Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) m3k válasza lumpika (#92) üzenetére


m3k
csendes tag

Szia! Köszönöm a választ! Énmegyeket is próbáltam, ott maxon van a hangerő, de így is csak olyan hangos mint a zene, a másik amit próbáltam az a sygic ott a bt-s megoldással próbáltam operálni de semmi. Amúgy a rádiónál tudom vezérelni a rádió hangerejét a többi hangerőhöz képest a factory beállításban, de a zenelejátszóét nem, és alig rádiózok. Felraktam egy gps volume nevű progit, ez majd elvileg sebességtől függően vezérli a hangerőt, de sokkal beljebb nem leszek. Ezt így nagyjából már elfogadtam. Viszont az órában ha tudnál segíteni azt nagyon megköszönném. Ha menne az óra akkor el tudom nézni a halk gps-t :) :R

(#102) kirkri válasza Dazsar (#98) üzenetére


kirkri
addikt

Úgy látom neked Ceed ED autóba kellene, így én nem vagyok számodra irányadó.
Nekem JD Ceed van, én Zhangnanyi márkájú fejegységet vettem bele.

Tegnap szereltem be, egyelőre elégedett vagyok vele. A tolatókamera még úton van hozzá. Most 4G-s USB routert keresnék hozzá, hogy a Waze működéséhez ne kelljen a telefonomon mindig bekapcsolni a hotspot-ot.

[ Módosította: Intruder2k5 ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#103) lumpika válasza m3k (#101) üzenetére


lumpika
tag

Majd holnap megnézem hogy van nekem beállítva és írok

(#104) lumpika válasza lumpika (#103) üzenetére


lumpika
tag

Nekem GPS sync-re van állítva az idő , gmt+2 re . Bár amikor néha újraindul a multimedia (mert előfordul) , utána kell egy kis idő sajna mire beáll pontosan. Kicsit idegesítő

(#105) lumpika válasza m3k (#101) üzenetére


lumpika
tag

Nekem GPS sync-re van állítva az idő, gmt+2re.
Bár amikor néha újraindul(mert elő szokott fordulni) kell egy kis idő mire beállítja magát(ált 1 órával kevesebbet mutat addig) Kicsit idegesítő. Ja egyébként Nougat van rajta.

(#106) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok,

Végre van lehetőség Android Auto-ra külső hw nélkül szoftveresen. [link]

Egy gyors csatlakozás erejéig jól működött, egyszerű a párosítás is. USB-hibakeresés kell, nekem a telefon közben nem töltött. Wifi módot nem próbáltam még.

Ezen kívül a Joying új szériás fejegységei, amik Z-link képesek, beépítetten tudják már, igaz más módszerrel.

(#107) Galla007 válasza Dazsar (#98) üzenetére


Galla007
csendes tag

Üdv!
Én egy 2008-as kia ceed-be raktam andoidos fejegységet.Korábbi hozzászólásomban leírtam mit gondolok az én fejegységemről.Látom 1gb ram,illetve sima lcd kijelzős szerintem inkább ips kijelző illetve erősebb hardvert válasz ha androidost gondolsz.Látom a másik Pioneer ahoz venned kell egy 2din univerzális beépitőkeretet,plusz ha kormányvezérlést is akarod akkor kell hozzá canbus mert a pioneer csak így tudja a kormánygombokat kezelni-Hangminőségbe a pioneer biztos jó .

(#108) Dazsar válasza Galla007 (#107) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Szinte ugyan olyan autónk van,felszerelés ügyileg. Szép az egység, viszont jó látom hogy neked is van ott hézag,azt nem tudtad valahogy eltüntetni onnan ? Illetve nem ugyan az az egység van bent mint én linkel-tem?
Végül szerintem ez a fejegység lesz, elég durván nézz ki. Illetve lehet Mirror link-elni.

[link]

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#109) bl4ze válasza kirkri (#85) üzenetére


bl4ze
veterán

Urak, nálam végre megoldódott a kormány gombok támogatása mizéria : KIA Sportage 2015.

