Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92101) stmiklosi


stmiklosi
tag

Szevasztok!

Ehhez mit szóltok?
Én "vettem" egy ilyet!

Ne próbálkozzatok, vége az a"akciónak".
Naív nem vagyok, csak brahista...

Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#92102) Laza... válasza stmiklosi (#92101) üzenetére


Laza...
addikt

Végülis olyan mint a magyar bankok: beteszed a pénzed, vársz, majd idővel kiveszed 0 kamattal

Never give up!

(#92103) szbazsi123 válasza stmiklosi (#92101) üzenetére


szbazsi123
csendes tag

néhány nap múlva látni fogod, hogy az eladót törölték a rendszerből, és kérheted vissza pénzed :)

(#92104) RVR400 válasza Laza... (#92102) üzenetére


RVR400
veterán

Ha szerencséje van, és addigra nem lesz jobb a forint. Én eddig a refundjaim 90%-ánál megszívtam. :DDD

(#92105) Laza... válasza RVR400 (#92104) üzenetére


Laza...
addikt

dettó. 1 esetben nyertem az árfolyamon, de nem kompenzált a többiért :DDD :W

Never give up!

(#92106) stmiklosi válasza szbazsi123 (#92103) üzenetére


stmiklosi
tag

Nagy szomorúságomra, hogy csodák nincsenek, ami persze messze nem ért váratlanul, az történt, hogy
1 hét múlva eltűnt az áru, 2 hét múlva szó nélkül adta vissza a pénzt a PP.
Azért nem volt jel nélküli az ajánlat az árán túl, csak sima postával lehetett kérni, így minimum 1 hónapig tudott volna garázdálkodni, de a PP is lépett.
Csak azt nem értem miben bízik az eladó. Jó, abban igen, hogy van pénze 2 hétig, de tán örökre kitiltja a PP.
Hogy ez miért jó neki?
Üdv: StMiklos

[ Szerkesztve ]

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#92107) Zeki válasza stmiklosi (#92106) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az eladó esetleg kiveszi a pénzt a számláról, és a paypal azt már tőle nem tudja elvenni.

(#92108) Dettyna86


Dettyna86
újonc

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Ismeri valaki ezt a telefont MPIE 909T?Bármilyen vélemény, vagy tapasztalat sokat segítene.
Ugyan ezt szeretném kérni a ZTE q705u valamint a CUBOT s222-vel kapcsolatban is!

Köszönöm a segítséget!

:)

(#92109) Laza... válasza Dettyna86 (#92108) üzenetére


Laza...
addikt

Inkább tegyél egy picit hozzá, és akkor lesz egy normális telefonod

Never give up!

(#92110) stmiklosi válasza Zeki (#92107) üzenetére


stmiklosi
tag

Igazából nem tudom, hogy mint megy ez időrendben, de nem tételezem fel, hogy egy ilyen eladó, aminél ordít a kamu, megkaphatja előre a pénzt, vagy legalábbis érdemi előélet nélkül, mert az a semmivel volt egyenlő.
Azért talán jobban figyel a pénzére a PP. Igaz, tudom, hogy a kitiltás nem nagy ügy, nagy a család csinálhatja más is, de érdekes volt a történet.
Max. álmomban gondoltam, hogy meg is kapom, de nem szoktam álmodni, ilyesmit végképp nem.
Érdeklődéssel figyeltem a történéseket, kamatot meg itthon se igen lehet kapni, megérte a kockázat izgalma a várakozást.
Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#92111) wwenigma válasza gipsztigris (#92070) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Személyeskedést tudod kinek. Egyebkent nem erre hanem a fogyvédfenyegetőzésre irtam es arra tartom is a korabbi velemenyem rolad es a hozzad hasonlokrol.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#92112) judas13 válasza ATM_automata (#91964) üzenetére


judas13
addikt

Csak lesz! :DD :D

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#92113) bbazso válasza MrChef (#92099) üzenetére


bbazso
tag

Sokat nem kommunikáltunk. Megrendeléseim menüpontban követheted hol tart a csomagod. Összekészítés, postáraadva ilyenek.

(#92114) MrChef


MrChef
aktív tag

A Cubot S308-as (" GB RAM-mal) még 10 percig 130 dollár: [link]
persze csak ha hinni lehet az akciózásnak, de ezt a telót Kínából szállítják.
Az oldalról rendesen válaszoltak nekem email-ben, hogy a Cubot S222-est EU-s raktárból szállítják, a szállításon kívül nincs rajta más költség.

(#92115) MrChef válasza MrChef (#92114) üzenetére


MrChef
aktív tag

javítás: még 3 napig és 2 GB RAM-mal.

(#92116) MrChef


MrChef
aktív tag

Bocsi az infóözönért, de hátha vki más is hasznosnak tartja.
Német mobiltesztelő oldal, alul infó, hol lehet megvenni adott telót. [link]

(#92117) KTU válasza MrChef (#92115) üzenetére


KTU
addikt

Sőt több mint 3,
majdnem 4.
:D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#92118) csabeszpiere


csabeszpiere
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap végre megérkezett egy Lenovo s8-as telóm.. viszont hívást nem tudok se fogadni se kezdeményezni.. nem tudom, hogy előre lépés-e, de az iemei száma érvénytelen.. vagyis ezt írja ki, mi lehet a megoldás? :W
Előre is köszönöm!

