Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) bl4ze válasza Tshabyy (#600) üzenetére


bl4ze
veterán

Érdekes, mert a rádió nekem egy külön app, megtalálható.
Hogyan néz ki a rádiód, le tudod fotózni???

.:. bl4ze .:.

(#602) Tshabyy válasza bl4ze (#601) üzenetére


Tshabyy
csendes tag

(#603) bl4ze válasza Tshabyy (#602) üzenetére


bl4ze
veterán

Aha, ez másik "Radio" mint ami nekem van a 8.1-es droidon, az ilyen :

Ehhez van egy "Radio" nevü app az appok között, arra lehet "bökni" és kezeli.

A rendszer/hidden alkalmazások között sem találsz "radio"-t ? Kerestél rá?
Esetleg es ES File manager-t kéne feltenni és bele nézni. Ott kéne lennie egy radio alkalmazásnak valahol, valahogyan....

.:. bl4ze .:.

(#604) jancsoj


jancsoj
friss újonc

Sziasztok!
Bosion bx440 multimédiához tud valaki megbizható mcu és android 7 frissitést?

(#605) svgyula válasza jancsoj (#604) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nem jól kérdezed. Létezik-e egyáltalán bármilyen frissítés ezekhez?
Ha nem akarsz téglát gyártani az autódba akkor először ott érdeklődsz utána ahol vetted. Ha(?) megvannak a papírok és valahol szerepel a gyártó akkor írsz nekik hátha. Ezek szinte biztosan az egy eszköz egy szoftver elvén működnek, vagy még az első forgalmazáskor kiadnak egy javítást. Ezután már semmilyen kapcsolat nincs az eszközzel. Ugyanis van egy cég aki összerakja és van valaki aki működésre bírja. Ez a kapcsolat addig tart amíg a rendszer elkezd működni......
Ez lehet a gyártó T3 SOC:https://ezonetonics-auto-parts.myshopify.com/apps/help-center
Viszont ki a forgalmazó és kinek a szoftvere fut a rendszeren az már egy másik kérdés. Valószínű, hogy csak a SOC.ot vették meg és köré építettek egy dobozt, a szoftver meg valahonnan máshonnan származik.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#606) LEON_01 válasza jancsoj (#604) üzenetére


LEON_01
tag

Hali! Ezeket sajnos nem lehet frissíteni, mert a telepített rendszerhez van optimalizálva ez egész. Nálam is az a helyzet (más a fejegység) kb. 4 éve vettem itthon (droid 4.4), hogy ennyi idő alatt elavult a tudása, pedig akkor az egyik legjobb volt itthon.

(#607) jancsoj


jancsoj
friss újonc

Sziasztok!
Már többször volt átrakva android 6 és 7 is volt rajta, most az orosz testvérek által átirt 6 os van rajta viszont inditásnál újra indul mert a diesel sok áramot vesz fel. Olyat keresek ami ha lehet gyári és nem indul újra 8-9 voltig, hogy 6 vagy 7 nem igazén számit. Ami fontos allwinner T3 P3.

[ Szerkesztve ]

(#608) svgyula válasza jancsoj (#607) üzenetére


svgyula
addikt

Te kötötted be? Ezeknél nem jó ha közvetlenül a gyújtáskapcsolótól kap feszültséget, mert ott az indításkor sok szálon megváltozik a polaritás. Vagyis rengeteg fogyasztó a behúzótekercsről kap testet.
Viszont amikor indítózás van ezeket lekapcsolja a rendszer így nem lesz addig "villany" amíg megy az indítás. Ezért van az is, hogy amikor indítasz addig "lekapcsol" minden. Vagyis kell egy állandó 12V az aksiról 1db relé ami a nyújtáskapcsolótól !kapcsolt! kimért feszültséget ad. Az aksiról közvetlenül meg kell táplálni a rádió B+ szálát a relén keresztül amit a gyújtáskapcsolóról kapcsoltatsz!!! a rádió ACC szálát kell betáplálni. Vagyis a rádió kap állandó 12v-ot a B+ szálon és a gyújtáskapcsoló a relén keresztül kapcsolja az ACC szálat. Ha így kötöd be akkor nem fog újraindulni mert a relé 5-6v-al is működik. Viszont ha rossz helyre kötöd a gyújtáskapcsolónál indításkor rövidzárlat lesz és újraindul a rádió alaptól.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#609) B. Tamas válasza svgyula (#605) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Egyetértek. Pontosan ezért szoktam javasolni mindenkinek, hogy ne 2-3 éve kiadott elavult rendszerrel vegye a fejegységet (amit nem 1-2 évre vesz az ember), hanem az elérhető legújabbal hogy minél később legyen vele szopás. Jah, hogy olyan nincs 30ezerért?! :)

