Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Slash20


Slash20
tag

Sziasztok! Android 10-nél valakinek van hasonló gyári rádió app-ja? Kérdésem az lenne hogy az rds be van kapcsolva, és ott alul kicsiben írja csak ki az állomás nevét. Van valami beállítás hogy felül is nagyban kiírja a frekvencia helyett vagy mellett? Köszi! :)

(#1652) bl4ze válasza Slash20 (#1651) üzenetére


bl4ze
veterán

Navradio+ szuper testreszabható app

.:. bl4ze .:.

(#1653) Diák66 válasza 663bec (#1648) üzenetére


Diák66
őstag

Az is lehet egy megoldás..... de mivel kínai fejegység, bármi előfordulhat. :(

(#1654) 663bec válasza Gézengúz (#1650) üzenetére


663bec
tag

- háát most elbizonytalanodtam ...1080 sorosnak írja (de bármit leírnak) (a lakás 4 kamerás rendszerén anno cseréltem 2 kamerát AHD (Analóg HD 720 -sorosra) ez hozott némi javulást.....ha marad a mostani az sem katasztrófa

Ma reggel egyébként teljesen jól ment minden (bluetooth kivételével). Stabilan a sygic navi , rádió ...(tegnap reggel 7 app-ot frissített lehet az is gond volt)
(a rádiónál vissza tértem a 90-es években használt módszerre :F 3x8 memória van az első 8- ra kossuth frekvenciák, második 8- ra radio1, harmadikra retro radió .... ha sistereg elég a kormányon nyomni egyet egy jobb minőségben jövő frekvenciára(ezt csinálja egyébként az RDS is)

(#1655) torok6


torok6
aktív tag

Valaki kötött rá mélynyomót a fejegységre? Ha esetleg valaki igen akkor szépen szól tőle?

(#1656) bokarcsi71 válasza torok6 (#1655) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Én holnap fogok beépíteni.

(#1657) torok6 válasza bokarcsi71 (#1656) üzenetére


torok6
aktív tag

Majd írd meg nekem légyszíves hogy milyen :)

(#1658) Slash20


Slash20
tag

Feltelepítettem a navradio+ appot android 10-re, elindul, lehet állítgatni, viszont hang nincs és nem is keres frekvenciát. Próbáltam régió váltással, de az sem segít. Egy halk recsegés van mikor indul a program aztán csend. Valószínű nem kompatibilis :F A gyári rádió appal nincs gond, csak kicsi az rds.

(#1659) 663bec válasza Slash20 (#1658) üzenetére


663bec
tag

aki a kicsit nem becsüli..... :C

(#1660) Pityu89 válasza 663bec (#1659) üzenetére


Pityu89
senior tag

...annak nagy van ;]

(#1661) Slash20 válasza 663bec (#1659) üzenetére


Slash20
tag

Ilyen ez :))

(#1662) bl4ze válasza Slash20 (#1658) üzenetére


bl4ze
veterán

Van XDA saját fóruma, ott kérdezz rá, hogy támogatott-e a chip-ed.

.:. bl4ze .:.

(#1663) Slash20 válasza bl4ze (#1662) üzenetére


Slash20
tag

Köszi! :R

(#1664) kirkri válasza bl4ze (#1652) üzenetére


kirkri
addikt

Sikerült valahogy megoldanod a gyári rádió letiltását? Én is kipróbáltam a Navradio+ progit, tetszene is,, de összeakad a gyári rádióval. Olvastam, hogy te is ezzel bajlódtál.

Nekem úgy kellene, hogy a rádió gombot megnyomva a fejegységen, ne a gyári app induljon, hanem a Navradio+.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1665) bl4ze válasza kirkri (#1664) üzenetére


bl4ze
veterán

Extra settings menüből - igen. Ott a RADIO-t kikapcsoltam, úgy nem dobja már fel.
A radio gombra pedig beállítottam a NavRadio+ app-ot.
Nekem ezzel most tökéletes. Ott keresd meg, ott lesz a Radio és úgy rémlik csak ki kellett venni a pipát mellőle :)

.:. bl4ze .:.

