Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71051) Graphics válasza robit1973 (#71050) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát persze, ha 5-7 éves lennék, simán megmásznám :D ;]

Amúgy milyen készülék?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71052) robit1973 válasza Graphics (#71051) üzenetére


robit1973
aktív tag

Számítottam ilyen poénra! :D
Kingelon A2800

(#71053) bubu126


bubu126
tag

Azért ennyiért már talán megéri: only $39.99 a facebook-ról rendelve [link]

Galaxy

(#71054) gipsztigris válasza bubu126 (#71053) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szerinted ezt elhiszi valaki? :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#71055) robit1973 válasza gipsztigris (#71054) üzenetére


robit1973
aktív tag

Egy ember juthat hozzá ennyiért:

Dear Friends,

We have another event in celebration of Antelife's 2nd birthday. Now you have a chance to earn iNew i8000 with only $39.99 (normally priced at $149.99).
--------------------------------------------------
How to Join and Earn?
--------------------------------------------------
You just write a post saying Happy Birthday to Antelife to enter. On May 5, we will randomly pick ONE winner and announce here.
--------------------------------------------------
What Should The Winner Do?
--------------------------------------------------
1. Pay the full price ($149.99) of iNew i8000 first.
2. Post an unboxing video to YouTube within 15 days after receiving the phone.
3. Send the video link to us for a check.
4. Receive a refund of $110 from us and own iNew i8000 forever.

Link to iNew i8000 --> http://bit.ly/INEWI8000

Note: We preserve the right not to pay $110 back to the winner if we fail to receive the video link from him/her within 15 days.

(#71056) bubu126 válasza gipsztigris (#71054) üzenetére


bubu126
tag

Most erre mit mondjak, megtaláltam, megosztottam, de ki nem próbáltam ez igaz.

robit1973 erre nem is figyeltem fel :N

[ Szerkesztve ]

Galaxy

(#71057) Mottie válasza robit1973 (#71055) üzenetére


Mottie
őstag

Szóval kifizeted az áfát, vámot, szállítást, majd ha 15 napon belül talán kapsz 15 dodó refundot :D Mindehhez csak rengetegből téged kellene kiválasztaniuk :P

Be Victorious!

(#71058) robit1973 válasza Mottie (#71057) üzenetére


robit1973
aktív tag

110 dodó refundot kapsz, a szállítás meg talán free. A többi stimmel.

(#71059) Mottie: Nyomkövetési szám alapján el kellene hinniük.

[ Szerkesztve ]

(#71059) Mottie válasza robit1973 (#71058) üzenetére


Mottie
őstag

Igen elírtam a refundot :) Remélhetőleg azt elhiszik, hogy melyik nap kapod kézbe a telefont :)

Be Victorious!

(#71060) szente


szente
addikt

Sziasztok.

Egy gyors kérdés:
Tudom, hogy a most kapható Jiayu G2F-nél nem tudnám itthon használni a 3G-t, de akkor mi a max adatkapcsolat amit itthon tudok vele használni? EDGE?
Erre nem adott választ a kereső.

Üdv.

(#71061) robit1973 válasza szente (#71060) üzenetére


robit1973
aktív tag

Igen, EDGE.

(#71062) szente válasza robit1973 (#71061) üzenetére


szente
addikt

Köszi!

És akkor ez minden szolgáltatónál fog menni ugye?
Mert akkor holnap megmutatom tesómnak(akinek lesz a telefon), hogy milyen gyors/ lassú a net EDGE-n. (Beállítom az enyémet, hogy csak 2G hálózatra másszon fel)

(#71063) robit1973 válasza szente (#71062) üzenetére


robit1973
aktív tag

Nem szolgáltatófüggő, elvileg minden szolgáltatónál mennie kell.

(#71064) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Sziasztok ! :)

Tudnátok tanácsod adni
Kéne nekem egy olyan kínai telefon ami két kártyás, tudja a 3G-t ,benne van a play áruház ( van olyan amire azt írják h benne van közbe mégse ) ,nem micro simes ,max 4.7 a kijelzője,1GB ram IPS kijelző ,4 mag,magyar nyelv van benne . 90-110 USD-ért. A szállítás lehet 2-3 hét ha nem kell plusz költséget fizetni mind pl ,szállítás ,vám, Áfa stb . Vagy ezeket mindenképp fizetni kell ?

