Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) polar-x


polar-x
tag

Sziasztok!
Szeretnék venni androidos fejegységet az autómban ( kia Ceed Ed) ezt néztem ki Aliexpresszen [link] Szerintetek ez jó? Nagyon nem értek ezekhez a droidos kinai cuccokhoz! Valaki van itt esetleg aki rakott már Kiába?

(#452) bl4ze válasza polar-x (#451) üzenetére


bl4ze
veterán

KIA Sportage-ban van Nekem, nézd meg az "Infidnavi" cégnek/store-nak van-e Ceed-hez cucca. (biztos lesz)

.:. bl4ze .:.

(#453) HENE


HENE
aktív tag

Sziasztok,
2 DIN-es androidos fejegységet szeretnék Volkswagen Caddybe vásárolni. Eddig elsősorban az Aliexpresst nézegettem, jó lenne valami ÁFA mentes szállítást kifogni. Szóba jöhet még esetleg az Ebay. Főleg rádió (RDS), mp3 lejátszás, tolatókamera, DVR, telefonkihangosítás és esetleg navigáció lenne a cél. Kérdéseim a következők:

PX5 helyett érdemesebb PX6-os egységet venni? Használat során miben jelentkezik a különbség?
Van-e ajánlott "márka/gyártó"? eddig ezeket néztem:

PX6
Skyshadow: https://www.aliexpress.com/item/33007944627.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.44c02e0ejEIg2v

https://www.aliexpress.com/item/33010234265.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.44c02e0ejEIg2v

Sadocom: https://www.aliexpress.com/item/32998656517.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.44c02e0ejEIg2v

Runjee
https://www.aliexpress.com/item/4000154117109.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.44c02e0ejEIg2v

PX5
Wondefoo: https://www.aliexpress.com/item/33023643831.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.470d2e0eQCv43h

https://www.aliexpress.com/item/33035236019.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.470d2e0eQCv43h

Isudar:https://www.aliexpress.com/item/32804769321.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.470d2e0eQCv43h

Eunavi: https://www.aliexpress.com/item/32808121524.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.470d2e0eQCv43h

Hipzo: https://www.aliexpress.com/item/32972002631.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.470d2e0eQCv43h

Minden tanácsot, ötletet előre köszönök!

(#454) TheSaint válasza polar-x (#451) üzenetére


TheSaint
aktív tag

2008-as Ceed-be cseréltem univerzálisra a fejegységet.
Tapasztalataim alapján amit belinkeltél:
Előnye:
Méretpontos, nem kell semmilyen beépítő keret és előlap
A gyári kábelek passzolnak bele az alapfunkciókhoz (pár extra dolgot kell esetleg külön kábelezni: GPS antenna, gombvilágítás, kézifék helyzete, stb.)
Hátránya:
Amit linkeltél az csak kínai raktárba van és ez már vámhatár feletti ár, tehát EU-s raktárit kell keresni
Elég gyenge SOC lehet benne, le se merték írni mi az pontosan(szerintem a 4 magos valami MTK lehet a 8 meg Allwinner, elég gyenge mind a kettő. Rockchip PX5 alatt nem érdemes belevágni, így utólag ezt tudom mondani)
DSP nélküli is felejtős és így sem kell hanyatt esni majd a hangjától

Általában az androidos fejegységnél ami nem tetszett:
Nagyon bosszantó, hogy gyújtásra kapcsol csak be, indítózásnál szintén újraindul 20-30s körüli a boot idő (vannak trükkök erre, át lehet kötni direktbe az aksira, csak figyelni kell, hogy akkor mindig le is legyen kapcsolva különben hamar le tudja szívni, illetve indítózásra lehet puffer áramkört/akkut beépíteni ami áthidalja azt a pár másodpercet - a KIA amúgy elveszi mindentől az áramot indítózásnál, így erre csak ez a megoldás jöhet szóba)
Én még olyat nem találtam ami normálisan megjegyzi az utolsó állapotot pl. beállítok egy navit címmel és pl. a fenti indítózás után visszatölti ezt az állapotot és folytatja a navigálást..
Alapzajosak és a rádióvétel is gyengébb mint a gyári és nem is igen találkoztam olyannal aminél ez ne lenne kisebb-nagyobb gond... (ezekre is lehet plusz szűrőt beépíteni illetve erősítős antenna részt)
Az Android rajtuk általában valami csupaszított (GO?), nem férsz hozzá egy csomó alapdologhoz amit telón megszokott az ember

Nyár óta nyúzom az enyémet [link] semmi extra de a fenti dolgokban a 2-3X drágábbak sem kínálnak megoldást, de ha valaki tud nyugodtan megírhatja, vevő vagyok minden ötletre.

