Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) gti16v


gti16v
őstag

Sziasztok!

10 év után felhagytam a vw golf4 gyári MFD1-es 2 din-es fejegységével,és beszereltem egy kínai androidos csodát(mindig ragaszkodtam a gyári cuccokhoz,de a mi rohanó léptékben haladó technikai világban kb junost tv-nek hatott most már valóban)
Tehát ez a 20-30e ft os kínai kütyű nem lenne rossz,de rengeteg a hibája,és sok kompromisszumot kell kötni (cml Play 8702)...de még így sem bántam meg a cserét.....

pl: elfelejti az audió beállításokat,kicsit lomha,betekintési szög brutálisan rossz,nem lehet kikapcsolni(vagy nem jöttem rá) a dimmer funkciót,így inkább elcsíptem a kábelt,hogy nem legyen még halványabb a kijelző,ha felkapcsolom a világítást..a magyar nyelv beállítás sem jött össze...az erősítő hiába hangos,nincs benne teltség,akkor a mobil tükrözés is lehetetlen küldetésnek tűnik...első körben ami eszembe jutott,de van még...

tehát az volna a kérdésem,ha kínai androidosban ezt elnevezem belépő színtnek, akkor mi a közép és a felső kategória? (ár/típus) /android/

és ugyan ez a kérdésem a márkásabb termékeknél (pioneer,kenwood stb)
(belépő,közép és felső kategória) /android/

köszönöm szépem:Gábor

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#852) svgyula válasza gti16v (#851) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Pár összehasonlítás:
https://the10pro.com/best-android-car-stereos/
https://www.youtube.com/watch?v=ofSVzo0ncIY
https://www.youtube.com/watch?v=17VVBbs3t5E
https://www.youtube.com/watch?v=-Vn_5BiwBHA
Természetesen nincs felső határ az a csillagos ég. De mindenkinek a
pénztárcája dönt. A használható "zs" márkák ~37eft(EU raktárból!!) vannak. Itthon ezek az 50eft-tól kezdődőknek felelnek meg.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#853) aero. válasza svgyula (#852) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

[link]
ez egy komolytalan cikk, csak leírások vannak róluk beillesztve, plusz 2020-ban Android 6-os fejet ajánlani? De a videók is azok egyébként, specifikációk elsorolása és néhány fényező mondat, hogy neked ez mennyire jó lesz.
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#854) svgyula válasza aero. (#853) üzenetére


svgyula
addikt

Nekem nem jó egyik sem mert már van.......
A tájékozódás elkezdéshez pedig szerintem jó! Mond egy helyet ahol nem arról szól az eladás, hogy fényezik, dicsérik a terméket? Mindenhol az a jó amit el akarnak adni. Kinek mit bír a pénztárcája az szerint kezdjen el keresni!
De nem tudom miért lett divat a fórumokon a segítő hozzászólás fikázása!? Ahelyett, hogy értelmes segítséget adna annak AKI kérte!? Nem nekem kell válaszolni!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#855) aero. válasza svgyula (#854) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Véleményem szerint elég sok dolgot leírtunk az utóbbi időkben. Ha belinkelsz egy alámondásos videóválogatást, meg egy cikket, amelyik készülékekből talán ha kettőt lehet venni európában, azzal nem sokra megy. Plusz ha személyes sértésnek veszed a hozzászólásom, az a te bajod. Bármilyen tényt mellőznek ezek a videók, olyan, mintha felolvasnám a leírást ebayről, ez nem tűnt fel neked, vagy meg sem nézted?

gti16v: Androidos fejeknél nem nagyon van csúcs meg középkategória. HW-ben van jópár dolog, értelemszerűen itt a minél nagyobb annál jobb elvet követ a dolog. A csúcshardver jellemzően 80-100e forint környékén mozog (8 mag, 4GB RAM).

Márkás, nagy gyártók nem csinálnak androidos fejeket, csak Android Auto képeset, ami mondjuk nekem már elegendő is lenne, de nincsenek autó specifikus fejegységeik.