Élvezd, hogy valamihez tisztán jutsz hozzá,Így nem kell aggódnod, hogy jön a jakobinus-puttonyszáj.

(#92119) Laza... válasza csabeszpiere (#92118) üzenetére


Laza...
addikt

Az már egy mókolt teló. Postafordultával küldeném vissza

Never give up!

(#92120) beg válasza csabeszpiere (#92118) üzenetére


beg
veterán

Én előtte megpróbálnám ezt: [link]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#92121) Laza... válasza beg (#92120) üzenetére


Laza...
addikt

Az ok, hogy így meg lehet "csinálni", bár nem örök életű. Azt is vedd figyelembe, hogy ezt már valaki bizony buzerálta - jó esetben is "refurbished"

Never give up!

(#92122) KTU válasza beg (#92120) üzenetére


KTU
addikt

Ez jó, ideiglenesen, de fr után leesik.

1. dispute indítás!!!
videót készít, feltölt, megoszt, linkel.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#92123) RVR400 válasza MrChef (#92114) üzenetére


RVR400
veterán

Kb mindenhol ennyibe kerül. :)

(#92119) Laza... : Azért egy ÁFA+vámkezelési díj kombót nem szívesen áldoz be az ember ennyi miatt. Persze benne van, hogy cserélik, de mi van, ha az is ilyen? Akkor még egy pk és egy akadékoskodó NAV-os is megnehezítheti az életet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#92124) beg válasza Laza... (#92121) üzenetére


beg
veterán

Igen, minden újraflesselésnél vagy fun factorynál újra el kell járni a táncot. De ez nem jelenti a refurbishedet feltétlenül. Ugyanis a kínai romot rendre nvram elszabással tudja lecserélni nem kínaira az egységsugarú Cseng még új készüléknél is, volt már rá pár példa, mert szegény nem ért hozzá.

Szerintem ez olcsóbb megoldás, mint a visszaküldés, igaz most év végéig 3x ingyenes a visszaposta PP-nál, de azért az ezzel eltöltött pár hónap nem biztos, hogy megéri. Nekem legalábbis nem érné meg. De az én vagyok.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#92125) csabeszpiere válasza beg (#92124) üzenetére


csabeszpiere
csendes tag

Köszönöm, este megpróbálom, az lehet, hogy ezért nem tudok hívást indítani/fogadni?!?

Élvezd, hogy valamihez tisztán jutsz hozzá,Így nem kell aggódnod, hogy jön a jakobinus-puttonyszáj.

(#92126) beg válasza csabeszpiere (#92125) üzenetére


beg
veterán

IMEI szám nélkül még Dany Blue-nak sem sikerülhet.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#92127) KTU válasza beg (#92124) üzenetére


KTU
addikt

Azért 1 partial refund-ra jó lehet. :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#92128) beg válasza KTU (#92127) üzenetére


beg
veterán

Meg lehet próbálni, annyit megér. Én egy 3 dolláros kuponért nem emelném meg a vérnyomásomat. Kínaival levelezés néha olyan, mintha egy marék vattával beszélgetne az ember. :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#92129) csendes válasza csabeszpiere (#92118) üzenetére


csendes
őstag

Van annak WCDMA verziója vagy csak TD-SCDMA [link]? Persze ettől még a 2G működik.
Próbáld meg átrakni a SIM2-be a kártyát..
Az akku alatt az alsó fehér címkén rajta van az IMEI szám (lásd a fenti hivatkozást). Ha ezt tárcsázod: #06# , elvileg megjelenik az IMEI szám.
IMEI visszaállítás/recovery: [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#92130) cappa72 válasza csabeszpiere (#92118) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ez elég tág, hogy mi lehet a megoldás.
Ez attól függ.
Hogy mitől?
Attól, hogy mi a hiba.

Az imei előállítása 4 blokkeszköz-szakasz (MTK soc esetén) együttes sértetlensége útján generálódik.
Ez miatt meg kell nézni ezek állapotát, sérültek-e. (sec_ro, protect_s, protect_f, nvram)

A TD-SCDMA és WCDMA romok nem kompatibilisek egymással, azonnali imei vesztést okoznak; még akkor is , ha a fentebb említett kvartett teljesen rendben van.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#92131) KTU válasza beg (#92128) üzenetére


KTU
addikt

Ez igaz.

Én elég gyakran állok a pult másik felén is,
és nem szeretem ha 1 termékre akkor próbálják meg érvényesíteni a garanciát mikor már késő.
Jön a duma hogy,
- "dehátmár ígyvettem!

- akkor kellet volna szólnod,
a válasz.
:)

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#92132) y300fire


y300fire
tag

Vásároltam egy Open2dott telefon. A menü gomb hosszan nyomására nem jön elő a háttérben futo prigramok. Be lehet állitani acgomb funkcioját?