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#610) jancsoj válasza svgyula (#605) üzenetére


jancsoj
friss újonc

Igen én kötöttem be, nem veszi el az áramot csak leesik a feszültség 10 V környékére és ezért újraindul.

(#611) svgyula válasza jancsoj (#610) üzenetére


svgyula
addikt

Ha 10v akkor biztosan nem indul újra! 5-6v környékén már lehet feszültség hiány. Úgy alakítsd át a bekötést ahogyan írtam és jó lesz! A relé nem enged el olyan hamar. DE azt a szálat is ellenőrizd le mit csinál indítózáskor amire kötöd! Az nem elég ha ráadod a gyújtást és ad 12v-ot! Mert amikor indítózol akkor azon nem biztos, hogy marad feszültség azért indul újra a rádió! Készítettem egy hevenyészett bekötést. Ha így kötöd be nem indul újra.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#612) jancsoj válasza svgyula (#611) üzenetére


jancsoj
friss újonc

Ezeket mind ellenőriztem (mértem) a gond az inditóáram miatt leeső feszültség az akku sarunál mérve, ami miatt újraindul volt már rajta olyan android 7 amivel nem indult újra de azzal más gond volt, ezért keresek most valami jó megoldást.

(#613) hzx0 válasza jancsoj (#612) üzenetére


hzx0
aktív tag

Másnak is van ilyen problémája. Ezen a fórumon van egy kondenzátoros megoldás. De az Xda fórumon is láttam már ilyet. Szerintem ez jobb megoldás mint romolgatni. Vagy nézezesd meg az akkumulátorodat nem lehet túl acélos ha indításkor 10v környékére esik.

(#614) mumtaz


mumtaz
senior tag

Sziasztok. 2DIN fejegység vásárlása előtt állok, de nem igazodok ki köztük, melyik érdemes rá.

Olvasni a Pumpkin-t és az Eonon-t is, de furcsamód ebay-en kotorászva feltűnt, hogy különböző "gyártók" adják szinte ugyanazt, csak elvileg más kiépítésben, de teljesen ugyanolyan kinézettel nagyon eltérő árakon.

Például itt vannak ezek:
[Eonon GA2171s] ~120000Ft Android 8, Quad Core, 4GB
[Eonon GA2176] ~60000Ft Android 9.0, Quad Core, 2GB
[Pumpkin] ~75000Ft Android 9.0, Octa Core, 4GB

Persze most a (kamu) postaköltséget nem véve. Én a Pumpkin-el szemezek.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#615) jancsoj válasza hzx0 (#613) üzenetére


jancsoj
friss újonc

Köszönöm a fórum cimet, nem rossz megoldás de én nem akarok barkácsolni hardveresen inkább romolok abban már túl vagyok a téglán és abból is visszajött :) meg egyszer már működött ez a verzió. Az akkum két hónapos tehát újszerű csak a 2.0 d inditáshoz kell áram.