[ Szerkesztve ]

(#856) svgyula válasza aero. (#855) üzenetére


svgyula
addikt

Nem arról van szó! Ő kérdezett, én küldtem neki tájékoztatót. TE pedig ahelyett, hogy neki segítenél nekem írogatod véleményed!? Ha kíváncsi leszek a te véleményedre akkor neked fogom címezni a kérdésemet.Neked pedig ha nem tetszik akkor ne olvasd el! Adj neki jobb alternatívát DE! ne a másik hozzászólását fikázd! Próbálj meg így hozzáállni! Ha nem értesz egyet azzal ami írt valaki akkor írj egy jobb lehetőséget! Miből gondoltad, hogy meg sem néztem? Attól még, hogy valamit itthon nem lehet kapni még létező dolog sőt uram bocsáss még rangsorolják is :U Azok a videók lehet, hogy nem a fikázó vérpistike véleményére alapoznak hanem az eladási eredményekre de ezért még léteznek. Ez ennyire egyszerű! Ő egy általános kérdést tett fel. Nem kérdezte hol lehet kapni(amúgy bármit be lehet szerezni bárhonnan!) csak szint különbségeket kérdezte a-zs-ig........

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#857) bl4ze válasza svgyula (#856) üzenetére


bl4ze
veterán

.:. bl4ze .:.

(#858) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, Androidos fejegységen használ valaki Android auto-t ?
Nekem 8.1-es Android van a fejegységen, menne azzal?

Próbálta már valaki, érdemes ? Nem kellene netet osztani, rögtön USB-ről mehetne minden ami kell. (Waze stb.)

.:. bl4ze .:.

(#859) aero. válasza bl4ze (#858) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Persze. Ajánlottam is neked anno a Headunit Reloaded-ot.:) Magyar fejlesztés és valami 1500-1600ft asszem.
Illetve lehet már kapni usb adaptereset is, 8-10e körül.

(#860) bl4ze válasza aero. (#859) üzenetére


bl4ze
veterán

Agama Launcher van fent most.
"Sima" android auto nem működik ha felteszem a fejegységre az APK-t és rádugom USB-n a telefont? Nem ismerik fel egymást, nem kompatibilis a dolog ?

.:. bl4ze .:.

(#861) aero. válasza bl4ze (#860) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem mukodik ugy. Hasznalhatod a launchered ugyanugy. Beallithato, hogy telefon bedugasra induljon az AA.

(#862) Mclarenöcsi


Mclarenöcsi
tag

Én is próbálkoztam mindennel de végül a Headunit Reloadedet segített,megvettem és azóta tökéletesen működik.(bár nem volt egyszerű működésre birni de azért sikerült)

(#863) bl4ze válasza Mclarenöcsi (#862) üzenetére


bl4ze
veterán

Én is lehet kipróbálom. Android 10 fut a telefonon, Mi 9T - a fejegység meg Infidnavi - Android 8.1 , Allwinner T8
Menni fog ezzel ? :)
Mi volt benne nehézség, hogy működésre bírd?
USB módban használod ?

.:. bl4ze .:.

(#864) bl4ze válasza Mclarenöcsi (#862) üzenetére


bl4ze
veterán

Felment szépen a Headunit Reloaded és egyből működött, némi kis piszkálással.
Azzal volt baja sokáig, hogy minden indításkor megint kérdezte, hogy adok-e engedélyt az USB port/tároló használatára. Kicsit bogarásztam vele, és talán most már nem fogja mindig kérdezni :)
USB-ről próbáltam csak a "WIFI" módot nem próbáltam ki.

Egy Ford Focus Sync3 rendszeren használok Android Auto-t ahhoz képest kissé bénább,
lassabb, darabosabb de működik :)
A Waze 1x 2x meghülyült, de remélem használat közben jó lesz majd.
:R

.:. bl4ze .:.

(#865) HAMI@25


HAMI@25
csendes tag

Sziasztok,
Mivel DVR/tolatokamerat is szeretnek egy fejegysegen igy bujva az internetet nem talaltam olyan alternativat amit itthon meg tudnek vasarolni :( (de ha csak en voltam bena ne kimeljetek ami nem 300ezer korul van :D ). Egy E12 corollaba lenne a terv es kicsit tanacstalan lettem, igy minden otletet szivesen fogadok.
Koszi :)

