Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) 663bec válasza megott (#1851) üzenetére


663bec
tag

hali!
Ma érkezett meg a carplay box szépen működik (IOS-el vezeték nélkül)
egy gondom van már csak:
- van amikor ilyen osztott képernyőn térkép zene lejátszó van na ide a waze-t be lehetne tenni az IOS navi helyett???
- Illetve (ez már a 2.) sajna nem tudok a kormányról egyetlen gombot sem a car playhez rendelni???

(#1902) aero. válasza 663bec (#1901) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Tudja a waze-t a carplay, fedezd fel a beallitasokat, nem tudom hogyan mukodik.
Gombok nem fognak vele mukodni, mivel egy kulon egyseg futtatja a feluletet

(#1903) 663bec válasza aero. (#1902) üzenetére


663bec
tag

fut a waze ...csak ebben a nézetben nem tudom az IOS térképe helyett betenni

[ Szerkesztve ]

(#1904) petymek válasza bl4ze (#1899) üzenetére


petymek
senior tag

Teljesen :). Ahol a Rádió app nem használja a képernyőt, ott a háttér látszik. "Élő" hátterem van. Ezt a HCT-t használom most, ez a nappali módja /az estiben a fehér részek sötét sztürkére váltanak/. A másik a főképernyő.
[kép] [kép]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#1905) MerLinh


MerLinh
senior tag

Sziasztok,
erre az mcura tud vki főzőtt romot? nem találok rá.
Köszi

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1906) bl4ze válasza petymek (#1904) üzenetére


bl4ze
veterán

Lefotózom majd hogyan fest a NavRadio+ nálunk az autóban. Csak jussak oda a kocsihoz :)

.:. bl4ze .:.

(#1907) aero. válasza 663bec (#1903) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Passzolom innen, soha nem hasznaltam meg carplayt. Az a map ami ott van az apple maps nem?
Asszem csak azt tudod felesben hasznalni

[ Szerkesztve ]

(#1908) Diák66 válasza MerLinh (#1905) üzenetére


Diák66
őstag

Igen, [link] 4PDA, most készlök frissíteni az augusztusi verzióra. [link] MCU a legfrisebb van rajta.

(#1909) oliwire


oliwire
őstag

Sziasztok!

MK2 Ford Focusba a CD6000 helyére gondolkozok egy Apple CarPlay kompatibilis fejegység beszerelésén. Tudnátok ebben segíteni?

(#1910) bl4ze válasza oliwire (#1909) üzenetére


bl4ze
veterán

Én valami ilyet keresnék EU raktáros postázási lehetőséggel :
[link]

Annó C-Maxban nekem is volt a CD6000 - elég hamar lecseréltem egy másik -akkor még nem androidos- fejegységre :)

2GB ram verzió van EU raktáros, az is jó lehet , Apple CarPlay-re kérdezz rá :
[link]
[link] CarPlay támogatott

.:. bl4ze .:.

(#1911) petymek válasza oliwire (#1909) üzenetére


petymek
senior tag

Beépítő keret ha nagyobb tudású, univerzális készüléket választassz.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#1912) bl4ze válasza petymek (#1911) üzenetére


bl4ze
veterán

Lehet venni eleve ilyen specifikusat is, abból is árulnak, elég sok van az is...

.:. bl4ze .:.

(#1913) oliwire válasza bl4ze (#1910) üzenetére


oliwire
őstag

És Petymek

nagyon szépen köszönöm! :R

(#1914) ice9


ice9
tag

Magyar DAB+ info. [link]

[ Szerkesztve ]

(#1915) Gézengúz válasza ice9 (#1914) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nem is tudom, minimális netet eszik, szerintem nagyon jó alkalmazás régóta használom, természetes volt, hogy kocsiba is felrakom..

[link]

Kell nekünk az a digitális rádió?

(#1916) imi290 válasza Gézengúz (#1915) üzenetére


imi290
aktív tag

Mennyi az a minimális net ?

