Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) bl4ze válasza Blac1 (#1698) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem teljesen megfelel, próbáld ki.

.:. bl4ze .:.

(#1702) gaborvezer18


gaborvezer18
tag

Sziasztok! Vettem egy kinai fejegységet sajnos típust nem tudok android 8.1 fut rajta. Olcsón vettem nagyon és próbaképp hogy be tudom.e építeni. Végül sikerült fasza minden de halvány sistergés hallatszik zenelejátszás közben youtube mp3 rádió. Erre van vmi megoldás vagy ezek ezt tudják? :)

(#1703) aero. válasza zoltan.bagi (#1687) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ezek 120-130-tol indulnak, 100e alatt nincs AA kepes.

Kenwood, JVC, Alpine, Sony akik gyartanak ilyet, bar eleg vicces, amikor a 150 ezres pioneer fomenuje diavetitesben jelenik meg :)

En Sony XAV-AX1005DB-t vennek, mert jol nez ki.

[ Szerkesztve ]

(#1704) Pityu89 válasza bl4ze (#1696) üzenetére


Pityu89
senior tag

Nekem nem olvassa a zenéket az SD kártyáról. Marad a PowerAimp

(#1705) bl4ze válasza Pityu89 (#1704) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem USB-ről hibátlanul olvassa az mp3 fileokat a Pulsar.
Kicsit kellett vele "tökölni", de jó lett.

aero. : te tudom Headunit Reloaded-ezel. Fent van a fejegységen a legújabb 5.24 verzió, elkezdeném használni. Hogyan kell beállítani, hogy USB kábelre dugva azonnal automatikusan induljon az AA ? Mi erre a setup? Látok ott én "Self Mode" "Wifi" stb. módokat - kicsit elvesztem ebben :(

.:. bl4ze .:.

(#1706) Pityu89 válasza bl4ze (#1705) üzenetére


Pityu89
senior tag

Gondolom nálam is menne. Hogyan zajlott a "tökölés"?

(#1707) Pityu89 válasza Pityu89 (#1706) üzenetére


Pityu89
senior tag

Megvan, újramountoltam a pendriveot és jó lett.

(#1708) aero. válasza bl4ze (#1705) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Elvileg csatlakozaskor megkellene kerdezze. Regen hasznaltam, az uj automba meg nem tudtam betenni az androidos fejet sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#1709) bl4ze válasza aero. (#1708) üzenetére


bl4ze
veterán

Értem,ok. Nem kérdezi.
Néha működik, néha nem...

.:. bl4ze .:.

(#1710) Slash20


Slash20
tag

Sziasztok! Android 10 fejegységnél miért van az, hogy csak újraindítani lehet a legördülő sávból, leállítás opció nincs? Ha hosszan nyomom a bekapcsoló gombot akkor kikapcsol, viszont 2-3 másodperc után elkezd visszabootolni, szóval nem marad kikapcsolva. Van rá esetleg valami shut down alkalmazás ami nem igényel root-ot, vagy ezek az egységek ilyenek? Köszi :R

(#1711) aero. válasza bl4ze (#1709) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Fura, tisztan emlekszem, hogy megkerdezte mit csinaljon eloszor, es ha ranyomtam, hogy automatan induljon, mindig jott az AA egybol. Irj az Emilnek, biztos segít :)

Borconie/gmail.

Slash20: ezeket nem lehet kikapcsolni :)
Viszont csak a kijelzőt igen.

[ Szerkesztve ]

(#1712) Slash20 válasza aero. (#1711) üzenetére


Slash20
tag

Köszi, akkor legalább tudom hogy ez ilyen :)

(#1713) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

Köszönöm a Pulsar tippet, ez tênyleg írja az előadót és a számcímet az Agamaban lent középen. :C:R

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#1714) bl4ze válasza meridaharcos (#1713) üzenetére


bl4ze
veterán

.:. bl4ze .:.

(#1715) smallshark


smallshark
csendes újonc


Hozzáértő segítségét szeretném kérni! A képeken látható új, típusspecifikus (Kuga, C-Max, Focus, S-Max, Mondeo....stb) multimédia egység tökéletesen működik, minden funkció elérhető az érintőkijelzőn, a fizikai gombok, potméterek viszont teljesen hatástalanok. Ha valaki esetleg találkozott hasonló jelenséggel, illetve tudja mi lehet a baja, vagy megjavítaná, kérem jelezze! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

FordKuga 2.0 TDCI 150 LE FWD ST 2017.09.