INFIDNAVI gyártó, tőlük is vettem : Ali-ról. Nem kell CANBUS, az volt amire gondoltam : nem érintkezett.

kirkri topiktársat meglátogattam, Ő kibontotta, megnézte : nem volt szakadás. Viszont a "connector" része elég csálé volt, a csatlakozó "tűk" nem voltak túl egyenesek, kissé csálén álltak. 1-2 próba után sikerült "belőni" és azonnal sikerült felprogramozni a gyári gombokat.

Hatalmas köszönet kirkri-nek, hogy szánt rám időt + energiát, Ő is "KIA"-s neki egy klassz szintén 8.1-es android fejegysége van a Ceed-ben. :R

[ Szerkesztve ]

.:. bl4ze .:.

(#110) Sérnyovác válasza bl4ze (#109) üzenetére


Sérnyovác
tag

A-sure milyen minőség lehet?

(#111) aero. válasza Sérnyovác (#110) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Teljesen rendben van

(#112) kirkri válasza bl4ze (#109) üzenetére


kirkri
addikt

Szívesen! :)

És lehet, hogy az enyém a hétvégén már Android 9-es lesz. ;)

Elkoldultam a gyártótól a 9-es Androidot a fejegységhez. Nem szívesen adta, de mondtam, hogy saját felelősségre megcsinálnám. A gyenge pontja a történetnek, hogy minden kínai a programban, amivel fel tudom tölteni az új Androidot. De kaptam hozzá videót, így az alapján szerintem belevágok, bár még gondolkodom rajta, hogy érdemes-e, mert 9 alatt nincs osztott képernyő. Nem tudom mivel tud többet a v9, mint a v8.

21 éve a Prohardveren! ™

(#113) Sérnyovác válasza aero. (#111) üzenetére


Sérnyovác
tag

Köszi

(#114) bl4ze válasza kirkri (#112) üzenetére


bl4ze
veterán

Ah, izgi :)
Nálam marad a 8.1, abból van egy újabb FW - de egy külföldi fórumon volt akinek "téglázta" szóval egyelőre nem vágok bele még.

Ha lenne 9.0 droid, lehet annak neki ugranék, de az sem 100% mert teljesen jó amire használom a mostani 8.1

Szóval még1x nagyon köszi a segítséget :) :R

.:. bl4ze .:.

(#115) McCoy20


McCoy20
tag

Sziasztok,
2009-es Mazda 3 BL-hez (második generációs 3-as) milyen 2DIN-es fegyjeszég lenne ajánlott?
Látom sokan Kia Ceed-hez már vettetek, összeségében mi a tapasztalat?
Kormánygombokkal való vezérlésnél mi lehet a buktató?
Köszi előre is! :R
Üdv
K

(#116) aero. válasza McCoy20 (#115) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Szia, minden gyari kinezetu androidos radio felvan keszitve a kormanygombokra gyarilag, csak a 2 dinesekhez kell adapter. Miután 4 féle fejet vettem már 4 különböző gyartótól, bátran mondom, hogy azt vedd, ami neked árban megfelelő. Rendszer szinten kevés különbség van, 99%-ban ugyanazt tudják.

(#117) bl4ze válasza aero. (#116) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, árat kell nézni, vadászni a jó ajánlatokra, és érdemes olyan eladótól venni akinek van EU raktára, vagy tudja EU-ból postázni.
Hacsak nem eleve EU eladótól veszed, de ott legtöbbször 20-60%-kal drágább, mintha megtalálnád kínai gyártónál.

Pár kínai gyártó/forgalmazó akire rá tudsz keresni : INFIDNAVI, ASOTTU, BOSION, SEICANE....

.:. bl4ze .:.

(#118) dethroner


dethroner
veterán

Urak!
Ha jól olvasom, elég sokan rájöttetek hogy nem a legolcsóbb pár tíz dolláros fejegységeket kell nézni, venni. De áruljátok már el, ha 250 dollár fölötti fejekre szántok pénzt, akkor miért aliról és ebayről vesztek noname, ismeretlen forgalmazók fejegységeit? Miért nem normális, ebben a kategóriában elismert, jónevü terméket vesztek?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#119) kiskun968 válasza dethroner (#118) üzenetére


kiskun968
tag

Konkrétan milyen fejegységre gondolsz?