:R :R

(#71065) kobipeti


kobipeti
aktív tag

Akiknek van Doogee dg350, facebook-on szóltak hogy szoftveresen javítják a kamerát, mondjuk rontani nehéz lenne :) reszkess s4 zoom JÖVÜNK!

petyametyo:ez a doogee dg350 vagy UMI X1 pro (ua a kettő),ha nem kell jó kamera, de javítás után még lehet lesz belőle valami.

[ Szerkesztve ]

(#71066) gyuszito válasza sandlerf (#71035) üzenetére


gyuszito
senior tag

Lehet, hogy kátyús az utcátok, és a postás autó/néni belehajtott.. :(((

Skacok! Adott a telefonom! ZP910 gyári rom van rajta. Most eladàsra kerül, de én annó tettem rá cwm-et. Telefon visszaállítàst szeretnék! Hogyan tegyem? CWM-bõl kellene, az tuti!

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#71067) b0bcat válasza petyametyo (#71064) üzenetére


b0bcat
addikt

Zopo ZP700. Van olyan webshop, ahol 115 dollár alatt van az ára. ;) Áfát biztosan kell fizetned utána, úgyhogy legalább 35 ezerrel számolj! :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#71068) daved14 válasza sandlerf (#71035) üzenetére


daved14
tag

Öcsém épp az előbb sikeresen leejtette a doogee dg350 ét kb fél méterről felső saroknál ért le mégis középen keresztbe repedt el az érintője... Felső fele még érez de alul halott de az a gond ahogy kerestem sehol se találtam érintőt se külön se kijelzővel együtt szerintetek attól még ha nincs az oldalon érdemes rákérdezni pl minideal-on ahol vettem hogy nem e tudnak szerezni!? Vagy akár visszaküldeni igy hátha Gariba megcsinàlják?

(#71069) Laza... válasza daved14 (#71068) üzenetére


Laza...
addikt

Gariban? Hol élsz? :U

Never give up!

(#71070) Hunter2


Hunter2
addikt

ilyet rendelt már valaki efox-shop-ról??
feltűnően olcsó bár ha a posta+áfa költségét ráteszem már nem is annyira akciós.

(#71071) daved14 válasza Laza... (#71069) üzenetére


daved14
tag

Hát az a kérdés mennyire nézik mit kuldesz vissza .... Igaz az nokia volt de anno karcosodàs miatt is garanciàba cserélték a kijelzőt 5800ban

(#71072) petyametyo válasza kobipeti (#71065) üzenetére


petyametyo
aktív tag

doogee dg350 erröl azt olvastam hogy "gyárilag" a play nincs rajta . Itt olvastam a PH-n valahol . Most akkor mi az igazság ? :R
Más egyéb teló még

b0bcat : :R . Tehát Áfa mindig van ? :R

[ Szerkesztve ]

(#71073) Sanyesz. válasza daved14 (#71071) üzenetére


Sanyesz.
őstag

OK, de a karcosodás a rendeltetésszerű használat miatt lett. Ha leejted és törik a kijelző, az nem tartozik ebbe a kategóriába. :N

(#71070) Hunter2: Nem az árával van baj, hanem a totál ismeretlen típusával. Az egy dolog, hogy kimondhatatlan nevű, de nem tudom, hány ember birtokol ilyet. Kihez fordulsz, ha kérdésed van a készülékkel kapcsolatban? :F

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#71074) Zeki válasza petyametyo (#71072) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nagy százalékban mindig van 27% Áfa.
Néha van 1-2 adag csomag, ami átcsúszik. Szóval erre nem lehet bazírozni. És mindegy mit ír rá a kínai a csomagra. Bekérik tőled a vásárlásról szóló dokumentumokat.

(#71075) Zeki válasza Hunter2 (#71070) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez van a pandán 95 dollárért. De hiába a jó hardver, semmi közösség nincs hozzá. Ja, és csak 1 simes.

[ Szerkesztve ]

(#71076) petyametyo válasza Zeki (#71074) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Köszi :R Akkor ha itthon veszek egyet kb 30.000-35000-ért ugyan ott vagyok mintha rendelnék egyet .Milyen típust ajánlotok még amit érdemes meg venni akkor a Doogee dg350 kívül,és relatíve elterjedt itthon ? :R

[ Szerkesztve ]

(#71077) Zeki válasza petyametyo (#71076) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem vagy ugyanott.
Mert mintha lehet 5 Euróért biztosítást venni a vámolás ellen, hogy ha megvámolnak mégis, visszatérítik.
Zollversicherung abschließen (beträgt 8% vom Warenpreis)? Mehr erfahren
Hinweis: Wenn Sie bei der Abwicklung der Zollgebühren auf Probleme stoßen, melden Sie sich bitte beim Kundenserivce unter service@efox-shop.com.
Mondjuk ez nem tudom hogy a magyar 27%-ra is vonatkozik, vagy csak a német 8%-ra?