(#1716) Blac1 válasza meridaharcos (#1713) üzenetére


Blac1
aktív tag

Igen egész jó a Pulsar. Kipróbálhatod még a PowerAimp is. Itt a hangerő gombok is működnek. Viszont kisebbek a kezelőgombok mint a Pulsarba.

Az viszont továbbra is megőrjít hogy mikor beindítom a kocsit a task mannager indul el. Hiába van beállítva hogy a AGAMA legyen a kezdőképernyő és ö legyen a programok felett. Valaki tud rá esetleg valami megoldás?

(#1717) Galla007 válasza smallshark (#1715) üzenetére


Galla007
csendes tag

Szia!Mcu frissítés szerintem megoldaná a dolgot .Nem lett törölve a factory settings-ben valami átálítva?

(#1718) smallshark válasza Galla007 (#1717) üzenetére


smallshark
csendes újonc

Nem tudom honnét tölthetek le frissítést

[ Szerkesztve ]

FordKuga 2.0 TDCI 150 LE FWD ST 2017.09.

(#1719) torok6


torok6
aktív tag

Mindenkinek kikapcsol 10perc után a fejegység? Hogy lehet ezt az időt meghoszabítani?

(#1720) Tempus_fugit


Tempus_fugit
tag

Tudom, hogy ajánlott a posztok végigolvasása, de vajon lenne valaki, aki jó minőségű androidos fejegységet tudna ajánlani Audi TT Mk2-be?

(#1721) svgyula válasza torok6 (#1719) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Hogyan érted azt, hogy kikapcsol? Magától vagy ha kiveszed a kulcsot az autóból és 10 perc után újra teljes boot van. Nálam a második problémára az #1451 itt leírt módszer lett a megoldás.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1722) gyvince


gyvince
senior tag

Sziasztok Androidos fejegysèget vennèk Audi A6 C5be 2004es nem tudom hogy canbusus e de valami normális cuccot vennèk mit tudtok ajánlani ??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1723) torok6 válasza svgyula (#1721) üzenetére


torok6
aktív tag

Úgy értem hogy ráadom a gyújtást majd le veszem a gyújtást de nem veszem ki a kulcsot úgy kapcsol ki 10perc múlva

(#1724) Lacko32


Lacko32
tag

Moin!

Érdemi válasz nem érkezett kérdésemre, így belevágtam a nagy kínai fejegység piacba. Nem akartam vagyont ráverni, mert anyuka autójába lett véve, tolatókamera meg bluetooth legyen, azt kalap kabát. De ennél több lett. Mi is ez a szerkezet?
Aliexpressről, *dobpergés* ez a fej : [Hizpo]

Csomag megjön, kariaji, feltép, wooow de gagyi kínai. Levan sz@rva, anyának bomba lesz.
Leírás, autó kábel tanulmányozás. Nem nagy kunszt. A kormányvezérlés miatt pár vezetéket kellett átmókolni, kis forrasztás itt, egy zsugorcső ott, egy antenna erősítő, és már bent is van!
Antenna eleinte makacskodott, próbáltuk másikkal, majd amit adtak, azzal is észhez tért.
Összességében a maga 35ezer Forintos árát, és az 5 napos kiszállítást figyelembe véve azt kaptam, amit akartam. Nem vártam el tőle sokat, de meglep, hogy ennyire sokoldalú. BT muzsika faxa, Google maps kiváló, alapból felrakott iGo navi nem szép, de pontos. EQ személyre szabható rádiónál, és belső tárhelyes muzsikánál. Sajna BT-nél nem.
Telefonálás, minden megy róla.
Kijelző a maga felbontásához képest szép, fényerő, és oldalról nézve is azt látod, mint előlröl. Szabvány 2Dinbe bele kellett paszirozni, 1-1mm fent/lent, de kit érdekel? Gyors a hardverhez képest, 10-es Andro, Play áruház, kamera kompatibilis elől/hátul, OBD, TPMS, AV, szóval van itt minden. Ja igen, a box tartalmazott bónusz usb aljzatot kesztyűtartóba ha valaki a pendrivet részesíti előnybe.

