe rakok egy korlátlan digi sim net kártyát az működni fog a kocsiba utólag beépített android rendszerű 2 dines multimédiával? A válaszokat köszönöm.
https://eu.dlink.com/hu/hu/products/dwm-156-3-75-hsupa-usb-adapter

(#1060) Kia Sportage válasza Diák66 (#1057) üzenetére


Kia Sportage
újonc

megkérdeztem az Infidnavi MCU át is, kérlek szépen majd nézd meg véleményed szerint kettő közül melyik a jobb, mert paraméterek be viszont ugyanaz a kettő. Köszönöm Diák66

(#1061) Diák66 válasza Mclarenöcsi (#1059) üzenetére


Diák66
őstag

Próba szerencse, a huawei stickeket meg kell piszkálni.... régebbi fw esetén megy, de a hilinkes fw-t már nem szereti.

(#1062) bl4ze válasza Diák66 (#1056) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem Infidnavi van, és teljesen megegyező az Asottu-val. Láttam azt is itteni fórumosnál, Kia Sportage-ban. Az Infidnavi egy barna dobozban jött, nem fehérben.
Ez a verzió amivel jött, azóta nem is piszkáltam : minden rendben van vele [link]

[ Szerkesztve ]

.:. bl4ze .:.

(#1063) tjano8


tjano8
csendes tag

Sziasztok!

$100-$120-os határig milyen fejegységet lenne érdemes venni?
Ezt a kettőt találtam, amik vannak eu-s raktáron is, és van benne legalább 2Gb RAM az egyikbe csak 16Gb ROM van, de talán az alap rendszernek meg néhány progiknak elég lenne az is.

https://www.aliexpress.com/item/32949779468.html?spm=a2g0o.cart.0.0.5fb93c00gD7zbF&mp=1

https://www.aliexpress.com/item/33053723152.html?spm=a2g0o.cart.0.0.5fb93c00gD7zbF&mp=1

Ami nekem fontos lenne, hogy legyen rajta fizikai gomb ne csak érintő.
Ha esetleg ebbe az árba tudtok jobbat, azt szívesen fogadom.

Üdv.: Jani

(#1064) Mclarenöcsi válasza tjano8 (#1063) üzenetére


Mclarenöcsi
tag

Szia!Nekem, egy Hizpo márkájú fejegységem van,bár nem ezekkel a specifikációkkal de én megvagyok vele elégedve.

[ Szerkesztve ]

(#1065) tjano8 válasza Mclarenöcsi (#1064) üzenetére


tjano8
csendes tag

Köszi!
És kb milyen paraméterei vannak a tiédnek?

(#1067) Bigmasterl


Bigmasterl
tag

Hello!
[link] Ezzel a Toyota fejegységgel kapcsolatban van valakinek tapasztalata ? Mennyire érzékelhető a 2 gb és a 4gb os verziók különbsége? Waze és spotifi használatra lenne csak.
Köszi előre is a segítséget :R :K

(#1068) bl4ze válasza sasquach (#1033) üzenetére


bl4ze
veterán

Sziasztok,

NavRadio+ használóktól lenne kérdésem, meg úgy rádióval kapcsolatban is :

1. hogyan lehet letiltani a gyári rádiót amit kaptunk az UI-hoz? Android 8.1 nem rootolt.
Be van állítva a NavRadio+ appban, hogy induljon bekapcsoláskor automatikusan, de
sajnos mindig ha beindítom az autót akkor a "régi" alap/default rádió jön be, és nem a NavRadio+

2. NavRadio+ felhasználók : Nektek fekvő módban megjelenik normálisan az RDS szöveg?
Nekem bármit csinálok kitakarja a felét, nem olvasható - nem tudok rájönni miért....
Lásd :

Heeeeeeeeeeeelp !!! :)

.:. bl4ze .:.

(#1069) svgyula válasza bl4ze (#1068) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Általában az androidnál és a windows-nál is be kell állítani alapértelmezett alkalmazásnak. Ezt a menüben az alkalmazások-alapértelmezett alkalmazások-rádió lehet. Természetesen csak akkor ha(?) van ilyen menü. Ha ezt kihagyták akkor csak az alapértelmezett rádió letiltása marad de ez meg csak az újraindításig szokott működni. Vagy egy PC kapcsolattal ADB parancssorból uninstalálni. Ezt még ha esetleg kell ugyanígy vissza is lehet rakni.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1070) bl4ze válasza svgyula (#1069) üzenetére


bl4ze
veterán

Nem vagyok az autónál, de nem rémlik alapértelmezett rész a 8.1es droidban ami a fejegységen van.
Megnézem majd.
Most az Android auto szivatott - connection 16 hibával nem indult el, eddig mindig tökéletesen ment ezzel az itt ajánlott app-pal....

