Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71151) Keeperv85 válasza WOT-H-A-C (#71148) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az itt előforduló telefonok 80%-a legalább klón... :U

(#71152) somé


somé
őstag

Pár kört már futottam itt, konkrét leszek, melyik az az 5"-es készülék, amelyiknek a fotó minősége legalább Galaxy S2/3/4 szintű, vagy megközelíti azt? Kitétel a kizárólagosan ekkora képátló (full)HD felbontással.

Köszi előre is.... :R

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#71153) Sanyesz. válasza somé (#71152) üzenetére


Sanyesz.
őstag

THL T100s

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#71154) ggeleven válasza pach-adams (#71107) üzenetére


ggeleven
őstag

Logikusnak és működőnek tűnik, amit írsz, de ugyanaz a hiba még mindig... :( CWM-ben intallation aborted üzenetet kapok mindig.
- 3 samus ROM-mal próbáltam, egy 4.3 volt, kettő pedig 4.2.2 (hogy stimmeljen az enyémmel, de nem hiszem, h számít).
- jBart-ot futtattam zipalign-olással (mindegyiknél hibát írt) és anélkül is
- a csomagolásokat próbáltam 7zip-pel, winrar-ral és Total Commanderrel, mindhárom esetben raktározásra állítva
- próbaképp csak 4 lefordított apk-t tettem az aroma telepítőbe (Settings.apk, Email.apk, Browser.apk, Calculator.apk), de így is a szokásos hibaüzenetet kaptam :((

Aroma helyett tipp egy alternatív telepítőcsomagra (bár módosítás nélkül meg lefutott, szóval elvileg jó)? Vagy tegyek egy próbát TWRP-vel?
Valamint azt tudom valahogy ellenőrizni, h biztosan lefordítottak az apk-k és hogy nem hibásak-e?

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#71155) cappa72 válasza ggeleven (#71154) üzenetére


cappa72
nagyúr

aZ INSTALLATION ABORTED MELLETT NEM ÍRT KI VALAMI HIBA LEÍRÁST?
STAUS 7? vAGY ILYESMI?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#71156) klogw


klogw
aktív tag

Kínai barátaink nem szívbajoskodnak: a bótjaikban 120$ alatt rendelhető UMIx1prot Ajrópának simán bekínálják 175 EUROért az eu-s bótjukban! :Y

[ Szerkesztve ]

(#71157) somé válasza Sanyesz. (#71153) üzenetére


somé
őstag

Nem rossz, nem rossz, bár eléggé eltérő árakat látok, ennyiért már S4 is van, igaz nem 8 mag és ugrana a dual sim. :U

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#71158) CoolBoy323 válasza Bodor (#70695) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

lehet rá 4 GB-nál nagyobb fájlokat is másolni.

valóban lehet, csak nem tudom miért, de rohadt lassan :F

Tudtok olyan programot, amivel alapértelmezetté lehet tenni, h X számot SIM1-ről hívja mindig, Y-t 2-esről stb.
Mert azt tudom, h be lehet állítani a telefonkönyvben, de mégis megkérdezi, csak egy csillagot rak a hozzárendelthez :F

[ Szerkesztve ]

(#71159) pach-adams válasza ggeleven (#71154) üzenetére


pach-adams
tag

Tedd fel a nekem a netre valahova az app és framework mappát aztán össze heggesztek beked egy zip-et amitől magyar lesz a droid. :)

Porból lettél, s majdan porrá leszel :R

(#71160) Graphics válasza Keeperv85 (#71151) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azért nem egészen :)

Már rég nem egyenlő Kína és a klón szó.

Jiayu, ThL, Zopo, Lenovo, iNew, TCL, szóval a 80% túlzó.

Inkább azt mondom 10% megkérdezi, de el is hajtjuk őket :D

De mondd, melyik telók a klónok?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71161) DJGABI válasza Graphics (#71160) üzenetére


DJGABI
addikt

háttő [link] [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#71162) üszök válasza bubu126 (#71141) üzenetére


üszök
őstag

Köszi,tanulmányozom. :R

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#71163) Graphics válasza DJGABI (#71161) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez kettő :D, de azért a 80% nekem erős.

De pl egy Xiaomi Hongmi, egy Lenovo S660, vagy egy ThL T11 minek a klónja?