Ajánlom? Aha, nekem nagyon tetszik! Kép retek, ennyit tud ez a szutyok szürkületbe :/

Isten egyik prototípusa vagyok, egy csodálatos mutánsa egy olyan valaminek, amit soha nem akartak kipróbálni sorozatgyártásban. Túl bizarr, hogy éljek, túl ritka, hogy meghaljak.

(#1725) bl4ze válasza Lacko32 (#1724) üzenetére


bl4ze
veterán

A link sajnos nem jó.
Örülök, hogy jót sikerült kifogni, és meg vagy elégedve vele !
Árban tényleg korrekt ! :R

.:. bl4ze .:.

(#1726) Lacko32 válasza bl4ze (#1725) üzenetére


Lacko32
tag

Talán így ->

https://m.aliexpress.com/item/4000738804267.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.4000738804267&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=4009amp-JTF6rHUomKlv4qlLySzcag1596478269590&browser_id=9e2c62d27e6b41878560633f45de6e65&is_c=Y

Isten egyik prototípusa vagyok, egy csodálatos mutánsa egy olyan valaminek, amit soha nem akartak kipróbálni sorozatgyártásban. Túl bizarr, hogy éljek, túl ritka, hogy meghaljak.

(#1727) bl4ze válasza Lacko32 (#1726) üzenetére


bl4ze
veterán

Sajnos ez pedig csak mobilon nézhető jól :)

.:. bl4ze .:.

(#1728) Zozzz2000 válasza bl4ze (#1727) üzenetére


Zozzz2000
tag

Töröld a kis m. et az aliexpress elöl a cimben.

(#1729) Lacko32 válasza bl4ze (#1727) üzenetére


Lacko32
tag

[link] hátha :DDD

Isten egyik prototípusa vagyok, egy csodálatos mutánsa egy olyan valaminek, amit soha nem akartak kipróbálni sorozatgyártásban. Túl bizarr, hogy éljek, túl ritka, hogy meghaljak.

(#1730) bl4ze válasza Lacko32 (#1729) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, jó már.
Akkor ez jó vétel, érdemes ajánlani.

.:. bl4ze .:.

(#1731) svgyula válasza torok6 (#1723) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Akkor valószínűleg energiatakarékos állásra kapcsoltad a az ACC szálat. Azon megszűnik az ellátás x perc után(ujjabb autótípusnál) Viszont az arra van kitalálva, hogy ha elfelejted ezt kapcsolni akkor is el tudjál menni az autóval és ne merítse le az aksit.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1732) torok6 válasza svgyula (#1731) üzenetére


torok6
aktív tag

És akkor most hogy lehet meghoszabítani az időt kb 30percre?

(#1733) svgyula válasza torok6 (#1732) üzenetére


svgyula
addikt

Azzal a kapcsolóval amit felraktam abban a hozzászólásomban. Azt akár több óra időzítésre is lehet állítani. Az időzítés akkor kezd vissza számolni amikor megszűnik a kapcsolt ACC szálra menő 12v. Viszont a B12v (állandó feszültséget) közvetlen az aksiról kell vinni és arra kell ezt a kapcsolót is kötni. Mert ugye ha lekapcsol a gyújtáskapcsolóról jövő vezetéken a 12v akkor hiába van utána időzítő. A gyújtáskapcsolóról csak ezt az időzítő kapcsolót vezéreled.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1734) gyvince


gyvince
senior tag

Sziasztok ez belemegy barmeik 2 dines helyre wvhez van nekem Audi van nagy különbség nincs a 2 között
Valamint jók ezek a Hipzo fejegysègek? Vagy felejtsem el
[link]

[ Szerkesztve ]

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1735) svgyula válasza gyvince (#1734) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ha csak szabvány 2din hely van akkor nem, vagy faragni kell a helyet ha van hova. A skoda-vw(eredeti) más méretű. Az enyémben is 230x130-as "lik" van. Adott a mérete a rádiónak. Item Size: 220mm*210mm*130mm Nézd meg a autódban elfér-e?