(#71078) Dhampir válasza citkar (#70351) üzenetére


Dhampir
félisten

(#71079) tolvaj! válasza gyuszito (#71066) üzenetére


tolvaj!
őstag

Ha a recoveryt is gyárira akarod, akkor spft... Ha csak gyári beállítást akarsz, akkor cwmböl wipe data.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#71080) pach-adams


pach-adams
tag

Üdv srácok!

Olyat kérdeznék hogy ha nincs OTG jelenleg a telefonon, azt meg lehet oldani hogy legyen?
A mobil egy Jiake i9500W lenne az újabbik kiadásból (MTK6582, 1gb ram, QHD ips kijelző stb...)
4.2.2-es droiddal.
Válaszaitokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Porból lettél, s majdan porrá leszel :R

(#71081) ggeleven


ggeleven
őstag

Akárhogy próbáltam magyar nyelvet csiholni a vadiúj Umi X1 Pro-ra, nem akart összejönni. Itt jobban pörög a topic, mint a jbart-osok, ezért itt kérnék egy kis segítséget.
Aki megcsinálta már, au milyen módszerrel csinálta? :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#71082) pach-adams válasza ggeleven (#71081) üzenetére


pach-adams
tag

Én tudnék neked segíteni, de már most elég későre jár.
Majd holnap adok egy kis útba igazítást! :)

Porból lettél, s majdan porrá leszel :R

(#71083) Hunter2 válasza Zeki (#71075) üzenetére


Hunter2
addikt

meg azt is jó lenne tudni hogy efox-ról eu-n belülről küldik-e a telefont.
Panda-n gondolom közvetlenül kínából.

(#71084) pach-adams


pach-adams
tag

Akinek van Doogee DG350-ese az meg tudná nekem mondani, hogy az alsó érintő gomboknak van e háttérvilágításuk?
Vagy ugyanezt kérdezném a UMI X1 PRO esetén is.
Mert most ezen két telefon között vacilálok.
Esetleg mi mást ajánlanátok még ebben az árkategóriában?

Porból lettél, s majdan porrá leszel :R

(#71085) kobipeti válasza petyametyo (#71072) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Az enyémen van play és tud magyarul, Minideal-től rendeltem DHL-lel egy hét alatt itt volt, természetesen ÁFÁ-t fizetni kellett!

pach-adams: van a gombnak világítása, kicsit halovány,de funkciójának hogy este vagy kevés fénynél lásd arra jó. Sajna arra, hogy jelezze a nem fogadott hívást már nem, mert nappal sok fénynél nem lehet látni.

[ Szerkesztve ]

(#71086) citkar válasza Dhampir (#71078) üzenetére


citkar
addikt

Valóban. Külsőre tetszetős, bár 5,5 colos és kíváncsi vagyok a kamerájára, hozza-e legalább az átlagot, illetve a 4.4 Androiddal mi a helyzet.
Mindemellett ennyiért szerintem megéri.

(#71087) aytukabozs válasza Mottie (#71057) üzenetére


aytukabozs
addikt

A nyeréshez még nem kell rendelni ha jobban elolvasod, ha kisorsolnak akkor megrendeled a telót>várakozol>unboxingolsz stb..
És utána jön a refund, HA jön
Merthogy inkább ez lehet a kulcsmondat:
"Note: We preserve the right not to pay $110 back to the winner if we fail to receive the video link from him/her within 15 days"
Antéékből simán kinézem hogy letagadják hogy megkapták a videót, elég görény az aftersales supportjuk :/

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#71088) cappa72 válasza pach-adams (#71080) üzenetére


cappa72
nagyúr

Kernel és hw függő.
De mtk-s cuccnál utólag nem megoldható (eddig).

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#71089) petyametyo válasza kobipeti (#71085) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Meg kérdezhetem hogy mennyibe került így összesen ? Meg vagy vele elégedve ? Folyamatos nettel + kb másfél óra beszélgetéssel 1 napot ki lehet húzni vele ? A 3G meg a GPS megy rajta rendesen ? :R

(#71090) klogw


klogw
aktív tag

Üdv!