Jiayu-nál volt példa, de a többi gyártónál nem igazán :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71164) tolvaj! válasza CoolBoy323 (#71158) üzenetére


tolvaj!
őstag

Nézd meg a rocket dialert.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#71165) Keeperv85 válasza Graphics (#71160) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Jiayu > HTC (oda vissza ráadásul), ThL, Zopo > Samsung, főleg az S3 formaterve köszön vissza, iletve a Note. Lenovo > Lumia széria formatervei, néha a ZTE-től is ez az, elvétve némi Xperia..., iNew > szintén Samsung..., TCL >> ZTE, Huawei...

Melyik NEM valaminek az egyértelmű másolása? Persze itt most nem a 100%-ig klón modellekre gondoltam, csupán az itt-ott feltűnő ordító hasonlóságokra...

(#71166) Graphics válasza Keeperv85 (#71165) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát a Lenovo-val messze nem értek egyet...Lumia? az hogy jön képbe?
Mivel volt belőle egy jóadagnyi, nem épp lopott formaterv. Lumia? Xperia? Melyik modellek es mire

iNew V3? Szerintem már ők is saját formatervet használnak...

TCL-t megnezem, de sok hasonlosagot nem lattam.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71167) ggeleven válasza cappa72 (#71155) üzenetére


ggeleven
őstag

Sajnos nem ír ki, csak simán befejezi a telepítést. :(((

(#71159) pach-adams
Valamit biztos nem csinálok jól a jBart-tal, szóval megköszönöm! :R
Kénytelen voltam zip-elni (tömörítés nincs), mert pár fájlt nem engedett feltenni a drive...
Drive
Ha jobb lenne dropbox vagy onedrive, akkor szólj bátran! :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#71168) Keeperv85 válasza Graphics (#71166) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Akkor a Lumia 928-as még tévedésből sem hasonlít a K900-ra, ugye? Vagy az éppen említett iNEW v3-ra...

TCL vs. ZTE...

[ Szerkesztve ]

(#71169) Graphics válasza Keeperv85 (#71168) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Csakhogy a Lenovo 2013 januarban lett bejelentve...

Lumia 928 meg két honappal kesobb... Ez nem helytallo Lenovo elobb volt. Tehat akkor a Lumia kesobb volt

A TCL vs. ZTE? Eleg elteroek vegulis ennyi erovel barmire hasonlithat. Legyen Jiayu... De a hatlap , az aranyok is masok..... Ezek egyaltalan nem hasonlitanak..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71170) Keeperv85 válasza Graphics (#71169) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Semmit sem jelent mi mikor lett bejelentve. Sokkal hamarabb kerülnek elő képek, mint ahogy hivatalosan egy-egy termék bejelentést is kapna. Van olyan telefon, ami már a megjelenése előtt bő egy évvel ismert volt formailag...

szerk:

TCL vs ZTE
Annyira eltérőek, hogy ahogy egyik előkerült, a Google magától megtalálta a másikat a képkeresés alapján. A színösszeállítás, az előlapi arányok, a körbefutó káva... Persze mint írtam is: nem 100-os replikációkról beszélünk most elsősorban, ám van vaj a "nagyok" füle mögött is bőven...

[ Szerkesztve ]

(#71171) Graphics válasza Keeperv85 (#71170) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hagyjuk, azt hittem a klon szo alatt vmi brutal hasonlosag, de ezeket meg csak sötetben se kevernem össze :D

Vicces, hogy egy K900-asra rasutotted a lopott formatervet :D

Na mindegy. Nem ertek egyet a hasonlosagokkal. Szerintem pl epp a Lenovoknal nincs copy-

Sok klont lattam mar, de nonameket... Xiaomi, Lenovo, pl nem masolouzemek...

Bocs ,de kb erinto be is hatàrolja a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71172) kobipeti válasza Keeperv85 (#71170) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Hát az a TCL annyiban hasonlít a ZTE-re mint az összes lekerekített szappantartó mobil, a lenovonal nem különben pl sony Z sorozatra, ezek alapján mindeki másol mindenkit, mert van egy nagy érintőpérnyő meg 4 sarka, meg 3 gomb, ha valaki kijön az 5 szögű mobillal na az lesz eredeti....... :) (lehet levédem)

[ Szerkesztve ]

(#71173) klogw válasza Keeperv85 (#71165) üzenetére


klogw
aktív tag

Nem tudom, főleg párszázezer típus után, milyen abszolút egyediséget lehet vinni egy téglatestbe.

