Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71701) Crytek


Crytek
veterán

Itt is megkérdem ez a topic jobban pörög és hátha tudtok segíteni.
(Xiaomi Mi2 nem S hanem sima)

Google Playbe be tudok lépni böngészni is,de letölteni nemtölt semmit se wifivel se mobilnettel.
Hibaüzenet nincs csak a végtelenségig megy a töltési csík csak hát ugye letöltés nélkül.
Mi kéne neki hogy méltoztasson müködni?

Next PC Upgrade: 2022

(#71702) b0bcat válasza alexw801 (#71700) üzenetére


b0bcat
addikt

A Kindle töltője újonnan, hivatalos forrásból 15-20 dollárba kerül. Attól, hogy te 800 Ft-ért jutottál hozzájuk, azok még 15-20 dolláros (~3500-4500 Ft-os), márkás, jófajta töltők. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#71703) aytukabozs válasza Crytek (#71701) üzenetére


aytukabozs
addikt

régen a blade-m csinált ilyet, akkor úgy rémlik töröltem a felhasználói fiókomat, majd újra hozzáadtam...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#71704) klampfer


klampfer
tag

Sziasztok,

Első Panda rendelésem Track szerint Hollandiából jön... WTF? hogy jön az onnan? vagy csak én nem tudok valamiről?

Udv, G.

(#71705) RVR400 válasza klampfer (#71704) üzenetére


RVR400
veterán

Sehogy, és Te nem tudsz valamiről, ez nem is az a topic, és van kereső is....

[ Szerkesztve ]

(#71706) KurtCobain válasza Crytek (#71701) üzenetére


KurtCobain
őstag

Google Play, és google szolgáltások alkalmazások adatainak törlését megpróbálhatod esetleg.

Mmm'kay?

(#71707) Athoszka válasza cappa72 (#71697) üzenetére


Athoszka
tag

Framaroot-tal nem jártam sikerrel. Elméletileg egy scatter file-t sikerült létrehoznom MtkDroidTools 2.5.2 -lal. Ezután viszont a flash tool-nak nem tetszik a file.

(#71708) WOT-H-A-C válasza Athoszka (#71707) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Át kellalakítani a flashtools nak emészthető formára!

Cappa72 blogjában ott a megoldás!

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#71709) gwagen


gwagen
csendes tag

Sziasztok!Az előbb sikerült elejtenem egy umi x1st 1méterről ,az aksi kipottyant belőle.kis karcolás lett az oldalán.De nem kapcsol be :W ha töltöre teszem kivillan a képernyő&mutatja h.alacsony a feszültség&és nem tölt.mi a francot csináljak vele?küldjem vissza garanciába???

nft1

(#71710) svgyula válasza gipsztigris (#71695) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nem akartam kötözködni csak nem értettem, hogy ez mitől különleges!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#71711) Crytek válasza KurtCobain (#71706) üzenetére


Crytek
veterán

És ezeket hol kell?

Next PC Upgrade: 2022

(#71712) KurtCobain válasza Crytek (#71711) üzenetére


KurtCobain
őstag

Stock droidon: beállítások, alkalmazások, összes, ott megkeresed őket, majd ráböksz és ott adatok törlése.

Mmm'kay?

(#71713) Zeki válasza gipsztigris (#71695) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az a hongmi azzal a procival és a 8GB memóriával jó áron van.
Már csak a gombjainak kell világítania.