Ákos

(#866) seger


seger
addikt

Rendeltem egy 2din kínai cuccot próbára.
Igaz csak 1G ram és 16GB verziót, mert ez volt gyors szállítással. Hétfőn rendeltem, pénteken készhez kaptam. Sebbességgel nincs baj, ha sok minden nyitva van, akkor kissé beg tud akadni, de pl rádió és navigációra nagyon jó. Egyik baj vele, hogy ha szól pl youtube, és navi is megy, akkor ameddig a navi infót mondja, addig a yt teljesen elhallkul, jó lenne ha halkabban szólna... de majd látjuk mennyire zavaró menet közben. Rádió az tovább szól közben. Kamera is van hozzá 12 ledes. Beépítve még nincs, asztalon teszteltem az egész kütyüt. Boot kb 20 mp, de ha rendes bekötéssel raktam rá egy árammérőt, ha fix 12v-ot kapja, és be van kötve a gyújtásra a másik betáp ahogy kell, és gyujtást leveszem, kb 1 perc után az áram nullára esik. Ha gyujtást ráadom, onnan folytatja, ahol abbahagytam, nem kell újra bootoljon. Kb 5mp és szól a rádió, és kapcsolódott is a wifihez. Azt még nem találtam meg, hogy lehetne a rádiót alapértelmezett indításra rakni, de ha rádió szól mikor a gyujtás megszűnik, akkor rádióval is folytatódik gyujtás ráadásakkor.
Van 2db usb, van video in is. Még van mit próbáljak...
Ha tolatásra kapcsolok, autómatikusan átvált a kijelző a kamera képre.
Röviden ennyi.
Kezdő képernyőre nem sikerült indító ikonokat kirakni, lehet nem lehet, vagy csak még Én nem jöttem rá. Illetve a kezdő képet módosítani sem sikerült.
Most bal oldalt a zene lejátszó van, azt kevésbé fogom használni (inkább yt) másik oldalon egy mutatós óra.
Jobb lenne pl navi meg pl a rádiót mutatná.
Rendszer android go 8.1.

(#867) bl4ze válasza seger (#866) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem is 8.1 Android, nem go normál de ajánlom rá neked az "Agama Launcher"-t
Amióta azt használom ég és föld az érzete a cuccnak, más világ. Tegyél egy próbát vele.

.:. bl4ze .:.

(#868) seger válasza bl4ze (#867) üzenetére


seger
addikt

Az lesz a következő. Azokat is próbálgatom. Carwebguru-t néztem még.
Köszi az infót!

Appok hangerő külön állításra használsz valamit?

[ Szerkesztve ]

(#869) svgyula válasza seger (#868) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ne csodálkozz ha az agamától belassul a rendszer. Még 2GB RAM esetén is sokszor gondolkodott :K
Az alkalmazások külön hangerő szabályozása csak akkor megy ha a gyári rendszer tartalmazza. Külön apk nincs. Amit a play-en találsz az telefonokhoz jó(ha?), amit te szeretnél ahhoz nem. Már futottam vele köröket, eredmény nélkül. Gondolom a zene/GPS/Video hangját szeretnéd külön állítani. De valószínűleg csak olyat találsz a rendszer beállítások között, hogy mennyivel csökkentse a média hangot amíg a GPS dumál. Vagy legyen-e egyáltalán zene a GPS mellett.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#870) seger válasza svgyula (#869) üzenetére


seger
addikt

Agama nem lassított rajta szerintem. Hanggal kapcsolatban, igen arra gondoltam. De el leszek vele így. Aztán ha nagyon zavar, akkor jöhet másik amiben van több ram. Ezt már több alkalommal ki akartam ptóbálni. Majd legközelebb más tipust veszek. Kíváncsi vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#871) redbiro válasza seger (#866) üzenetére


redbiro
őstag

egy linket tudnál adni ehhez?

it never gets easier, you just go faster

(#872) SzaboFerenc


SzaboFerenc
újonc

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni, hátha valaki tud valami megoldást a problémámra.
Nemrégiben vásároltam egy androidos fejegységet egy MG Zt-be az Aliexpress-ről. Ez a fejegység elméletben jó a BMW e49-esbe is, a rover 75-be is, és az MG ZT-be is, de gyakorlatilag mégsem jó, mert van rajta két műanyag fül ami miatt nem fér be, és azt le kellett vágnom. Persze mielőtt ezt megtettem volna kipróbáltam rajta közel mindent, persze a kormányvezérlés nekem sem akar működni, pedig kaptam hozzá can bus adaptert is, de mégsem megy, de az usb, gps, video, tolatókamera, minden számomra új dolog működik rendesen.
Na akkor mehet a kis műanyag vágás, a kormánnyal meg lesz valami. Persze tudtam, ha levágom, akkor már ne is próbáljak meg bármilyen garanciát érvényesíteni, de megkockáztattam. Beraktam a helyére, és szólt a muzsika... remek!
Na de eszembe jutott, hogy egy természetesnek tűnő alap dolgot nem próbáltam ki, és ez a rádió. Hát persze hogy nem szól! Ide dugtam, oda dugtam, vettem ilyen-olyan kábelt, átalakítót és semmi... Azt olvastam más oldalakon is, hogy gyenge lehet a jele a kínai fejegységnek, de hogy nulla legyen?
Találkozott már valaki hasonló problémával?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#873) dlajos


dlajos
csendes tag

Üdv!