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#120) dethroner válasza kiskun968 (#119) üzenetére


dethroner
veterán

Én Joying-ot vettem, de ezen kívül ott van még jó minőségű, problémamentes masinának pl Xtrons, Pumpkin, Eincar, Eonon. Nem olcsók, de mivel az itteni ali és ebay linkes kérdések között is volt bővel 300 dollárnál drágább, ezért ezek jobb választásnak bizonyulnának. Vannak kifejezetten márkaspecifikus termékeik, és vannak általánosan beépíthetők, amikhez a kábelkorbácsot és beépítőkeretet esetlegesen magadnak kell utólag beszerezni, de még így is sokkal jobb választás, mint egy olyan fejegység, amihez semmiféle támogatást nem kapsz, és esetleg a gyártóval, forgalmazóval sem tudsz később kommunikálni. Azokat a noname fejeket valaki egyszer legyártotta viszonylag nagy darabszámban, amiből kisebb menyiségben vettek az átcsomagolók, így sok különbözőnek tűnő márka gyakorlatilag ugyanazt tartalmazza. Ezzel szemben én a Joying-al a vásárlás előtt mindent meg tudtam beszélni, válaszokat kaptam a kérdéseimre, ők kérték küldjek képet az autómban lévő gyári fejről, ez alapján beazonosították nekem milyen kábelköteg, milyen csatlakozókra van szükségem, és ez alapján vásárolt tőlük Kínában egy ismerős, aki később hazahozta vám és áfa mentesen :D De a lényeg, hogy az ajánlott márkákkal nem lesznek olyan gondjaitok hogy alapzaj hallható kis hangerőn, hogy gyenge a rádióvevő, stb. És ami még fontos lehet, ezek a vásárlás után terméktámogatást is nyújtanak, tehát várható fw frissítés akár mint hibajavítás, akár android főverzió váltáskor.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#121) aero. válasza dethroner (#120) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nekem Pumpkin, A-sure, Eonon es Xtrons van jelenleg is, semmi különbség nincs köztük. A leggyengebb lancszem a Pumpkin, 4.4-es, neha a szoftvere mar hulyeskedik, de idén lesz 4 éves. Androidos radiot meg nem lattam kesz kabel nelkul arulni, csak az auto specifikus atalakitot kell beszerezni az univerzalis 2 dinesekhez, ha nem iso a gyari. Mindegyik GPS-szel, USB, tolatokamera elokeszitessel jon.

Az eonon, joying es xtrons is csak annyit csinal, hogy custom launchert telepit + mar europaban is safety tesztelt keszulekek. Konkretan ketszer irtam az eononnak egy tamogatasi uggyel kapcsolatban jopar honapja, azota tosznak valaszolni.

Fw frissitest nem fogsz kapni semmire, na az kamu mindegyiknel.:)

[ Szerkesztve ]

(#122) bl4ze válasza dethroner (#120) üzenetére


bl4ze
veterán

Eonon-ról nagyon sokan panaszkondak pedig : Megveszed és zéró frissítés, no support.
Egy kinti fórumon is fent vagyok, és sokat olvasok ilyeneket.

.:. bl4ze .:.

(#123) dethroner válasza aero. (#121) üzenetére


dethroner
veterán

Ezért is írtam forgalmazót, nem pedig gyártót, mert tudom hogy felsorolt márkanevek mögött lényegében ugyanaz a hardver található, de mint te is írod, pl a régi droidos Pumpkin problémás. Pont itt van a kutya lényegében elásva, mert hiába lenne hardver szempontjából jó egy termék, ha a szoftver búgos, akkor megette a fene. Valóban mindegyik fejegységhez kapsz vásárláskor kábelköteget, én nem állítottam az ellenkezőjét. Azt írtam, hogy ha egy általános fejegységet vesz valaki, mert pl így olcsóbb, mint amit kifejezetten az ő autójához gyártottak, akkor esélyes hogy beépítőkeretet, esetleg külön canbus adapteres kábelt kell hozzá még venni.
Azt meg hogy nem adnak ki fw frissítést, megcáfolom, legalábbis az általam választott Joying márka elég szép számmal adott már ki eddig is frissítést. [link]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#124) keke69