(#71714) alexw801


alexw801
senior tag

A Huawei Honor 3X megdolgozása röviden:
Csak az MTK Droid Tools 2.5.3 használható, RUA1 készítette Tulából (Oroszország) Vírusirtót előtte kikapcsolni. Az ADB drivereket a HiSuite felrakásával oldottam meg, cserébe mindig elindult és le kellett lőni. Root nélkül készíthető egy saját Scatter file, ezt kell majd használni.
Csak az SP_Flash_Tool_v5.1348.00 alkalmas (a VCOM driverek ősidők óta a gépemen vannak). Mellé kell tenni az előbb készített Scatter filet és a recovery.img fájlt, ami szintén RUA1 műve: rua1CWMv5.5.0.4. Ezután flasselés, hurrá! ( ha többedik alkalommal sikerül!) CWM felment.
Ezután a + és – és bekapcsoló gomb egyidejű kitartó nyomva tartásával belépni a CWM recovery-be. Előtte SD-re másoltuk az UPDATE-SuperSU-1.94.zip filet, ezt kell CWM recoveryből telepíteni. Csak így sikerül rootolni.
MTK Droidd Tools 2.5.3-ba belépés, Backup készítés. Delete China is próbálható, kevés hatása van (semmi).
Utána CWM recoveryben futtatjuk a kis remove_immutablelist.zip-et.
Utána CWM recoveryben futtatjuk a gapps-jb-20130812-signed.zip-et.
Készen is vagyunk. Természetesen csak angol, de legalább a legfrissebb B129 gyári ROM, rootolva, Gapps-szal (előtte OTA frissítést végeztem, sima ügy).

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#71715) Gyuc


Gyuc
aktív tag

Sziasztok,
Tudom nem ide való de én az itteni embereket tarton normálisnak:D
Régebben rendeltem elég sokat de fél éve nem...van már eus raktárú kínai shop?
Az év végi vámolás után enyhült kicsit a nyomás?:)
köszi:)

(#71716) Zeki válasza Gyuc (#71715) üzenetére


Zeki
nagyúr

Vegyes telefonos kínai nincs. Vámolnak.

(#71717) kóóó


kóóó
aktív tag

Segítségre lenne szükségem.
Van egy THL T11-em és a mobilnetet nem tudom elindítani rajta.
A szolgáltatóm(Telenor) leküldte a beállításokat, de amikor rákattintok, kidobja, hogy telepítem-e.
Próbálnám telepíteni, de valami PIN kódot kér, a sim kártya pinje nem jó és az 1234,000 se jó.
Valaki valamit esetleg tudna mondani?

Üdv.: kóóó!

(#71718) RVR400 válasza kóóó (#71717) üzenetére


RVR400
veterán

A beállítás folyamatának lépései:

]Kérd le a beállításokat a fent említett lehetőségek egyikével (SMS, MyTelenor).
Automatikusan érzékeljük a készüléked típusát, és először kapsz egy üdvözlő és információs üzenetet.
Pár percen belül kapsz egy készülékbeállító üzenetet a telefonodra.
A készülék kijelzőn megjelenő utasításokat követve mentheted a helyes beállításokat.
Ha a készülék PIN kódot kér a beállítások mentésekor, akkor add meg a 1111 értéket.
A beállítás folyamata készülékenként és nyelvi beállításonként változhat.

Csak nem értem, hogy miért nem lehet elolvasni ott, amit írnak...

[ Szerkesztve ]