Hizpo android 10

Ezekben a fejegységekben lehet valahogy boot animációt cserélni?
Itt van leírás de meg sem találom azt a mappát amit írnak.

[link]

(#874) svgyula válasza SzaboFerenc (#872) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Hol van az antenna az autóban? Ha hosszú az antenna kábel akkor a gyári antennafejben van erősítő. Ezt a gyári rádió a koax kábelen táplálja 12v-al. Ha ennek nem adsz feszültséget semmi nem megy át rajta! Ezt derítsd ki és ha kell a feszültség akkor egy vezetékbe építhető fantom táppal tudod megoldani amihez a feszültséget a rádió "ant" vagy "antenna" nevű vezetékről kapod meg.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#875) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok!

Tervezek fejegységet vásárolni (már egy ideje), alapvetően navigációra és zenehallgatásra használnám, amikor szükséges, akkor pedig telefonálásra, de ezen kívül nincs más igényem.
Esetleg még a tolatókamera képét szívesen látnám a kijelzőn.

Több külföldi fórumon olvastam, hogy ezekre/hasonló funkciók használatára egy 1GB ram-mal szerelt fejegység is elég lehet, itt viszont, kisebb visszaolvasgatás után azt látom, egyöntetű a közvélemény ennek ellenkezőjéről.

Ezidáig leginkább azért nem vásároltam még semmit, mert azt látom, hogy az 1GB-os modelleket 30e forint körül árulják, ugyanakkor a 2GB-osokat dupla ennyiért. (1DIN)

Mindezzel együtt, vagy ezek ellenére, mindenképpen egy több memóriával szerelt fejegységre ildomos beruházunom?

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#876) SzaboFerenc válasza svgyula (#874) üzenetére


SzaboFerenc
újonc

Szia! Először is köszönöm szépen a gyors választ!
Szóval! Kaptam a fejegységhez egy átalakító kábelt, ebben benne van ez a fantomtáp amit mondasz, rákötöttem a plusz kábelt egy 12 voltra, de semmi. Kábel nélkül fog valami halvány jelet, de ha bedugom akkor semmit. Csatolok egy képet, azon látszódik, hogy milyen antenna csatlakozóim vannak a kocsiban, mert amit kaptam kábelt a fejegységhez, az a kis csatlakozóhoz való, viszont a gyári fejegységre a nagyot kellett rádugnom. Nem is értem hogy van ez :/

(#877) SzaboFerenc


SzaboFerenc
újonc

(#878) seger válasza jolti05 (#875) üzenetére


seger
addikt

Én 2din 1G memóriával vettem tesztre. Rádió és navi, yt és navi együtt remekül megy. Ha sok minden van nyitva, akkor kicsit kell várni pl a váltásnál, de nem vészes! Szerintem tökéletes. Tolatókamera is jól vált, akár rádió akár yt közben. Igaz csak asztalon van tesztelve, kocsiban élesbe még nem volt! És 20ezer volt szállítással, egy ismerősöm intézte, szerintem a másik kocsinkba is ilyet rakok.

(#879) Diák66


Diák66
őstag

Üdv:

Tud valaki hasznos appokat 2din andriod fejegységhez?

Nekem ezzel sikerült megszívni és kicsit helyre akarom pofozni.

Modellname: rk3368
Android: 155235
MCU: S32F0_XinRC-W_20191216_HB1_6686_4N_D_FF_C8
APP: PX5C_C54_HA1_XRC_XrcUI2-0000-10-DE_2019-12-12-1551

Pl.: nem ártana egy másik fm rádió app. A jelenlegi elég béna. Bármilyen app jöhet, ami hasznos. Szívesen fogadom, ha ki tudod menteni a saját fejegységedből a rádió appot. (tc-el lehet pl.) Köszönöm.

