Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81051) citkar válasza ouzohuto (#81050) üzenetére


citkar
addikt

Dual sim szükséges? Xiaomi Mi3 ha single sim is elég.
Ha kell Dual akkor talán a ZTE Nubia Z7?

(#81052) tolvaj! válasza ouzohuto (#81047) üzenetére


tolvaj!
őstag

ment pm.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#81053) martin555 válasza kobipeti (#81006) üzenetére


martin555
aktív tag

engedelmet kérek, a topicjában is megkérdeztem de nem tom azon mennyire járnak (HSZ-ek alapján)

tehát kérdésem:

okostelót szeretnék vásárolni, "kinőttem" a 4 collos Samsung galaxy S advance-t.

rábeszéltek ismerősök, meg láttam már sokak kezében valamilyen "kínai brand" telót.

5 collos telót keresek, plusz -minusz azaz kicsit lehet mégnagyobb is de azért nem note-méretű eszközt keresek. a 4coll már nagyon kevés azért nekem.

szép kijelzőt keresek de nem vagyok túlzottan igényes, standard felbontás elég. jó betekintési szög jó lenne, IPS panel? (autóban a gyerekek filmet néznek néha rajta)

karcolás-álló képernyő előnyben.. i9070-en a gorilla glass bejött, sokat védett, nekem az elég, fóliázni annyira nem szeretnék, vigyázok inkább rá (tok, zseb)

normális chipsetet keresek, mi a jó most? procikban? inkább az energia "takarékosság" érdekel még adok érte több pénzt is , NEM a haveroknak felvágás érdekel hogy a PI értékét milyen gyorsan számolja ki!

nem a "leges-legócóbb" készüléket keresem, ha valami épkézláb eszköz is elérhető lenne, szánok rá zsetont hisz x évig ez lenne most.

sokat fényképezek, de csak közelit, tehát elfogadom a rendes objektiv nélküli mobilos fényképezést. bár az i9070 -nek az 5 megás fényképezője okés, de azért most vennék egy kicsit jobbat (nem lumia 39 megásra gondolok, nem is vennék microsoftot semmi képpen sem, csakis android)

akku is lehetne normális. hangszóró is használom néha, ha valamelyiken szarabb kérlek jelezzétek..

dual SIM nem érdekel, az nem számít!

GPS -ről hallottam hogy van klón teló amiben nem megy vagy szoftverrel bűvészkedni kell, GPS kell!

ugyanezt hallottam hogy bizonyos galaxy S3 klónoknál nem műx a mozgásszenzor, nem fordítja el a képernyőt..

atomstabil, tehát lehetőleg szopásmentes telót keresek, nem a legócóbbat. amihez van jó stabil főzött rom, felrakom aztán megy, nem hekkelem tovább.

jó lenne ha USB OTG támogatást tudna (lehet ez csak rom kérdése) de ez se fontos..

gondolom ezekbe mind lehet microSD kártyát tenni, azt is szeretném

(nincs olyan ami hardver-billentyűzetes klónteló? azt felejtsem el?)

kérlek tisztelt emberek, erre adjatok pár konkrét típust, ha lehet, konkrét, megbízható ebay-os vagy akármi konkrét megvásárlási linkekkel, és akkor elkezdek utánanézni. köszönöm előre is.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#81054) kobipeti


kobipeti
aktív tag

Ez volt már?

jiayu G2F WCDMA HD?

Vajon igaz is?

(#81055) CoolBoy323 válasza Dominó85 (#81049) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

NFC van a 6592ben is

(#81056) Dominó85 válasza CoolBoy323 (#81055) üzenetére


Dominó85
veterán

Ja, már amelyikben. :D

* Péter - 06302461862 *

(#81057) Sunrise85


Sunrise85
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy Doogee 2014 turbo telefont. Egyenlőre nagyon meg vagyok/lennék vele elégedve de sajnos egy nagyon fontos dolog nem működik megfelelően, mégpedig ha hívok bárkit szakadozik a vonal. Jellemzően engem nem hallanak csak fél szavakat, de van hogy nekem is akadozik a vonal. Mintha nem kapna elég erős jelet. A 3G-t átállítottam 2G-re de a helyzet változatlan. Hard reset is volt.

Tudnátok javasolni valamit? Mert egyébként nagyon tetszik a készülék.

köszi!

(#81058) csampei válasza Dominó85 (#81049) üzenetére


csampei
senior tag

Ezt már kibeszéltük hogy a vas az tudja a Glonass-t,a régebbiek is! Csak driver gondja van vagy mi...De tudja.Kép is van róla vagy 2 oldallal viszább

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#81059) csubuka válasza kobipeti (#81054) üzenetére


csubuka
addikt

Nem butították amúgy a wcdma verzió chipsetjét le MTK6582M-re? Remélhetőleg, ha van hd akkor az a normál soc-al van... már ha van.