(#1917) Gézengúz válasza imi290 (#1916) üzenetére


Gézengúz
addikt

5-6MB percenként.

(#1918) bl4ze válasza Gézengúz (#1917) üzenetére


bl4ze
veterán

az egy 1,5 órás után rögtön fél giga alapból :) Azért nem is kevés :)

.:. bl4ze .:.

(#1919) Gézengúz válasza bl4ze (#1918) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ja, nincsen digi simetek? :U

Sorry, csak Nálunk ilyen elfuserált a helyzet. Pedig ennek nem szabadna soknak számítania, hiszen kapacitás bőven meg lenne hozzá, csak a kartelező mobilcégek nem akarnak árat csökkenteni. Persze a digi meg ki van picsázva mindenhonnan.

[ Szerkesztve ]

(#1920) bl4ze válasza Gézengúz (#1919) üzenetére


bl4ze
veterán

Van Digi SIM-em,az van a tabletben.
De a fejegység nem kezel USB modem stick-et, vagy nem jöttem rá milyen kell ergo nincsen benne net max hotspot ha osztom a telefonról.

.:. bl4ze .:.

(#1921) Gézengúz válasza bl4ze (#1920) üzenetére


Gézengúz
addikt

Hotspot nem elég? Én is úgy használom.

[ Szerkesztve ]

(#1922) torok6


torok6
aktív tag

Sziasztok! Ha be van kapcsolva a AF és ahol kicsit rosszul jön be az adó akkor elmegy a hang majd vissza is jön de nem történik semmi és mindig ismétlődik ugyan ez. Valamit esetleg állítani kell rajta vagy átkel kötni valamit esetleg?

(#1923) Diák66 válasza torok6 (#1922) üzenetére


Diák66
őstag

Az AF lényege, hogy ha egy adott frekvencián legyengül a vétel menet közben, keressen egy másikat ugyanahhoz a csatornához, ami jobb vételt biztosít. A váltás során hallhatsz kimaradást, de kellene ilyenkor frekvenciát is váltania. Esetleg az történhet, hogy az AF adott jelszint alatt nekiáll keresni jobb frekvenciát, de nem talál.

(#1924) torok6 válasza Diák66 (#1923) üzenetére


torok6
aktív tag

Hát ez a baj hogy nem vált frekvenciát ugyan ott marad

(#1925) Pityu89 válasza Gézengúz (#1915) üzenetére


Pityu89
senior tag

Én is ezt használom. Csak a Daily Tunes verziót. Abban az összes ország benne van. Tetszik, hogy azonnal vált csatornát.

(#1926) kirkri válasza torok6 (#1924) üzenetére


kirkri
addikt

A NAVRadio+ alkalmazás leírásában olvastam ma az AF funkcióval kapcsolatban egy ismertetőt, ahol azt írják, hogy 30dB környéke az ideális beállítás az AF-nek.

Kíváncsiságból megnéztem, hogy az én fejegységemen mennyire van állítva és 20dB volt az érték. (Gyakorlatilag nálam sem működik normálisan az AF). Ha helyes az elgondolásom, akkor gyakorlatilag addig nem vált frekvenciát amíg le nem csökken a vétel erőssége 20dB-re.

Ezen a vonalon továbbgondolva az értéket beállítottam 30dB-re, kíváncsi vagyok, hogy megoldódik-e a probléma. Viszont ez a tesztelés egyhamar nem fog megtörténni, mert Pesten eddig sem volt vételi problémám, vidékre meg mostanában nem igazán megyek.

A rejtett gyári beállításoknál lehet állítani. (126 a kód a menübe belépéshez.)