.:. bl4ze .:.

(#1071) dimice


dimice
csendes tag

Sziasztok, elvi szinten érdeklődnék, hogy egy androidos fejegységet össze lehet kötni egy tablettel? A tablet menne a tetőmonitor helyére, és hang az autó hangyzórókra, de esetleg a fejegységről is küldenék a tabletre, stb... Ez kivitelezhető?
Köszönöm.

(#1072) csiki52


csiki52
tag

Tud valaki segiteni, hogy erre lehet -e android 9 re frissiteni, hogyan és milyen fájl kell?
Eléggé elavult, de jol müködik minden, elrontani nem szeretném.
Javasoljátok-e a frissitést, ha van hozzá rom.
a navradiot lehet erre telepiteni , hogyan és érdemes e?
Köszönettel.

(#1073) bl4ze válasza csiki52 (#1072) üzenetére


bl4ze
veterán

Ha jól megy nem erőltetném a 9-es droidot, nehogy táglázd.

Navradio+ : próbáld ki , van hozzá ingyenes próba ami letölthető - én hétvégén vettem meg a Full verziót, a tört verzió hibás volt, rossz volt a felbontás, gyagyi volt a kinétete.
FREE : [link]

[ Szerkesztve ]

.:. bl4ze .:.

(#1074) csiki52 válasza bl4ze (#1073) üzenetére


csiki52
tag

Köszi a tanácsot feltettem a navradiot amit linkeltél müködik is de alig van beállitási lehetőség és nem tudom hogy kell beállitani, hogy ne a fejegység alaprádiója induljon el hanem a navradio a radio gombal

[ Szerkesztve ]

(#1075) bl4ze válasza csiki52 (#1074) üzenetére


bl4ze
veterán

a FREE verzió butítva van, a fizetősben van minden nyalánkság benne
Ha launcher-t használsz ott add meg a radio gombra mi jöjjön be
Nálam elindul sajnos a gyári rádio is sokszor, mert nem root-olt a 8.1-es droid, és nem tudom törölni sajnos. Erre megoldást én sem tudok.
Agama Launcher nagyon jó, ajánlott - én nekem az bevált.

.:. bl4ze .:.

(#1076) csiki52 válasza bl4ze (#1075) üzenetére


csiki52
tag

Köszi az infot, a fizetős verziot honnan tudom leszedni? google play?
Nem használok launchert , android 8 as multimedia, tolatókamerás..Több mint egy éve kinabol rendeltem, a gyári helyére az én kocsimhoz tökéletesen passzolt még a kerete is ,
Fut rajta IGO, Waze, müködik a kormány multimedia -vezérlés, kihagositás, majdhogynem minden , egy dolgot nem tudok müködésre birni az pedig a TTS hang, a google szövegfelolvasó...ezért gondoltam a frissitésre. na meg az usb stick-et nem viszi /nincs hol APN-t állitani/ igy a telefon az internetet wifi direkten ossza meg, szoval ennyi "hiányossága " van mert a beállitásokbol sokminden hianyzik.

[ Szerkesztve ]

(#1077) seger


seger
addikt

Nekem gyári rádió app kellene. Mármint nem netes

(#1078) aero. válasza csiki52 (#1074) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem gorgettem fel, mar megvalaszoltak. Esetleg a beallitasokban probald meg a gyari radional torolni az alapertelmezest, ha van olyan. Bar, ha nem ajanlja fel a gyari launcher, akkor lehet nincs.

[ Szerkesztve ]

(#1079) bl4ze válasza csiki52 (#1076) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, google play-en van fent "Navradio+" néven találod, nagyon korrekt.

Nekem az Agama launcher nagyon bevált.
A gyári rádiót én sem tudtam letiltani, semmilyen módon - root kéne hozzá Android 8.1-en.

.:. bl4ze .:.

