Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) bl4ze válasza csiki52 (#1100) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, ez az. Mondtam, hogy China a beállítás, ezért érzi jól a Navradio+

Nekem is Mi9T telóm van BTW :)

.:. bl4ze .:.

(#1102) seger válasza bl4ze (#1099) üzenetére


seger
addikt

Jah... értem. Innen töltöttem le a topikból.
Viszont jól látom, hogy free változata nincs? Play csak a fizetőset hozza. De jó lenne kipróbálni mielőtt 2ezret kiadok érte...

(#1103) mumtaz


mumtaz
senior tag

Üdv.

Ha most berendelnék valami Hizpo fejegységet, ami van EU raktáron, akkor melyik országot jelöljem meg a szállítási időre tekintettel. Mert most gondolom talán a COVID-19 is beleszól, honnan, mennyi idő alatt érkezik meg.

HIZPO Factory Store. A lehetőségek pedig: UK, Spanyol, Francia, Olasz.

Mondjuk mellényúlni sem akarok. PX5-ös, nyolcmagos, 4/64GB változatokat nézegetek 40 és 60 között. Melyik lenne a legjobb? Vagy az itt mindegy? Mert valahogy nem tudom szétszedni, hogy az egyik miért 42, míg a másik 55. Gyakorlatilag ugyanúgy néz ki, ránézésre a specifikáció is ugyanaz, ugyanaz a store. Nem értem.

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#1104) bl4ze válasza seger (#1102) üzenetére


bl4ze
veterán

de természetesen van úgy rémlik én is linkeltem már ide
keress rá , de ha nem akkor beírod az applikáció nevét Google keresőbe éss az xda fórumba irányítva rögtön az első link a Free verzió
azt viszont jó ha tudod hogy ez a free verzió nagyon lebutított kb a felét sem tudja és mutatja mint a fizetős

.:. bl4ze .:.

(#1105) seger válasza bl4ze (#1104) üzenetére


seger
addikt

Megkeresem! Ha már megszólal, akkor az már jó

(#1106) seger válasza bl4ze (#1104) üzenetére


seger
addikt

1.27 letöltve, de a telefonomon meg sem szólal

(#1107) bl4ze válasza seger (#1106) üzenetére


bl4ze
veterán

Ez nem telefonra van kitalálva, ehhez olyan MCU kell ami a fejegységekre van téve
Nem telefonos applikáció.

.:. bl4ze .:.

(#1108) Diák66 válasza mumtaz (#1103) üzenetére


Diák66
őstag

Szerintem a Hizpo-t ne rendeld, S32F0 MCU lesz, mint nekem is a Dicola Store-tól. Jól szól, de vannak hibái. 4PDA-n találsz rengeteg infót róla. Nem megy rajta a Navradio+ sem, pedig már nagyon kukázni akarom a gyári FM appot. Már túl vagy MCU update és Android update-n is.

[ Szerkesztve ]

(#1109) csiki52 válasza csiki52 (#1100) üzenetére


csiki52
tag

a 126 os kóddal sikerült átállitani a régiót európára igy a navradio+ már tökéletesen látta az EU országokat és letöltötte a magyar logokat.
Szuperül müködik mindenkinek köszönöm a segitséget.

[ Szerkesztve ]

(#1110) mumtaz válasza Diák66 (#1108) üzenetére


mumtaz
senior tag

Hmm. Akkor nem tudom, merre tovább.
Árban megfelelő lett volna a nyolc maggal, meg 4/64GB-al.
Mi lenne a javasolt?

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#1111) bl4ze válasza csiki52 (#1109) üzenetére


bl4ze
veterán

:C :DD

.:. bl4ze .:.

(#1112) seger válasza bl4ze (#1107) üzenetére


seger
addikt

Sejtettem. Azt hittem ez egy netes rádió és bármin működik mint a car radió. Valami ilyen kellene mint az utóbbi nekem.