[ Szerkesztve ]

(#455) fenky válasza HENE (#453) üzenetére


fenky
tag

Én [EZT] vettem meg Skoda Octavia 2-höz, Caddybe is jó.
Igaz nem 50ezres kategória, DE:
- Egy az egyben kompatibilis a gyári csatikkal (1Din-es Melody-t cseréltem)
- Nem kellett kötözgetni semmit, nyilván a GPS antennát, és a kivezetett mikrofont el kellett helyezni, de ennyi a vezetékelés.
- Autó indításnál nem indul újra, ha kiveszem a kulcsot szépen alvóba teszi magát. A gombvilágítását be lehet állítani, hogy gyújtásra, fejegység bekapcsolásra, vagy az autó világítás felkapcsolásával menjen. A színe is változtatható.
- Megjegyzi a beállításokat, ha 2 nap múlva ülök újra autóba, akkor is onnan folytatja a dolgait, ahol leállítottam, akár zene, navigáció, vagy rádió ment. (vagy párhuzamosan több)
- A rádió részén jobb a vétel, mint a gyári Melody-val volt, az RDS-t tudja. Alapzaj van valamennyi, de nálam csak akkor kivehető, ha nagyon halkan szól.
- A bluetooth kiválóan működik (Galaxy A7), a telefonkönyvet ki tudja olvasni a telefonból.
- Nálam egy Subwoofer+erősítő, 2 darab 32GB-os pendrive és 1 microSD kártya van rákötve.
- Teljes értékű 9.0 Android (én legalábbis nem találtam olyat, ami annyira kellett volna és nem volt rá alkalmas)
- Telefonról megosztott nettel és wifi-ről is kiválóan használható, a Google alkalmazások tökéletesen futnak, a Play Store-ból pedig bármit le tudsz tölteni, de külön .apk-t is lehet telepíteni.
- 4 hónapja van meg, az akksit nem meríti le.

A vásárolsz mindenképpen EU-s országból rendelj, akkor biztos nincs extra költség.
A fenti linken angliát jelöli meg, de németországból jött és kb. 1 hét alatt itt volt.

[ Szerkesztve ]

(#456) HENE válasza fenky (#455) üzenetére


HENE
aktív tag

Köszi a tippet. Pont ilyen tanácsokra gondoltam. :R

(#457) HENE válasza fenky (#455) üzenetére


HENE
aktív tag

A kijelző felbontása mekkora? Az adatlapján nem találtam.

(#458) fenky válasza HENE (#457) üzenetére


fenky
tag

"Screen/Monitor Type: Capacitive 1024x600 HD Touch Screen"

(#459) TaliGa


TaliGa
aktív tag

Sziasztok,
Aliról (EU raktárból) van ajánlott darab 100USD körül (inkább alatt). Régi, 2000 környéki évjáratú Swiftbe, melóba járó autóba kéne a sógornak. Nyilván azért használható legyen :). Ha esetleg konkrét típus nincs, akkor léteznek "márkák", amelyek ajánlottabbak?
Előre is köszi!

"So say we all"

(#460) Galla007 válasza TheSaint (#454) üzenetére


Galla007
csendes tag

Szia !!
Nekem is Kia Ceed Ed-be van 2 éve nem univerzális px3-as fejegység,igaz,h custom rom van rajta de nálam már inditó kulcs első forditásánál,ahol a szivargyujtó is megy már elindul illetve inditózásnál sem áll le a fejegység kb 2mp boot idő,illetve ha navi volt használva utoljára azzal folytatja .Igaz a px3 tetü lassú,és a rádió vétel is gyengébb,de egyébb panasz nincs rá ,persze most ha vennék minimum px5-px6 ips kijelző,illetve 4gb ram.