(#1080) csiki52 válasza bl4ze (#1079) üzenetére


csiki52
tag

Kösz a segitséget, néztem roluk youtuben videokat, letöltöttem mindkettőt, a számitógépröl átküldtem a fejegységre , meg is vettem a full verziot, majd ma kiderül ha megyek a kocsival, hogy mit tud :)

(#1081) bl4ze válasza csiki52 (#1080) üzenetére


bl4ze
veterán

Én is megvettem, mert nagyon meggyőző.
Gyári rádió alig és bénán kezelte az RDS-t is.
Nekem nagyon bevált.

Az Android auto - Headunit Reloaded - még ez ami szerintem nem hiányozhat.
Waze, Maps tökéletesen megy vele, meg híváskezelés-üzenetek. Nem kell wifi hotspotozni :D

.:. bl4ze .:.

(#1082) csiki52 válasza bl4ze (#1081) üzenetére


csiki52
tag

Na megcsináltam a telepitést meg beállitásokat, kicsit hosszadalmas volt de jol müködik
Nekem nem inditja a gyári rádiót, mert az a második a harmadikra az internetes rádiót raktam, és mindig az elsőt inditja, ami a NAVradio+
Ugyanez van a navi-nál első IGO második waze stb..
Mindkettőt megvettem, a rádio jol és tisztán szol megtalálja mindet, egy gondom van vele, nincs benne magyar nyelv /ez a kisebb gond/ és csak a CHINA logokat tölti le nem is lehet beállitani a beállitásokban csak china van semmi más azt le is tölti csak semmire nem jo
van erre valami megoldás? megköszönném

(#1083) csiki52 válasza csiki52 (#1082) üzenetére


csiki52
tag

közben telefonnal le tudtam tölteni a logokat azon látta a program az összes országot, kimentettem pendrive-ra majd átteszem :)

(#1084) The721 válasza sasquach (#1033) üzenetére


The721
újonc

Helló, a témát végignéztem a bejegyzésed áll legközelebb a problémámhoz.

Adott egy Xtrons PX5 (PB78QSFP-B) fejegység és egy Huawei E3372h-607 független stick.
A videó alapján működö képesek egymással:
https://www.youtube.com/watch?v=EaOHIS2gadk

Csak downgrade-elni kell, a leírásban levan írva a "metódus".
Viszont képtelen vagyok megcsinálni, amikor az update-ert futtatom folyamatosan error kódot kapok és leáll a folyamat.

Van esetleg valami ötleted, hol csúszik el a dolog?

(#1085) bl4ze válasza csiki52 (#1082) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem nem inditja a gyári rádiót, mert az a második a harmadikra az internetes rádiót raktam, és mindig az elsőt inditja, ami a NAVradio+

Ezt hogy, hol?
Ezt nem értem. Kifejted bővebben ? :)
Köszi.

Agama Launcher van nálad? Nálam az és Android 8.1 és Agama-n meg úgy alapból sem értem , hogy az első-második-harmadik hol, hogyan van :Y

.:. bl4ze .:.

(#1086) ice9 válasza The721 (#1084) üzenetére


ice9
tag

Huawei mobil routernél nekem csak win7-el akartak futni ezek a programok.

(#1087) ice9


ice9
tag

Aurisba való Dasaita PX6-os készüléknél lehet több BT eszközt csatlakoztatni? 1et enged csak. 3 kellene optimálisan. :) gondolom felejtős, de hátha

(#1088) The721 válasza ice9 (#1086) üzenetére


The721
újonc

Kezdetben win10-en próbálkoztam, utánna olvastam hogy a win7 kell neki, így már azon próbálkozok, de ugyanaddig jutok a dologban mind 2 OS alatt. =/

(#1089) csiki52 válasza bl4ze (#1085) üzenetére


csiki52
tag

Agama launcher igen, amikor elkezded beállitani először radio nyomvatart app hozzáadás Navradio+ és bezárás.
főképernyő rádió sor balrol berántod középre /bepöccintés/ akkor középen látod elsőhelyen a navradio+ majd látsz kis + jeleket navradiotol sorban körbe /asszem 4 db van/ + ikon megnyom /ha kell nyomvatart/ és hozzáadod a gyári rádiot és igy tovább amig van +, és ugyanez ugyanigy van a többinél navi , internet stb..
a főképernyő menük gombjai egy nyomásra mindig az első helyen lévőt inditja./a fejegység saját gombjai is/
Ha másikat akarsz kiválasztani akkor behuz középre mint a hozzáadáskor és az ikonok közül kiválasztod amelyiket inditani akarod , bezárás után megint az első app fog indulni.
Én a beállitásoknál beállitottam azt is, hogy minden felett legyen de ezt nem tudom befolyásolja e. amugy semmi mást nem állitottam sem az android sem a car menüben.