(#1113) Diák66 válasza mumtaz (#1110) üzenetére


Diák66
őstag

Ha tudsz szerezni MTC (A/B/C/D/E stb...) verziót, azok jók, talán MTCE van mostanság. De más gyártók is vannak, figyelni kell az akcióikat. Rendelés esetén MCU verzióra kérdezz rá. Neten rákeresel és ha szerencséd van, akkor találsz egy jót, elfogadható áron. A 4/64 GB kb, semmit sem ér. A hardveres eszközök határozzák meg, hogy milyen is az adott rádió. DSP, Tuner stb.... A RAM, ROM csak a "tablet" működését befolyásolja. Értsd úgy, hogy ha ilyet veszel, az olyan, mintha lene egy tableted, amihez USB segítségével különböző eszközöket csatlakoztatnál. Itt viszont az MCU fogja majd megteremteni a kapcsolatot a hardver eszközök és a tablet között.

Nagyon nagy a szórás, valamelyik jobb, valamelyik rosszabb. Árban viszont igen hasonlóak, vagy akár túlzottan is drágák lehetnek. Emiatt kell információkat szerezni a termékről mielőtt megveszed.

(#1114) mumtaz


mumtaz
senior tag

Fene. Akkora dömping van ezekből a kínai cuccokból, hogy nem tudom, mi legyen.

Ok. Az MCU fontos, hogy a jobbik fajta legyen.

Olyan 2DIN-es fejegységet keresnék, ami bevált

Lehessen SD kártyával bővíteni.
tolatókamera (bemenet)
eseményrögzítő kamera mehessen.
Bluetooth
Wifi

A több persze jobb. De azért nem akarok csilliárdokat kiadni érte. Olyan 50-60 környékén.

Mit javasolnátok? Mármint ami konkrétan bevált.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#1115) bl4ze válasza mumtaz (#1114) üzenetére


bl4ze
veterán

Nézz ASOTTU vagy INFIDNAVI fejegységet,azok jók.

.:. bl4ze .:.

(#1116) mumtaz válasza bl4ze (#1115) üzenetére


mumtaz
senior tag

Köszi. :R

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#1117) horist2


horist2
tag

Sziasztok!
Vásároltam pár hónapja egy csodás fejegységet ami már az őrületbe kerget.
Erről a fajtáról lenne szó:
[kép]
[kép]

A rádió elég érdekesen működik maga a lejátszó nem írja ki az rds-t hanem össze vissza keres. Viszont az értesítési sávban meg látom, hogy kiírja szépen az rds adatokat.
[kép]
[kép]

Frissíteni se enged más rádió szoftvert se találok rajta.
De szörnyű!
Lenne valami jó meglátásotok?
Előre is köszönöm.

(#1118) bl4ze válasza horist2 (#1117) üzenetére


bl4ze
veterán

Google play-ről a Navradio+

Legjobb, RDS olvasható nagy méretben, támogatja a logokat is stb.
Olvass vissza pár oldalt, van egy "FREE" verzió azzal megnézheted jó-e a fejegységedre.
(MTC-MCU)

.:. bl4ze .:.

(#1119) horist2 válasza bl4ze (#1118) üzenetére


horist2
tag

Fut az app de teljesen süket és nem történik semmi.
Beállításokban lehet a hiba?

(#1120) Diák66 válasza horist2 (#1119) üzenetére


Diák66
őstag

Nem... más MCU/tuner van a fejegységedben, ezért nem működik az app. Ráadásul ha jól nézem Mediatek chipsetes és nem a megszokott Rockchip.

[ Szerkesztve ]

(#1121) horist2 válasza Diák66 (#1120) üzenetére


horist2
tag

Uhh
Akkor nincs mit tenni?
Csak azt nem értem miért nem működik ha az értesítési sávban meg megy az rds.
+miért nem enged frissíteni sem MCU-t sem adroidot.
Szürkék a kapcsolók.

(#1122) Diák66 válasza horist2 (#1121) üzenetére


Diák66
őstag

Hát jó kérdés, fel kell vennia kapcsolatot az eladóval. Aztán vagy segítőkész, vagy nem. Esetleg neten találsz róla infót, hogyan kell frissíteni. Kellő gondossággal járj el, ha bármilyen frissítésbe, módosításba kezdesz. Nehogy féltégla legyen.