[ Szerkesztve ]

(#461) svgyula válasza TaliGa (#459) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Hát a 100$ alatti az nem igazán használható és csak az anyázás marad. Ami nekem volt és normálisan működött az ez.
Kicsit több de szerintem ez alá nem érdemes menni. Nálam ezzzel
nem volt gond ment a zene, gps, tudta a tolató kamerát. Azért adtam el mert nem volt rá frissebb droid. Ha ez nem kitétel akkor szerintem jó lehet.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#462) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Udv! Probaltam vissza olvasgatni, de nagyon nem talaltam valasz, igy felteszem. Px6 szerelt fejegyseget vett mar innen valaki? Elsosorban uxal osszekotve erdekelne a hangzas, hogy milyen. Nem beepitett erositot megszegyenito hatast varok, de a gyari 10 eves (rcd310) fejegyseghez kepest rosszabbat semmi esetre sem. Valoszinuleg jovohete ln megrendelem. Esetleg az eunavival garis tapasztalata van barkinek is? Illetve ez mar kicsit perverz kerdes, de pl jobb kondi cserevel valakit probalkozott mar hogy jobb hangzast tudjon elerni?

(#463) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Illetve meg 1 kerdes... Azthittem a px6 procikkal mar alap a dsp jelenlete... Ahogy latom a dsp az a px5 konfigokban van meg csak:( Gondolom annak a meglete elegge fontos 1 jobb hangzas eleresehez. Vagy a droid eq jat beallitva is eleg?

(#464) aero. válasza Fail3D! (#462) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Audiofil fullel nem tudok hozzaszolni, de nalam minden androidra csere utan jobban szolt az auto gyari rendszere. Px6 nem remlik itt senkinel.

(#465) Fail3D! válasza aero. (#464) üzenetére


Fail3D!
addikt

Ez nagyon nem jo hir...:( eunavin neztem a legdragabb automhoz,kompatibilis radiot... 70k es azert pont az 1ik elvarasom az lenne jobban vagy legalabb ugy szoljon. Csak jo lenne tudni, hogy akkor px5 dsp radiot vegyek vagy px6 amiben nincs dsp.. Bar azt se ertem, az ujabb dragabb radioba miert nem raknak dsp t.

(#466) aero. válasza Fail3D! (#465) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Lehet félreérthető voltam :) az Android szólt jobban, plusz ugye van eq, jól belehet lőni szerintem

(#467) Fail3D! válasza aero. (#466) üzenetére


Fail3D!
addikt

Ahh. Megnyugtattal most nagyon. Azert biztam benne hogy egy alap fleszereltesgu radiohoz keoest lehet mar minosegibb kinait venni. Eunavirol van amugy tapasztalata valakinek? Pl gariztatas.

(#468) TheSaint válasza Galla007 (#460) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Érdekelne a típusa, első generációs Ceedhez gyári helyre illeszkedőt csak valami ősrégi androiddal találtam.
A kulcs első fordításra kapcsol a rádió valóban, de mondjuk ez nem oszt nem szoroz.
Illetve jól hangzik, hogy indítózásnál nem indul újra a tied, még a gyári kia fejegységtől is elveszi az áramot amúgy az autó.

(#469) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok!

Mivel érdekelt vagyok a témában hozzászólnék. El sem tudom képzelni milyen android fejegységet sikerült beépíteni 1. generáiós ceed-be. Alig van lehetőség az is méregdrága.150 000. Az egyetlen megoldás amit találtam az ez a kombó, viszont a linkelt kerethez lényegében szintúgy nem gyártanak megfelelő méretű kínai androidos egységet.

[link]
[link]
[link]

Ha tudtok valóban jó fejegységet ésszerű áron arra azért nagyon kíváncsi lennék.
Sajnos a 2008-as a jobb alsó [link]

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#470) TheSaint válasza marec1122 (#469) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Gyári helyre passzolót én is csak méregdrágát találtam, ősrégi androiddal, az felejtős.
Univerzálisból sok belemegy, amit linkeltél beépítőkeret azt vettem én is, van baja, de gomb nélküli 7"-os modellből az összes belemegy viszonylag szépen. Gombosból nagyon keresni kell, hogy elférjen a gomb is....
Kormánytávvezérlő illesztő nem kell, androidon taníthatóak a gombok, az csak a "márkás" fejegységekhez kell. Cserébe 2 vezetéket kell bekötni és kell hozzá egy adapter a gyári csatlakozóhoz. (Nálam még külön kell bekötni a gombvilágítást, lehet kézifék kar állapotot is bekötni)
Egy teljesen belépőt vettem ~45e-ért, próbának elegendő lesz gondoltam, így utólag már PX5 SOC 4GB RAM és DSP nélkül nem futnék neki megint, de az meg ~100e-s kategória bármely gyártónál, és pár hiányosság azért így is maradna. Egyenlőre elég lesz:

(#471) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Esetleg arra tudtok tippet hogy lehet beszereles elott kiprobalni a fejegyseget? Hogyan tudom halozatra kotni? Kell pl egy 12 v auto aku valami 5letet tudtok adni?