(#1666) Zombesz75 válasza 663bec (#1646) üzenetére


Zombesz75
csendes tag

3368

(#1667) 663bec válasza Zombesz75 (#1666) üzenetére


663bec
tag

köszönöm, hogy segítetek --- a 3968-al beenged abba a menübe ahol a készülék alaphelyzetbe állítást elérem (és egyenlőre csak ezzel a kóddal engedett be)... rábökök ...jön az a képernyő, hogy adja meg ismételten készüléke PIN kódját ... itt viszont már sem a 3368-at sem semmilyen 000, 1234, 8888 ... illetve az általam használt kódokat nem fogad el...már két hete próbálkozom naponta minden variációval----- :W

Ilyen hardweres reset , hogy hosszan nyomom stb. ??? :((

[ Szerkesztve ]

(#1668) 663bec válasza 663bec (#1667) üzenetére


663bec
tag

https://prohardver.hu/tema/androidos_fejegysegek/hsz_1645-1645.html

(#1669) svgyula válasza 663bec (#1667) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Használtan vetted? Ha igen akkor az előző tulaj levédte! Ha új akkor valamilyen mókolt ROM van rajta és nem véletlen a védelem! Ha véletlenül csinálsz egy gyári visszaállítást akkor akár levél nehezéknek is használhatod mert soha nem fog újra elindulni. Mert ezekbe az androidos fejegységekbe nem sima droid van hanem az aktuális hardverhez "faragva" DE! szinte biztosan be van hazudva a 99%-nál a doid verzió is! A 8-9-10 az simán egy 6-os droid amit valahol ráfaragtak baltával! :K Mert ugye ide nem kell semmilyen optimalizáció mehet minden erőből(ha van?) A rendszer információs file-t lehet rendszergazdai jelszóval módosítani olyanra amilyet el szeretnének adni! Utána pedig ha azt valaki átírja akkor soha nem indul újra a rendszer mert azt is lehet figyeltetni, hogy mekkora és mikori a dátum. Ez már a 2014 előtti telóknál is így volt. Ha valaki módosította a rendszer file-t a következő frissítésnél boollop-ra futott a telefon.... Tehát ha van keret új rádióra akkor semmi probléma lehet kísérletezni. ;)

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1670) fkenny


fkenny
senior tag

Sziasztok!
Joying fejegység megvásárlásán gondolkodunk édesanyám kis városi autójába. Egy dolgot nem láttam neten semmiféle tesztben, hogy ha például bluetooth-on ki van hangosítva a telefonja a fejegységen meg mondjuk más szoftver van előtérben és nem a bluetooth kezelő, ha hívást kap előtérbe kerül, vagy úgy kell előhalászni?
Azért kérdezem mert tudom, hogy műszakilag úgy oldják meg az androidos fejegységeknél a bluetooth külön modul és csak a vezérlése működik a rendszeren keresztül, de nem az SOC-ba integrált vevőt használja, az android rendszer limitációi miatt.

Válaszotok és segítségetek előre is köszönöm!

Üdv. Ádám

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#1671) svgyula válasza fkenny (#1670) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Pont olyan mint bármelyik androidon. Ha hívás jön akkor felugrik a két "kagyló" a zöld meg a piros és lehet fogadni a hívást. De be lehet állítani arra is, hogy automatán fogadja a hívásokat, ha nincs olyan akitől várható de nem akar vele beszélni ;)

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1672) fkenny válasza svgyula (#1671) üzenetére


fkenny
senior tag

Akkor ezek szerint ők jól megcsinálták szoftveres oldalon ezt. (láttam már olyat ahol nem és kézzel kellett megnyitni az appot, hogy vezérelni lehessen.)

Köszönöm a gyors válasz és a segítséget! Már csak a megfelelő típust kell kiválasztani ami befér a kocsiba :)

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#1673) bl4ze válasza fkenny (#1672) üzenetére


bl4ze
veterán

Auto specifikus fejegységek vannak Ali-n, keress olyat amit tudnak EU-ból küldeni.
Garantáltan olcsóbb mint az Ebay-es eladók portékái.

.:. bl4ze .:.

(#1674) fkenny válasza bl4ze (#1673) üzenetére


fkenny
senior tag

Nekem 1 din levehető képernyős kell, mert ahova kerül oda senki nem akart még tenni :D 2003-as Yarishoz nem gyártanak autóspecifikusat, de amúgy általánosságban igazad van!