(#1123) horist2 válasza Diák66 (#1122) üzenetére


horist2
tag

Hát igen nem tudom mennyire merjek vele kísérletezni.

(#1124) bl4ze válasza horist2 (#1119) üzenetére


bl4ze
veterán

Nem támogatott a chipset. Nézd meg XDA-n mihez jó, mihez nem. Ott a lista.

.:. bl4ze .:.

(#1125) seger válasza horist2 (#1117) üzenetére


seger
addikt

Ilyenem van 7"-osba. Hiba nélkül megy. Car radio is fent van, ha olyan helyen járok ahol rosz a jel, akkor neten megy a rádió. Egyébként a gyárit használom. Rds annyira nem zavar, mert úgy van beállítva, hogy ha indítom a kocsit, gyári rádió szól, közben indul a waze. Rádió képét nem is látom...
Ez a netradio+ nem fog menni ezen. Napokban játszottam végig

(#1126) kezman


kezman
őstag

Sziasztok, fejegységem, Android 5.1 KERNEL 3.10, APK-t szeretnék telepíteni de nem fut végig a telepítés, kiírja a telepítés nem sikerült, mi lehet a gond, ismeretlen fájlok telepítése engedélyezve van? :F

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#1127) horist2 válasza seger (#1125) üzenetére


horist2
tag

Car radio ez is valami alkalmazás?

Amúgy ha pl zalaegerszegen vagyok hibátlan nekem is a rádió de ha otthon körül akkor össze vissza tekerget.
Sajnos nagyon a határ szélén vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#1128) horist2 válasza Diák66 (#1120) üzenetére


horist2
tag

Találtam egy ilyen radio beállítást a belső menüjében.
Mond ez bármit is nekünk?

(#1129) Mclarenöcsi


Mclarenöcsi
tag

Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek arról a dologról,hogy van egy Hizpó márkájú 2 dines rendszer.Rádugom a usb net sticket digis kártyával,és nem történik semmi.A stick az működik mert a led jelez hogy ok.Van a menüben egy Enthernet nevű gomb de az vagy nem csinál semmit vagy azt írja,hogy a beállítások alkalmazás állandóan leáll.Ez mitől lehet vagy mit kéne csináljak,hogy működjön.

[ Szerkesztve ]

(#1130) Diák66 válasza Mclarenöcsi (#1129) üzenetére


Diák66
őstag

A stick firmware nem mindegy. Nem tud mindegyikkel kommunikálni.

(#1131) Diák66 válasza horist2 (#1128) üzenetére


Diák66
őstag

Annyit, hogy NXP6851 tuner van benne....

(#1132) kezman válasza horist2 (#1127) üzenetére


kezman
őstag

sx4 a tuti :DDD , mindegyik rádió ezt csinálja, én szintén határ mellet lakom, bármit csinálok ez van, bekevernek Horváték, ha elmegyek 30 km-el beljebb utána már jó.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#1133) horist2 válasza kezman (#1132) üzenetére


horist2
tag

Igen nekem is a szlovénokkal meg a horvátokkal van bajom :D
De nem is ez a baj ok, hogy bezavarnak, de nincs rds így átlép a következő adóra amit talál és el is menti.
Mindent ment amit talál és beállítási lehetőség 0.
És ott van elmetett 20 adó amik között zongoráznom kell mindig, hogy melyik lehet a kb egyetlen befogható Petőfi. :(((

(#1134) horist2 válasza Diák66 (#1131) üzenetére


horist2
tag

Akkor nem vagyunk beljebb gondolom.

(#1135) seger válasza horist2 (#1127) üzenetére


seger
addikt

Car radio ez egy netes rádió. Hasonlít a gyárihoz.

[ Szerkesztve ]

(#1136) horist2 válasza seger (#1135) üzenetére


horist2
tag

Aha vészmegoldásnak nem rossz.

Amúgy tudtad, hogy van egy ilyen szép szervíz menüje?
Sok érdekes beállítás van bent ;)

(#1137) seger válasza horist2 (#1136) üzenetére


seger
addikt

Tudtam, de nem állítottam még semmit benne. Viszont nekem sehol nem írja a rádiót rds-el. Lehet itt kellene valamit állítanom.