(#71719) molnardenes


molnardenes
tag

Sziasztok!
Mivel ezt a fórumot is olvastam, mielőtt rendeltem egy noname telefont a világ túloldaláról, és a tájékozódás hasznomra vált, gondoltam, most megosztom én is a tapasztalataimat a 1,5 hónapja megérkezett Jiake JK11 telefonról, hátha valaki gondolkodik benne. A specifikációját nem írom le, az google-lal is megy.
Szóval a telefon tényleg nagyon gyors, és erős, ahogy a youtube videókon is látni, akadást eddig nem tapasztaltam, igaz, nem játszom vele. A hangszóró eléggé halk volt, és a mikrofont is feljebb kellett húzni, mert a másik oldalon is panaszkodtak, hogy nem hallanak rendesen. Ezekhez a beállításokhoz természetesen rootolni kellett a telefont, és telepíteni a mobileuncle app-ot.
Szintén a mobileuncle-val próbáltam javítani a GPS problémáit, de sikertelenül - az antenna gyenge, ennyit tud. Hogy ez mit jelent? Sima helymeghatározásra és lassabb sebességnél navigálásra (bicikli), gps követésre még alkalmas, de autós navigálásnál fél percenként elveszti a jelet még tiszta időben is, illetve elég pontatlanul mutatja a helyzetet. Ebben nagy visszalépés az eddigi xperia pro-mhoz képest.
A kamerája sem annyira acélos, mint a pro-é volt. 5MP, a részletgazdagság elég savanyú, vonalélesség terén is akadályokkal küzd, a dinamikatartománya pedig vérszegény. A többi paramétere szoftveresen javítható, azokról nem szólnék. Nappali fénynél azért még jól használható, de a Sony több mint kétéves technikájával sem veszi fel a versenyt.
Egyes webshopokban IPS kijelzőt írnak hozzá, de az enyémben biztos nem az van, inkább amoled. Az IPS vagy elírás, vagy esetleg szerelik azzal is, nem tudom.
Ha már kijelző, kis megszokást igényelt, hogy egy picit kevésbé érzékeny és határozott az érintőkijelző (főleg az érintésérzékeny gombok a kijelző alatt). Van, hogy kétszer kell rájuk bökni, hogy érzékeljék, de egyszerűbb egy kicsit (1 mm-nyit) elhúzva megérinteni a őket, hogy biztosan reagáljanak. Nem vészes, de minap újra kezembe került a pro, és máris feltűnt, mennyivel simábban működik annak a kijelzője.
Viszont érdekesség, hogy a Jiake-ét kesztyűben is lehet használni!
Sajnos eddig nem leltem rá kijelzővédő fóliát, ez lehet a noname-ség egyik átka.
Ha egy éjszakára kikapcsolom a telefont, az újbóli bekapcsolás után nem mindig szinkronizálja a google-os fiókomat. Ilyenkor manuálisan is hiába próbálkozom a szinkronizálással. Az egyetlen megoldás, hogy törlöm a fiókot, és újra bejelentkezek vele a telefonra. Ha nem kapcsolom ki hosszú időre a masinát, nem jelentkezik a probléma.
Néha rosszul érzékeli a távolságmérő szenzora, hogy a fülemnél van a telefon, és be-bekapcsolgatja az érintőkijelzőt.
Végül az akksiról. Teljes fényerő mellett elég hamar felzabálja a telefon a 2200 mAh-t - messze nem bír ki egy napot rendszeresebb használattal, telefonálásokkal, böngészéssel, mailezéssel, egyebekkel. (Az igazsághoz tartozik, hogy két kártyával megy folyamatosan, a mobilinternetes sim 3G-re van állítva, folyamatos szinkronizálással.) Ha leveszem a fényerőt minimum közelébe, akár másfél napot is képes elketyegni.
Egyelőre ennyi vázlatosan. Összességében nem bántam meg a vásárlást, bár a GPS és a fényképező gyengeségei bosszantanak, de igazság szerint ezekre fel lehettem készülve az előzetes tájékozódás alapján (persze reménykedtem, hogy ezzel a típussal épp szerencsém lesz), a többi paraméterében pedig teljesíti az elvárásaimat, sőt ár/érték arányában túl is teljesíti. Ha elromlana vagy elkezdene hülyéskedni, majd megírom. És megpróbálok majd válaszolni az esetleges kérdésekre is, de nem ígérem, hogy gyors leszek a reagálással.
Üdv

(#71720) deadbody válasza kóóó (#71717) üzenetére


deadbody
tag

Nekem hongmi-n így néz ki a mobilnet beállítás, hátha segít:
[link]

(#71721) kóóó válasza RVR400 (#71718) üzenetére


kóóó
aktív tag

Nem fogadja el az 1111-et.
És nem küldtek semilyen ilyesféle leírást amit te írsz csak annyit, hogy megküldjük hamarosan a beállításokat.
Aztán jönn egybeállítások információs üzenet, ott a telepítésre megyek, pin kódot kér szöveg vagy számok nem tudom, de amiket eddig próbáltam nem jó, ez az 1111 sem :S

Üdv.: kóóó!