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#1675) aero. válasza fkenny (#1670) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Előtérbe kerül a hívás az alsó sávon, mögötte a megnyitott tartalom marad.
Nem takarja az egész képernyőt, ez fontos :)
(Merthogy "barmely androidon" igen, kulon hivokepernyo van)

[ Szerkesztve ]

(#1676) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok! Szerettem volna kipróbálni a Navradio+ appot, de sajnos nem találtam ingyenes verziót. Nem akarom letőlteni a fizetőst mert nem tudom hogy működne-e az én kinai csoda fejegységemmel. Esetleg nem tudtok egy linket adni ahonnét egy próba verziót fel tudnék telepíteni? Illetve tudnátok hozzá egy zenelejázszót ajánlani ami Android Auto nélkül is szép nagy kezelőgombokkal rendelkezik? Előre is köszönöm.

(#1677) bl4ze válasza Blac1 (#1676) üzenetére


bl4ze
veterán

[link]
Ha nem lenne link (korábban volt) akkor it tudsz kérni a fejlesztőtől demo verziót.
(Marco-nak hívják - nagyon segítőkész)

.:. bl4ze .:.

(#1678) Blac1 válasza bl4ze (#1677) üzenetére


Blac1
aktív tag

Nagyon köszönöm.

(#1679) Blac1 válasza bl4ze (#1677) üzenetére


Blac1
aktív tag

Sajnos nem tudom a free verziót telepíteni. Mindig azt írja ki egy rövid munka után, hogy az alkalmazás nincs telepítve. Ezek után a fizetőst nem merem megpróbálni.

(#1680) imi290 válasza Blac1 (#1679) üzenetére


imi290
aktív tag

[kép] Akkor valószínűleg nem kompatibilis a rádióval. A play storeban olvastam az alkalmazás leírását, és ott írja a kompatibilis chipeket.

[ Szerkesztve ]

(#1681) Blac1 válasza imi290 (#1680) üzenetére


Blac1
aktív tag

Igen azt én is olvastam. De nem tudom hogy milyen van az enyémben.

(#1682) ice9


ice9
tag

Sziasztok. Arra tud valaki megoldást, hogy a fejegyseg mindig elfelejti, hogy melyik appot kell inditani egy usb obd csatlakozasakor? Bejelolom a negyzetet, hogy igen, ezt az appot akarom inditani, de a kovetkezo inditasnal mar elfelejti, hogy bejeloltem. Toyota Aurisba (2015) valo Dasaita fej, PX6, CAN busz. Hybrid assistantot akarom hasznalni OBDLink sx-el.

(#1683) Blac1


Blac1
aktív tag

Esetleg a Navradio+ kívül tudtok olyan Fm rádiót ami nem internetes hanem a fejegység vevőjét használja? Köszönöm.

(#1684) imi290


imi290
aktív tag

Üdv! Ma jött meg az új xtrons fejegység. A kérdés hogy van hozzá egy wifi antenna, azt fel kell ragasztani a műszerfalra, vagy elég ha a rádió mögött elrejtem? A gps antennát azt a műszerfalra kell gondolom. A wifi antennát pl. Rakhatnám a kormány alá ahol nem látszódik? Köszi előre is. [kép] :R

(#1685) Per Me válasza imi290 (#1684) üzenetére


Per Me
tag

Az antennákat úgy célszerű elhelyezni, hogy a legjobb vételt biztosítsák. Minél nagyobb a takarás, árnyékolás, annál rosszabb lesz a kapcsolat. Érdemes kipróbálni, hol a legjobb a vétel, persze nyilván vannak esztétikai kompromisszumok. :)

[ Szerkesztve ]

(#1686) Pityu89 válasza ice9 (#1682) üzenetére


Pityu89
senior tag

Nekem a rádió nem mentette el a csatornákat. Az lett a megoldás, hogy mielőtt leállítottam a motort kiléptem a programból és akkor elmentette az állást. Lehet neked is hasonlóan kéne.

(#1687) zoltan.bagi


zoltan.bagi
csendes tag

Sziasztok!
2 Din-es fejegységet keresnék a következő paraméterekkel:
Nevesebb gyártó terméke legyen (JVC, Pioneer...) a megbízhatóság/hangminőség miatt. Tudjon telefont tükrözni, lehessen a telefont is vezérelni róla. (Android) Ne legyen rajta android, azaz telefon nélkül működjön egy megbízható, gyorsan boot-oló "sima" rádióként.
Fentire van esetleg bevált típus mondjuk 100 ezer alatt?
Köszönöm előre is a tippeket!