A "kritikád" inkább csal szánalmas piti kötözködésnek tűnik, már megbocsáss.

(#71174) CoolBoy323 válasza tolvaj! (#71164) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Sajnos nem jó :(

(#71175) Graphics válasza Keeperv85 (#71170) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kanyarban se volt a Lumia a K900-hoz kepest, ezen kar rugoznunk :D

Na jóéjt

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71176) Keeperv85 válasza klogw (#71173) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Mondjuk nem téglatestig kéne jutni, ha valaki vezető designer akar lenni. Nem pár 100 ezer, hanem több 10 millió. Csak annyi egyediséget kell belevinni, amitől fel lehet ismerni milyen készülékcsalád része egy-egy darab.

(#71177) Dominó85 válasza Keeperv85 (#71165) üzenetére


Dominó85
veterán

Sohasem értettem minek kiakadni azon, hogy ez attól, amaz ettől lop formaterv részleteket. Könyörgöm egy fix kijelző méret után sok lehetősége nincsen egy gyártónak. Vagy kerek lesz vagy szegletes... No meg hova tegyék a szenzorokat, előlapi kamerát, csak hogy elmondhassák egyedi a telójuk. Tán a fizikai gombok helyére alulra? Marha logikus lenne mondhatom. Az meg egyáltalán nem forradalmi ötlet, hogy a hangszórótól balra helyett a jobbra pakoljuk őket. Nem beszélve a hátlapról, ahova a vaku és optika kerül, valamint a hangszóró. Az meg hogy ki kitől lop, ma már rohadtul nem lekövethető. Honnan tudhatná a kívülálló, hogy melyik designer digitális tolla fogott hamarabb? Mindegy is...

Amúgy a szűk másfél hónapja meglévő Hongmi-mat nézték már:

"Ez valami új Apple termék?"
"Azta ez milyen teló?"
"Ez valami Lumia androiddal?"
"Huawei, Sony, komolyan nem tudom... áruld már el!"

Ennyit arról, hogy bármihez is hasonlítana úgy igazából. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#71178) Graphics válasza Keeperv85 (#71176) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lenovo Vibe Series , felismerheto, nem lopott....

S860 /P780... K900 is eleg egyedi. Elfogadom ha nem tetszenek a kinai telefonok. Nem mindenkinek jonnek be

K900-ra pelda. Aki latta nem azt mondts hogy Lumiy, hanem hogy hu bammrg..

Voltak a kezemben ezek a telefonok. Egy csomo Lumiat is sikerult mar korbefogni :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71179) kobipeti válasza Keeperv85 (#71176) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Nem téglatestig? Akkor hova, addig kerekítettük míg szappantartó lett, csak a rádius változik. Több 10 millió típus, ez nem hópehely ez telefon! Pont szerinted nem elég annyi egyediséget belevinni, mert azt mondod hogy részleteket is lopnak!

[ Szerkesztve ]

(#71180) Keeperv85 válasza Graphics (#71178) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Félreértesz. Semmi bajom velük. Nem gond az sem, ha éppen klón teló (100%-ig) valamelyik. Éppen csak azért említettem meg, mert szóba került, hogy a klónoknak itt nincs helye, pedig a határ elég keskeny egy-egy szériában.

(#71181) Graphics válasza Keeperv85 (#71180) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hmmhmm oks :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71182) petya0426


petya0426
tag

Sziasztok.
Decemberben vásároltam a Geekbuyingról egy Blackview Jk809 típusú 6"-os telefont. Kezdetben voltak vele gondok,viszont sikerült megbékélnem vele. Ma viszont egy balszerencsés mozdulattal sikerült kb. 1 méterről pofára ejtenem, s berepedt a kijelzője több helyen. Az érintésre ugyan úgy reagál,viszont csúnya. Érdemes megcsináltatni, vagy ha már nagyon zavaró lesz vegyek egy másikat?
A másik kérdésem,hogy tudtok e javasolni jelenleg 200$-ig telefonokat? Még régebben szemezgettem az inew v3 telefonnal, nagyon megtetszett a vékonysága miatt,de nem tudom,hogy mik a tapasztalatok. Köszi előre is!