(#616) hzx0 válasza jancsoj (#615) üzenetére


hzx0
aktív tag

Ha romolni könnyebb akkor a 2 legnagyobb fejlesztö Malaysk [link] px3 Hal9k [link] px3. Bár nem írtad hogy MTCD/E a készülék. anno mikor még nekem is px3 board volt a fejegységembe mind ketött használtam, de 1 giga rammal nem volt valami élvezetes. Én jelenleg Hal9k px5 V4 romot használok. Ez nagyon bejött kb 97% lefordítottam Hal9k bele is rakta a romba. Mcu 4pda találsz cs-x gyüjtögeti az eredetieket [link] és Sound petcheli

(#617) bl4ze válasza mumtaz (#614) üzenetére


bl4ze
veterán

Én is az utolsó, Pumpkin-re mennék rá inkább.
Alin nem nézted?
Sok eladó van aki tudja EU-ból küldeni, jóval olcsóbb mint Ebay-en általában.
Az enyém is onnan van, EU-ból jött 0 vám, ÁFA-val :)

.:. bl4ze .:.

(#618) jancsoj válasza hzx0 (#616) üzenetére


jancsoj
friss újonc

Annyit tudok a készülékről hogy bosion bx440 t3p3.
Quad Core Allwinner rom 32GB DDR3 2GB
Az oldalak nagyon jók köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#619) mumtaz válasza bl4ze (#617) üzenetére


mumtaz
senior tag

De ott is nézegettem. Ott 120 körül vannak, bár free shipping

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#620) Bern_Rush válasza polar-x (#451) üzenetére


Bern_Rush
csendes tag

Szia! Szintén ezt nézegettem, Én is Kia Ceed- be. Jó választásnak tűnik a fejegység. Mintha láttam volna alin olyat, ami már EU tagállamban van, pl.: Lengyel vagy Spanyol raktáron, így (mivel már EU-ban van) a vàn sem játszik! Amúgy hasonlót találtam Magyarországon 140.ooo HUF körül.

Nekem is ED- M van, de még nem tudok róla semmit, mivel most vettem. Azt sem tudom, hogy miért ED.

Ha esetleg megvennéd, dobsz róla infót? Nagyon érdekelne!
Köszi
Tisztelettel:
András

Jobb a békesség

(#621) Buffetboy


Buffetboy
friss újonc

Sziasztok!

2009es Suzuki SX4-hez keresek fejegyseget. Ilyet talaltam, mit szol hozza a szakerto kozonseg, vagy milyen mas egysegeket ajanlotok? Elore is koszi a valaszokat!

[link]

(#622) kishabo001


kishabo001
csendes tag

Sziasztok. Segítség kellene kb 2 éve vásároltam octaviamba kinai adroidos fejegységet (no name) 1 gb ramal nem a legizmosabb. Viszont olyan gondom van hol van Bluetooth hol nincs próbáltam gyári beálítást de ugyan úgy rosszalkodik. Ujra indítom a kocsit akkor jó. Erre valakinek valami ötlet esetleg egy uj softwer vagy valami ebben segítség

[ Szerkesztve ]

(#623) bl4ze válasza kishabo001 (#622) üzenetére


bl4ze
veterán

Egy factory reset-et probálnék az Androidon, majd újból belakni.
Az lehet segít. 6-os, 7-es droid ???

.:. bl4ze .:.

(#624) kishabo001 válasza bl4ze (#623) üzenetére


kishabo001
csendes tag

Próbáltam töbször is már nem javul. 7.1.2 softwer
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#625) bl4ze válasza kishabo001 (#624) üzenetére


bl4ze
veterán

ha FR nem segített, passz.

.:. bl4ze .:.

(#626) kishabo001 válasza bl4ze (#625) üzenetére


kishabo001
csendes tag

Estleg egy szoftvert rá valami. Ujat vagy régebit nrm tudsz? Esetleg hogy hol keresek vagy mi alapján?

(#627) hzx0 válasza kishabo001 (#626) üzenetére


hzx0
aktív tag

Pár napja linkeltem a px3 -ra valo custom romokat és MCU-at. Olvas kicsit vissza.

(#628) kishabo001 válasza hzx0 (#627) üzenetére


kishabo001
csendes tag

Megtaláltam bátran felrakhatom a legujabbat vagy melyiket ajánlanád?