keke69
őstag

Sziasztok!
A fejegységemre Bosion BX-440 van frissítés, a videóban automatikusan bejön az sd kártyán lévő frissítés, nekem sajnos nem viszont meg tudom nézni az sd tartalmát de automatikusan nem indul el. Esetleg van valakinek ötlete, hogyan tudom megoldani, hogy az sd kártya behelyezése után automatikusan elinduljon?
Köszönöm!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#125) aero. válasza dethroner (#123) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Jah, aki 2 dineset vesz autó specifikus helyett (ha elérhető), az meg is érdemli. :D Bőven megéri a gyári kinézetű a felárat. Örülök, hogy kaptál frissítést, lehet Joyingot kéne vennem legközelebb, csak az orbitáls logójuk nem tetszik rajta. :)

(#126) dethroner válasza aero. (#125) üzenetére


dethroner
veterán

Aki meg logót nézni, meg is érdemli :DDD Amúgy ha nem Joying volna a készülék alsó felén, hanem mondjuk Pioneer, Kenwood, Clarion, az megbocsáthatóbb lenne? Szerintem nem kell ezzel foglalkozni.
Nekem Subaru Foresterbe kellett fej, de amit lehetett kapni specifikusan ehhez, az baromi régi volt. Igaz, hogy külsőre, méretre tökéletesen bele passzolt volna a gyári fej helyére, de nem voltam hajlandó engedni az Android 8, 1024x600 felbontás, 4GB ram, és fizikai gombok meglétéből. Ehhez az autóhoz ilyet nem lehetett venni, ezért megkérdeztem a Joying-ot, hogy mit javasolnak. És akkor mutattak egyet, ami mindenben megfelelt az elvárásaimnak, és a Nissan-hoz készülő fejnek a csatlakozói is teljesen jók voltak nekem, ebben is a forgalmazó segítségével jártunk utána. Na, ezt nevezem én terméktámogatásnak. Igaz, hogy így nem töltötte ki teljesen a gyári fejegység után maradó lyukat az új fej, vagyis vennem kellett volna egy beépítő keretet ehhez, de még így is bőven jobban jártam, mintha az autóhoz készült fejet raktam volna bele.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#127) dethroner válasza keke69 (#124) üzenetére


dethroner
veterán

Miért nem veszed fel a kapcsolatot a Bosion-nal?
Ha már stefi001 se tudott segíteni az index fórumon, akkor csak a forgalmazó a legjobb kiindulási pont.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#128) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok,

2012-es Sportage-hez szeretném megrendelni a következőt:

[link]

Az lenne a kérdésem, hogy a felajánlott két verzió közül melyiket rendeljem:
- Készülék CANBUS-szal
- Készülék tolatókamerával

Olyan opciót nem látok, hogy mindkettővel, viszont én szeretném használni a jelenlegi kormányról vezérelhető funkciót is, illetve jó lenne a tolatókamerát is beszerelni egyúttal.

Jelenleg csak a legalapabb fejegység van az autóban, gyárilag multikormánnyal, tolatókamera funkció nélkül. (csak radar). Ilyen lenne: Gyári rádió

Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#129) dethroner válasza q13579 (#128) üzenetére


dethroner
veterán

Én ezt a kamerát biztos hogy nem erőltetném. Egy tökugyanilyet vettem tavaly nyáron a Gearbest-től, de visszakértem az árát, mert a beígért 170 fokos látószög mindössze 35 fok volt. Gyakorlatilag ha felraktam volna, az autó szélességnek a 2/3 része nem látszott volna.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#130) keke69 válasza dethroner (#127) üzenetére


keke69
őstag

Rendben. Facebookon fent van, felvettem velük a kapcsolatot!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#131) bl4ze válasza q13579 (#128) üzenetére


bl4ze
veterán

Nem kell CANBUS. A sima "no canbus" verzió kell.
Én is ilyen fejegységet cseréltem a 2015-ös Sportage-ban és a "no canbus" kellett.
Ha fotót + gyártási évet küldesz az eladónak megnézik,és jelzik ezt.
A kamera az pedig saját döntésed : nekem nincsen benne, nem raktunk.