(#71722) sbe561


sbe561
tag

(#71723) kóóó válasza deadbody (#71720) üzenetére


kóóó
aktív tag

deadbody köszi, a felső két sort átírtam
Pannon nettől telenor online-ra, meg a második sorban onlinera a net szóról, regisztáltattam automatikusan a hálózaton és működik, köszönöm szépen! :)

Üdv.: kóóó!

(#71724) tolvaj! válasza Crytek (#71701) üzenetére


tolvaj!
őstag

custom recovery-ből ( ha van rajta) dalvik ürítés. THL W100-on havonta előjövő hiba, ugyanez a jelenség páromnál és ez orvosolja mindíg.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#71725) Crytek válasza tolvaj! (#71724) üzenetére


Crytek
veterán

És ezt hogy hozom elő?

Next PC Upgrade: 2022

(#71726) kgymac válasza Crytek (#71725) üzenetére


kgymac
őstag

cwm-ben advanced/wipe dalvik cache

de egyébként a /data/dalvik-cache-be van mountolva. Egy normális file managerrel (root explorer, TC) is tudod törölni, menet közben. Ha kell, minden app futtatásakor újra fogja építeni, legkésőbb rebootkor.

(#71727) Zeki válasza sbe561 (#71722) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jó telefonnak tűnik, és olcsó!

(#71728) Crytek válasza kgymac (#71726) üzenetére


Crytek
veterán

Mire hazaértem már magától helyrejött , érdekes. :F

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#71729) Crytek


Crytek
veterán

LOL. Ugye volt az ügyem Antelife-al a hibás Umi -val! Nagynehezen refundolták a 100$-omat.Kb el is felejtettem erre most kaptam tőlük egy email ,hogy hihetetlen mod elnézést kérnek hogy ennyit kellett várnom ,de megjavították kész a telefonom és konfirmáljam hogy az-e még a címem amit leírtak WTF?? :W :W

Next PC Upgrade: 2022

(#71730) egitomi


egitomi
csendes tag

Sziasztok!

A Kingzone K1-ről tud vki vmit? [link]
Nagon jó kis hardware jellemzői vannak és a külleme/anyaghasználata is nagyon tetszetős. Esetleg van vkinek vele kapcsolatban vmi személyes élménye, vagy hallott róla vmit?

Előre is köszi!

(#71731) Indy1 válasza Zeki (#71727) üzenetére


Indy1
tag

Majus 10re igerik (1949nel majus 24et irnak es csak vilagos kek szinben).
De otletesnek tunik: rajzolsz a hatlapra es meginditja a kamerat etc).
A 13mp szoftveres felhuzas. vegre 8GB a ROM.
Erdekel.

[ Szerkesztve ]

(#71732) slezakimi válasza Indy1 (#71731) üzenetére


slezakimi
senior tag

Ezt a kijelzőre rajzolgatósdit tudja a THL T11 is.
Nagyon kényelmes tud lenni,hogy nem a gombot kell nyomogatni.
Tényleg egy hasznos dolog.

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#71733) aytukabozs válasza Indy1 (#71731) üzenetére


aytukabozs
addikt

Azért az durva hogy fél éve még az ilyen speckójú telòk 150-160 dolláron debütáltak, mostmeg 120 környékén.
A másik meg ami üdvözlendő hogy végre kezdenek 4 giga fölé menni tárhellyel (pl cubot s208 16gb).

És hamár a jóvoltodból körbeszaglásztam a minidealen, bele is ütköztem egy érdekességbe lowbudget tepsifon kategóriában. ZTE q708u

(#71732) slezakimi

jó de ez nem smartwake (képernyőre rajzolgatós vezérlés) hanem van 1 + gomb a hátlapon.