(#629) hzx0 válasza kishabo001 (#628) üzenetére


hzx0
aktív tag

Én kb 1 éve próbáltam mind a két féle rom jó. Mind 2 böl a leg frissebb 7 verziot érdemes felrakni. De az 1giga ram miatt nem volt túl élvezetes. Ha megvan a gyári romod és van némi jártasságod romolásba nem vesztesz semmit ha kipróbálod. Legfeljebb vissza rakod az eredeti romot.

(#630) da012807


da012807
csendes tag

Sziasztok! Px6 stm32- höz tudtok valami okosságot? Sikeresen tégláztam rootolás után. Xda, 4pda oldalakat áttúrtam, de használható dolgot nem találtam. Kicsi kínai küldött rom tartalmat + szoftvert, de az se működik sajnos.

(#631) Lack999


Lack999
tag

Sziasztok!

Mostanában cseréltem egy Meriva B (2010) gyári CD400 fejegységét egy Joying 1 din 7" (4GB/64GB) multimédiás egységre. Minden működik szépen, még a kormányvezérlés is, annyi kivétellel, hogy a kormány gombjai közül kettőre nem reagál semmit az egység amikor tanítani akarom. A többi gombot gond nélkül felismeri.

Én ebből arra tippelek, hogy a kormány 2 gombja a hibás, vagy nem kapcsol. Szerintetek? Gondoltam rá, hogy kicserélem a gomb tömböt a kormányon, csak macera a szétszedés, plusz az új gombsor beszerzése.

Az eredeti régi fejegységgel ki sem tudtam próbálni a kérdéses gombokat, mert a bluetooth kihangosítást nem tudta a gyári fejegység.

Találkozott valaki hasonló esettel? Köszönöm a válaszokat előre is.

(#632) kishabo001 válasza hzx0 (#629) üzenetére


kishabo001
csendes tag

Annyira még nincs.,régen telefonokat tudtam, vagyis felmásolni a telo mappájába majd factory resetből feltelepíteni. De egy gyórs talpalót adhatsz vagy egy video is jó ha nem túl nagy kérés

(#633) hzx0 válasza da012807 (#630) üzenetére


hzx0
aktív tag

Mennyire tégla? Recovery sem jön be? Reset fogpiszkáloval nyomva tartod gyujtásra teszed a kocsit kis idő múlva elengeded a resetet. Nekem volt olyan hogy csak az után jött be a Recovery hogy ki vettem vissza raktam a biztosítékot. Utána resetes művelet.

@kishabo001
Mivel most is 7es droid van rajta. Elvileg csak letöltöd, kicsomagolod. Át másolod fat32-es sd kártya gyökerébe a nupdate.img. Be rakod a GPS nyílásba újra kell indítani a rádiót. Indulaskor felajánlja a frissítést. De csak akkor csináld ha meg van az eredeti rom.

(#634) kishabo001 válasza hzx0 (#633) üzenetére


kishabo001
csendes tag

Az eredeti romot honnan tudom leszedni?

(#635) hzx0 válasza kishabo001 (#634) üzenetére


hzx0
aktív tag

Írsz a Kinainak akitől rendelted. Vagy a gyártó oldalán körülnézel.

(#636) kishabo001 válasza hzx0 (#635) üzenetére


kishabo001
csendes tag

Az az oldal már nem létezik ahonnan rendeltem de a gyártó a-sure :/

[ Szerkesztve ]

(#637) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok. A következő problémám lenne. Adott egy Hizpo nevű csodamasina egy Ford C-maxban.
Hardware:
Operációs rendszer: Android 8.1
RAM: 2GB RAM
CPU: Rockchip PX30 Quad-Cores 1.5Ghz*4

Nos egyik napról a másikra megdöglött. Bekapcsol, de pl a BT menüből kidobál. Akartam egy Factory Resetet tolni neki, de a Beállítások - Car informent menüből, ahol lehetne, kidob. Recovery van ezeken? Külsőre így néz ki:

A RST gombot nyomogathatom én, jelenleg fele beállítást elfelejtette ennek hatására - pl a gombok nem világítanak, wifit elfelejtette, de speciel a Google fiókot nem. Vagy hogyan lehet erre romot telepíteni, és mit kell leszedni? Bízok benne, van valaki, aki vágja ezt. Telefonokkal szórakoztam már, romoltam, recoveryt telepítettem, tehát nem vagyok teljesen noob a témához, de ilyennel speciel még nem volt dolgom.
Recovery előcsalásos próbálkozások: RST gombot csak megnyomtam, Reboot, és elfelejtette a fele beállítást.
RST gombot 5 másodpercig nyomva tartottam, ugyanaz.
Autó leállít, fejegység ugye kikapcsol, RST megnyom, gyújtáskapcsoló 1 -es állás...semmi, csak bekapcsol.
Hangerő gomb és RST gomb nyomogatása minden formában.

[ Szerkesztve ]

(#638) kishabo001 válasza kovbandi82 (#637) üzenetére


kishabo001
csendes tag

Próbáld meg a bekapcs gomb folyamatos nyomását 10-15 másodpercig majd enged el és nyomdmeg kétszer a bekapcsgombot gyorsan. Nekem így jött elő

(#639) TestamentDNR válasza Badcraft (#563) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Ez engem is erdekelne. :)

(#640) TestamentDNR


TestamentDNR
aktív tag

Sziasztok!

Valaki fel tudna vilagositani, mire jo a dsp, es mi a hatranya, ha nincs? :)

(#641) B. Tamas válasza kovbandi82 (#637) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Nekem is Hizpo van, én épp a napokban találtam XDA-n egész jónak ígérkező custom ROM-ot rá, de még nem vettem rá magam, hogy elkezdjek mókolni vele, mert bonyolultabbnak néz ki, mint egy telefonon. Egy kb 2 oldalas angol leírás van hozzá. :D Bootolható SD kártyát kell csinálni meg egyéb finomságok.

Pedig muszáj leszek hamarosan megcsinálni, mert alapból nem tudja az autostartot (egy eléggé kiherélt Android 9 van rajta) és a legutóbb egy autószervizből úgy kaptam vissza a kocsit hogy a fejegység rommá volt álligatva/nyomkodva és mondta is az öreg fószer hogy a rádiót nem találta benne (tény, én nem hallgatok kereskedelmi rádiót és el van tüntetve jó mélyre). Szóval kell rá egy nyamvadt app ami bizonyos dolgokat csak kóddal enged indítani, a baj ott van, hogy egyik sem indul ezen a vackon autómatikusan (még a vírusirtók sem amik ezt tudják) ebben a módosított romban meg benne lenne.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#642) da012807 válasza hzx0 (#633) üzenetére


da012807
csendes tag

Hát csak az android boot animáció megy, a végtelenségig. Kínai barátunk küldött progit meg rom tartalmat, kiírtam sd kártyára, a flash elindul és kb. 80% környékén hibával leáll. ( fekvő zöld robot, no command szöveggel) Recovery menüt gomb kombinációval nem sikerült előhoznom, csak a flesselő kártyán lévő config fájl átírásával. De azzal sem lettem előrébb. Van zip formátumú rom tartalmam is, de a recoveryből az sem települ fel. :W

[ Szerkesztve ]

(#643) hzx0 válasza da012807 (#642) üzenetére


hzx0
aktív tag

Akkor csak fél tégla. 8 vagy 9 és droid volt rajta?

(#644) da012807 válasza hzx0 (#643) üzenetére


da012807
csendes tag

9. Rockchip RK3399 PX6 4/64 MCU STM32

[ Szerkesztve ]

(#645) svgyula válasza da012807 (#642) üzenetére


svgyula
addikt

Hagy bekapcsolva egész éjszakára(gondolom nem a kocsiban van) Talán magához tér és elindul. Sajna ezeknek sem a "mindenük" a sok indítgatás, nem normális leállítás(autó leállít villany megszűnik) ezek kb olyanok az androidnak mint egy lórúgás. Az autó indításakor fellépő esetleges ki-be kapcsolásról már ne is beszéljünk! Olyankor könnyen megsérülhet az adattároló része és akkor kuka. Ugye az androidot nem pont így ilyen körülmények közé tervezték. Ezt kitalálta valaki és jó kis üzletet csinált a módosított tablettel! A gyári rendszerekben van mindenféle védelem és nagyon nem az átlagos tabletre/telefonra fejlesztett droid fut rajtuk.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#646) hzx0 válasza da012807 (#644) üzenetére