.:. bl4ze .:.

(#132) kirkri válasza q13579 (#128) üzenetére


kirkri
addikt

Ha belefér az anyagi keretbe, akkor én 4GB-os egységet vennék. Volt alkalmam megtekinteni 2GB-os és 4GB-os példányokat is ugyanazon gyártótól és sokkal gördülékenyebb 4GB RAM-al.

Márkákban nem tudok tanácsot adni, csak a sajátomat használom annyi ideje, hogy tapasztalataim legyenek vele.

Nekem Zhangnanyi van, maradéktalanul elégedett vagyok, villámgyors és minden funkciója jól működik. Még a rádió is, pedig attól tartottam, mert írták több helyen, hogy ezeknek a kínai fejegységeknek az egy gyenge pontjuk.

Tegnap bekötöttem a tolatókamerát is (KIA Ceed JD kombi), némi szívás volt vele, de a végeredmény szerintem nagyon jó lett.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#133) bl4ze válasza kirkri (#132) üzenetére


bl4ze
veterán

Láttam működni a Tiédet : tényleg gyors, "smooth" volt.
Nálam 2GB/32GB , de teszi a dolgát szépen a 8.1 droid alatt.

1-2 képet berakhatnál milyen lett a tolató kamerád képe a kijelzőn.
Mi volt vele a szívás? Most már jó, működik rendesen ? :)

.:. bl4ze .:.

(#134) kirkri válasza bl4ze (#133) üzenetére


kirkri
addikt

Utólag nem biztos, hogy érdemes volt halszem optikás kamerát venni, mert bár kétségtelenül széles a látószög, a széleken lévő nyújtott kép engem zavar kicsit. Majd lehet, hogy kipróbálom a fejegységgel kapott kamerával, csak nem akaródzik megint lebontani a hátsó ajtó borítását.

A szívás az volt, hogy a bal oldali rendszámtábla világításba kerül a kamera, csakhogy hiába bontottam le a hátsó ajtó borítást, ehhez a világításhoz nem lehet hozzáférni belülről. Így a bal oldali világítástól vakon át kellett húzni a kábelt a jobb oldalra és ott volt egy bevezető. Így látatlanban nehéz elmagyarázni, kicsit szívtam vele. De a nagyobb probléma az volt, hogy első körben nem akartam forrasztani a tolatólámpa vezetékeire, így késes leágazóval próbáltam megoldani, de a 12V nem akart megjelenni a vezeték végén. Szóval újra szét kellett kötni mindenhol és forrasztás lett a vége.

21 éve a Prohardveren! ™

(#135) bl4ze válasza kirkri (#134) üzenetére


bl4ze
veterán

Uhh , akkor volt vele dolog rendesen.
Igen, a halszem optikáknak van egy ilyen tulajdonsága.
Azt hittem a fejegységhez kapott kamerát szerelted be,nem egy másikat.

Majd pár fotó jöhet, hogy milyen lett végül :)

.:. bl4ze .:.

(#136) aero. válasza bl4ze (#135) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nekem mindkét autóban ilyen, ill. amiben volt előző kettőnél is ugyanez a látószög volt, ennél szélesebb nem is nagyon van. Asszem 175°

[ Szerkesztve ]

(#137) Sérnyovác válasza aero. (#136) üzenetére


Sérnyovác
tag

Mennyire kell ragaszkodni az IPS kijelzőhöz, és 8 mag mellé mennyire fontos a 4 GB ram 2 helyett? Kb 20000 Ft a különbség

[ Szerkesztve ]

(#138) Sérnyovác válasza Sérnyovác (#137) üzenetére


Sérnyovác
tag

Ja, zenehallgatás és navigációra tervezném használni. Az olcsóbb Bosion a másik A-sure.