(#472) aero. válasza Fail3D! (#471) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

piros+sárga pozitívra, fekete negatívra, autó akksi jó. A hangot viszont passzolom, hogy kötsz rá, de a fej maga elindul.

(#473) Fail3D! válasza aero. (#472) üzenetére


Fail3D!
addikt

A fej a fo lenyeg. Legalabb lassam mukodik:)

(#474) Galla007 válasza TheSaint (#468) üzenetére


Galla007
csendes tag

Szia! Már nem gyártják, nem is láttam azóta ,de ugyanez a kinézet van eunavi márka alatt HUF 67,082.32 20%OFF | Eunavi 2 din Android 9.0 car dvd for KIA SORENTO MAGENTIS SPORTAGE MORNING CEED RIO CERATO 2005-2010 KIA universal
https://s.click.aliexpress.com/e/2MdYBiTO
Nem teljesen tölti ki a helyett de nekem megfelel

[ Szerkesztve ]

(#475) lajbim


lajbim
csendes tag

Sziasztok,

VW Passat B5.5-be milyen androidos lejátszót ajánlatok (2 din).

Előre is köszönöm.

(#476) TheSaint válasza Galla007 (#474) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Ezt néztem anno szerintem, de nem volt méretpontos, a kijelző felbontása össze vissza van megadva (a specifikációban 800x480 van megadva, mennyi amúgy?) illetve a vevői visszajelzésekben egy majdnem leégette egynek meg sikerült is mert a kábelezése zavaros volt szerintük... hát nem volt bizalom gerjesztő :)
Bár ha indítózásnál nem kapcsol ki és megjegyzi az utolsó állapotot, akkor lehet belevágtam volna inkább ebbe, majd legközelebb.

(#477) b4lukapitany válasza lajbim (#475) üzenetére


b4lukapitany
tag

[link]

Én most már így 1 hónap után tudom ajánlani. Pár nap után volt valami képi hibája fogalmam sincs mitől, de azóta tökéletesen működik. Német vagy spanyol raktárból rendeltem. Minden plusz költség nélkül megjött 4-5 nap alatt.

(#478) b4lukapitany


b4lukapitany
tag

Olyan problémám van, hogy tolatásnál kikapcsol a zene+elsötétül a kép. Gondolom ide jönne be a tolatókamera képe, ha beszereltem volna. Ezt hol lehet kikapcsolni szerintetek?

(#479) Galla007 válasza marec1122 (#469) üzenetére


Galla007
csendes tag

Szia ! Korábbi hozzászólásokban leírtam az én tapasztalataimat kia ceed Ed be rakott fejegysénél.Én nem vennék univerzális beépitőkeretet, illetve nem kell can bus sem találsz alin 70 ezerért Ed nem faceliftesbe való fejegységet px5-ös chippel.Dsp,ips,azért szükséges és kérdez rá ne 800x600 felbontás hanem több legyen . Ehhez való csatit kérjél a fejegységhez és passzolni fog.A px5 chip elég forró tud lenni ,ha szükséges teszel rá egy custom hütést.

[ Szerkesztve ]

(#480) Fail3D! válasza aero. (#472) üzenetére


Fail3D!
addikt

Na fel is hoztam a lakasba egy autos akksit... Alig varom vegre hetfo legyen es ha mazlim van penteken mar nalam is lesz a fejegyseg:)

(#481) lajbim válasza b4lukapitany (#477) üzenetére


lajbim
csendes tag

Köszi az ajánlást! Ezt b5-ben használod?

(#482) barizo


barizo
tag

Sziasztok

Honda Civichez szeretnék (2007, Gen8, UFO , hatchback) feejygséget.
Van valakinek tapasztalati útról érkező javaslata?
Androidos, 7" gondolkodom.
Közeleg a 11.11 nem is tudom érdemes e rámozdulni
Eddig ezeket nézegettem (Eunavi, Atoto)
(universal mind, ritka nagyon az európai civic típus kompatibilis ).