(#81060) CoolBoy323 válasza Dominó85 (#81056) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nem is lehet elni nelkule :))

(#81061) Dominó85 válasza csampei (#81058) üzenetére


Dominó85
veterán

Én ezt elhiszem, de a gyakorlatban 1000-ből kb egy tucatnál oldották meg. :DDD

CoolBoy323
Nekem nem fontos az NFC, másnak lehet az. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#81062) akos727


akos727
senior tag

Üdv!
Van most valami best buy 30 ezer forint alatt, nagyon max 4.7-es de inkább kisebb kijelzővel, 6589 vagy jobb processzorral, megbízható oldalról?

[ Szerkesztve ]

(#81063) buca84 válasza akos727 (#81062) üzenetére


buca84
őstag

Jiayu G2F, Jiayu F1. Van saját topikjuk is.

[ Szerkesztve ]

(#81064) #12928000


#12928000
törölt tag

Sziasztok! Valószínűleg nem jó helyre írok, de nemtalálom a megfelelő topicot, szervízt keresek bp-n ahol kínai tablettel is foglalkoznak, nem tölt a készülék, vagy valami hasonló probléma lehet. Esetleg ha valaki tudna ajánlani megfelelő szervízt vagy a helyes topicot, megköszönném! :)

(#81065) setom válasza citkar (#81048) üzenetére


setom
tag

Végülis tényleg nem írta oda. Mondjuk én jó kamera és az erős soc miatt gondoltam az 1000es nagyságrendre . Jogos volt a kollega Barchoba megjegyzése is.

(#81066) pandi106 válasza pluhm (#80974) üzenetére


pandi106
újonc

Köszi,pluhm!

a többiektől pedig bocsiii,hogy ekkora kavarodást okoztam.Tényleg én vagyok én.. :) valóban nyertem,viszont nem vok. fizetett reklámember és kupont sem kaptam.
Egyszerűen csak visszajeleztem,hogy megérkezett a teló,erre megkértek,hogy írjak róla ide véleményt.
Mivel örülök a készüléknek+elégedett vagyok vele ezért írtam is.Azt,hogy nem vagyok egy nagy telefon guru jeleztem-pont ezért lennék kíváncsi egy profibb véleményre..
Akksi:péntek d.e. érkezett,ma reggel kellett töltenem-csináltam vele 72 fotót(lovakról)+2x kb. negyed óra szórakozás a gps-szel(kell hozzá net)+egynéhány hívás lebonyolítása..
ja,pár jó számot is raktam rá-egypárat meg is hallgattam.
Áfa,vám:én is úgy tudtam,hogy áfát kell rá fizetni,a postai vámügyintézés kért is adategyeztetést,ahol leírtam,hogy nyereményről van szó..belinkeltem az érték igazolása miatt a terméklapot+az egyebek miatt a nyerteslistát-a vége az lett,hogy nem kellet fizetni..

azt pedig én sem értem,hogy miért lett fiús a képem---én cicát választottam :W
Sziasztok!

(#81067) Remiel válasza pandi106 (#81066) üzenetére


Remiel
őstag

nem vok. fizetett reklámember....

melyik magyarórán tanították ezt????? :Y

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#81068) Zeki válasza #12928000 (#81064) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#81069) #12928000 válasza Zeki (#81068) üzenetére


#12928000
törölt tag

remek. köszi! :)

(#81071) Remiel válasza #45553408 (#81070) üzenetére


Remiel
őstag

nem vagyok egy nagy telefon guru... megérkezett a teló,erre megkértek,hogy írjak róla ide véleményt...

ez alapján elég lett volna egy tetszik meg de fasza hogy ingyen volt ;]

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#81072) MrChef


MrChef
aktív tag

Sziasztok! Édesapámnak vennék telefont. Kb. 23ezer Ft keretből, úgyhogy Jiayu vagy Doodgee telót vennék (kb. 100 USD). Van ezekről tapasztalatotok?

(#81074) Zeki válasza MrChef (#81072) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jiayut vegyél. Van topikja is.

(#81075) cappa72 válasza MrChef (#81072) üzenetére


cappa72
nagyúr

A Jiayu F1 esetén valami SOC váltás pletyka forog közkézen.
Én biztos várnék vele.[link1], [link2]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#81076) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Nem volt időm mostanában követni a topikot és a piacot, ezért inkább kérdezek ha nem baj:
melyik dualos kb 5"-os minimum 4 magos telefon ami ár érték arányban a legjobb? OLvastam THL 4400-ról is, ennek tetszik az akksija, de az sem lenne baj ha szép lenne a telefon, páromnak kellene. Lehetőleg 200$ alatti kellene.
Van olyan ami ennyiért megfelelhet a kritériumoknak? Fontos lenne még a jó támogatottság is, és a 3g 900MHz is kellene, voda net miatt.
Előre is köszönöm a segítségeket.