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#71734) b0bcat


b0bcat
addikt

Tegnap megérkezett a legújabb üdvöske a családba (a nejemnek vásároltam) egy Zopo ZP700 személyében. Bugyikékben. :DDD

Az első benyomások nagyon pozitívak. :K A rendszer teljesen smooth, minden azonnal történik, a kijelzője kifejezetten szép (qHD felbontású IPS), az akkuidő pedig meglepően jó: egész estét nyomkodással (= 3,5 óra kijelzőidő bekapcsolt wifi mellett) félig sem sikerült lemeríteni az akkut. :N

Az egyetlen dolog, amit nem értek: éjszaka készenlétben úgy esett 12%-ot az akku szint, hogy a wifi ki volt kapcsolva. A Beállítások akku menüpontja szerint a GSM hálózat zabál. Ezt leginkább azért nem értem, mert a telefonban jelenleg nincs SIM kártya. (Értsd: éjszaka sem volt. :DDD) Meg a 12%-ot akkor is sokallnám, ha két SIM lett volna benne. Ez mitől lehet, hogy SIM nélkül is - látszólag - fogyaszt (nem is keveset) a GSM antenna? :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#71735) Graphics válasza Crytek (#71729) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Izé :D ezt minden topicba beírod?

Mondom vagy én keltem korán, vagy olvastam már a külföldi rendelésesbe :D

Add meg a címed, küldjék csak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71736) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Ez mennyire lehet igaz jelenleg:

Dear customer,
Thank you for your e-mail.

We can send you a battery for free, but currently we received note from shipping company that due to rules we can not send battery alone. Can you kindly wait for a period of time?

If you have any questions, please contact us.
Best regards.
Maggie

UI: Ez a válasz a hibás akksimra vonatkozólag....

(#71737) vapega válasza csubuka (#71736) üzenetére


vapega
tag

Sima postával sztem kellene tudni nekik küldeni........bár lehet, hogy az is légi náluk.

MI 10T

(#71738) forzaroma válasza sbe561 (#71722) üzenetére


forzaroma
tag

Én csak az utóbbi héten kezdtem belemerülni a chinafonok világába, de már készülök rá, hogy rendeljek is!
Ez a belinkelt telo is jó, de nekem az iNew V3 ami eddig leginkább bejön!
Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Bocsánat ha volt már róla szó, de nem olvastam végig az egész topicot!:-)

A másik kérdésem magára a szállításra vonatkozó: simán hozza a posta vagy a nav is képbe kerül- akkor is ha nem akarom? :-)

Realme GT2

(#71739) csubuka válasza vapega (#71737) üzenetére


csubuka
addikt

De akkor jelenleg tényleg érvényben van ilyen korlátozás minden légi postára?

(#71740) kobipeti válasza forzaroma (#71738) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Nem kicsi saját topic-ja van!

link!

Kicsit bugos, de jó, ameddig követtem egyre csak jobb lett, pannon 3G-vel gond van! De az ALI-tól van olcsóbb megbízhatóbb bolt!

[ Szerkesztve ]

(#71741) sfbukfenc válasza forzaroma (#71738) üzenetére


sfbukfenc
tag

Itt érdeklődj az Inew V3-ról:

[link]

ÁFA-val mindenképpen számolj.

Nekem is volt, szerintem nagyon jó telefon, nekem semmi bajom nem volt vele.

Megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

(#71742) svgyula válasza b0bcat (#71734) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Az lehetett az ok ami nagyon sajnálatos, hogy amit vettél az telefon :DD ha bekapcsolt állapotban van akkor folyamatosan vagy legalább is sűrűen keresi a sim kártyát. Ehhez feléleszti a rendszert lehet, hogy a kijelzőt nem de rendszert igen és ez ugye "villany" használattal jár. Ha fixálod a kártyákat akkor is fog merülni de csak a felváltott figyelés miatt. A kártyát nem fogja keresgetni. Ha így is merül akkor sajna marad a power off-on funkció.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#71743) b0bcat válasza svgyula (#71742) üzenetére


b0bcat
addikt

Az is érdekes, hogy nem "hiányolja" a kártyát. Értsd, nem írja ki, amit minden más eddigi Androidos telefonom emlékeim szerint kiírt, ha nem volt benne SIM, hogy nem találja a kártyát (vagy nincs rendesen behelyezve). :U A grafikonon meg frankón azt jelzi ki, mintha állandóan a hálózaton lógna. (0%-ot ír arra, hogy mennyit NEM volt a hálózaton a bekapcsolás ideje alatt. :Y)