21 éve a Prohardveren! ™

(#1927) torok6 válasza kirkri (#1926) üzenetére


torok6
aktív tag

20dB van alapból de dx van írva oda

(#1928) kirkri válasza torok6 (#1927) üzenetére


kirkri
addikt

Igen, jó helyen vagy. Elvileg ennek az értéknek van köze hozzá, hogy milyen jelerősségnél kezdjen a fejegység magasabb jelszintű adó után nézni. De könnyen kipróbálható, át kell állítani magasabbra és ha nem oldódik meg a probléma, bármikor vissza lehet állítani 20dB értékre.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1929) torok6 válasza kirkri (#1928) üzenetére


torok6
aktív tag

30dB raktam majd kiderül hogy mi lesz :)

(#1930) kirkri válasza torok6 (#1929) üzenetére


kirkri
addikt

Jelezz vissza kérlek, hogy tapasztaltál-e változást. Én mostanában nem hagyom el a lakhelyem környékét (mától újra Home Office), így nem tudom kipróbálni.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1931) torok6 válasza kirkri (#1930) üzenetére


torok6
aktív tag

Mostanában én sem megyek messze, de majd megírom :)

(#1932) bobek72


bobek72
tag

Sziasztok.
Ez jó vétel lehet?
[link] . Ebből a 7 colost néztem ki lengyel raktárból. Igaz nincs benne dsp de nekem szerintem nem hiányozna.

(#1933) bobek72 válasza bobek72 (#1932) üzenetére


bobek72
tag

Valamiért nem jó a link. Berakom igy:
US $180.12 24%OFF | 1 din DSP Android 10 Octa Core PX6 Car Radio Stereo GPS Navi Audio Video Unit PC Wifi BT HDMI AMP 7851 OBD DAB+ SWC 4G+64G

(#1934) Gézengúz válasza bobek72 (#1933) üzenetére


Gézengúz
addikt

Kicsit gyakorolj még.

(#1935) bl4ze válasza bobek72 (#1933) üzenetére


bl4ze
veterán

Ez sem nyert.

.:. bl4ze .:.

(#1936) mumtaz válasza bobek72 (#1932) üzenetére


mumtaz
senior tag

[link]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#1937) bobek72 válasza mumtaz (#1936) üzenetére


bobek72
tag

Ez az. Köszi .nem tudom miért nem sikerült,de ezzel nem fázok rá?

(#1938) bl4ze válasza mumtaz (#1936) üzenetére


bl4ze
veterán

Leírása szerint korrekt cucc, a review-k többsége is pozitív, van Legyel raktárból.

.:. bl4ze .:.

(#1939) petymek válasza bobek72 (#1937) üzenetére


petymek
senior tag

Már a hirdetésben felsorolt sem igaz (PX6 Octa Core), a képek leírásából semmi nem derül ki, a megadott specifikációkból semmi érdemi nem derül ki, a bolt értékelése nem túl jó, és ebből a termékből is alig adtak el. Szumma, egy fillért nem adnék ezekért.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#1940) Diák66


Diák66
őstag

Na végre, Opel Astra H-ban az androidos MCU: S32F0 fejegységben sikerült normálisan beállítani a kormány vezérlést. Végre nem egyszerre vezérlem a BC-t és a fejegységet. Kis szépséghiba, hogy a jobb oldali hangerőgombon kívül (a fel-le gomb) az most így nem működik, de a bal oldalon a BC vezérlő gombokat nem veszi a fejegység, csak a két gombot.

Tehát a bal oldalon a BC-t vezérli a kis henger (rádiót nem) a két gomb mute, valamint funkció váltó lett. Jobb oldalona fel-le nyíl most semmit nem csinál, de a hangerő a hengerrel állítható.

A factory settingsben új funkciók jelentek meg, ennek segítségével tudtam elérni ezt.
A tárolt csatornáknál a frekvencia kiírást lecserélhetem a PS Name-re. Furcsa dolgokra lesz így képes, ha az RDS jel gyenge. :C 93.1 helyett kiírhatná, hogy PETOFI, de helyette csak FI lett a tárolt csatorna neve.