(#1688) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok!
Érdeklődnék hogy használja vagy ismeri-e valaki az Agama Car Launchert? A problémám az hogy nem tudom hogy lehet beállítani a kezdőképernyőt. Hiába van beállítva az Agama kezdőnek, valahányszor beindítom az autót mindig mást indit el. Van amikor a task managert, van mikor a zenelejátszót, és van amikor a rádiót. És ez független attól hogy leállításkor mi ment. Megköszönném a segítséget.

(#1689) Per Me válasza Blac1 (#1688) üzenetére


Per Me
tag

Használja. A beállításánál lehet azt bejelölni, hogy ő legyen az alap.

(#1690) Blac1 válasza Per Me (#1689) üzenetére


Blac1
aktív tag

Az be van állítva. Mégis a kocsi beindításánál nem az indul el.

(#1691) Blac1


Blac1
aktív tag

Bocsi de még egy kérdés. Elméletileg tudja a gombok világítását kapcsolni, amikor felkapcsolom a fényszórót. De csak 1-2 másodpercre kapcsolja be és veszi lejjebb a képernyő fényerejét. Aztán kikapcsolja a gombok világítását és visszarakja nappali fényerőre a kijelző fényerejét. Vajon mi kavar be? 9-s android van rajta és a Agama Car Launcher.

(#1692) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

Szintén Agama Car Launcher.
Középen alul zene hallgatás esetén nektek kiírja az előadót és a szám címét ?
Nekem sajnos nem... :F

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#1693) Blac1 válasza meridaharcos (#1692) üzenetére


Blac1
aktív tag

A gyári zenenelejátszót használva nem írja ki nekem se. Ezért kerestem másikat a Play áruházba. Amiket onnan telepítettem mindet ki írta. Csak hát még keresem az igazit.

(#1694) torok6


torok6
aktív tag

Sok videón látom hogy mutatja a hőmérsékletet a fejegység létezik olyan hogy nem kell neki internet? Vagy valahol belehet állítani?

(#1695) meridaharcos válasza Blac1 (#1693) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Köszönöm ! :R
Kár érte, amúgy simán jó lenne a gyári lejátszó, de így én is keresgetek...
A fejlesztő ezt írja:

" AGAMA is tested and interacts well with players: Poweramp, Spotify, Stellio, Yandex.Music, AIMP, VLC, MX Player, jetAudia, PCRadio and many others. "

Valamelyik hasonlíthat a gyárira ? :F

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#1696) bl4ze válasza Blac1 (#1693) üzenetére


bl4ze
veterán

Pulsar kiírja, én azt használom.

.:. bl4ze .:.

(#1697) meridaharcos válasza bl4ze (#1696) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Köszönöm, holnap kipróbálom én is ... :R

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#1698) Blac1 válasza bl4ze (#1696) üzenetére


Blac1
aktív tag

Szia! És elég nagyok a kezelőgombok hogy az autó fejegységén menetközben könnyen lehessen kezelni?

(#1699) Blac1 válasza torok6 (#1694) üzenetére


Blac1
aktív tag

Az enyémhez kell az internet. De a gyári launcher akkor sem tudja.

(#1700) svgyula válasza zoltan.bagi (#1687) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ilyen cuccról még nem hallottam! Te egy monitort keresel. Ezek itt mind önálló teljes értékű egységek. Nem igényelnek telefont a működéshez! A telefont lehet ezekhez kapcsolni, amikor kihangosítást szeretnél. Szinte mindre több 100 órányi zenét lehet felrakni pillanatok alatt, vagy az USB csatlakozóra pendrive-al csatlakozni. Képes a megosztott wifi-n keresztül is zenét-videót lejátszani, emailt fogadni menet közben is! A megfelelő eszközzel fedélzeti számítógéppel is kommunikál. A hangminőséggel semmi gond, ha(?) normális hangszórót használsz. Az adja a zenei érték minőségének a 90%-át. Ez csak pár dolog amire képesek árfekvés függvényében.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.