(#880) svgyula válasza SzaboFerenc (#876) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ugye ezt csak viccnek szántad? Amit mutatsz az a "kicsi" kizárólag a GPS jelre való a nagy pedig csak rádióra!! A nagyhoz kell egy toldó amit be tudsz dugni a rádióba és abba amit a kezedben tartasz! DE!!! Az autón levő antenna(eredeti) még mindig nem kap feszültséget! Oda ilyen kell! A fejegységben biztosan NINCS! fantom tápnak helye! Amit írtam vezeték azon kifele jön a 12v a rádióból és nem rákötni kell a 12v-ot! Szerintem mielőtt kivégzed az egységet vidd el egy szakemberhez.
De ezen felül még van egy wifi antenna is de az lehet csak az egyik kábelkötegben levő vezeték.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#881) SzaboFerenc válasza svgyula (#880) üzenetére


SzaboFerenc
újonc

Elnézést, ha hülyének tűnök, nem vagyok szakember, de gondoltam 2 kábelt én is be tudok dugni... hát nem :D
Egyébként meglepne, ha az a kis kábel gps lenne, mert gyárilag van benne a kocsiban, és hát tudtommal nincs a kocsiban gps, illetve az van ráírva a csatlakozóra, hogy AMP. Az pedig gondolom az angol amplifier szó röviden.
Közben nekem is leesett, hogy amit a fejegységhez kaptam kábel, az csak véletlenül megy rá a kis csatlakozóra, de egyébként fakra csatlakozó vagy micsoda a hivatalos neve, így hát valószínűleg az kuka, és beszerzek egy olyat amit linkeltél is.
Köszönöm szépen a segítséget!

(#882) jolti05 válasza seger (#878) üzenetére


jolti05
őstag

Szabad-e érdeklődnöm, hogy Android van-e a készüléken, és hogyan sikerült (de főleg honnan) 20e forintért vásárolni? :U

Ezen túl pedig köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatod!

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#883) seger válasza jolti05 (#882) üzenetére


seger
addikt

Android van rajta. Play-ről telepíthető rá app.
Gondolom a legalja készülék, de nekem elég lesz így elsőre. Csináltam pár képet.


(#884) jolti05 válasza seger (#883) üzenetére


jolti05
őstag

Bár sokkal nem lettem, okosabb, azért köszi :)
A legalapabb nekem is elég lenne, csak 1 dinesből :(((

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#885) makoveizs


makoveizs
csendes tag

Sziasztok!

Egy ilyet vettem egy magyarországi cégtől:

https://www.amazon.com/Android-system-stereo-Volkswagen-Navigation/dp/B07HF9V1RB

Másnak van tapasztalata ezzel?

Nekem bejött :)

(#886) B. Tamas válasza Diák66 (#879) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Nekem is pont ilyen van, imádom.

FM rádiót soha semmilyen körülmények közt nem hallgatok önszántamból, így ebben nem tudok segíteni, viszont mit értesz hasznos app alatt? Ez elég tág fogalom.

Én lecseréltem a kezelőfelületet az Agama Launcherre (az alap tényleg tré), 3 navi van rajta (Waze, Sygic, Google térkép), 2 zenelejátszó (Spotify, Poweramp), 3 OBD olvasó app (Torque, Car Scanner, HobDrive), fájlkezelő (Total commander, ES file explorer), FTP szerver (így a lakásból tudok a gépen át másolni rá) plusz 1-2 egyéb app nem rendszeres használatra (GPS Test, Locus, Geocaching...)

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#887) seger


seger
addikt

Tudnátok olyan app-ot mondani, amivel külön állítható a hangerő az appokhoz?

(#888) svgyula válasza seger (#887) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ez nem apk kérdése. Ez rendszer alkalmazás. Ha nem rakták bele a ROM-ba én nincs menüben akkor nem tudod megoldani. Minden alkalmazás ugyanazt a részt használja a rendszerben. Ezek fölé nem tudsz másik külső alkalmazást berakni csak rendszer szintű beavatkozással. Azokat a "volume" típusú alkalmazásokat ne rakd fel mert nem ehhez valók. Már futottam vele köröket. Ha kihagyták akkor csak így tudod használni.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#889) seger válasza svgyula (#888) üzenetére


seger
addikt

Köröket már én is futottam.... csak azt hittem, mint a samsungnál utólag samsung assistant, így van valami általános.... de jó lesz akkor így ahogy van..
Köszi