[ Szerkesztve ]

(#1090) bl4ze válasza csiki52 (#1089) üzenetére


bl4ze
veterán

Ok köszi megnézem
Jó lenne ha a gyári sosem indulna 😁😁😁

.:. bl4ze .:.

(#1091) csiki52 válasza bl4ze (#1090) üzenetére


csiki52
tag

Most mentem az autóval minden jol müködik , de ha fejreállok is /már ujratelepitettem többször/ nem lát kinán kivül a logo-letöltéseknél semmit . ez az 1.52 es legujabb a google playen.
Ugyanez a verzio a telefonra telepitve minden országot lát és letölti a logokat, a fejegységen nem. müködni müködik a logokat a bemásolt fájlal be tudom állitani egyenként... na de egy megvásárolt verzionak teljeskörüen kéne müködni

(#1092) bl4ze válasza csiki52 (#1091) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem simán ment: Zónának europe vagy eastern europe legyen.
Majd a logos résznél letöltöd "HUNGARY" és kicsomagolod.
Ott lesznek a logok egy "Radio Logos" mappában, ha jól rémlik.
Teljeskörűen megy, vagy Te csinálsz valamit rosszul, vagy az Androidod mókolt és nem csomagol ki rendben.
Nekem már két verzióval is hibátlanul ment : 1.0.14 és 1.0.49

.:. bl4ze .:.

(#1093) csiki52 válasza bl4ze (#1092) üzenetére


csiki52
tag

Köszi a választ, ez a telefonon valoban igy müködik és jol /oda is telepitettem/
de a fejegységen a regional csak kina van azt le is tölti kicsomagolja, semmi mást nem lehet állitani kiválasztani.
majd csinálok fotokat

[ Szerkesztve ]

(#1094) seger válasza bl4ze (#1092) üzenetére


seger
addikt

Nekem nem tölti le:(

(#1095) bl4ze válasza csiki52 (#1093) üzenetére


bl4ze
veterán

Akkor az androidod régiója kínai, az lehet a baj.
Nekem minden patentül működik, pedig régebbi 8.1-es droid csak.
Android gond lehet nálad, user error - nem applikáció, hidd el.
A telefonon azért jó mert nem mókolt kínai a droid rajta :) :)

.:. bl4ze .:.

(#1096) seger válasza bl4ze (#1095) üzenetére


seger
addikt

Europa-ra állítva nem tudja letölreni. Egyiket sem. Mosr egy note 9-el próbáltam.

(#1097) bl4ze válasza seger (#1096) üzenetére


bl4ze
veterán

Nem tudom mi lehet a gond : nálam két verziós Navradio+ is volt, és mindegyik gond nélkül letöltötte a logokat amikor "HUNGARY"-t jelöltem. A radio zóna meg "Eastern Europe" volt, előtte "sima" "Europe".

Van saját fóruma az XDA-n. Ha megy az angol, írjatok be oda. A készítő is elérhető ott, aktív.

[ Szerkesztve ]

.:. bl4ze .:.

(#1098) seger válasza bl4ze (#1097) üzenetére


seger
addikt

Tudnád linkelni? Én 1.14-el próbáltam

[ Szerkesztve ]

(#1099) bl4ze válasza seger (#1098) üzenetére


bl4ze
veterán

1.14 az egy tört verzió, ami hibás. Van vele szenvedés.
Ha zavar ez, vedd meg a fizetőset. Az 1.14 apk ami tört "full" "paid" az hibás, több hibája is van, sajnos.
Én is ezért vettem meg, illetve mivel profi, jó app ezért nem sajnáltam Marco-tól 2K HUF-ot....

.:. bl4ze .:.

(#1100) csiki52 válasza bl4ze (#1095) üzenetére


csiki52
tag

igen itt a kulcs valoban.
az MCU = MTCE CHS valoban kinai /hisz onnan is rendeltem anno/
a fejlesztő válaszolt:
"A 126-as jelszóval meg kell változtatnia a px5 gyári beállításait, és át kell állítania a rádióállományt Európára.
Úgy gondolom, hogy Kínába állította.
Tudasd velem ;)"

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.