Ezekre a különböző kínai telókra szoktak a gyártóik szoftverfrissítéseket közreadni?

(#71091) ZS3NI válasza klogw (#71090) üzenetére


ZS3NI
őstag

nem sűrűn

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#71092) kaszas91


kaszas91
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy dual sim-es telót és lenne vele egy kis problémám.
Valamiért nem tudok vele telefonálni viszont sms-t küldeni, netezni igen. Más szolgáltató kártyájával tudok telefonálni. Kipróbáltam egy másik kártyával is azzal is tudtam használni.
Mi lehet a probléma? Valaki tud segíteni?

(#71094) ggeleven válasza pach-adams (#71082) üzenetére


ggeleven
őstag

Hogy kicsit többet is mondjak, eddig jutottam. :)

s7yler leírásának megfelelően megcsináltam az előkészületeket (root, MTK Droid Tools backup, IMEI/NVRAM backup, CWM telepítés, CWM backup)

1. próbálkozás
- CWM backupból a system.ext4.tar-t kicsomagoltam és visszazip-eltem, majd jBrart-tal sikeresen végigfuttattam a fordítást (hungobungo leírásával :R )
- a fordított system mappát visszamásoltam a tar-ba, töröltem a nandroid.md5 fájl tartalmát és megpróbáltam CWM-ből visszaállítani a backupot, de ezt kapom:
Restoring system...
Error while restoring/system!

2. próbálkozás
- CWM backupból kimásoltam csak a system mappát, bezipel-tem és ezt küldtem át jBarton, végig is futott hiba nélkül
- visszatettem a system.ext4.tar-ba, szintén megpróbáltam CWM-mel visszaállítani, de ugyanazt a hibaüzenetet kapom

3. próbálkozás
- az előző próba alkalmával (csak a system mappából) kreált fordításnak csak az apk (app és framework mapp lényegében) fájljait visszatettem a system.ext4.tar-ba, de a CWM ugyanazt a hibát dobja

4. próbálkozás
- a 2. próba alkalmával (csak a system mappából) kreált fordításnak csak az apk (app és framework mapp lényegében) fájljait betettem egy aroma telepítőbe, de ez el sem indul, ezt kapom:
Finding update package...
Opening update package...
Installing update...
Installation aborted.

A módosítás nélküli aroma telepítő simán lefut!

5. próbálkozás
- a 2. próba alkalmával (csak a system mappából) kreált fordításból a hungobungo tippjének megfelelően bemásoltam a system/app mappába a Calculator-t, de újraindítás után sem lett magyar (másolás, majd permission-ök beállítása, majd áthelyezés az app-ba)

Itt már feladtam az éjszaka... :(

Több kérdés is felmerült bennem:
- nem jó a CWM? verzió: rua1 autoCWM v5.5.0.4, bár a backup ment szépen és simán tudok ebbe bootolni
- biztosan sikerült a fordítás? ezt tudnám valahogy ellenőrizni amúgy, h magyarok lettek-e az apk-k?
- nem megy a módosítás gyári ROM-mal?

Köszi a segítséget! :))

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#71095) sfbukfenc válasza Dhampir (#71078) üzenetére


sfbukfenc
tag

Szerintem még nem kapható:

"Doogee DG550 phone in stock will be in mid-May, When Doogee DG550 be in stock, we will email you at the first time."

(#71096) klogw


klogw
aktív tag

Érdemes próbálkozni házi SIMszabászattal vagy jobb, ha befizetek SIMcserére bótba?

(#71097) Graphics válasza klogw (#71096) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Beviszed egy közeli mobilshopba és méretre vágják, de van szolgáltató ahol méretre szokták vágni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71098) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Nekem is kellett micro sim az új bluboo x1-emhez. Bementem T-hez aztmondták 4.5k

KIRÖHÖGTEM ŐKET, hazajöttem szétvágtam ollóval, egyből jó lett.

neten van sok nyomtatható sablon.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#71099) Viktor0610 válasza ZS3NI (#71098) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A vágás azért nem ennyi. :D

Samsung Galaxy A54

(#71100) ZS3NI válasza Viktor0610 (#71099) üzenetére


ZS3NI
őstag

Nem akarták szétvágni aztmondta a nő hogy csak cserélni tudnak. (wtf)

Meg hogy vigyem be sufnigsmbe ha vágatni akarom :DDD

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.