[link]
[link]

Melyiket érdemes? Fontos a tolató kamera, és a könnyű társíthatóság (Bt, wifi, OBD, stb)
Nem szánok rá többet igazából a linkeken is látható 200$ - nál.
Illetőleg mi kell majd még hozzá? Tud valaki linket adni a szükséges kábelről-átalakítóról?
A beszerelő keret már megvan.
Vagy engedjem el, és oldjam meg egy rendszámos tolató kamerával ca ~15e HUF-ból?
Köszi a javaslatokat.

(#483) marec1122 válasza Galla007 (#479) üzenetére


marec1122
senior tag

igen de a képen ugy tűnik ott van valami szigetelés oldalt ami sztem nem túl szép esztétikailag

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#484) Galla007 válasza marec1122 (#483) üzenetére


Galla007
csendes tag

Így van adtak hozzá két kis szivacsos amit oldalra kellett felragasztani.

(#485) B. Tamas válasza Fail3D! (#471) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Nekem pár hete lett beépítve egy Hizpo. Olyan helyen dolgozom, ahol van labortáp meg hozzáértő emberek. 2 villamosmérnöknek nem sikerült az asztalon beröffenteni a cuccot, már kezdtem a legrosszabbra gondolni. Elvittem beéppíttetni, kérdeztem a fazont hogy lehet kocsi nélkül lepróbálni egy ilyet, mosolygott egyet és közölte hogy érteni kell hozzá. NEm erőltettem a dolgot, azóta is tökéletes. :)

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#486) svgyula válasza B. Tamas (#485) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nem kell nagy tudás hozzá csak ismerni kell a lelki világukat. A régebbi típusok nem, az újabbak érzékenyek a stabilan szűrt tápegységre(akkumulátor) az autós töltőknek nem, vagy csak minimálisan van kondival torlaszolva a szaggatott félhullámú egyenáram. Mivel a töltéshez nincs szükség "szűrt egyenáramra.Ami még fontos nem 1db hanem 2db bemeneti + szál van és sok rádió arra is érzékeny, hogy hol jön először a "villany" :) Ha asztalon akarod "beröffenteni" akkor tegyél bele 2x 10000mf kondenzátort szűrésnek és figyel arra, hogy ne lépd át a 16V feszültséget! A nagyobb teljesítményű töltők kb ott töltenek. Hacsak nem egy 30kg-os hegesztőtrafóről van szó mert az képes stabilan adni a 15v-ot a töltéshez. A "modern" inverteres töltők sem tiszta egyenáramot hanem négyszögesített jelet adnak ami töltéshez jó, rádióhoz nem jó :N

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#487) B. Tamas válasza svgyula (#486) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Köszönöm szépen, kb a felét meg is értettem. :D Ahogy írtam én nem konyítok ennyire a dologhoz, de olyan helyen dolgozom, ahol vannak emberek akik igen (de a jelek szerint ezt a kondis megoldást nem ismerték). Az biztos, hogy mindkét pozitív szál kapott naftát. Azt nem tudom, hogy egy profi, ipari laboráramhoz kell e a kondi, ott azért elég pontosan lehet beállítani a feszültséget és áramerősséget, az inagdozások esélye meglehetősen csekély. (Most épp a 3-as metró új, Siemens vezérlőszekrényeit gyártjuk, vagyis már teszteljük, szóval ilyen szintű technikáról beszélek.)

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#488) Bakter27


Bakter27
friss újonc

Sziasztok!

Tudom ez a rádió Win CE rendszerű de hátha.....

Segítségeteket szeretném kérni, nincs valakinek véletlenül egy JVJ DVD-7803 2 DIN kínai csoda otthon?
Hoztak egyet, hogy nem működik (windows CE felület indul el )és meg tudnám e nézni annyit találtam, hogy a residentflash2 meghajtón levő "APP" mappába beletöröltek."Szerintem"

Esetleg, ha lenne valakinek ilyen és el tudná nekem küldeni a "APP" mappatartalmát nagyon megköszönném!

Illetve komplett img esetleg....

Illetve, ha lehet e másik szoftvert erre telepíteni Windows CE van rajt.


Köszönöm előre is!

Üdv!