[ Szerkesztve ]

(#1941) bokarcsi71


bokarcsi71
aktív tag

Toyota Avensis T27-be tett már valaki 9 colos androidos fejegységet?

(#1942) kellerman


kellerman
tag

Üdv. Skoda Octavia 3-hoz néztem Isudar PX6 fejegységet, van erről valakinek véleménye. Esetleg rendelt már valaki az Isudar.com oldalról? Köszi

(#1943) gyvince válasza kellerman (#1942) üzenetére


gyvince
senior tag

Szia én rendeletem csak Audi a6ba múlt héten csütörtök reggel rendeltem ès ma jött meg. Mèg nem raktam be ki sem bontottam majd holnap korrekt lehet velük beszélni is segítenek mindenben plusz isudar8888 lejön 28 dollár

[ Szerkesztve ]

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1944) kellerman


kellerman
tag

Köszi. Majd kiváncsi vagyok a véleményedre ! :)
Kamerát nem rendeltél hozzá?

(#1945) gyvince válasza kellerman (#1944) üzenetére


gyvince
senior tag

Nem de fogok :)

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#1946) vmilan


vmilan
csendes tag

Sziasztok!

Épp egy kínai csoda megvásárlását tervezem (Junsun V1), minimum 2, de inkább 4GB-os verzióban.
Ettől függetlenül kicsit tartok a hangminőségtől. Erről olyan sokat nem olvasni sehol sajnos. A speedzone/totalcar brigád szénné szokta alázni a kínai fejegységeket hangminőség terén is. Nyilván nem audiofil felhasználásra lenne, hanem csak a gyárinál jobb hangzást szeretnék elérni. Illetve azért elég illúzióromboló lenne az is, ha a hangerő a felénél elkezdene torzítani egy 70-80ezres fejegység. Persze tudom, hogy ez a hangszórók minőségétől is erősen függ, nyilván azokból nem tervezek alsó polcosat venni.
Van esetleg bármi tapasztalatotok ezzel a márkával vagy típussal úgy, hogy jobb minőségű hangszórókat hajtott meg?

(#1947) aero. válasza vmilan (#1946) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

6. Fejemet nyuzom, mindegyiknek jobb volt a hangminosege, mint a gyarinak. A speedzoneban bemutatott az a legkinaibb kínai szar, filleres, gagyi alaplappal es chipekkel.
A fentit nem ismerem, de az fix, hogy Xtrons/Eonon-nal nem tudsz mellenyulni.

[ Szerkesztve ]

(#1948) bl4ze válasza aero. (#1947) üzenetére


bl4ze
veterán

+1
nálam is jobb az Infidnavi fejegység hangja mint a gyári volt. (KIA Sportage)

.:. bl4ze .:.

(#1949) milaci


milaci
friss újonc

Sziasztok. Vettem én is egy ilyen kínai fejegységet.
Próbaképpen rá kötöttem az aksira, kötöttem rá egy hangszórót de nincs hang. Próbáltam A többi kivezetésre is de semmi. Tapasztaltatok már ilyet mi lehet a gond? :W

(#1950) vmilan válasza aero. (#1947) üzenetére


vmilan
csendes tag

Köszi a választ!
Az Eonon-t ismerem, az valóban jó minőségnek van elkönyvelve, többször összefutottam már a nevével. A Junsun-ról sok infóm nincs, de kifejezetten Suzuki Swift-hez kerestem fejegységet beépítőkerettel, analog kormányvezérléssel (de tanítható) és aliexpressen csak a Suzukis verzióra érkezett 175 visszajelzés 420 order után és 4.8/5 az értékelése (autótípusonként fent van ugyanez a fejegység többféle kerettel).
Egyébként egy TDA7851 MOSFET erőlködő van benne, ha lehet hinni a specifikációnak. Én meg a 8 magos, 4GB RAM-os verziót néztem ki magamnak most, tuti ami tuti. Csak félek kiadni 90ezret valamire amit nem tudok előtte meghallgatni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.