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1736) gyvince válasza svgyula (#1735) üzenetére


gyvince
senior tag

Mèg nincs meg a 2 din szett mert ugye az Audi A6 C5 át kell èpetenem csak meg rendeltem a gyári klíma panelt meg a keretet meg ami kell majd ha meg lesz le mèrem amúgy a fej jó?

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1737) aero. válasza gyvince (#1734) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Egyáltalán nem lesz bele jó, ez nem 2 din szabvány.

(#1738) gyvince válasza aero. (#1737) üzenetére


gyvince
senior tag

Akkor tudnál ajánlani valami normáslisat ami szabvány 2 din

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1739) jarfa007


jarfa007
újonc

Szasztok.
Sok olvasás és videó nézés után erre a fejegységre esett a választásom:
https://www.joyingauto.eu/volkswagen-magotan-passat-android-autoradio-with-4g.html
2013-mas b7-es passathoz lenne.
- Egyrészt a kérdezném, hogy mi a véleményetek, másrészt, hogy jól értem-e, hogy plug and play (faragás nélkül beépíthető)?
Sajnos nagyon hiányos az angol tudásom.
- Ha a joyingauto.eu-ról rendelm megy, akkor jól értem, hogy németországból küldik és akkor vámmentes?
- Szerintetek a tolató radart lekezeli/kijelzi grafikusan?
Válaszokat előre is köszi.

(#1740) imi290


imi290
aktív tag

Üdv! Beépítésre került a fejegység,és az lenne a kérdésem, hogy be-e lehet állítani valahogy a kijelzőt. Gondolok itt a színekre. Fényerőt tudok állítani, de a színek nagyon fakók.
Van rá valami megoldás? Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#1741) aero. válasza gyvince (#1738) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Xtrons, Eonon, Joying

(#1742) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok. Lenne a kocsimban 2 dines Android 9.0-as fejegység. A telóról osztanék netet (Iphone XS), de nem akar automatikusan csatlakozni. Wifit ki/be kell kapcsolni, akkor jó. A BT automatikusan kapcsolódik. Nem tudja valaki, mi lehet a gond. A másik problémám, hogy nem tölti be a névjegyzéket a telóról, csak a simen keresi.
Még egy kérdésem lenne: USB net sticket tud kezelni az Android?

(#1743) jarfa007


jarfa007
újonc

Érdeklődnék, hogy a Joying-on kívül mik a jónak mondott, megbízható kínai márkák?

(#1744) Lacko32 válasza jarfa007 (#1743) üzenetére


Lacko32
tag

Xtrons, egyik hifis ismerősöm csak azzal dolgozik, soha nem volt rá panasz.

Isten egyik prototípusa vagyok, egy csodálatos mutánsa egy olyan valaminek, amit soha nem akartak kipróbálni sorozatgyártásban. Túl bizarr, hogy éljek, túl ritka, hogy meghaljak.

(#1745) gyvince


gyvince
senior tag

Erről vèlemèny? Valamint Angliából van wám?

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1746) hzx0


hzx0
aktív tag

Használ valaki Hal9k (4.0) romot megvásárolt frissítésekkel (4.1)?

(#1747) Slash20 válasza imi290 (#1740) üzenetére


Slash20
tag

Gondolom függ az Android verziótól, de általában lennie kell benne állítási lehetőségnek. Nekem a beállításokban van a factory settings, ott be kell ütni a 3368-as kódot, és megjelenik a menü ahol külön lehet állítani mindent (kontraszt, szín, fényerő, élesség stb.) Ha adtak hozzá gyárilag leírást, abban benne van hogyan lehet belépni ebbe a menübe és milyen kóddal.

(#1748) bl4ze válasza gyvince (#1745) üzenetére


bl4ze
veterán

Anglia dec31-ig vám és áfa mentes, EU vásárlásnak számít.

.:. bl4ze .:.

(#1749) gyvince válasza bl4ze (#1748) üzenetére


gyvince
senior tag

Szuper köszönöm!!

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1750) gyvince


gyvince
senior tag

nincs valakinek Audi A6 C5be androidos fej egységek ?? testvéremnek van egy Siroccoba ott ki ír mindent pl akku fesz vagy ha állítja a klímat ez működik az Audiba is?

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.