Remélem, ma már beleteszi a nejem a SIM kártyáját (valamelyiket), és akkor okosabb leszek talán. :DDD

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#71744) aytukabozs válasza b0bcat (#71734) üzenetére


aytukabozs
addikt

Nem lőnél pár legalább közepesen megkomponált képet?
Mert Coolboy írásában sajnos a fotózás kivesézése el lett kapkodva szvsz.
Nagylányomnak kéne valami az Alca 995 helyett, és nála alapfeltétel a kamera legalább közepes minősége (facebbook selfie-kék :W )
Az elő és hátlapi kamera minősége is érdekelne.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#71745) forzaroma válasza sfbukfenc (#71741) üzenetére


forzaroma
tag

Köszi a válaszokat!
Ezek szerint navék mindent látnak, felesleges DHL-ezni e miatt?:-)

Minél többet nézegetem annál több telefon tetszik!
A Xiaomi Hongmi-ről itt többen is írták, milyen jó kamerája van és ez nekem elég fontos szempont. Viszont a Mobilarena teszten nem igazán emelték ki, 6/10-et kapott csak..
Ahogy látom a telefont keresők nagy részének hasonló az ízlése, nekem is az iNew V3, a Cubot X6 , az iOcean X7, és a Xiaomi Hongmi tetszik. Az ár, a kamera és a design és a minőség ami szempont, tudásra biztosan hozza mind azt a szintet amire nekem kell!

[ Szerkesztve ]

Realme GT2

(#71746) b0bcat válasza aytukabozs (#71744) üzenetére


b0bcat
addikt

Én is aggódtam a kamera miatt, de többen - köztük Hungobungo - mutattak képeket, amik ZP700-zal készültek, és azok meggyőztek arról, hogy a vállalható kategóriába esik a fotós képessége a modellnek. :K

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#71747) Crytek


Crytek
veterán

A gyári töltője a telefonnak szerintem nagyon gyenge ,mert kegyetlen lassan tölti fel a telefont.
A töltőn ezek szerepelnek:

100-240V~50/60Hz
Max 0.2A
5V=1000mA

Ha én az LG töltőmet használnám attól nem lenne baja a telefonnak? (Elvileg szinte minden ugyanaz ,de az lg töltő mégis egy nagyobb aksit sokkal gyorsabban feltölti)

Ezek az adatai:
100-240V ~ 50/60Hz
0.16A
4.8V--1A

Next PC Upgrade: 2022

(#71748) junkpod válasza b0bcat (#71734) üzenetére


junkpod
nagyúr

milyen rom van rajta, mert van már márciusi és áprilisi is! van saját fóruma, welcome!

Box's don't touch!

(#71749) Indy1


Indy1
tag

Kupon a Jiayu G4Shoz (MINIDEAL)
JIAYUG4S==>>> -5USD OFF
184$ nem rossz (mashol 195-210 kozott)

[ Szerkesztve ]

(#71750) junkpod válasza b0bcat (#71746) üzenetére


junkpod
nagyúr

lejárt...
A mi ZP700-asunkkal készített képek egyelőre nekem nem tűnnek jónak, de a fórumában egy tulajdonos elég szép képeket töltött fel, sokkal jobbat mint amit én tudtam lőni eddig. Az enyémek olyan zizisek a feltöltött képek pedig szép "símák". Még nem jöttem rá hol hibázok.

Box's don't touch!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.