(#71183) klogw válasza petya0426 (#71182) üzenetére


klogw
aktív tag

(#71184) Senator válasza petya0426 (#71182) üzenetére


Senator
aktív tag

Én azt mondom, spórolj 40 dollárt és vegyél inkább egy Dugi (Doogee) Pixels DG350-et az iNew helyett.
Tulajdonképpen bugmentesnek mondható a készülék, 95%-ban ugyanaz a design mint az iNew V3, par mm-rel vastagabb csak, viszont cserebe nem ótvar az akkumulátorja, sőt, nagyon jónak mondható inkább.

Ami volt bugja a Pixels-nek az mai naptól elfelejthető, vagyis a nagyközönség számára hétfőtől.
Ugyanis szintén ultrakocka legjobb barátommal egyben kollégámmal ma hajnalban elkészültünk egy "custom" rom-mal a Pixels DG350-hez, ami az összes általunk illetve az XDA-n is taglalt hibákat orvosolja!

A bugok amiről szó van:

- A legnagyobb hiba az érintőkijelző finoman fogalmazva kifogásolható érzékenysége az alsó hardmadban, főleg asztalra téve a készüléket, de kézben sem volt sokkal jobb a helyzet csak kicsivel :) Az általunk főzött ROM-mal az érintőkijelző tökéletesen működik, érzékenyebb is lett, és ha asztalon van a telefon akkor is ki lehet nyitni az app drawer-t például anélkül, hogy baltával szeretnénk örök nyugovóra küldeni szeretett Pixelsünket.
- A kamera app -ban enyhén szólva lehetetlen volt rányomni az "elsütő gombra", főleg landscape módban volt extra kihívás, ugyhogy a gyári kamera appot kukáztuk és lecseréltük a Google féle kamera app-ra amiben van panoráma is.
- Az idegesítő boot animation alatti zenét is kigyalultuk, hátha valaki este a mélyen alvó asszony mellett be akarja kapcsolni a készüléket dzsihád nélkül :)
- A Doogee legújabb Rom-jában tapasztalható microlagtól is mentes az általunk főzött Rom.
- "Ajándék" Root :C
- Magyar nyelv természetes, sőt factory reset után ez az alapbeállítás. (külföldiek nagyon fognak örülni :DD)

Szóval én azt mondom, hogy békélj meg az iNew-hoz képest picit gyengébb kamerával, viszont cserébe nem recseg a hátlap, nem akarod magad felakasztani az akkuidőtől, mert minimum 1 de inkább 1.5 napig vígan üzemel, nincs "how to fix your iNew GPS" -nek megfelelő Pixels topic mert kiválóan működik a GPS is, igaz "csak" 4.7" méret, viszont lehet 1 kézzel is kezelni. A 200 dolláros keretből pedig ha jó helyen veszed, vehetsz majdnem kettő Pixelst, vagy veszel egyet és még marad sörre is :) Mikor megérkezik, beletolod SP Flashtools-al az addig megjelenő Romunkat (vagy ha nem értesz hozzá és budapesti vagy szívesen megcsinálom neked ha akarod) és iszonyatosan boldog ember leszel miután kisakkoztad hogyan kell belerakni a két db simkártyát mert az valami katasztrófális megoldás szerintem :) És nem fogod elhinni, hogy egy 115 dolláros telefon azt nyújta amit nyújtani fog :) Ha pedig az NFC-t hiányolnád, vagy 5" kell gorilla glass-szal, akkor inkább lapátolj a kerethez még 30 dollárt és vegyél egy komolyabb készüléket, egy ThL T11-et ami már 8 magos, nagyon komoly akkuval..stb nem egy kávéház.. Itt vannak a készülékek az asztalon sok másikkal együtt, nem review olvasgatásból adok tanácsot.

A Doogee Pixels Rom létezésről itt van két screenshot egyelőre, a Rom-ot hétfőtől lehet letölteni, egyelőre 100%-san műxik. (Download link hétfőn)


[ Szerkesztve ]

(#71185) aytukabozs válasza Keeperv85 (#71180) üzenetére


aytukabozs
addikt

Aki a "klónoknak itt nincs helye" kijelentést tette szerintem a szó szorosabb értelmében vett klónokra gondolt (nagy gyártó sikertermékének majdnem pontos design koppintása, gyári support teljes hiánya, stb).
De abban persze igazad van hogy a nagyobb kínai gyártók láthatóan kevésbé fáznak a designelemek 'kölcsönvételétől'.