(#92133) WOT-H-A-C válasza y300fire (#92132) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

home gomb hosszan nyomása??

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#92134) #79335424 válasza WOT-H-A-C (#92133) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azt nem szabta át a Google?

(#92135) kmarci25


kmarci25
veterán

Kezdem úgy érezni, hogy névválasztás terén mellélőtt az Op3ndott... ;] :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#92136) WOT-H-A-C válasza #79335424 (#92134) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Hát ez jó kérdés....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#92137) #79335424 válasza WOT-H-A-C (#92136) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én úgy tudom, hogy arra dedikálta a keresőt.

(#92138) Blue Eagle válasza cappa72 (#92130) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szia Cappa! A két szabvány közti különbség a rádiómodemen múlik? Vagy nem?
Szerk: Jó persze romon múlik, hisz a modem a systemben van. :B

[ Szerkesztve ]

(#92139) beg válasza kmarci25 (#92135) üzenetére


beg
veterán

Kínában már gyártósoron a quadkórnak hazudott duálkóros változata 512 rammal 0p3nd011 néven :)
Egyébként tényleg jár a PR-osoknak egy virtuális tockos, de még mindig jobb, mint a kati, dugi, legó.

Maradhatott volna Medion, az már legalább volt eddig is és kiejthető az információs pultnál.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#92140) Upo válasza csabeszpiere (#92118) üzenetére


Upo
addikt

Nem hamis a baba?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#92141) lazlogogola válasza tokyo2 (#92051) üzenetére


lazlogogola
tag

A Smart tracker nagyon jó!

(#92142) porbel válasza y300fire (#92132) üzenetére


porbel
csendes tag

dupla bökés a home gombra.

(#92143) Nagya21 válasza y300fire (#92132) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
Két gyors kopp a home gombra és voilá, öröm és bodottá.
Üdv Nagya

szerk: ja hogymá vót...........

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#92144) monalala


monalala
aktív tag

Sziasztok, lenne egy idegesítő problémám, hátha valaki tudna segíteni. Adott egy Elephone P7 mini (8gb romos változat, 4.2.2 fut rajta. A képernyőzár feloldásra tettek egy nagyon szép kis hangeffektet amit nem tudok kilőni sehogy sem. A képernyőzár hangot ki lehet kapcsolni, de ezt a nyitót nem. Jó hangos és hosszan szól. Kerestem a system/media/ui könyvtárba, de nincs ott ez a hang. Nem tudjátok hol találom meg ezt a hangot, hogy kikapcsolhassam végre :F . Előre is köszi.

Üdv, Lala

(#92145) odinn


odinn
csendes tag

Kedves dg2014 tulajdonosok,

lenne egy elég offtopic kérésem. Ez a telefon a neten rendszeresen egy olyan háttérképpel tűnik fel, amin egy játék cica van, ami a szárítókötélen lóg. Ezt a képet nagyon szeretném meglepetésként a feleségem (más típusú) telefonjára háttérképnek. Tudna valaki segíteni abban, hogy felteszi/elküldi a képet?

köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#92146) y300fire


y300fire
tag

Nagyon köszönöm.
Dupla home gomb lett a nyerő.

(#92147) MrChef


MrChef
aktív tag

Szűkül a kör... A Cubot S308-cal szemezek, elég jónak tűnik.
(a Cubot S222 kamerája nem vmi jó, pedig a teló 5.5-ös kijelzője lenne a befutó)

A CooliCool-on: [link]

A ComeBuy-on: [link]
nem nagy vihar, de ők adnak hozzá műbőrtokot is

(#92148) kmarci25 válasza MrChef (#92147) üzenetére


kmarci25
veterán

Comebuy EU raktárából rendeltem úgy fél éve, gyorsak voltak, minden plusz költség nélkül, és "tiszta" rendszerrel küldték a telefont, azaz nem volt tele mindenféle kínai vacak alkalmazással. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#92149) cappa72 válasza Blue Eagle (#92138) üzenetére


cappa72
nagyúr

Sajnos még nem mélyedtem bele, de az biztos, hogy más a kódolás/dekódolás.
Amennyiben rádió-chip szintű ez (Ic-hez illesztett FW), ami elég valószinű, akkor hiába a modem.img/mddb/apdb csere, akkor sem tud kommunokálni a kódoló/dekódoló egységgel a FW.
Ha pedig már más az elektronikai alkatrész, akkor a kernelnek is követnie kell ezt.

Vélhetően anyagi okai is vannak, hogy nem multi-dekódolású eszközök vannak benne. (Bár emlékeim szerint volt rá kezdeményezés).

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#92150) kismércse


kismércse
tag

Üdv!

Van egy telefonom, pontosabban egy Star Q9000. Két sim foglalat van benne, az egyikre GSM, a másikra pedig GSM/WCDMA van írva. Van különbség a kettő között? Vagy mindegy hogy melyik foglalatot használom? Vodafone-os simmel használom.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.