(#890) Galla007


Galla007
csendes tag

[kép]
Sziasztok

2 éve használtam egy px3-as fejegységet,de voltak vele problémáim(gyengébb rádió,kicsit zajos alaphang, lassú frissítés alkalmazásoknál a play áruh ázban(volt amikor 1 google 38mb frissítés 25 percig tartott).Próbáltam utána olvasni mi lehetne helyette első körben Px6 4gb ram ips nem600x400 kijelző dsp hangzás feltételekkel gondoltam a kia ceed-be (1gen.)Olvastam egy tesztet Atoto A6 Pro fejegységről Tudom a hardvere nem a legacélosabb illetve 6-os android van rajta de mégis megvettem. 1 hete használom hangzás sokkal tisztább, nincs alapzaj, rádió jobb sőt az 1 din-es pioneer sem volt jobb, 2-ős Bluetooth megosztás miatt nem kell a wifit is megosztani internet is innen jön.2amp usb gyorstöltés a telónak ,eddig évente 3-4 frissítés jött rá saját optimalizlt az UI-ja(remélem marad is) 2 év garancia van rá persze nem egyszerű visszaküldeni kínába. A kijelzője gyönyörű külön gomb van fényerő állítására 3 fo kozatúerősségben(éjszaka nem égeti ki a szemem nappal mégis jól látható. Zenehallgatás telefonról Bt-n keresztül szépen szól (Bt 5.0 aptx),kormánygombról dalok között elöre hátra tudok lépegetni spotify alatt is .Telefonkihangositás m.k. oldalról tiszta semmi háttérzaj visszhang nincs. Tudom nem a legtökéletesebb a beépitése de nem találta hozzá való keretet.

[ Szerkesztve ]

(#891) Galla007 válasza Diák66 (#879) üzenetére


Galla007
csendes tag

Szia ! Custom rommal is próbálkozhatsz ott többfajta rádió app is van.

(#892) Diák66 válasza Galla007 (#891) üzenetére


Diák66
őstag

Nincs erre az MCU verzióra custom rom sajnos. Orosz fórumokon már fellelhető az "eredeti kínai" rom, de amúgy semmi extra. Szivacs ez az MCU verzió, MTC A/B/C/D/E stb... verziót kellett volna keresnem, csak erre a kereskedőnél kell rákérdezni, én meg nem tettem sajnos. Így lett az S32F0.

(#893) Galla007 válasza Diák66 (#892) üzenetére


Galla007
csendes tag

Mi az mcu leírások?

(#894) Galla007 válasza Diák66 (#892) üzenetére


Galla007
csendes tag

Ez lenne az a rádió kinézet?

(#895) Diák66 válasza Galla007 (#894) üzenetére


Diák66
őstag

Igen, ezzel van megáldva. Jó lenne egy másik app, ami tudja használni a tunerjét.

(#896) Diák66 válasza Galla007 (#893) üzenetére


Diák66
őstag

Kb ez:

Mi az MCU?
Az MCU a Microcontroller Unit kifejezést jelenti. Az MCU hídként működik a fej egységén lévő hardver és az android rendszer között. Ez lehetővé teszi a jármű és a fej egység közötti speciális interakciókat, amelyek egyébként lehetetlenné válnának az Androidon keresztül.

[link]

(#897) Galla007 válasza Diák66 (#896) üzenetére


Galla007
csendes tag

Küldj képet az mcu leírásáról

(#898) Galla007


Galla007
csendes tag

dundi1226@gmail.com írj rám egyszrübb

(#899) slezakimi válasza Galla007 (#898) üzenetére


slezakimi
senior tag

Szia.
Ennyire vágod a témát? Az EQ-t ki lehet valahogy cserélni? Legyen magas, mély, külön.
Mondjuk az EQ maradhat, csak legyen benne lehetőség a magas mély külön szabályzására.
Remélem érted mit akartam írni :DKöszi ha válaszolsz.

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#900) capa123


capa123
csendes tag

Sziasztok,
Végigpörgettem vagy 1000 posztot, de látom nem pont ez a téma. Viszont nem is találok megfelelőt, ezért ide írok, hátha tudjátok a választ. Nekem is tetszene egy Androidos fejegység a googlemaps terrain nézet miatt, de ezektől a kínai "márkáktól" tartok kissé.
Sehol nem látok Androidos egységet "nagy" márkától (JVC, Pio, Sony, Kenwood stb.), amiben nagyobb bizodalmam lenne. Vajon miért? A kínaiakban illegál az Android, vagy mi lehet az oka?
Akármilyen is, de miért kell szórakozni wifivel? Most akkor még vegyek hozzá egy külön 4G routert is? Van olyan, amibe bedugok egy (társ)SIM-kártyát, aztán tudok vele telefonálni meg netezni is? Fene akar vacakolni tükrözéssel, wifi megosztással.

Kösz, ha tudtok rá mondani valamit.

G.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.