(#71184) Senator
:C

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#71186) CoolBoy323 válasza aytukabozs (#71185) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Kivéve a G5 :))
Mert az ugye szifon hasonmas, de remek minoseg

(#71187) ggeleven válasza Senator (#71184) üzenetére


ggeleven
őstag

Ez érdekes lehet az X1 Pro tulajoknak is? Vajon jó lehet majd a mi készülékünkre is ez a rom? :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#71188) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Nem tudom a HTM 9006-os mennyire számít klónnak, úgyhogy ez félig itt off (Samsung amúgy még a logo is rajta...), de nincs itt valakinek merő tévedésből ilyen?

(#71189) Krinyo


Krinyo
senior tag

Ha valaki nem szorul ra a masolasra, az pont a Lenovo azzal a nehany szaz fejlesztovel. A klon meg szerintem az, amikor meg a lemasolt keszulek kiegeszitoi (pl tok) is passzolnak a klonra...

(#71190) profi válasza Old Gyfland (#71150) üzenetére


profi
aktív tag

És ez csak az előfizetőkre igaz, vagy a kártyás feltöltőkre is :F

(#71191) kobipeti válasza ggeleven (#71187) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Jó eséllyel igen, de saját felelősségre :)
link

(#71192) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Dulee-nak teljessen igaza van. Ma már a kínai Brand és a klón vagy replica kifejezés teljessem mást takar. Brand nél ott a minőség a megbízhaó hw és esetenként egyedi design.Viszont mióta a piacon a goophon a hdc vagy a star azóta elég kontrasztos a külnbség klon es brand között.Vegyük pl a hdc-t :

jó hozzá a gyári:- töltő,aksi,hátlap
a logók a helyükön az üveg alatt is...
Szerintem itt kezdődik a klón!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#71193) klogw


klogw
aktív tag

Ennek a Doogee márkának már a neve is nembejövős - sőt, leginkább az. (Tudom, hogy ez nem egy praktikus szempont.)

Az UMI mennyire/teljesen ugyanaz? (Ezt honnan lehet egyébként tudni?)

Nézegettem az UMI S1-et és az X1Prot is, kezd kedvező áruk lenni.

[ Szerkesztve ]

(#71194) -HajTömeg- válasza klogw (#71193) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Nagy szexisták ezek a kínaiak!
Dugi, zopo, hüvely ... csupa ilyen márka van náluk...

Alias: Júzer error

(#71195) klogw válasza -HajTömeg- (#71194) üzenetére


klogw
aktív tag

:D Egyébként nem elsősorban ilyen tekintetben zavar: egyszerűen borzasztó hülye a hangzása. Pl. a "hu(a)vej" sem zavar, vagy ha kijönnének pl. egy FaiSan márkanévvel, azt nem érezném ennyire hülye névnek, mint ezt a Doogee-t.

[ Szerkesztve ]

(#71196) Senator válasza ggeleven (#71187) üzenetére


Senator
aktív tag

100%-ban ugyanaz a két telefon, ugyhogy igen. Umi X1 Pro, Lanteen X1 Pro, DG350 Pixels, Freelander I50, mind a négy ugyanaz a gép. (A25)

[ Szerkesztve ]

(#71197) Senator válasza -HajTömeg- (#71194) üzenetére


Senator
aktív tag

:C :C :C
Indítványozni fogom, hogy csináljanak egy Nunee márkát is, mert az hiányzik :Y

(#71198) Keeperv85 válasza Senator (#71196) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Véletlen nem tudod a feljebb említett HTM 9006-osnak melyik Feiteng a párja pontosan? Ez már a második olyan Spreadturom SoC-os teló, ami azért nem jó, mert nincs meg hozzá a gyári rom sem... :W

(#71199) Senator válasza Keeperv85 (#71198) üzenetére


Senator
aktív tag

Sajnos nem tudom :(

(#71200) aytukabozs válasza Senator (#71196) üzenetére


aytukabozs
addikt

Akkor ezek csak a szokásos gyártói hazugságok/elírások?

UMI X1 Pro

DOOGEE PIXELS DG350

3G: WCDMA 900/2100MHz

3G: WCDMA 850/2100MHz

0.3MP front camera, 5.0MP back camera

2.0MP front camera, 8.0MP back camera

2000mAh Battery

2200mAh Battery

(mondjuk nem tudom ennek krosszfleshelhetőség szempontjából van-e jelentősége)

[szerk.]
BTW, ezt a freelander verziót kössz hogy bedobtad a közösbe, eddig nem sikerült találkoznom vele :)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.