hzx0
aktív tag

Ameddig a bootloader él addig sd kártyáról lehet ezekre romot rakni.
Ez MTC D/E készülék? Azért vannak lehetőségek. Milyen formátumba van a rom amit küldőt a Kinai? Ha .img akkor először töltsd le SD_Firmware_Tool.zip . Ez elvileg be is van állítva csak az .img és az sd kártyát kell kiválasztani. Rá írod az sdre. Áramtalanítod a készüléket sd a gps portba, mehet a bekapcsolás.
Ha ez egy MTC D/E készülék akkor megpróbálhatod a recoveryböl felrakni Hal9k v4 mod romot. Ez egy komplett 9es rom és a recoveryd is 9es akkor meg kellene ennie az update.zip-et. Probáld meg sdvel és pendrivel is minden portba. Fat32-re legyen formázva minnél kisebb 2-4 gigás kártya vagy pendrive.
Végére hagytam az utolsó lehetőséget. Nekem ezt még nem kellet kipróbálni. Rá lehet tenni a romot pcröl is. Bár ezek PX5-ös próbálkozások, de gondolom PX6-al is működik. RockChip Batch Tool xda .

[ Szerkesztve ]

(#647) hzx0 válasza svgyula (#645) üzenetére


hzx0
aktív tag

Mivel ez egy rootolástól feküdt meg valószínűleg nem a nand sérült. Amúgy egyet értek mindennel amit irtál. Kicsi Kinaiak nagy bizniszt csináltak ebből. :)

@da012807
Még az jutott eszembe lehet sérült a file amit küldött a Kinai. Gondolom Md5 nincs hozzá. Először próbáld még egyszer letölteni és úgy felrakni. Ilyen volt már nekem is.

(#648) da012807 válasza hzx0 (#646) üzenetére


da012807
csendes tag

Szia! Ez nem MTC, hanem STM32- es MCU. Ehhez nem találtam custom romot. Próbáltam síma 4Gb sd kártyával, fat32, ntfs fájlrendszerrel is, azzal el sem indult a fejegység, csak a kijelző háttérvilágítás+ néha fel felvillant a kijelző. Aztán próbáltam egy 16 gigás Kingston kártyával fat32- őn és ntfs- en is, mindkét esetben elindult a flash, de hibával kilépett. Én is arra gondolok egyébként, hogy sérült lehet az img állomány. Md5 persze nincs. Egyébként 2 sd slot és 2 USB port van a fejegységen, de csak az egyik sd használható flesselésre. Recovery is csak ezt az egyet látja. Usb- be egy síma billentyűzetet dugtam, mert a recoveryben csak azzal lehet lépkedni. Még valami. A rootolás sikeres volt, a leírásban írták, hogy nem szabad a binárist rögtön az első újraindításkor frissíteni. Ezt így is csináltam. Viszont a 2. újraindításkor frissítettem a binárist és utána szállt el az egész.

[ Szerkesztve ]

(#649) kovbandi82 válasza B. Tamas (#641) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Közben alternatív módon megoldottam. Mivel az oldalsó gombok is le voltak halva, semmilyen módon nem értem el a recoveryt. Prábaképpen, és mert nem volta más választásom, a Google fiókból kezdeményeztem az eszköz törlését. ( a RST gomb újraindította a készüléket, az appokat törölte is, de egy csomó beállitás, pl. a Google fiók megmaradt.

(#650) hzx0 válasza da012807 (#648) üzenetére


hzx0
aktív tag

Azért írtam csak akkor használd ha MTC. PX6 nincs még a környezetemben ezért nagyon nem is foglalkoztam még vele. Tulajdon képpel neked most egy jó rom kéne. A burkolatok levö matricán mi van? Gyártó oldalát kéne megtalálni és egy jó romot kuncsorogni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.