( valahol azt hiszem olvastam valamit, hogy van egy jó minőségű Huawei Ascend P6 klón, de nem emlékszem mi volt az, az külsőre nagyon tetszik)

[ Szerkesztve ]

(#81077) cappa72 válasza mexel (#81076) üzenetére


cappa72
nagyúr

voda 3g (0,9GHz-es) telefonok blogja itt

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#81078) mexel válasza cappa72 (#81077) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm, ismerem, de főként először dual simes telefont keresek, aminél nem feltétel, de hasznos lenne a 3g 900., azért itt tettem fel a kérdést.

(#81079) Upo válasza Mr.Csizmás (#81029) üzenetére


Upo
addikt

29-én jön a Mi4 wcdma, lehet hogy a Mi3 árát kicsit leviszik, ha nem olyan sürgős akkor 1 hét múlva kiderül :)

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#81080) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Hali mindenki!

Segítséget kérnék :D
Nemrégiben jelent meg az [Elephone P2000], tudtok róla valamit ? Erről a brandről még nem hallottam, nem tudom mire számítsak vele kapcsolatban.
Barátnőmnek néztem, referencia pedig a Xiaomi Redmi Note. Egy dolgot biztosan tudok, ami a P2000-ben jobb, mégpedig a ROM, ami duplája a Noténak.

Segítséget előre is kösz!

-

(#81082) junkpod válasza Remiel (#81071) üzenetére


junkpod
nagyúr

De hát ez volt a véleménye. Saját véleménye lehet, max nem értesz vele egyet. De ezért rögtön nekiesni? Azért egy áfamentes ingyentelótol mindenki boldog lenne, még ha nem e-penis fícsörös akkor is. Nem?

Box's don't touch!

(#81083) pluhm válasza Sunrise85 (#81057) üzenetére


pluhm
aktív tag

Mindkét sim-be ugyan ezt csinálja? Korábban írták itt, hogyan lehet megnövelni a mikrofon hangerejét a telefonon, esetleg próbáld meg azt. Nekem is ilyen telefonom van, már pár hónapja használom, de ilyen problémám nem volt. Amikor megvettem, sokan panaszkodtak, hogy halkan hallanak beszélgetés közben. Ezt nagyon egyszerűen orvosoltam. Mivel elég nagy a telefon mérte -amihez korábban nem szoktam hozzá- úgy beszéltem telefonálás közben, hogy eléggé eltartottam a számtól a telefon alját, ahol a mikrofon van. Annyit csináltam, hogy közelebb vittem beszélgetés közben a mikrofont a számhoz, innentől kezdve senki nem panaszkodott. Persze ezt a mikrofon hangerő beállítást szoftveresen is meg lehet csinálni... :D

(#81084) janaman01 válasza mexel (#81076) üzenetére


janaman01
addikt

Cubot x6 pandás...gyari rommal tökéletes 8 magos nem kell mokolni wifi gps képek stb tökéletes, jàtékokat nem szaggatja hangminőség jó, csak hasznàlni kell az 1.0 as gyari rommal...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#81085) beg válasza Zeki (#81073) üzenetére


beg
veterán

A híres Neonado 1.0 OS (based on Android 4.2.2) fut rajta :) Ezeknél már nem csak az a perverzió, hogy 2 naponként új telefon brandet hozzanak létre, hanem most már új OS-t is gyártanak hozzá.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#81086) racis


racis
tag

Efox Value C6 készülékről rövid tapasztalat. Jó anyagminőség, nem recseg-ropog, masszív hátlap. Kijelzője (HD, OGS) kiváló, szép élénkek a színek. GPS nem tudja a GLONASS-t (a jelzettel ellentétben), de így is kiváló. Gyorsan talál jelet és fixál is, még bent a lakásban is. Kamerája a gyenge pont.
110$-ért vettem német raktárból, így abszolút megérte.

(#81087) Terentius válasza beg (#81085) üzenetére


Terentius
őstag

Azon röhögtem én is. A vicc,hogy kiírják azt is, hogy Neonado 1.0.0. Nem szórakozhattak sok teszteléssel, biztató lehet! :))

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#81088) Zeki válasza Terentius (#81087) üzenetére


Zeki
nagyúr

Egyből megcsinálták a tökéletest. Mert ŐK értenek hozzá. :)

(#81089) tolvaj!


tolvaj!
őstag

ááá vágom. tehát fogom a 4.2-őt... kicserélem a gyári felszínt valmire amit magam témáztam. rendszer appá teszek egy csomó cuccot, ami még lehet hasznos is, beletuszkolok egy kapcsolható root jogot és kiadom tHIEF 1.0 néven. ezt átportolom egy csomó készülékre és akkor én is ügyes voltám? :DDD