[ Szerkesztve ]

(#139) torboszlo


torboszlo
csendes tag

Sziasztok én most rendeltem opel vectra c EONON GA9156A egy ilyent vélemény vagy hasznos tanács hozzá?

(#140) bl4ze válasza Sérnyovác (#137) üzenetére


bl4ze
veterán

20.000 Ft elég sok 2GB Upgrade-ért.
Nekem Octa core 2GB/32GB verzió van 8.1 droiddal: nem akad, gyors és sosem fagy.
Szerintem bátran vedd meg a 2GB verziót, a 20.000 Ft diffi "kicsit" sok csak 2GB ramért....

.:. bl4ze .:.

(#141) Sérnyovác válasza bl4ze (#140) üzenetére


Sérnyovác
tag

Köszi

(#142) aero. válasza bl4ze (#140) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ez jo hir, hogy 8 mag mellett nem akad a 2 giga. Waze + Spotifiy kicsit megfekteti a 2g/4 magot. Kb 2-3 masodperc egy alkalmazasvaltas. Az appok indulása sem villamgyors.

(#143) bl4ze válasza aero. (#142) üzenetére


bl4ze
veterán

Spotify nem megy nálam, Waze sokat viszont + zene lejátszás + rádió főleg.

Az Octa core / 2GB / 8.1 droid jó páros, nem akad, gyors és sosem fagy. Van KIA-s társ , aki nem INFINDNAVI-t vett és neki többször lefagy a cucc random. Nálam ilyen sosem volt. 2018-as FW van rajta,
kaptam újabbat (szintén 8.1 droid) de nem mertem fel-flash-elni nehogy téglázzam :D

.:. bl4ze .:.

(#144) keke69


keke69
őstag

Sziasztok!
Bosion típusú androidos fejegységem van. Waze hangutasítások vagy kimaradnak vagy nem mondja végig sem Andris sem Dóri. Sok mindent kipróbáltam, de sajnos nem változott. Esetleg valakinek ötlete?
Ha valakinek van hasonló típusú fejegysége megnézné rajta a wazét?
Köszönöm!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#145) Sérnyovác


Sérnyovác
tag

IPS VS TFT. Aki TFT-t használ napsütésben mennyire látható? Szükség van az ips re

(#146) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!
2007es Touranba szeretnék valami fasza 2 dines droidos. Leginkább rádió, Bluetooth zene telefonról és navi lenne az elsődleges.
Merre felé nezelodjek? Tálaltam a gyárihoz hasonlító fejeket is, de nem tudom mire lenne érdemes odafigyelni.
Esetleg tudtok ajánlani valamit?
ilyet is néztem pl

[ Szerkesztve ]

(#147) aero. válasza Sérnyovác (#145) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Teljesen mindegy, egyikből sem látsz semmit. Tükrös kijelzőjük van.

AndrewTdi: Milyen navigációt használsz? Wazehoz és Sygichez 4GB RAM + Octa Core-t ajánlok (a Waze egy idő után kilép mindenhol, telefonon is, évek óta nem sikerült javítaniuk, ezzel számolni kell, de nem a világ vége). A Here elfut szépen 2GB + 4 magon is. De minimum egy 2 GB + Octa Core legyen. Mindenképpen gyári kinézetűt vegyél, mert Canbussal jön így egyből lesznek működő kormánygombjaid és ha jól tudom a gyári tolatóradart is kezelik képpel együtt. Angol ebayről tudok neked példát linkelni, itt a képekben részletezve vannak a funkciók. [link]

[ Szerkesztve ]

(#148) dethroner válasza aero. (#147) üzenetére


dethroner
veterán

Csutkára húzni a fényerőt és így használni nappal és beállítani egy éjszakai módot csökkentett fényerővel, amit az autó fényszórójának felkapcsolása aktivál.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#149) Sérnyovác válasza dethroner (#148) üzenetére


Sérnyovác
tag

Ilyet lehet

(#150) aero. válasza dethroner (#148) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Csutkan van. Auto. fenyero allitas csak can-bus-os autoknal van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.