Valamint a külső mikrofont csatlakoztattam rá, de nem valami jó. Vagy valamit nem jól csináltam. Vagy engedélyeznem kellene, vagy a belsőt letiltani. De nem találtam még semmit ezzel kapcsolatba

[ Szerkesztve ]

(#1138) horist2 válasza seger (#1137) üzenetére


horist2
tag

Hát nekem is csak itt írja amit nem is értek hogyan.
Ha kilépek a rádióból és a háttérben szól olyankor.

(#1139) seger válasza horist2 (#1138) üzenetére


seger
addikt

Nekem ott sem. Csak annyit ír, radio.
De annyira nem zavar. Ha indítom az autót, akkor szól a rádió, ami be van állítva, de egyből indul is a waze. Úgyhogy annyira nem zavar engem. Ha meg rosz a jel, és belezavar (nálunk a román rádió), akkor meg indítok netes rádiót, vagy yt vancedet.

(#1140) mumtaz


mumtaz
senior tag

ATOTO A6 PRO (ATOTO A6Y2721PRB)?

Elég sok helyen dícsérik.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#1141) horist2 válasza seger (#1139) üzenetére


horist2
tag

És neked a képernyő tükrözés meg az Android auto működik vele?
Meg milyen alkalmazás van rá fent?

(#1142) Mclarenöcsi válasza Diák66 (#1130) üzenetére


Mclarenöcsi
tag

Ez egy Alcatel lin key ik40v.A francba pedig azt hittem ez már jó lesz.Frissítést még eddig nem találtam rá.

(#1143) Diák66 válasza Mclarenöcsi (#1142) üzenetére


Diák66
őstag

Sajnos nem egyszerű találni jót. A kínaiak gyakran értékesítenek mellé olyan sticket, amivel jó. A huawei stickek Hi-Linkes firmware-i nem szoktak működni, de az úgynevezett Non-Hilink igen. Ez amolyan szerencse kérdése. Ami viszont biztos működne az a wifi adóval ellátott modem, függetlenül attól van-e akkuja, vagy nincs. Természetesen ezen stickeknek csak áram kell és wifi hálózatot csinálnak. Amelyikbe van akku is, az fejegység kikapcsolását követően is.

(#1144) seger válasza horist2 (#1141) üzenetére


seger
addikt

Agama-t használom. Tükrözést nem próbáltam. Nem igazán van rá szükségem

(#1145) horist2 válasza seger (#1144) üzenetére


horist2
tag

Az Agama launcher alapból tudja a tükrözést?

(#1146) aero. válasza horist2 (#1145) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Az csak egy launcher. Android 10 ota nem igazan mukodik a tukrozes, de egyébként is egy teljesen haszontalan dolog szerintem.

(#1147) bl4ze válasza horist2 (#1145) üzenetére


bl4ze
veterán

Minek, mit akarsz tükrözni?

Android auto kb. mindent tud amire szükség van - az pedig megy a "Headunit reloaded" app-pal szépen.

.:. bl4ze .:.

(#1148) horist2 válasza bl4ze (#1147) üzenetére


horist2
tag

Bocsánat igen az Android auto-ra gondoltam!

(#1149) seger válasza horist2 (#1145) üzenetére


seger
addikt

Ahogy írták előttem, ez egy launcher. Tökéletesen megy nekem ezzel, könnyen kezelhető. Nem használok tükrözést, számomra teljesen felesleges. Ahogy kapcsolódik a bt-vel a telefonom, megkapcsol a hotspot is és van net a fejegységen. Így a telefont elő sem veszem a zsebemből, egyből megy, ami nekem fontos. (Rádió, navi, és telefonálni is tudok). Egyébb dolgokat ha kell rádió helyett yt, vagy bármi, pár kattintás és megy.

(#1150) bl4ze válasza seger (#1149) üzenetére


bl4ze
veterán

Hogyan állítottad be, hogy automatikusan kapcsoljon be a hotspot és ossza a netet?

.:. bl4ze .:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.