(#489) Fail3D! válasza svgyula (#486) üzenetére


Fail3D!
addikt

Hat ez most fajt... Jo hogy irod.. Amugy akkor akar tonkre is tehettem volna a radiot ha csak ugy rakotom az akksira? Meg jo hogy ilyen jo tippet kaptam hogy csak akksira rarakom es ennyi:D Felhoztam egy akksit pont ezert.. Egy autos led egot rakotottem tesztre, mazlim volt hogy nem ment tonkre? Mondjuk inverteren kersztul kapta naftat az gondolom segitett a happy enden.

(#490) b4lukapitany válasza lajbim (#481) üzenetére


b4lukapitany
tag

MK5-ös Golfban, de Passatba is jó úgy látom.

(#491) aero. válasza Fail3D! (#489) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Én mondjuk csak az akksira kötöttem rá 2 percre, nem volt töltőn közben, de nem okozott semmi gondot, pedig villanyszerelőt is megkérdeztem. Itt autós töltőre kötésről van szó, nem?

(#492) svgyula válasza aero. (#491) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Igen! Az autós töltők vagy nincsenek szűrve(régi trafós) vagy inverteres(újabb). Ezeknél a töltéshez nem számít az egyenletes egyenáram ezért az elsőnél félbevágott szinuszjel van a másodiknál pedig négyszögjel sűrítve de egyik sem tiszta egyenáram. Ezért nem indul el vele a rádió. A figyelmeztetést azért írtam mert ha rá van kapcsolva egy szűrő kondenzátor ami kisimítja a "zajos" feszültséget, akkor viszont fel is tolja üres járatban 1.5v-al. Ez ugye az indítás után visszaesik mert terhelés alatt már nem tartja meg, de kiverhet pár alulméretezett alkatrészt és mehet a rádió a kukába.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#493) ice9


ice9
tag

Erről mi a véleményetek? [link]

Nagyon agyalok rajta. 200$ lenne szállítással együtt a Lengyelektől (kuponokkal) a 4G/64G PX6 verzió. Erős hardver + IPS kijelző lenne a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#494) Fail3D! válasza ice9 (#493) üzenetére


Fail3D!
addikt

Passz, de most ezt nezve nemtudom eldonteni hogy ez szandekosan hagytam ki es vettem 30$ dragabbal a teli kijelzost vagy csak ennyire figyelmetlen voltam..:) Szerintem ne agyalj.. Vedd meg, de ha tudsz varni 1 hetet elmondom mi a tapasztalom az enyemmel. Gondolom a kinezeten kivil nincs kulonbseg.. Ugyan az gyaetja ugyan az a spec is ahogy latom

[ Szerkesztve ]

(#495) Sérnyovác


Sérnyovác
tag

Üdv andoid auto kapcsolatot sikerül vkinek beállítani? Nem megy nekem

(#496) aero. válasza Sérnyovác (#495) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Mivel? Meg hogyan próbálod?

(#497) ice9 válasza Fail3D! (#494) üzenetére


ice9
tag

Ezt ma/holnap el kell döntenem mert addig van a 11.11 akció. Teli kijelzőst nem akartam, mert nincs kormányvezérlésem es a fizikai gombok ilyen esetben kényelmesebbek.

(#498) Sérnyovác válasza ice9 (#497) üzenetére


Sérnyovác
tag

Wondefoo android 9.0 4 gB, 8 mag. A youtube videókat végignéztem próbáltam kábelen wifin bemutatottak alapján. Lehet ez nem kompatibilis

(#499) aero. válasza Sérnyovác (#498) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Alapból nincs Android Auto az androidos fejeken. Fizikai emulátort lehet venni, 10-15e ft között láttam, illetve az új Joying rádiók tudják szoftveresen.

Viszont van egy magyar szoftveres fejlesztés, Head Unit Reloaded, 1500ft körül, szépen megy vele.

[ Szerkesztve ]

(#500) Tauka


Tauka
csendes tag

Hali,

Ezzel a Hizpo-val [link] van valakinek valamilyen tapasztalata? 4gb/8mag, és viszonylag az ilyen speckók közül az olcsóbb kategória.
Egy 2007-es Ford Fusion-be menne.

(vagy most a 11.11 miatt van rajta a 26% akció? nem egyértelmű számomra, h "általános" akciós ár, vagy 11.11-es ár, ami pár óra múlva véget ér)

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.