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#81090) beg válasza tolvaj! (#81089) üzenetére


beg
veterán

Nem, ügyes akkor lennél, ha material skint húznál 4.2-re és tHIEF 5.0L néven dobnád ki. :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#81091) tolvaj! válasza beg (#81090) üzenetére


tolvaj!
őstag

ááá akor egyenesen zseni lennék :DDD

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#81092) wwenigma válasza Zeki (#81088) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Valakinek van infoja mar rola, probalta? Csak mert korabban le lett huzva itt par emberke hogy hogy mond véleményt sajat tapasztalat nelkul. Az UI.nak mas gyarto is ad sajat nevet, nem kell kinaba menni hogy ezt lassuk.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#81093) janaman01


janaman01
addikt

minidealon ki van irva a thl 5000 re hogy in stock..rákérdeztem cseten, hát nincs raktáron és mikor konkrét időpont felől faggatóztam csak annyit irt hogy hamarosan...most azt nem tudom hogy már nincs , vagy még nincs....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#81094) testo92


testo92
csendes tag

Sziasztok,

Ismerősöm megbízott hogy nézzek neki dual sim-es telefont 25 000 Ft ig, ami azért nem vészes mert csak a dual sim a lényeg meg a netezés és a bluetooth-os kihangosítás a kocsiban. Mivel én lassan 1 hónapja vagyok boldog tulajdonosa egy Coolpad F1-nek és látva hogy tökéletesen teszi a dolgát minden téren, ezért ezt néztem ki: Coolpad 7236
Ami kicsit szúrja a szemem, bár mivel olcsó kategóriáról beszélünk annyira nem vészes az a 512 mb ram és az 1500 mAh akkumlátor. Valakinek van tapasztalata hasonló vagy akár pont erről a telefonról, hogy mennyi bír a snapi 200 as procival és úgy általában valakinek van ilyen telója ?
Az 512 mb-os ram csak netezésre elég? úgy hogy nincs ennek háttérben futó alkalmazások , nekem eddig csak 1 és 2 gb os rammal voltak telóim.

Ha esetleg valaki még tud ajánlani más telót 25 k-ig azt is szívesen meghallgatom. Köszi a segítséget előre is annak aki reagál.

(#81095) b0bcat válasza testo92 (#81094) üzenetére


b0bcat
addikt

"Az 512 mb-os ram csak netezésre elég?"

Sok minden másra is elég, de kényelmesebb az 1 giga. Leginkább az oprendszer optimalizáltságának a kérdése, hogy mennyire tud gördülékeny lenni. Nekem több fél giga RAM-os készülékem volt, és egyiket sem éreztem lassúnak a mostani 1 gigáshoz képest. (Itt sietve hozzátéve azt, hogy egyrészt a mostani telefonom régebbi verziót - 4.0-t - használ, másrészt pedig nem vagyok hárdkór app telepítgető ill. játékos.)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#81096) aytukabozs válasza b0bcat (#81095) üzenetére


aytukabozs
addikt

elég az 1-1 db facebook-messenger kombó szerintem a legjobban optimalizált félgigásnak is hogy megszűnjön smooth lenni :P
Bár nem próbáltam az f1-et pl, arról ugye ódákat zengnek hogy félgigás de mégis...

Szóval (#81094) testo92 Jiayu F1 alternatívának, ha nem baj hogy az csak 4 collos (nézz be a topicjába)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#81097) buca84 válasza aytukabozs (#81096) üzenetére


buca84
őstag

Azért a (#81075) hsz-t érdemes elolvasni, mielőtt F1-et vásárolsz most.

[ Szerkesztve ]

(#81098) RVR400 válasza aytukabozs (#81096) üzenetére


RVR400
veterán

Hozzáteszem, ez a kombó egy 1 GB-osnál is ugyanezt tudja okozni. Akinek ilyen problémája van, annak esetleg a fejlesztői menüben nem árt szétnéznie, és állítania a háttérfolyamatok korlátozásán valamint bekapcsolhatja a programok bezárását elhagyáskor. Innentől kezdve no problem.

[ Szerkesztve ]

(#81099) fcsabika1 válasza janaman01 (#81093) üzenetére


fcsabika1
tag

Szerintem pár nap múlva mindenhol készleten lesz mert én nyertem egy Thl 5000-et a Thl facebookos játékán és azt írták 28-án fogják elküldeni.

(#81100) aytukabozs válasza buca84 (#81097) üzenetére


aytukabozs
addikt

Hát ha bekukkant a topicjába ahogy írtam, akkor ezzel az infóval is találkozni fog :P

(#81099) fcsabika1
Az igen. Gratu! :)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.